متخصص جراحی بینی مشهد

بهترین متخصص جراحی بینی در مشهد کیست؟ 10 متخصص برتر در مشهد

ما می خواهیم اطلاعاتی راجع به متخصص جراحی بینی مشهد به شما ارائه دهیم و از شاخه های گوناگون متخصص جراحی بینی مشهد صحبت کینم که امیدواریم آموزنده باشد.

معرفی متخصص جراحی بینی مشهد

متخصص جراحی بینی جراحی بینی را به عنوان اصلاح شکل ظاهری بینی انجام می دهد  که هدف آن تعادل و تناسب بینی با دیگر اجزای صورت می باشد و طرفداران به خصوص خود را دارد.فوق تخصص جراحی بینی مشهد اطلاعاتی نظیر این را به شما ارائه می دهد.

فوق تخصص جراحی بینی مشهد

جراحی بینی گوشتی

بینی گوشتی به چه بینی گفته می شود؟ بینی گوشتی به بینی گفته می شود دارای پوست ضخیم می باشد و غضروف ضعیف است.این بینی ها دارای نوک هایی با چربی های بالا و ظاهر نسبتا پهن و بزرگی دارند.هم چنین برای عمل کرن این نوع بینی ها لازم است پیش پزشک مطمئنی رفته تا از عوارض و مشکلات عمل در امان باشید و کمترین ریسک را برای شما داشته باشد. هر چند که در دنیای امروز پزشکان حرفه ای کم نیستند و انتخاب یک دکتر جراح خوب کار مشکلی برای مراجعه کنندگان نیست. متخصص جراحی بینی گوشتی در مشهد می تواند این خدمات را به شما ارائه دهند.

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی معمولا نتیجه بهتری نسبت به جراحی بینی های گوشتی دارد و از ریسک کمتر و هم چنین عوارض کمتری بر خوردار است، این گفته پزشکان و بیمارانی است که مراجعه کرده اند. این بینی ها ظاهری استخوانی و پوست نسبتا نازکی دارند به همین دلیل فرم گرفتن انها خیلی بهتر از بینی های گوشتی است و مراجعه کنندگان راضی هستند. متخصص جراحی بینی در مشهد پذیرای گرم شما در مرکز زیبایی می باشند.و همچنین ما می توانیم بهترین متخصص جراحی بینی را به شما معرفی کنیم .

متخصص جراحی بینی در مشهد

جراحی بینی هایی که انحراف دارند

تیغه بینی یک تیغه بسیار نازک است که وظیفه حمایت از بینی و همچنین تنظیم مقدار هوای وروردی به بینی است. از دلایل این نوع عمل جراحی این است که بیمار دارای مشکلات تنفسی است و اجبارا باید عمل کند.بهترین متخصص جراحی بینی در مشهد می تواند این عمل را در دست بگیرد. و همچنین ما میتوانیم بهترین متخصص جراحی بینی در مشهد را به شما معرفی کنیم .

جراحی ترمیمی بینی

این جراحی از آن جا که از اسم آن پیداست برای ترمیم کردن عمل های قبلی بینی می باشد.در صورتی که مراجعه کننده از عمل بینی خود راضی نباشد این عمل را انجام می دهد.بهترین متخصص جراحی بینی در مشهد تبهر بالاییی در این کار دارد.

اقدامات لازم قبل از جراحی بینی

برای انجام عمل جراحی باید در این زمینه اگاهی کامل داشته باشید و از عواقب و شرایط ان خبر دار باشید برای مثال ممکن است بیماری هایی داشته باشید که این عمل خطراتی را در رابطه با بیماری در پی داشته باشد پس لازم است اگر برایتان مقدور است این موارد را جدی بگیرید.هم چنین از مصرف دارو هایی مانند آسپیرین و بروفین و استعمال دخانیات خودداری کنید.این از توصیه های دکتر متخصص جراحی بینی در مشهد است.و همچنین ما به شما متخصص جراحی بینی را معرفی خواهیم کرد .

بهترین متخصص جراحی بینی مشهد

سوالات متداول جراحی بینی:

سن مناسب برای انجام جراحی بینی چه سنی است؟

جراحی بینی  به هیچ عنوان در سنین کودکی انجام نمی شود زیرا ممکن است عوارض غیر قابل برگشتی را در بر داشته باشد.معمولا دخترانی که می خواند این عمل را انجام دهند بهتر است 16 سال به بالا را داشته باشند و هم چنین برای پسرا بالای 17 می باشد تا بهترین نتیجه عمل را بگیرند.بهترین متخصص جراحی بینی مشهد این خدمات را به شما ارائه می دهد.

آیا جراحی زیبایی بینی را می توان هم زمان با سایر جراحی ها انجام داد؟

این امکان بستگی به نظر دکتر متخصص جراحی بینی که زیر نظر ایشان هستید و بدون مشورت با دکتر این کار صلاح نیس.متخصصان جراحی بینی در مشهد می توانند به همه سوالات و ابهامات شما پاسخ دهند.

در جراحی زیبایی بینی تغییرات آب و هوایی می تواند تاثیر گذار باشد؟

این یک باور غلط است که در بین مراجعه کنندگان و عموم مردم جا افتاده زیرا آب و هوا هیچ تاثیری بر نتیجه عمل نداشته و نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید
لیست بهترین دکتر های زیبایی مشهد به ترتیب قیمت و سابقه کاری

بعد از جراحی بینی چه مدت نیاز به بستری شدن در بیمارستان است؟

به صورت معمول بعد از عمل زیبایی بینی ، مراجعه کنندگان و بیماران پس از گذشت چند ساعت مرخص می شوند اما ممکن است با توجه به نظر پزشک گاها بعضی از بیماران و مراجعه کنندگان دیر تر مرخص شوند که آن هم بستگی به شرایط بیمار و نحوه عمل دارد.

متخصص جراح بینی در مشهد

تغذیه و جراحی بینی زیر نظر متخصص جراحی بینی مشهد

جالب است بدانید تغذیه در روند بهبود بیمار مراجعه کننده برای متخصص جراحی بینی نقش موثری دارد و باعث این می شود که بیمار دوران نقاهت و بهبودی خود را بسیار سریع تر ی کند و هم چنین نتیجه بهتری را در بر داشته باشد.فردی که مراجعه می کند باید درفاتی های کالری و پروتئینی مناسبی داشته باشد.

هم چنین قابل ذکر است که تا چند ساعت بعد از عمل جراحی نباید چیزی بخورید زیرا ممکن است به دلیل دارو های بیهوشی که برای شما تجویز شده است حالت تهوع به شما دست دهد و بهتر است بعد از گذشتن 2 یا 3 ساعت آب یا آب میوه مصرف کنید.در روز های اولیه پس از عمل به هیچ عنوان از غذا های جویدنی استفاده نکنید و بهتر است از مواد غذایی آبکی استفاده کنید تا مجبور به جویدن نشوید.

از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید این است که برای نوشیدن مایعات از نی استفاده کنید و در رژیم غذایی خود مصرف پروتئین و ویتامین را بالا ببرید.نمک و سدیم را از برنامه غذایی خود در این دوران حذف کنید.پس از جراحی بینی بهتر است از ابمیوه های طبیعی استفاده کنید و همانطور که گفته شد از غذا های جویدنی مانند کباب و برنج و ساندویچ و … استفاده نکنید.

عوارض چیست؟

عوارض عمل زیبایی بینی رابطه بسیار مستقیمی با مراقبت خود شخص دارد.اولین عارضه می تواند تورم و کبودی در ناحیه اطراف بینی و زیر چشم می باشد که ممکن است باعث نگرانی بیمار شود ولی این کبودی ها و تورم ها زود گذر هستند و نگرانی ها کاملا بی مورد است.یکی دیگر از مشکلاتی که ممکن است به وجود بیاید مسدود شدن و گرفتگی راه بینی است که این مشکل هم زود گذر است و هیچ جای نگرانی برای بیماران و مراجعه کنندگان وجود ندارد.همچنین ما قصد داریم به شما بهترین متخصص جراحی بینی را معرفی کنیم.

هزینه متخصص جراحی بینی مشهد

  • جهت دریافت مشاوره برای بهترین قیمت عمل بینی با ما تماس بگیرید.

هزینه عمل با توجه به تبهر متخصص جراحی بینی در مشهد و امکانات و لوازم مرکز درمانی ممکن است متفاوت باشد.

متخصص جراحی بینی در مشهد ممکن از 5 میلیون تومان تا 10 میلیون تومان هزینه در بر داشته باشد که همانطور که در بالا اشاره کردیم به شهرت و تبهر دکتر بستگی دارد.

دکتر متخصص جراحی بینی مشهد

دکتر متخصص جراحی بینی مشهد

حتما اطلاع دارید که مشهد یکی از قطب های پزشکی کشور و حتی در برخی از موارد منطقه محسوب می شود. اما تازگی ها مطلبی گزارش شده است که گفته می شود این شهر به همراه شهرهای تهران و شیراز قطب جراحی زیبایی بینی در کشور می باشند. شاید دلیل این که بهترین جراحان و متخصصین جراحی بینی و نیز قیمت رقابتی موجود در آن به همین خاطر باشد. هر ساله شاهد مسافرت مسافران داخلی و خارجی بسیاری به این کلان شهر هستیم که با دو هدف زیارت و درمان به آن سفر می کنند. بیشتر مسافران خارجی این شهر را ساکنان کشورهای اطراف دریای خلیج فارس و عراق و ….تشکیل می دهند. برای اطلاع از دکتر متخصص جراح بینی در این شهر می توانید با مشاوران ما در تیم جراح با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

متخصص جراحی بینی گوشتی مشهد

متخصص جراحی بینی گوشتی مشهد

همانطور که می دانید افرادی که دارای بینی گوشتی و پهنی هستند، احساس ناخوشایندی نسبت به این قضیه دارند. اما جراحان زیبایی قادر هستند با انجام عملی شکل و فرم این بینی ها را به شکل دلخواه متقاضی تغییر دهند. عملی که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است و یک از جراحی های زیبایی پرتکرار در کشورمان محسوب می شود. برخی ها بر این باورند که جراحی بینی های گوشتی امکان پذیر نیست یا نتیجه نهایی آن پس از عمل چندان مطلوب و واقعی نیست. البته امکان دارد که این دسته از افراد شاهد خرابکاری برخی از پزشک نماهایی باشند که با روح و روان مردم بازی می کنند. حتما به یاد داشته باشید که لازمه یک جراحی خوب در ابتدا مراجعه و دسترسی به یک متخصص می باشد. این فرد ویژگی هایی دارد که می توان به تجربه، مهارت، دانش، تجهیزات، بروز بودن، مسئولیت پذیری و چند مورد دیگر اشاره کرد.

بیشتر بخوانید
بهترین دکتر جراح بینی در مشهد با کمترین و مناسب ترین قیمت کیست ؟

همانطور که گفته شد باید متخصصی پیدا کرد که تجربه و مهارت کافی را داشته باشد. باید بداند که بینی های گوشتی چه خصوصیاتی دارد و در ابتدا باید چطور آن را معاینه کند. باید بداند که پوست این گونه از بینی ها ضخامت زیادی دارد و در صورت انجام ندادم اقدامات اولیه، ممکن است در طول عمل به چه مشکلاتی برخورد کند. همچنین یکی دیگر از خصوصیات این گونه از بینی ها این است که ساختار ضعیف غضروفی دارد که متخصص باید آن را در هنگام جراحی در نظر بگیرد. در شهر مشهد نیز چنین متخصصان با تجربه ای که بارها چنین عمل هایی را انجام داده اند، وجود دارد.

فوق تخصص جراحی بینی در مشهد

فوق تخصص جراحی بینی در مشهد

یک جراح فوت تخصص باید یک دوره 7 ساله پزشکی عمومی را در ابتدا بگذراند تا دروس و آموزش های ابتدایی را فرا بگیرد. سپس 4 سال دیگر باید دوره های تخصصی جراحی عمومی را نیز بگذراند. دانشجو در این دوره تمام فوت و فن های جراحی ها را آموزش می بیند و تحت نظر استاد راهنما مشکلات خود را حل می کند. همچنین در بعضی از مواقع ممکن است دانشجو در صورت وارد بودن در کنار استاد در کلاس های عملی شرکت می کند. سپس در یک مرکز دانشگاهی معتبر حدود 3 سال دوره های فوق تخصصی جراحی زیبایی و ترمیمی را آموزش می بیند.

در این مدت او باید تمامی مراحل جراحی پلاستیک زیبایی و یا ترمیمی را به طور کامل بگذراند. این مرحله نهایی است و دانشجو باید تمام مراحل را با موفقیت پشت سر بگذراند. از آنجایی که اهمیت این موضوع برای همه بسیار زیاد می باشد، فرد باید بکوشد تا مشکلات خود را در این زمینه زیر نظر استاد راهنما حل نماید. در شهر مشهد نیز دانشکده های پزشکی حرفه ای و تخصصی زیادی وجود دارد که هر ساله متخصصانی را به دنیای پزشکی عرضه می کنند. رشته پزشکی در این شهر یکی از پرطرفدارترین رشته ها محسوب می شود.

متخصص جراحی صورت و بینی در مشهد

متخصص جراحی صورت و بینی در مشهد

جراحی صورت، پروتز چانه، جراحی پلک بالا و پایین، لیفتینگ صورت، اصلاح غبغب، تزریق ژل و چربی از جمله جراحی هایی می باشند که به طور همزمان می توانند با جراحی بینی انجام شوند. برخی از جراحی ها انجام می شود تا عملکرد بینی بهبود یابد. به طور مثال زمانی که تیغه بینی فردی انحراف داشت می توان از جراحی بینی استفاده کرد و آن را بهبود بخشید تا عملکرد آن بهتر شود و مشکل تنفسی فرد رفع گردد.  این جراحی می تواند همزمان با جراحی ترمیمی صورت انجام گیرد. یا افرادی که شاخک بینی آنها بزرگ است، می توانند همزمان با جراحی زیبایی این مشکل را نیز رفع کرد.

اما جراحی های زیبایی معمولا رابطه ای با زیبایی ظاهری ما دارد. به عنوان مثال چانه یکی از قسمت هایی است که بیشتر در معرض دید است. شاهد هستیم که برخی ها مراجعه می کنند و می گویند که چرا بینی ما از نیم رخ بزرگ دیده می شود در حالی که بینی بزرگی ندارند. مشکل آنها چانه می باشد که سایز آن کوچک است. زمانی که عقب بودن چانه اصلاح شود، بینی سایز معمول خود را بدست می آورد. در مشهد نیز جراحانی هستند که به این دو عمل تخصص کامل دارند و می توانید به راحتی به آنها اعتماد کنید.

متخصص جراحی زیبایی بینی در مشهد

متخصص جراحی زیبایی بینی در مشهد

مشهد همواره یکی از شهرهای توریستی کشور به شمار می رود و در آن متقاضیان جراحی بینی بسیار زیاد می باشد. به همان نسبت متخصصان نیز هستند که تجربه و مهارت کافی در این زمینه را دارا می باشند و تا به حال عمل های موفقیت آمیز زیادی را انجام داده اند. شما نیز می توانید برای شناخت بیشتر جلسه مشورتی با این پزشکان داشته باشید تا در مورد تخصص آنها بیشتر آشنا شوید. مرکز جراح با ما همواره آماده معرفی متخصصان این حوزه می باشد تا شما را برای نتایج بهتر همراهی کند.

سوالات متداول

بهترین متخصص جراحی بینی مشهد کیست؟

می توانید برای معرفی متخصصان با مشاوران جراح با ما تماس بگیرید.

دستمزد متخصص جراحی بینی مشهد چقدر می باشد؟

حقوق آنها به مولفه های دیگری نیز نیاز دارد که باید تعیین شود.

برای اطلاعات در مورد متخصص جراحی بینی مشهد با کجا تماس بگیرم؟

می توانید با مرکز جراح با ما در ارتباط باشید تا بهترین پزشکان را به شما معرفی کند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *