دکتر پور صادق

دکتر پور صادق جراح بینی در مشهد

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از متخصصان خوب و به نام در مشهد یعنی دکتر پور صادق صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر پورصادق جراح بینی در مشهد

دکتر پورصادق جراح بینی در مشهد

امروزه یکی از معیار های زیبایی در کشور ایران و بین مردم داشتن بینی کوچک و متناسب با صورت است. به طوری که روزانه در ایران افراد زیادی اقدام به این عمل می کنند و هم چنین آمار این عمل در کشور بسیار بالا تر از عمل های زیبایی دیگر می باشد. در مشهد بعد از تهران آمار این جراحی بین مردم بسیار زیاد شده است به همین دلیل جراحان زیبایی برای این عمل نیز در مشهد زیاد هستند، دکتر پورصادق در مشهد یکی از متخصصان بسیار خوب گوش و حلق و بینی است، که عمل های بینی، گوش و چند مورد دیگر را انجام می دهد.

پیشنهاد دکتر پور صادق به مراجعه کنندگان

متخصص پورصادق همیشه به مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می کند که برای عمل ابتدا مدلی را انتخاب کنند که تصور واقعی و مناسب از آن مدل داشته باشند که با چهره کلی آن ها تناسب داشته باشد. مراجعه کنندگان ایشان گفته اند که پزشک هنگام معاینه بسیار دقیق و جدی هستند و بعد از معاینه با حوصله به تمامی مشکلات و صحبت های ما گوش می دهد.

دکتر پورصادق جراح بینی

دکتر پورصادق جراح بینی

شاید برای خیلی از افراد سوال پیش بیاید که دکتر پور صادق کیست در این باره باید بگوییم که یکی از متخصصان بسیار خوب و گوش و حلق و بینی در شهر مشهد می باشد. ایشان در بهترین دانشگاه فارق التحصیل شده است و هم چنین در کارنامه ی پزشکی خود جراحی های بسیار موفقی به چشم می خورد و روزانه افراد بسیاری برای انجام جراحی بینی به مطب ایشان مراجعه می کنند که بسیاری از این افراد از خارج از کشور هستند.

توضیح دکتر پور صادق در مورد کاربرد عمل بینی

توضیح دکتر پور صادق در مورد کاربرد عمل بینی

افرادی که قصد دارند این عمل را انجام بدهند، بهتر است کاربرد های آن را نیز بدانند: تغییر در سایز بینی مانند کوچک کردن آن، برطرف کردن قوز آن ناحیه، تغییر ظاهر در نوع گوشتی، تغییر اندازه سوراخ های آن ناحیه، تغییر ظاهر در نوع استخوانی، تغییر زاویه بینی در مقایسه با لب بالا می باشد. متخصص در هنگامی که فرد را معاینه می کند و مطابق با نظر او و هم چنین تناسب در چهره ی فرد این نکات را انجام می دهد، تا نتیجه ی خوبی بعد از عمل برای فرد داشته باشد.

دکتر پورصادق دندانپزشک مشهد

امروزه داشتن دندان های سفید، زیبا، مرتب از معیار های زیبایی به شمار می رود و لبخند هر فرد با داشتن دندان های مرتب و سفید، زیباتر می شود به همین دلیل افراد به دندانپزشکی مراجعه می کنند. البته یکی دیگر از دلایل مهم که افراد به آن جا مراجعه می کنند دندان درد و ترمیم دندان نیز باشد. جالب است که بدانید در مشهد دو متخصص با فامیل های مشابه یعنی پورصادق در دو شاخه متفاوت پزشکی فعالیت می کنند، خیلی از مردم مشهد نیز این دو متخصص را با هم اشتباه می گیرند.

بیشتر بخوانید
بهترین دکتر جراح پلاستیک مشهد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه

به هر حال آقای پورصادق یکی از دندانپزشکان خوب در مشهد می باشد، هم چنین نظرات در مورد دکتر پورصادق توسط بیماران ایشان بسیار مثبت بوده و آن ها از ایشان بسیار راضی بوده اند. برای این که بتوانید از دکتر نوبت بگیرید، می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها برای گرفتن نوبت و هم چنین مشاوره به شما کمک خواهند کرد.

دکتر پورصادق بینی

دکتر پورصادق بینی

این متخصص باتجربه در مشهد در روز مراجعه کنندگان زیادی دارد و هم چنین بیماران ایشان از نتیجه ی بعد از عمل در اکثر مواقع راضی بوده اند. بهتر است افرادی که بینی گوشتی دارند، چند ویژگی از نوع گوشتی را بدانند: پوستی ضخیم، غضروف ضعیف، نوک پهن بزرگ و افتاده، وجود غدد بسیار چربی در نوک بینی در این نوع مدل وجود دارد و مشخص است. دکتر ابتدا به معاینه فرد می پردازد و اگر بینی او از نوع گوشتی باشد، پیشنهاد می کند که چه نوع مدلی برای او مناسب تر است و به چهره ی او بیشتر می آید و بعد از آن فرد باید تصمیم بگیرد که چه مدلی عمل را انجام دهد.

مطب دکتر پورصادق مشهد

مطب دکتر پورصادق مشهد

افرادی که ادرس مطب دکتر پور صادق مشهد را می خواهند می توانند به چند طریق آن را بدست بیاورند. اول این که می توانند از نقشه که به صورت نرم افزار نیز می باشد و یا این که در اینترنت است، استفاده کنند. نقشه به راحتی و هم چنین دقیق و فوری آدرس مطب را به شما می دهد و تمامی جزئیات را نیز می تواند به افراد نشان دهد. هم چنین افراد می توانند در کانال تلگرام دکتر پورصادق عضو بشوند چرا که در این کانال دکتر تمامی اطلاعات لازم مانند آدرس و هم چنین شماره تلفن و این که چه روز هایی باز هستند را قرار داده است. علاوه بر آن شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از آن ها اطلاعات لازم در این مورد را بگیرید، آن ها کمک های لازم را برای شما انجام می دهند.

هزینه عمل دکتر پورصادق

هزینه عمل دکتر پورصادق

افرادی که می خواهند جراحی خود را توسط این دکتر انجام دهند، یکی از سوال هایی که ممکن است برایشان به وجود بیاید این است که هزینه عمل بینی دکتر پور صادق چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ی دستمزد دکتر نسبت به عملی که می خواهد برای هر فرد انجام دهد فرق می کند و هزینه ی آن با نوع عمل متفاوت است.

توصیه ی ما به افراد این است که برای دانستن قیمت و هزینه دقیق بهتر است که به مطب پزشک مراجعه کنند، این گونه می توانند سوالات خود را بپرسند و مشکلات خود را بازگو کنند و هم چنین می توانند قیمت دقیق کاری را که می خواهند انجام دهند را بپرسند. علاوه بر آن افراد می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها بهترین مشاوره را در این مورد به آن ها می دهند و می توانند به صورت تقریبی هزینه ی کاری را که می خواهید انجام دهید را به شما بگویند.

بیشتر بخوانید
بهترین کلینیک زیبایی مشهد در منطقه سجاد

مطب دکتر پورصادق

یکی دیگر از روش هایی که افراد می توانند آدرس مطب این متخصص را پیدا کنند، مراجعه به سایت دکتر می باشد. این سایت کار را برای مراجعه کنندگان و هم چنین بیماران پزشک بسیار راحت کرده است، چرا که در این سایت تمامی اطلاعات مورد نیاز افراد مانند: شماره تماس، آدرس مطب، مطب در چه روز هایی باز است و خیلی چیز های دیگر در آن برای کاربران قرار داده شده است. یکی از مزیت های خوبی که این سایت دارد این است که نظرات کسانی که با دکتر جراحی داشته اند را هم چنین افراد می توانند بخوانند و اطلاعات بیشتری راجب نوع عمل دکتر و عملکرد آن بدست آوردند. هم چنین یکی از ویژگی های این سایت داشتن مشاور آنلاین است، به این صورت افراد می توانند توسط مشاوران این سایت مشاوره شوند و هم چنین مشکلات خود را بازگو کنند.

سوالات متداول درباره ی دکتر پور صادق

سوالات متداول درباره ی دکتر پور صادق

دکتر پور صادق کیست؟

در معرفی ایشان باید بگوییم که دکتر یکی از متخصصان بسیار خوب گوش و حلق و بینی در مشهد می باشد، که عمل های بینی، گوش و چند مورد دیگر از عمل های را انجام می دهد. دکتر پورصادق همیشه به مراجعه کنندگان خود پیشنهاد می کند که برای عمل ابتدا مدلی را انتخاب کنند که تصور واقعی و مناسب از آن مدل داشته باشند که با چهره کلی آن ها تناسب داشته باشد. مراجعه کنندگان ایشان گفته اند که دکتر هنگام معاینه بسیار دقیق و جدی هستند و بعد از معاینه با حوصله به تمامی مشکلات و صحبت های ما گوش می دهد. هم چنین ایشان در بهترین دانشگاه فارق التحصیل شده است و هم چنین در کارنامه ی پزشکی خود جراحی های موفقی دارد. روزانه افراد بسیاری برای انجام جراحی بینی به مطب ایشان مراجعه می کنند.

هزینه انجام عمل توسط این متخصص چقدر است؟

در این باره باید بگوییم که هزینه ی دستمزد پزشک نسبت به عملی که می خواهد برای هر فرد انجام دهد فرق می کند و هزینه ی آن با نوع عمل متفاوت است. علاوه بر آن افراد می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها بهترین مشاوره را در این مورد به آن ها می دهند و می توانند به صورت تقریبی هزینه ی کاری را که می خواهید انجام دهید را به شما بگویند.

کاربرد عمل بینی چیست؟

در حالت کلی زمانی که شما عمل بینی انجام می دهید انواع مشکلات مانند قوز های بد شکل، افتادگی های نوک بینی، بزرگ بودن بیش از حد و … را بر طرف می کنید و بدین ترتیب بینی بسیار خوش فرم و متناسب با صورت خود را خواهید داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *