دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از متخصصان باتجربه و خوب یعنی دکتر میمنه جراح بینی در مشهد صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

امروزه جراحی بینی در شهر مشهد، بعد از تهران بسیار پرطرفدار شده است، به طوری که روزانه خیلی از افراد این جراحی را انجام می دهند. داشتن بینی کوچک و متناسب با چهره ی فرد یکی از ملاک های اصلی در معیار زیبایی در کشور ایران می باشد. شهر مشهد دومین شهر در ایران است که متخصصان حاذق در این زمینه دارد، به طوری که خیلی از افراد از سایر شهر های دیگر برای عمل خود به این شهر می آیند. دکتر میمنه جراح بینی در مشهد یکی از متخصصان حاذق در جراحی بینی می باشد، ایشان متخصص گوش، حلق و بینی هستند و از بهترین دانشگاه فارق التحصیل شده اند.

رضایت از نتیجه ی عمل

درباره ی ایشان گفته شده است که اکثر بیمارانشان از نتیجه ی بعد از عمل بسیار راضی بوده اند و در این باره نیز بیان کرده اند که این متخصص در هنگام معاینه بسیار دقیق است و تمام جزئیات را نیز بررسی می کند و به تمام سوالات بیمار با حوصله و متانت جواب می دهد. گفته شده است که دکتر در هنگام عمل از بیهوشی موضعی و کمی بیهوشی عمومی برای بیماران خود استفاده می کند، تا آن ها در هنگام جراحی دردی را احساس نکنند. معمولا عمل بینی توسط ایشان 2 الی 3 ساعت زمان می برد و بیماران دکتر قبل از عمل آزمایشاتی را که دکتر به آن ها می گوید را باید انجام دهند و به دکتر نشان دهند تا ایشان تمام آزمایشات را چک کنند و در این باره که فرد مشکل خاصی ندارد و می تواند عمل را انجام دهد، خاطر جمع شوند. هم چنین دکتر توصیه هایی به بیماران خود می کند که باید از یک هفته قبل و مخصوصا شب قبل از عمل آن ها را رعایت و هم چنین انجام دهند. به این گونه و با رعایت توصیه های دکتر، در هنگام عمل مشکلی برای بیمار به وجود نمی آید.

اینستاگرام دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

اینستاگرام دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

در اینستاگرام کاربران می توانند عکس و فیلم های خود را برای کاربران دیگر و هم چنین دوستانشان به اشتراک بگذارند. هم چنین این دنیای مجازی جنبه ی بیزینس برای افراد دارد، که این شامل پزشکان و متخصصان نیز می شود. اینستاگرام دکتر میمنه جراح بینی در مشهد نیز بسیار فعال بوده است و توسط ادمین و خود دکتر اداره می شود، در این پیج نمونه کار های ایشان و هم چنین عمل ها و جراحی هایی که تا به الان داشته اند، در آن قرار داده شده است تا بیماران و هم چنین کاربران بتوانند آن ها را مشاهده کنند و اطلاعات خود را درباره ی نوع عمل دکتر بالا ببرند.


دکتر میمنه جراح بینی مشهد اینستاگرام را این گونه تعریف کرده است که افراد به غیر از این که می توانند با دوستان خود در ارتباط باشند و عکس های یکدیگر را مشاهده کنند. می توانند از این طریق بیزینس، محصولات و نمونه کار های خود را برای بیشتر دیده شدن به اشتراک بگذارند.

دكتر ميمنه جراح بيني مشهد

دكتر ميمنه جراح بيني مشهد

می توان به جرات گفت که دکتر میمنه جراح پلاستیک مشهد یکی از بهترین جراحان بینی هستند، که آوازه ی ایشان به شهر های دیگر نیز رسیده است، چرا که مراجعه کنندگان ایشان فقط از مشهد نیستند و دکتر از سایر شهر ها نیز مراجعه کنندگان زیادی دارند. بیماران دکتر در نظرات بیان کرده اند که اگر افراد به دنبال جراحی می گردند، که بتواند بینی آن ها را بسیار طبیعی و باب میلشان در بیاورد ما این جراح را به آن ها پیشنهاد می کنیم. هم چنین این متخصص در حرفه اش توسط خیلی از متخصصان دیگر مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است.

ميمنه جهرمي دکتر میمنه جراح بینی مشهد

ميمنه جهرمي دکتر میمنه جراح بینی مشهد

ایشان که فوق تخصص گوش، حلق و جراح بینی می باشند، به متقاضیان عمل بینی توصیه کرده اند که در سن مناسب و زمانی که رشد آن ها متوقف شد برای این عمل اقدام کنند. دلیل آن را نیز این گونه بیان کرده اند که تا زمانی که افراد سن رشدشان تمام نشده است، تمام اجزای صورت آن ها که شامل بینی نیز می شود در حال رشد می باشد و برای این که بعد از عمل، بینی آن ها تغییری نکند و ثابت بماند بهتر است که بعد از 18 سالگی اقدام به عمل کنند.

  • آیا می دانید کانتور بینی چیست؟ برای کسب اطلاعات کلیک کنید.
بیشتر بخوانید
بهترین کلینیک زیبایی مشهد در منطقه سجاد

دکتر بینی خوب

افرادی که می خواهند دکتر بینی خوب که بتواند نتیجه ی بعد از عمل را به گونه ای که مورد نظر آن ها باشد در بیاورد، ما دکتر میمنه را به آن ها پیشنهاد می کنیم. ایشان تمام سعی خود را برای بیماران می کنند که نتیجه همان چیزی باشد که بیمار مد نظرش بوده است. هم چنین خود دکتر نیز به بیمار پیشنهاد هایی می کند که به چه نوع بینی به چهره ی شخص می آید و تناسب را با سایر اجزای صورت او برقرار می کند، که ما پیشنهاد می کنیم حتما از توصیه های ایشان بهره ببرید.

آدرس دکتر میمنه جراح بینی مشهد

آدرس دکتر میمنه جراح بینی مشهد


آدرس کلینیک دکتر میمنه جراح بینی مشهد را افراد می توانند با مراجعه به سایت ایشان بدست آورند، هم چنین این سایت کار را برای افراد بسیار راحت و آسان کرده است. چرا که در این سایت علاوه بر این که آدرس دقیق و مشخص دکتر گذاشته شده است. کلیه ی اطلاعاتی که افراد در مورد دکتر می خواهند بدانند در این صفحه قرار داده شده است. هم چنین یکی از ویژگی های خوب این سایت داشتن مشاور آنلاین است، به این صورت افراد می توانند توسط مشاوران این سایت مشاوره شوند و هم چنین مشکلات خود را بگویند و سوالات خود را بپرسند. مشاوره آنلاین برای افرادی که وقت مشاوره ی حضوری را ندارند و یا این که در شهر دیگری هستند، بسیار مناسب می باشد. هم چنین افراد می توانند از طریق لوکیشن و یا نقشه در پیدا کردن آدرس مطب این جراح کمک بگیرند، چرا که نقشه، آدرس دقیق مطب را برای افراد نمایش می دهد.

شماره دکتر میمنه جراح بینی مشهد

شماره دکتر میمنه جراح بینی مشهد

یکی از دغدغه های متقاضیان عمل بینی پیدا کردن یک متخصص خوب و با مهارت است که بتواند خواسته های آن ها را در مورد عمل بینیشان برآورده کند. ما در این زمینه دکتر میمنه را به آن ها پیشنهاد می کنیم، چرا که در کارشان بسیار باتجربه و با مهارت هستند. افراد برای گرفتن وقت از دکتر میمنه جراح بینی مشهد با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها بهترین مشاوره را در این مورد به شما می دهند و در گرفتن نوبت به شما کمک خواهند کرد و هم چنین اگر برای وقت گرفتن با مشاوران ما تماس بگیرید، می توانید از تخفیف ویژه دکتر نیز برخوردار شوید.

سوالات متداول درباره ی دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

سوالات متداول درباره ی دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

دکتر میمنه کیست؟
بیشتر بخوانید
دکتر و متخصص جراحی زیبایی در مشهد با قیمت بسیار کم در بهترین مراکز تخصصی

در این باره باید بگوییم که آقای میمنه جراح بینی در مشهد هستند و هم چنین ایشان متخصص گوش، حلق و بینی می باشند و از بهترین دانشگاه فارق التحصیل شده اند. ایشان یکی از بهترین جراحان بینی هستند، که آوازه ی کارشان به سایر شهر های دیگر نیز رسیده است، چرا که مراجعه کنندگان ایشان فقط از شهر مشهد نیستند و دکتر از شهر های دیگر نیز مراجعه کنندگان زیادی دارند. بیماران دکتر در نظرات گفته اند که اگر افراد به دنبال متخصصی می گردند، که بتواند بینی آن ها را بسیار طبیعی و باب میلشان در بیاورد ما این دکتر را به آن ها پیشنهاد می کنیم. هم چنین این جراح در حرفه اش در این زمینه توسط خیلی از متخصصان دیگر مورد تعریف و تمجید قرار گرفته است.

افراد چگونه می توانند آدرس مطب این متخصص را پیدا کنند؟

در این باره می توانیم بگوییم که آدرس کلینیک دکتر را متقاضیان عمل می توانند با مراجعه به سایت این متخصص بدست آورند، چرا که در این سایت آدرس دقیق و مشخص دکتر گذاشته شده است. البته کلیه ی اطلاعاتی که افراد در مورد دکتر می خواهند بدانند در این صفحه برای افراد قرار داده شده است. هم چنین افراد می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها به شما در این زمینه کمک خواهند کرد، علاوه بر آن افراد می توانند از لوکیشن که در سایت دکتر و هم چنین در اینترنت گذاشته شده است برای پیدا کردن آدرس مطب ایشان استفاده کنند.

افراد چگونه می توانند نمونه جراحی های دکتر را مشاهده کنند؟

در این باره باید بگوییم که روش های زیادی برای دیدن نمونه کار های دکتر وجود دارد، به عنوان مثال افراد می توانند به صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنند. اینستاگرام دکتر بسیار فعال بوده است و توسط ادمین ایشان اداره می شود، در این صفحه نمونه کار های ایشان و هم چنین عمل ها و جراحی هایی که تا به الان داشته اند، در این پیج قرار داده شده است تا بیماران و هم چنین فالووران بتوانند آن ها را مشاهده کنند و اطلاعات خود را درباره ی نوع عمل دکتر بیشتر کنند. هم چنین افراد می توانند به سایت دکتر نیز مراجعه کنند، در این سایت نمونه کار های این پزشک را برای افراد گذاشته شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *