شماره و نمونه کار دکتر پرویز عامریان متخصص پلاستیک مشهد

دکتر پرویز عامریان فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی از پزشکان سرشناس و با تجربه مشهدی می باشند. در این مقاله در رابطه با این پزشک و جراح متخصص می خواهیم بیشتر صحبت کنیم.

دکتر پرویز عامریان در مشهد

دکتر پرویز عامریان در مشهد

دکتر پرویز عامریان مشهد زندگی می کنند، ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی از دانشکده پزشکی لندن می باشند. دکتر عامریان فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند و دارای تخصص جراحی عمومی از دانشگاه تهران هستند. این پزشک متخصص سرشناس، بیشتر از 30 سال است که سابقه فعالیت آموزشی و پژوهشی در مرتبه استادی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد را دارند.

جراحی پلاستیک که امروزه بیشتر برای جراحی زیبایی شناخته شده است، اما بسیار از انواع جراحی های ترمیمی، جراحی دست، جراحی ریز و ترمیم سوختگی ها را نیز شامل می شود. واژه پلاستیک در جراحی پلاستیک هیچ ارتباطی با ماده پلیمری مصنوعی به نام پلاستیک ندارد و از واژه یونانی Plastikos به معنی قالب و شکل دهی می باشد. امروزه جراحی پلاستیک در دو زمینه گسترش یافته است، یکی زیباتر کردن شکل عادی و دیگری بازسازی نقصهای جسمی. اصول جراحی پلاستیک بر حفظ عروق، توجه به مناطق کالبدی، جایگرینی بافت مشابه با مشابه و بهبود زخم با به حداقل رساندن بافت های آسیب دیده نیز متمرکز می باشد.

دکتر پرویز عامریان جراح پلاستیک

رایج ترین نوع جراحی های پلاستیک که امروزه بسیار محبوب هستند عبارت هستند از: ابدومینوپلاستی، لابیاپلاستی، رینوپلاستی، ماموپلاستی، فالوپلاستی، اتو پلاستی، لیپوساکشن و ترمیم چانه و …که به اختصار تعدادی را در زیر توضیح می دهیم. ابدومینوپلاستی abdominoplasty: عمل جراحی باز شکم برای خارج کردن چربی های اضافی شکم و کوچک کردن آن نیز می باشد.

لابیاپلاستی labiaplasty: عمل جراحی کوچیک کردن لبه های خارجی واژن برای جوان سازی و زیبایی بیشتر ناحیه تناسلی بانوان، که امروزه این جراحی پلاستیک از جدیدترین و رایج ترین جراحی های پلاستیک به خصوص در دنیای غرب شناخته شده است. لیپوساکشن liposuction: یک روش برای تخلیه چربی می باشد که بافت های چربی حرارت می بینند و از طریق دستگاه مکنده از بدن خارج می شوند. نکته مهم این است که در این روش تخلیه چربی لیپوساکشن این چربی ها اضافی که تخلیه می شوند، قابل تزریق به دیگر نقاط بدن مانند باسن، سینه و یا دیگر نقاط بدن نمی باشد.

بیشتر بخوانید
مشاوره دکتر آنلاین در مشهد، تهران و اصفهان با رزرو نوبت رایگان

ماموپلاستی یا جراحی ترمیمی پستان: نوعی جراحی پلاستیک می باشد که به جهت اصلاح سایز و ترمیم افتادگی پستان برای زیبایی پستان بانوان نیز انجام می شود. فالوپلاستی: نوعی جراحی که معمولا برای افراد ترنس انجام می شوند که علاقمند به تایید جنسیت دارند. اتوپلاستی: اتوپلاستی یا همام جراحی زیبایی گوش، عملی برای برای تغییر شکل، موقعیت یا اندازه گوش می باشد و معمولا این عمل برای تقارن بیشتر گوش انجام می شود. این عمل زیبایی را می توان از 5 سالگی که گوش ها به اندازه کافی رشد کرده اند انجام داد.

رینوپلاستی: همان جراحی بینی می باشد که امروزه یکی از رایج ترین عمل های زیبایی می باشد. ترمیم چانه: یکی از عمل های زیبایی صورت است که در میان آقایان و بانوان بسیار رواج پیداکرده است که با استفاده از روش های موجود هم می توان چانه را کوچک و هم می توان بزرگ کرد.

اولین جراحی پلاستیک

اولین شخصی که از جراحی پلاستیک سود برده است، سرباز انگلیسی به نام والتر یو بوده است که توسط هارلد گیلیز در سال 1912 پیوند پوست انجام داده است.

آدرس دکتر پرویز عامریان

آدرس دکتر پرویز عامریان

دکتر پرویز عامریان که متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی می باشندکه در مشهد فعالیت می کنند. ایشان یکی از فوق تخصص های سرشناس و باتجربه در شهر مشهد می باشند که افراد زیادی از شهرستان های مختلف برای انجام جراحی از ماه ها قبل وقت می گیرند تا بتوانند زیر دست این پزشک متخصص عمل خود را انجام بدهند.

مطب دکتر پرویز عامریان

مطب دکتر پرویز عامریان

کلینیک دکتر پرویز عامریان که فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و سوختگی می باشند، آدرس مطب ایشان واقع در استان خراسان رضوی در شهر مشهد و در خیابان احمدآباد کوچه عارف 1 نیز می باشد. برای وقت گرفتن از دکتر پرویز عامریان، بهتر از قبل از مراجعه حضوری به مطلب ایشان به صورت آنلاین از طریق سایت این پزشک متخصص نوبت خود را رزرو کنید تا هم از اتلاف وقت شما و هم از شلوغی و ازدحام جمعیت در مطلب دکتر نیز جلوگیری شود.

شماره دکتر پرویز عامریان

شماره دکتر پرویز عامریان

بیمارانی که قصد مراجعه به مطلب دکتر عامریان جراح متخصص پلاستیک را دارند می توانند قبل از مراجعه حضوری به مطلب دکتر با تماس با شماره های تلفن دکتر پرویز عامریان که در سایت ایشان قرار دارد، نوبت خود را مشخص کنند و از بی نظمی و ازدحام جمعیت در مطلب جلوگیری کنند.

اینستاگرام دکتر پرویز عامریان

اینستاگرام دکتر پرویز عامریان

افرادی که قصد انجام جراحی های ترمیمی یا زیبایی را زیر نظر دکتر پرویز عامریان دارند، می توانند برای آشنایی بیشتر با نمونه کار های ایشان، صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام دکتر پرویز عامریان را دنبال کنند. عکس های قبل و بعد عمل افرادی که پیش ایشان جراحی کرده اند را می توانید در صفحه اینستاگرام ایشان مشاهده کنید و همچنین با خواندن نظرات افرادی که از نتیجه جراحی خود رضایت مند بوده اند و می توانید در تصمیم خود برای انجام جراحی نزد دکتر عامریان با آگاهی بهتری تصمیم بگیرید.

سوالات متداول

سوالات متداول

مطب دکتر پرویز عامریان کجاست؟
بیشتر بخوانید
دکتر مهدی رمضانی اول مشهد؛ آدرس و شماره رزرو

مطلب این متخصص جراحی پلاستیک در شرق کشور و در شهر مشهد مقدس، خیابان احمدآباد و کوچه عارف واقع شده است.

نمونه کار های جراحی دکتر پرویز عامریان را در کجا می توان مشاهده کرد؟

اگر قصد انجام جراحی پیش این پزشک را دارید، می توانید پیش از مراجعه به مطلب ایشان با دنبال کردن صفحه اینستاگرام دکتر عامریان، نمونه جراحی های ایشان که با عکس های قبل و بعد عمل در صفحه ایشان قرار دارد مشاهد کنید و برای انجام جراحی نزد این پزشک با آگاهی بیشتری تصمیم بگیرید.

دکتر پرویز عامریان تحصیلات خود را در کجا گذرانده اند؟

ایشان فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی از دانشکده پزشکی لندن می باشند و فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشند و دارای تخصص جراحی عمومی از دانشگاه تهران هستند.

چند نمونه از جراحی های پلاستیک رایج چیست؟

جراحی پلاستیک امروزه بسیار در میان مردم پرطرفدار می باشد و افراد زیادی برای زیبایی و بهبود نواقص خود اقدام به جراحی های پلاستیک می کنند. رایج ترین نوع جراحی های پلاستیک که امروزه بسیار محبوب هستند عبارت هستند از: ابدومینوپلاستی، لابیاپلاستی، رینوپلاستی، ماموپلاستی، فالوپلاستی، اتو پلاستی، لیپوساکشن و ترمیم چانه.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *