دکتر امیرحسین سروری جراح بینی

نوبت دهی دکتر امیر حسین سروری مشهد با آدرس و شماره تماس

دکتر امیر حسین سروری مشهد یکی از دکتران و جراحان با تجربه متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد می باشند. در این مقاله می خواهیم در رابطه با این پزشک متخصص بیشتر صحبت کنیم.

دکتر امیرحسین سروری جراح بینی

دکتر امیرحسین سروری جراح بینی

دکتر امیرحسین سروری جراحی های زیبایی زیادی انجام می دهند از جمله مهم ترین و اصلی ترین جراحی هایی که توسط دکتر امیر حسین سروری مشهد انجام می شود می توان به: جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی، جراحی زیبایی گوش یا اصطلاحا اتوپلاستی، جراحی ترمیمی بینی، جراحی زیبایی پلک یا به اصطلاح بلفاروپلاستی، انواع تزریق ژل و پروتز و همچنین تزریق فیلتر نیز اشاره کرد.

دکتر امیرحسین سروری متخصص گوش حلق بینی

دكتر امير حسين سروري یکی پزشکان متخصص و جراحان سر شناس مشهدی با سابقه درخشان و طولانی مدت می باشد، ایشان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و دوره پزشکی عمومی و تخصص خود در زمینه گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال 1391 اخذ کرده اند.

مطب دکتر امیر حسین سروری

مطب دکتر امیر حسین سروری

دکتر امیرحسین سروری دوره های جراحی پلاستیک بینی را زیر نظر اساتید بزرگ و برجسته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد و تهران گذرانده اند و همچین ایشان با شرکت کردن در کنگره های بزرگ و متعدد بین المللی جراحی پلاستیک بینی و صورت و نیز کارگاه های عملی در این زمینه خود را به روز کرده اند و با جدید ترین روش های روز دنیا آشنایی دارند. دکتر امیر حسین سروری مشهد یکی از اعضای رسمی انجمن راینولوژی و جراحی پلاستیک ایران هستند، این دکتر متخصص مشهدی مقالاتی نیز در مجلات معتبر به چاپ رسانده اند.

دكتر امير حسين سروري عمل های زیبایی خود در کلینیک گهرسا واقع در شهر مشهد، بلوار فردوسی، چهار راه مهدی انجام می دهند. افرادی که قصد مراجعه حضوری برای انواع جراحی های زیبایی صورت دارند، می توانند به مطب دکتر سروری مراجعه نمایند. دکتر سروری که خود مشهدی بوده و تحصیلات خود را دانشگاه مشهد گذرانده اند، اکنون مطب این دکتر با تجربه و مشهور در شهر مشهد می باشد. اگر می خواهید به مطب دکتر سروری مراجعه نمایید، می توانید به آدرس مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان عارف 3 و ساختمان جام جم طبقه سوم مراجعه فرمایید.

اینستاگرام دکتر امیر حسین سروری

اینستاگرام دکتر امیر حسین سروری

دکتر امیرحسین سروری در فضای مجازی نیز فعالیت دارند و شما می توانید با جستجو نام ایشان سایت دکتر امیرحسین سروری و صفحه اینستاگرام دکتر را مشاهده نمایید. بهتر است پیش از این که اقدام به مراجعه حضوری به مطب دکتر، سایت و صفحه اینستاگرام ایشان را بررسی کنید و با مشاهده نمونه کار های عمل های جراحی بینی و دیگر عمل های دکتر که در سایت و صفحه اینستاگرام ایشان موجود است، بیشتر با سبک و نوع عمل ایشان آشنا شوید.

یک نکته مهم این است که شما با مشاهده و بررسی عکس و فیلم های قبل و بعد از عمل بیماران و خواندن رضایت مندی آن ها در سایت دکتر و صفحه اینستاگرام ایشان، با آگاهی و اطمینان بیشتر می توانید اقدام به انجام عمل جراحی بینی تحت نظر دکتر سروری نمایید.

نوبت دهی دکتر امیرحسین سروری

نوبت دهی دکتر امیرحسین سروری

شما می توانید برای نوبت از دکتر امیر حسین سروری مشهد به مطب ایشان مراجعه فرمایید، اما بهتر است قبل از مراجعه حضوری برای کاهش در اتلاف وقت شما و جلوگیری از ازدحام جمعیت در مطب دکتر، پیش از مراجعه به سایت ایشان مراجعه نماید و یا از طریق رزرو نوبت آنلاین تایین وقت نمایید و یا به شماره تماس هایی که در سایت و صفحه اینستاگرام دکتر سروری در اختیارتان قرار گرفته است تماس حاصل نمایید و نوبت خود را مشخص کنید.

  • تلفن: +98 51 3845 8212
هزینه های عمل بینی

هزینه های عمل بینی

هزینه عمل بینی مانند دیگر خدمات پزشکی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله سابقه و تجربه پزشک جراح متخصص زیرا پزشکی که تجربه عملی بیشتری داشته باشد با چالش هایی که ممکن است در حین عمل با آن ها مواجه شوید بیشتر روبرو شده است و درصد خطای کمتری دارد، به همین سبب هزینه عمل های جراحی او از دیگر جراحان به نسبت کمی بیشتر خواهد بود.

بیشتر بخوانید
دکتر و متخصص جراحی زیبایی در مشهد با قیمت بسیار کم در بهترین مراکز تخصصی

یکی دیگر از عواملی که در هزینه های عمل جراحی زیبایی بینی می تواند تاثیر گذار باشد، نوع بینی فرد می باشد، زیرا عمل بینی ها استخوانی از عمل بینی ها گوشتی و غضروفی کمتر است و دیگر عوامل تاثیر گذار در هزینه های عمل بینی موقعیت جغرافیایی و نوع بیمارستان یا کلینیکی که عمل انجام می شود، است زیرا اکثر دکتر های مجرب و با سابقه در شهر های بزرگ ساکن هستند و در بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی عمل های جراحی را انجام می دهند، پس قیمت این نوع جراحی در کلان شهر تهران یا دیگر شهر های بزرگ با شهرستان های کوچک قابل قیاس نمی باشد.

دکتر امیرحسین سروری هزینه عمل جراحی بینی را چیزی حدود 8 و نیم میلیون تومان مشخص کرده اند، که این هزینه شامل هزینه دستمزد جراح و هزینه بیمارستان است، اما باز هم این هزینه قطعی و دقیق نیست و ممکن است به علت نوع بینی و یا دیگر مشکلات منحصر به فرد هر شخص این هزینه کمتر یا بیشتر شود.

عمل جراحی بینی به غیر از هزینه دستمزد جراح و بیمارستان شامل هزینه هایی پیش از عمل هم می باشد، هزینه هایی از قبیل: هزینه عکس آتلیه ای قبل از عمل، هزینه انجام آزمایشات، هزینه سی تی اسکن و دیگر هزینه های جانبی را نیز شامل می شود، که دکتر امیر حسین سروری این موارد را برای مراجعه کنندگان خود به خوبی توضیح می دهد.

نکته مهم دیگری که باید بیان کرد این است که، اگر پس از گذشت یک سال که بینی فرم اصلی خود را به دست آورد و ورم بینی کاملا از بین رود، اگر از بینی خود ناراضی بودید یا دچار مشکلاتی شده باشید و نیاز به عمل ترمیمی بینی داشته باشید، هزینه عمل ترمیمی بینی اگر نزد دکتری غیر از جراحی که ابتدا عمل کرده است انجام شود، ممکن است هزینه جراحی ترمیمی بینی از هزینه جراحی اولیه بیشتر شود.

کسانی که قصد انجام عمل جراحی بینی را دارند، باید از این نکته حائز اهمیت مطلع باشند، که هزینه عمل جراحی بینی اگر صرفا برای زیبایی باشد، به هیچ عنوان هیچ شرکت بیمه ای پرداخت نخواهد کرد. اما اگر عمل جراحی بینی به علت شکستی یا انحراف بینی و یا دیگر مشکلات بینی باشد، تعدادی از شرکت های بیمه بخشی از هزینه این عمل جراحی را نیز پرداخت می کنند و این در صورتی است که بتوانید این موضوع را به شرکت بیمه خود اثبات کنید، که اثبات این موضوع کمی سخت و گاهی غیر ممکن می باشد.

نکات پس از عمل بینی

نکات پس از عمل بینی

دکتر امیرحسین سروری بیان دارند که زمانی که در جراحی بینی از بخیه ها جذبی استفاده می شود، بیمار موظف است که در جهت پیشگیری از ایجاد عفونت و ایجاد بوی بد در بینی به طور مداوم از سرم شستشو بینی استفاده نماید و بینی خود را شستشو دهد.

بیشتر بخوانید
دندانپزشکی مشهد + معرفی لیست مراکز معتبر و قیمت مناسب برای جراحی و ترمیم

نحوه شستشو بینی پس از عمل به این صورت است، که فرد برای شستشو بینی خود در ابتدا بایستی بینی را به وسیله قطره ها و سرم های مخصوص شستشو دهد، بهتر است برای آسانی این کار از سرنگ استفاده کنید.

افرادی که عمل جراحی بینی انجام داده اند باید به این نکته توجه کنند، که تا زمانی که بخیه ها درون بینی وجود دارند باید شستشو بینی با دقت بیشتری انجام شود. در اولین هفته بعد از عمل جراحی بینی، شستشو بینی باید هر دو الی چهار ساعت یک مرتبه انجام شود، ولی بعد از گذشت اولین هفته پس از عمل تنها کافی است که هر هشت الی دوازده ساعت یک مرتبه شستشو انجام شود.

سوالات متداول در مورد دکتر امیر حسین سروری مشهد

سوالات متداول در مورد دکتر امیر حسین سروری مشهد

دکتر امیر حسین سروری مشهد آیا در فضای مجازی فعالیت دارند؟

دکتر سروری هم سایت و همه صفحه شخصی اینستاگرام به نام خود دارند، که با جستجو در فضای مجازی می توانید آن ها را مشاهده نمایید و با دیدن و بررسی عکس و فیلم های نمونه عمل های ایشان بیشتر با سبک و نوع جراحی ایشان آشنا شوید.

هزینه عمل بینی توسط دکتر سروری چقدر می باشد؟

هزینه عمل بینی دکتر سروری حدودا 8 و نیم میلیون تومان می باشد، که این هزینه تنها شامل دستمزد جراح و هزینه بیمارستان می باشد و هزینه آزمایشات و دیگر موارد پیش از عمل علاوه بر این هزینه می باشد.

مطلب دکتر سروری در کجا قرار دارد؟

مطب دکتر امیر حسین سروری در شهر مشهد واقع در خیابان احمد آباد، خیابان عارف 3، سختمان جام جم می باشد، اما دکتر سروری عمل های خود را در کلینیک گهرسا که در بلوار فردوسی چهار راه مهدی مشهد واقع شده است، انجام می دهند.

چه مقدار از هزینه عمل جراحی بینی را بیمه پرداخت می کند؟

اگر عمل جراحی بینی تنها به دلیل زیبایی باشد هیچ کدام از شرکت های بیمه گذار هیچ بخشی از عمل جراحی بینی را پرداخت نخواهند کرد، اما اگر علت عمل جراحی بینی شکستگی و یا مشکلات تنفسی یا انحراف بینی یا این گونه مشکلات باشد، بعضی از شرکت های بیمه در صورتی که علت عمل را بتوانید اثبات کنید، بخشی از هزینه عمل جراحی بینی را پرداخت خواهند کرد.

چگونه می توان از دکتر امیر حسین سروری مشهد نوبت گرفت؟

شما علاوه بر این که می توانید به مطب دکتر سروری که در خیابان عارف می باشد، برای رزرو نوبت خود مراجعه کنید، می توانید به سایت ایشان مراجعه کنید و یا با شماره تماس های موجود تماس حاصل کرده و وقت خود را مشخص کنید و یا از طریق سایت به صورت آنلاین نوبت گیری خود را انجام دهید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *