لیست دکترهای کلینیک زیبایی آراد به همراه آدرس و خدمات آن

کلینیک آراد تمامی فعالیت های زیبایی و مرتبط به پوست و مو را در سراسر جهان و همچنین ایران انجام می دهد. در این مقاله می خواهیم با این مرکز و کلینیک زیبایی و فعالیت های آن بیشتر آشنا شویم.

کلینیک آراد مشهد

کلینیک آراد مشهد

در شهر مشهد مقدس با نام آراد دو کلینیک با دو نوع فعالیت کاملا متفاوت وجود دارد، که یکی کلینیک زیبایی آراد مشهد و دیگری کلینیک دامپزشکی آراد مشهد می باشد. یکی از این کلینیک ها کارهای زیبایی و مراقبت از پوست و مو را انجام می دهد و دیگری مرتبط به دامپزشکی و حیوانات و مشکلات مرتبط با حیوانات خانگی می باشد که نوع فعالیت های آن ها کاملا متفاوت است اما نام هر دو کلینیک یکسان است. کلینیک زیبایی آراد در خیابان خیام و کلینیک دامپزشکی آراد در مشهد در بلوار وکیل آباد واقع شده است. گاهی این همنام بودن این دو کلینیک باعث به اشتباه افتادن متقاضیان و مشتریان آن ها در پیدا کردن مکان کلینیک مورد نظرشان می شود.

کلینیک پوست و مو آراد مشهد

کلینیک پوست و مو آراد مشهد

بعد از گذشت سال ها همکاری کردن با کلینیک های تخصصی مختلف در زمینه پوست و مو و جراحی های مختلف زیبایی، با کسب کوله باری تجربه و مهارت و با به روز کردن دانش تخصصی و تلاش و همت کلینیک آراد بنا نهاده شده است. در کلینیک آراد تلاش بر این است که با مجرب ترین کادر پزشکی متخصص و با تجربه و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و کارامد، در فضایی زیبا و آرام و کاملا بهداشتی بهترین خدمات که شایسته شما خوبان است را به شما ارائه دهیم.

در کلینیک آراد تلاش بر این است که با مجرب ترین کادر پزشکی متخصص و با تجربه و با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات به روز و کارامد، در فضایی زیبا و آرام و کاملا بهداشتی بهترین خدامت که شایسته شما خوبان است را به شما ارائه دهیم.

کلینیک پوست آراد مشهد

کلینیک پوست آراد مشهد

در این کلینیک علاوه بر این که از بهترین و مجهزترین دستگاه ها برای خدمات رسانی استفاده می شود و همچنین با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی محیطی پاکیزه، آرام و زیبا را در اختیار متقاضیان قرار می دهد، منشور اخلاقی وجود دارد، که در این منشور علاوه بر این که احترام به مشتریان از اصلی ترین اصول آن است، انجام هرگونه کار غیر علمی و غیر ضروری هم در این کلینیک ممنوع است.

کلینیک آراد شرق مشهد

اگر بخواهیم از نقاط مثبت و قوتی که این کلینیک را از دیگر مراکز متمایز می کند، بگوییم می توان به اختصار به چند موردی اشاره کرد مانند:

  • مشاوره تخصصی به مراجعه کنندگان به صورت رایگان
  • انجام کلیه خدمات توسط پزشکان و جراحان مجرب و متخصص
  • برخورداری از متخصصین حرفه ای و با تجربه در زمینه پوست، مو و لیزر
  • بهره گیری از به روز ترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا برای انجام کار های زیبایی
  • بهره گیری از کامل ترین تجهیزات در زمینه لاغری موضعی، تناسب اندام، لیپوماتیک، واترجت، اولترازد و لیزر
کلینیک کاشت مو آراد مشهد

کلینیک کاشت مو آراد مشهد

امروزه با وجود پیشرفت علم و دانش و با استفاده از دستگاه ها مجهز دیگر مشکل طاسی کل سر یا بخشی از سر با روش های مختلف قابل حل است. یکی از بهتری کارها کاشت مو است بهترین و مناسب ترین روش برای شما روشی است که بتواند بهترین نتیجه که رضایتمندی شما را نیز به همراه داشته باشد، را دارا باشد.

بیشتر بخوانید
دندانپزشکی مشهد + معرفی لیست مراکز معتبر و قیمت مناسب برای جراحی و ترمیم

برای هر شخص کاشت مو با فرد دیگر بسته به نوع ریزش، جنس مو، سن و علت ریزش و دیگر عوامل مختلف می باشد. شما زمانی که با این مشکل مواجعه شدید و قصد داشتید که کاشت مو انجام دهید، می توانید با مراجعه به این کلینیک زیبایی و استفاده از مشاوره رایگانی که در خدمات شماست تصمیم به بهترین و مناسب ترین روش برای کاشت مو بگیرید.

آدرس کلینیک زیبایی آراد

آدرس کلینیک زیبایی آراد

برای دسترسی به کلینیک زیبایی آراد می توانید به سایت کلینیک زیبایی آراد مراجعه کنید و علاوه بر اطلاع از خدامتی که انجام می دهند، آدرس و شماره تماس ها برای برقراری ارتباط با این کلینیک هم در آنجا قرار داده شده است و آدرس کلینیک زیبایی آراد در مشهد واقع در ابتدای بلوار خیام جنوبی می باشد.

  • آدرس: استان خراسان رضوی، مشهد، منطقه ۱، ایران ، مشهد ، بلوار خیام ، خیام 11 ، پلاک 87، خیام 11، ایران

هزینه کلینیک زیبایی آراد

برای انجام هر گونه کار زیبایی شما می توانید با مراجعه به کلینیک و دریافت مشاوره رایگان، از قیمت کلینیک زیبایی آراد برای کار زیبایی که قصد انجام آن را دارید مطلع شوید. انجام کار های زیبایی برای هر فرد هزینه متفاوتی به همراه دارد چون بدن هر فرد کاملا منحصر به فرد می باشد و بسته به نوعی کاری که می خواهد و چیزی که متخصصان در جلسه مشاوره مناسب فرد می دانند هزینه ها متغییر خواهد بود اما در این کلینیک بهترین خدماتی که شایسته شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

لیست دکتر های کلینیک زیبایی آراد

لیست دکتر های کلینیک زیبایی آراد

لیست کادر پزشکان کلینیک شامل:

دکتر محسن خدامی ( مسئول فنی شیفت صبح و متخصص پوس و مو ولیزر)

دکتر نیما حاذقی ( مدیریت کلینیک، پوست و جراحی)

دکتر منصوره علیزاده ( مسئول فنی شیفت عصر و متخصص پوست و مو و لیزر)

دکتر بهزاد منعم خراسانی ( پوست، جراحی)

دکتر احمد میمنه ( دانشیار دانشگاه، جراح گوش، حلق، بینی و زیبایی فک وصورت و گوش)

دکتر آتوسا معروفی ( جراحی عمومی و زیبایی)

دکتر نادر میثاق ( جراح عمومی و زیبایی)

دکتر محمد شریعتی (فوق تخصص جراحی پلاستیک)

دکتر مسعود ناصری ( جراح گوش، حلق، بینی و زیبایی گوش و بینی)

دکتر حسن هنرور( جراح گوش، بینی و زیبایی گوش و بینی)

دکتر جلال معتمدی ( فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی)

نوبت کلینیک زیبایی آراد

نوبت کلینیک زیبایی آراد

برای انجام کار های زیبایی و گرفتن وقت کلینیک زیبایی آراد می توانید با مراجعه به وبسایت این مجموعه با شماره تماس هایی که قرار داده اند تماس حاصل کنید و نوبت خود را برای مشاوره یا دیگر امور خود مشخص کنید. کلینیک هایی زیبایی دیگری با نام کلینیک زیبایی آراد که در مشهد قرار دارد در دیگر شهر های کشور وجود دارد از جمله کلینیک زیبایی آراد بابلسر، کلینیک زیبایی آراد اصفهان، کلینیک زیبایی آراد بندرعباس، کلینیک زیبایی آراد فردیس، کلینیک زیبایی آراد در شیراز و حتی در تهران و دیگر شهر ها هم با این نام کلینیک و مراکز مختلفی وجود دارد.

شماره تلفن

در زیر شماره تلفن تماس این کلینیک را آورده ایم.

  • تلفن: +98 915 267 7800
بیشتر بخوانید
دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

در مشهد دو کلینیک با دو نوع کار کاملا متفاوت یکی زیبایی و دیگری دامپزشکی با این نام وجود دارد به همین خاطر از مراجعین محترم خواهشمند هستیم هنگام مراجعه و تماس با کلینیک آراد دقت کنید با کلینیکی که مرتبط به کار شماست مراجعه کنید.

خدمات کلینیک آراد

خدمات کلینیک

انواع خدمات تناسب اندام و لاغری موضعی از جمله:

بادی جت، لیزر لیپولیز، کرایو لیپولیز، لیوماتیک، لیپوساکشن، کویتاسیون و اولترازد و جراحی هایی مانند:

جراحی تغییر شکل بینی یا رینوپلاستی، جراحی لیفت صورت و پیشانی، جراحی معده، فلپ پوستی، پیوند پوستی و بیوپسی

ارائه خدمات جوان سازی و زیبایی مانند: لیفتینگ صورت به وسیله RF، هایفوتراپی، ساب سیژن، لیفت صورت و بدن با نخ و …

ارائه خدامت لیزر موهای زائد با بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا و انواع طول موج

سوالات متداول

سوالات متداول

کلینیک آراد در چه زمینه ای کار می کند؟

در شهر مشهد مقدس با نام آراد دو کلینیک با دو نوع فعالیت کاملا متفاوت وجود دارد که یکی کلینیک زیبایی آراد مشهد و دیگری کلینیک دامپزشکی آراد مشهد می باشد. یکی از این کلینیک ها کارهایی زیبایی و مراقبت از پوست و مو را انجام می دهد و دیگری مرتبط به دامپزشکی و حیوانات و مشکلات مرتبط با حیوانات خانگی می باشد که نوع فعالیت های ان ها کاملا متفاوت است اما نام هر دو کلینیک یکسان است. کلینیک زیبایی آراد در خیابان خیام و کلینیک دامپزشکی آراد در مشهد در بلوار وکیل آباد واقع شده است. گاهی این همنام بودن این دو کلینیک باعث به اشتباه افتادن متقاضیان و مشتریان آن ها می شود.

مزیت های کلینیک آراد به نسبت دیگر کلینیک های زیبایی چیست؟

مشاوره تخصصی به مراجعه کنندگان به صورت رایگان،انجام کلیه خدمات توسط پزشکان و جراحان مجرب و متخصص،برخورداری از متخصصین حرفه ای و با تجربه در زمینه پوست، مو و لیزر، بهره گیری از به روز ترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا برای انجام کار های زیبایی، بهره گیری از کامل ترین تجهیزات در زمینه لاغری موضعی، تناسب اندام، لیپوماتیک، واترجت، اولترازد و لیزر

نام پزشکانی که در کلینیک آراد فعالیت می کنند چیست؟

دکتر محسن خدامی، دکتر آتوسا معروفی، دکتر جلال معتمدی ( فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی)، دکتر نیما حاذقی ( مدیریت کلینیک، پوست و جراحی)، دکتر حسن هنرور( جراح گوش، بینی و زیبایی گوش و بینی)، دکتر محمد شریعتی (فوق تخصص جراحی پلاستیک)، دکتر مسعود ناصری ( جراح گوش، حلق، بینی و زیبایی گوش و بینی)، دکتر منصوره علیزاده ( مسئول فنی شیفت عصر و متخصص پوست و مو و لیزر)، دکتر بهزاد منعم خراسانی ( پوست، جراحی)، دکتر احمد میمنه ( دانشیار دانشگاه، جراح گوش، حلق، بینی و زیبایی فک وصورت و گوش) و دیگر پزشکان مجرب و باتجربه و و متخصص در این کلینیک فعالیت دارند.

هزینه کار های زیبایی در کلینیک آراد چگونه است؟

رای انجام هر گونه کار زیبایی شما می توانید با مراجعه به کلینیک و دریافت مشاوره رایگان، از قیمت کلینیک زیبایی آراد برای کار زیبایی که قصد انجام آن را دارید مطلع شوید. انجام کار های زیبایی برای هر فرد هزینه متفاوتی به همراه دارد چون بدن هر فرد کاملا منحصر به فرد می باشد و بسته به نوعی کاری که می خواهد و چیزی که متخصصان در جلسه مشاوره مناسب فرد می دانند هزینه ها متغییر خواهد بود اما در این کلینیک بهترین خدماتی که شایسته شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *