دکتر اکبریان

نمونه کارهای دکتر اکبریان جراح بینی مشهد

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از دکتر های باتجربه و به نام در مشهد یعنی دکتر اکبریان صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر اکبریان مشهد

دکتر اکبریان مشهد

شاید خیلی از شما تا به حال نام دکتر اکبریان مشهد را شنیده باشید، بهتر است که بیشتر با ایشان آشنا شوید. باید بگوییم که ایشان فوق تخصص روماتولوژي می باشند و استاد دانشگاه علوم پزشكي تهران و هم چنین مركز تحقيقات روماتولوژي بيمارستان دكتر شريعتي هستند. از سوابق ایشان می توانیم به دكتراى پزشكى عمومى و دكتراى تخصصى پزشكى داخلى از دانشكده پزشكى دانشگاه علوم پزشكى تهران در سال 1362، هم چنین فوق تخصص در روماتولوژى در سال 1369 اشاره کنیم. ایشان در حرفه و هم چنین کار خود بسیار تبحر و مهارت دارند، به طوری که خیلی از بیماران از شهر های دیگر برای این که توسط این دکتر معاینه شوند، به مشهد می آیند.

دکتر اکبریان جراح بینی مشهد

دکتر اکبریان جراح بینی مشهد

امروزه در ایران یکی از معیار های زیبایی بین مردم بینی کوچک و متناسب با صورت است. به این دلیل روزانه در ایران افراد زیادی اقدام به این جراحی می کنند. گفته شده است که آمار این عمل در کشور بسیار بالا تر از عمل های زیبایی دیگر می باشد. در شهر مشهد بعد از تهران این جراحی بین مردم بسیار زیاد شده است، البته ناگفته نماند که در مشهد جراحان زیبایی و متخصصان در این زمینه بسیار زیاد شده اند، که یکی از متخصصان باتجربه و معروف در این جراحی، دکتر اکبریان می باشد. مطب دکتر اکبریان بینی همیشه شلوغ و پر از مراجعه کنندگان است.

یک متخصص بینی خوب

یک متخصص بینی خوب

افرادی که تمایل دارند یک متخصص بینی خوب پیدا کنند، باید بدانند که برای پیدا کردن یک متخصص خوب باید مواردی را در نظر بگیرند که برخی از این موارد شامل: تخصص پزشک برای انجام عمل بینی که این متخصصان می توانند فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، متخصص گوش، حلق و بینی، متخصص جراحی فک و صورت باشند. میزان بودجه شما برای عمل بینی که تاثیر زیادی در انتخاب متخصص دارد، مشاهده نمونه کار های دکتر، صحبت با افرادی که تجربه عمل بینی داشته اند و خیلی موارد دیگر می باشد.

تشابه اسمی

همیشه تشابه اسمی در بین پزشکان دیده می شود که به همین دلیل گاهی بیماران متخصصان را به اشتباه می شناسند. حال این موضوع برای دکتر اکبریان نیز به وجود آمده است، چرا که دکتر اکبریان متخصص زنان که یکی از برجسته ترین و بهترین متخصصان می باشند، نیز تشابه اسمی یا به عبارت دیگر تشابه در فامیل با هم دارند. هم چنین برای دانستن آدرس مطب دکتر اکبریان متخصص زنان می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و یا در اینترنت جستجو کنید.

دکتر اکبریان جراح بینی

دکتر اکبریان جراح بینی

افرادی که تمایل دارند یک متخصص بینی خوب پیدا کنند و عمل خود را با دکتری انجام دهند که از نتیجه ی بعد از عمل خود راضی باشند ما دکتر اکبریان را به آن ها معرفی می کنیم. ایشان در این زمینه تبحر بسیار خاصی دارند و برخی از بیماران ایشان گفته اند که این متخصص استعداد و مهارتی که هر متخصص خوب در عمل بینی باید داشته باشد، را دارند. علاوه بر آن، این متخصص عمل های موفقیت آمیز زیادی در کارنامه ی حرفه ای خود دارد. افرادی که قصد دارند به مطب دکتر اکبریان مراجعه کنند و یا از ایشان نوبت بگیرند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این باره به شما کمک خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
آدرس کلینیک نگین در مشهد برای کاشت مو و ابرو

در نظر سنجی ها مشاهده شده است که اکثر بیماران ایشان از نتیجه ی بعد از جراحی خود بسیار راضی بوده اند و در این باره نیز گفته اند که دکتر در هنگام معاینه بسیار دقیق هستند و تمام جزئیات را نیز بررسی می کند و به تمام سوالات بیمار خود با دقت جواب می دهند. هم چنین دکتر قبل از عمل بینی به بیماران خود نکاتی را می گوید که باید این نکات را رعایت کنند و انجام دهند، برخی از این نکات شامل: رعایت رژیم غذایی سالم برای بیماران، بیماران باید دکتر را در مورد تمام دارو هایی که مصرف می کنند مطلع کنند، عدم سیگار کشیدن و خیلی موارد دیگر می باشد.

ساختار بینی

ساختار بینی

بهتر است کمی بیشتر در مورد بینی بدانید، باید در این باره بگوییم که ساختار بینی به دو نوع گوشتی و استخوانی برای هر انسان می باشد، نوع گوشتی با وجود ضخیم بودن پوسته ی روی بینی و هم چنین ضعیف بودن غضروف شناخته می شود. هم چنین در عمل بینی نوع گوشتی احتمال این که بینی کمی به حالت اولیه برگردد نیز وجود دارد، اما در استخوانی این احتمال خیلی کم تر است. به همین دلیل کسانی بینی گوشتی دارند بهتر است بیشتر در مورد جراح تحقیق کنند تا توسط بهترین جراح عمل شوند و از نتیجه ی بعد از عمل خود رضایت کافی داشته باشند.

کاربرد ها

بهتر است کاربرد های عمل بینی را بدانید: تغییر اندازه سوراخ ها به طوری که اگر خیلی بزرگ باشند کوچک تر می شوند و اگر ناهماهنگ باشند هماهنگ می شوند، تغییر ظاهر در نوع استخوانی، تغییر زاویه بینی در مقایسه با لب بالا که به یک تناسب برسد، تغییر در سایز بینی مانند کوچک کردن آن و یا حتی کمی بزرگ کردن آن، برطرف کردن قوز بینی فرد، تغییر ظاهر در نوع گوشتی و برخی موارد دیگر می باشد. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشید که پزشک در هنگامی که بیمار خود را معاینه می کند و مطابق با نظر او و هم چنین تناسب در چهره این نکات را انجام می دهد، تا نتیجه ی خوبی بعد از عمل برای بیمار داشته باشد.

شماره مطب دکتر اکبریان

شماره مطب دکتر اکبریان

افرادی که تمایل دارند توسط این متخصص معاینه شوند و شماره مطب دکتر اکبریان را برای گرفتن نوبت می خواهند، می توانند از طریق چند روش شماره مطب ایشان را داشته باشند. یکی از این روش ها این است که به سایت دکتر اکبریان مراجعه کنند، در این سایت شماره دقیق مطب برای متقاضیان گذاشته شده است. علاوه بر شماره تماس در این سایت، آدرس مطب و این که مطب دکتر در چه روز هایی باز است و هم چنین نمونه کار های دکتر و خیلی موارد دیگر در آن برای کاربران گذاشته شده است. یکی از مزیت های خوبی که سایت دکتر دارد این است که نظرات کسانی که با ایشان جراحی داشته اند را افراد می توانند بخوانند و اطلاعات بیشتری راجب نوع عمل دکتر بدست آوردند. روش دیگر برای داشتن شماره مطب ایشان ای است که با مشاوران ما تماس بگیرید و از آن ها اطلاعات لازم در این مورد را بگیرید، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
کلینیک بهاران مشهد | لیست دکترها، آدرس و راه های تماس برای رزرو نوبت

مشاهده ی نمونه کار های دکتر

یکی دیگر از روش هایی که می توانید آدرس و شماره تلفن دکتر را بدست آورید و هم چنین نمونه کار های بیشتری از عمل های دکتر را مشاهده کنید، مراجعه به صفحه ی اینستاگرام ایشان است. در این صفحه که توسط ادمین ایشان اداره می شود، عکس هایی زیادی از نمونه عمل هایی که ایشان انجام داده اند، برای کاربران و فالووران قرار داده می شود. یکی از ویژگی های صفحه ی اینستاگرام دکتر این است که افرادی که با این پزشک عمل داشته اند، در کامنت ها و زیر پست های دکتر نظرات خود را درباره ی ایشان نوشته اند که سایر افراد می توانند از این طریق درباره ی نوع جراحی و عملکرد دکتر بیشتر بدانند.

سوالات متداول درباره ی دکتر اکبریان

سوالات متداول درباره ی دکتر اکبریان

دکتر اکبریان کیست؟

درباره ی دکتر اکبریان باید بگوییم که فوق تخصص روماتولوژی می باشند و هم چنین استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز روماتولوژی بیمارستان دکتر شریعتی هستند. از سوابق دکتر می توان به دکترای پزشکی عمومی و دکترای تخصصی پزشکی داخلی از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، هم چنین فوق تخصص در روماتولوژی در سال 1369 اشاره کرد. هم چنین ایشان در حرفه ی خود بسیار باتجربه و ماهر هستند، به طوری که خیلی از بیماران ایشان از شهر های دیگر برای درمان و معاینه توسط این دکتر به مشهد می آیند.

افراد چگونه می توانند نمونه کار های دکتر اکبریان را مشاهده کنند؟

در این باره باید بگوییم که افراد می توانند به سایت ایشان مراجعه کنند، چرا که در سایت دکتر نمونه کار های زیادی وجود دارد که افراد می توانند مشاهده کنند. علاوه بر آن می توانند به اینستاگرام دکتر مراجعه کنند، چرا که در صفحه ی دکتر نیز نمونه کار ها زیادی از عمل های ایشان برای کاربران و فالووران قرار داده شده است.

عمل بینی چه کاربرد هایی دارد؟

جراحی بینی کاربرد هایی مانند: تغییر در سایز بینی مثلا کوچک کردن آن و یا اگر خیلی کوچک است که تنفس را برای بیمار سخت کرده است کمی بزرگ کردن آن، برطرف کردن قوز بینی، تغییر ظاهر در نوع گوشتی، تغییر سوراخ ها به طوری که اگر بزرگ است کوچک و اگر ناهماهنگ است هماهنگ شوند، تغییر در ظاهر استخوانی، تغییر زاویه ی بینی در مقایسه با لب بالا و خیلی موارد دیگر می باشد. البته متخصص در هنگام معاینه ی بیمار و مطابق با نظر او و هم چنین تناسب در چهره ی او این نکات را انجام می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *