دکتر الهام آذرنوش

دکتر الهام آذرنوش عمل بینی مشهد | آدرس، نمونه کارها و اطلاعات تماس

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از متخصصان خوب و معروف در مشهد یعنی دکتر الهام آذرنوش صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر الهام آذرنوش جراح پلاستیک

دکتر الهام آذرنوش جراح پلاستیک

در ابتدا باید بگوییم که جراحی پلاستیک برای درمان و رفع مشکلاتی که افراد دارند و یا این که برای زیبایی افراد انجام می شود و هم چنین این جراحی از زمان های قدیم وجود داشته است، اما امروزه به دلیل پیشرفت در تکنولوژی روش های عمل، بسیار پیشرفته شده اند. در مشهد متخصصان بسیار خوبی در این زمینه وجود دارند، شاید برای خیلی از افراد سوال به وجود بیاید که دکتر الهام آذرنوش کیست در این باره باید بگوییم که ایشان متخصص جراحی گوش و حلق بینی و فوق تخصص جراحی بینی در مشهد هستند و هم چنین یکی از بهترین متخصصانی هستند که در جراحی حرف اول را در مشهد می زنند. ایشان انواع عمل های زیبایی را انجام می دهند و هم چنین در جراحی بینی زبان زد همه ی افراد و هم چنین متخصصان دیگر هستند.

رضایت بیماران دکتر از نتیجه ی عمل

رضایت بیماران دکتر از نتیجه ی عمل

باید گفت که اکثر بیماران ایشان از نتیجه ی جراحی دکتر بسیار راضی بوده اند، هم چنین در نظرات بیان کرده اند که دکتر اخلاق بسیار خوب و صمیمی با بیماران و هم چنین مراجعه کنندگان خود دارد. ایشان با دقت فراوان به معاینه ی بیمار خود می پردازد و هم چنین شنونده ی بسیار خوبی برای بیماران خود هستند که آن ها به این گونه می توانند به راحتی مشکلات خود را بیان کنند و سوالات خود را بپرسند.

دکتر الهام آذرنوش متخصص گوش

دکتر الهام آذرنوش متخصص گوش


دکتر الهام آذرنوش در جراحی گوش نیز تخصص دارند و در این زمینه بسیار ماهر و باتجربه هستند. گوش یکی از اجزای مهم در صورت افراد می باشد که گاهی به دلایل مختلف مانند مشکلات مادرزادی و یا صدمه دیدن، تصادف و هم چنین بزرگ و یا خیلی کوچک بودن آن، افراد مجبور به عمل گوش خود می شوند. دکتر آذرنوش برای بیماران خود که در این زمینه مشکل دارند بسیار با دقت مشکلات آن ها را بررسی می کند. هم چنین اگر نیاز به عمل باشد، قبل از آن، دکتر به افراد نکات و دستوراتی را می گوید که بیماران باید آن نکات و دستورات را انجام دهند. بعد از آن دکتر برای جراحی به بیماران خود نوبت می دهد، جراحی گوش به این صورت است که در آن در صورت نیاز جراح می تواند غضروف را بردارد و گوش را تقویت کند تا بتواند ظاهر طبیعی تر برای گوش بیمار ایجاد کند.

زمان انجام عمل

زمان انجام عمل

هم چنین افرادی که می خواهند با ایشان جراحی گوش خود را انجام دهند، بهتر است که بدانند، این جراحی بسته به نوع تکنیکی که جراح استفاده می کند، حدود یک الی دو ساعت زمان می برد. هم چنین افراد برای این که از ایشان نوبت بگیرند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

بیشتر بخوانید
لیست بهترین دکتر های زیبایی مشهد به ترتیب قیمت و سابقه کاری

نمونه کارهای دکتر الهام آذرنوش

کسانی که تمایل دارند که با ایشان عمل خود را انجام بدهند و می خواهند نمونه کار دکتر الهام آذرنوش را مشاهده کنند، می توانند به اینستاگرام ایشان مراجعه کنند. اینستاگرام دکتر الهام آذرنوش توسط ادمین اداره می شود، ادمین هر روز عکس های زیادی از نمونه عمل هایی که ایشان انجام داده اند را در صفحه ی اینستاگرام برای کاربران و فالووران به اشتراک می گذارد. یکی از ویژگی های خوب این شبکه مجازی این است که افرادی که با خانم دکتر عمل داشته اند، در کامنت ها و زیر پست های ایشان نظرات خود را درباره ی پزشک نوشته اند که کاربران می توانند از این طریق نیز اطلاعات خود را درباره ی نوع جراحی و عملکرد این پزشک بیشتر کنند.

هم چنین روش دیگر دیدن نمونه کار های ایشان مراجعه به کانال تلگرام دکتر الهام آذرنوش می باشد، در این کانال نیز نمونه کار های زیادی از جراحی های ایشان از قبل و هم چنین بعد از عمل بیمارانشان برای افراد گذاشته می شود.

هزینه عمل بینی دکتر الهام آذرنوش

هزینه عمل بینی دکتر الهام آذرنوش

خیلی از افراد تمایل دارند که با خانم دکتر به دلیل تجربه ای که دارند و هم چنین کار خوبشان، عمل خود را انجام دهند و سوالی که برایشان به وجود می آید این است که هزینه ی عمل دکتر چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که ایشان جراحی های زیادی را انجام می دهند که هر کدام بنا به نوع جراحی که انجام می شود، هزینه های متفاوتی برای افراد در بر خواهد داشت، که این شامل عمل بینی نیز برای افراد می شود و بستگی به نوع و مدل عمل بینی آن ها خواهد داشت.

اطلاع دقیق در مورد هزینه ها

افراد برای این که بتوانند اطلاع دقیق در مورد هزینه ها داشته باشند، ما به آن ها توصیه می کنیم که به مطب دکتر مراجعه کنند و به این صورت می توانند تمامی سوالات خود را درباره ی عمل از دکتر بپرسند و هم چنین توصیه های دکتر را در این باره بشنوند و در نهایت می توانند از هزینه ی دقیق جراحی خود اطلاع پیدا کنند. هم چنین اگر افراد وقت ندارند که برای اطلاع از هزینه ی عمل به مطب بروند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این باره به شما کمک خواهند کرد.

آدرس دکتر الهام آذرنوش

آدرس دکتر الهام آذرنوش

آدرس مطب دکتر الهام آذرنوش را افراد می توانند به راحتی در سایت ایشان پیدا کنند، مراجعه به سایت دکتر مزیت های بسیار زیادی دارد مانند این که در این سایت شماره مطب، آدرس دقیق مطب، این که چه روز هایی مطب باز است، نمونه کار های خانم دکتر و خیلی موارد دیگر برای کاربران گذاشته شده است. هم چنین به غیر از آن افراد می توانند از لوکیشن یا همان نقشه برای پیدا کردن آدرس مطب خانم دکتر استفاده کنند. نقشه به راحتی و هم چنین دقیق و فوری آدرس مطب را به شما می دهد و تمامی جزئیات آن را نیز می تواند به افراد نشان دهد.

  • آدرس: استان خراسان رضوی، مشهد، منطقه ۱، بن ست پرستار 1.2
بیشتر بخوانید
دندانپزشکی مشهد + معرفی لیست مراکز معتبر و قیمت مناسب برای جراحی و ترمیم

شماره دکتر الهام آذرنوش

بیان شده است که برخی از افراد شماره مطب خانم دکتر را اشتباه از اینترنت برداشته اند و به همین دلیل برای نوبت گرفتن از ایشان با مشکل مواجه شده اند. در این باره باید بگوییم که افراد برای داشتن شماره مطب ایشان می توانند به سایت دکتر و حتی پیج اینستاگرام ایشان مراجعه کنند، چرا که تمامی اطلاعات مانند شماره تماس مطب و هم چنین آدرس مطب در این صفحات برای افراد گذاشته شده است. هم چنین، علاوه بر آن شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از آن ها در گرفتن نوبت کمک بگیرید، افرادی که از طریق مشاوران ما اقدام به گرفتن نوبت کنند، از تخفیف ویژه نیز بهره مند خواهند شد.

  • تلفن: 05138414858
سوالات متداول درباره ی دکتر الهام آذرنوش

سوالات متداول درباره ی دکتر الهام آذرنوش

هزینه عمل دکتر آذرنوش چقدر می باشد؟

در این باره می توان گفت که دکتر، جراحی های زیادی را انجام می دهند که هر کدام بنا به نوع عملی که انجام می شود، هزینه های مختلفی برای متقاضیان در بر خواهد داشت. ما به افراد توصیه می کنیم که به مطب دکتر مراجعه کنند، به این گونه می توانند تمامی سوالات خود را درباره ی عمل از دکتر بپرسند و هم چنین توصیه های دکتر را درباره ی عمل بشنوند و در نهایت می توانند از هزینه ی دقیق عمل خود نیز اطلاع پیدا کنند. علاوه بر آن افرادی که وقت ندارند برای اطلاع از هزینه ی جراحی به مطب دکتر بروند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این باره به آن کمک خواهند کرد و هزینه تقریبی را به آن ها خواهند گفت.

افراد چگونه می توانند نمونه کار های خانم دکتر را مشاهده کنند؟

می توانیم بگوییم که روش های مختلفی برای دیدن نمونه کار های خانم دکتر وجود دارد، که ما در این جا به آن ها اشاره می کنیم. مراجعه به کانال تلگرام ایشان، در این کانال نیز نمونه کار های زیادی از جراحی های خانم آذرنوش از قبل و هم چنین بعد از عمل بیمارانشان برای افراد گذاشته می شود. هم چنین مراجعه به اینستاگرام ایشان که توسط ادمین اداره می شود، ادمین هر روز عکس های زیاد و متفاوتی از نمونه عمل هایی که ایشان انجام داده اند را در صفحه ی اینستاگرام برای متقاضیان و فالووران به اشتراک می گذارد. در نهایت مراجعه به سایت ایشان، چرا که در سایت نیز نمونه جراحی های ایشان برای افراد گذاشته شده است.

آیا دکتر الهام آذرنوش جراحی گوش را انجام می دهد و هم چنین این جراحی مناسب چه افرادی می باشد؟

بله ایشان این جراحی را برای بیمارانشان انجام می دهند، هم چنین این جراحی بیشتر مناسب افرادی است که مشکلات مادرزادی و یا صدمه دیدن، تصادف و هم چنین بزرگ بودن و یا خیلی کوچک بودن گوش را دارند، می توانند این جراحی را انجام دهند. خانم دکتر برای بیماران خود که در این زمینه مشکل دارند بسیار با دقت مشکلات آن ها را بررسی می کند. علاوه بر آن اگر نیاز به جراحی باشد، قبل از آن، دکتر به بیماران نکات و دستوراتی را می گوید که آن ها باید این نکات و دستورات را انجام دهند و هم چنین رعایت کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *