دکتر فریال کریم

آدرس دکتر فریال کریم در مشهد به همراه اطلاعات تماس اینستاگرام

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از متخصصان خوب و با مهارت در مشهد یعنی دکتر فریال کریم صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر فریال کریم کیست

دکتر فریال کریم کیست ؟

امروزه داشتن زیبایی برای افراد مخصوصا افراد بالای 35 سال یکی دغدغه های اساسی شده است و به طوری که عمل های زیبایی زیادی برای افراد چه خانم ها و چه آقایان به وجود آمده است که اگر حس خوبی از هر یک از اجزای صورت و یا بدنشان ندارند با انجام یکی از این عمل ها بتوانند حس بهتری نسبت به خود داشته باشند. هم چنین متخصصان زیبایی زیادی هستند که این عمل ها را برای متقاضیان می توانند انجام دهند، مانند دکتر فریال کریم، ایشان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی دارند و یکی از متخصصان حاذق در مشهد هستند که روزانه بیماران زیادی را معاینه می کنند.

دکتر فریال کریم اینستاگرام

دکتر فریال کریم اینستاگرام

اینستاگرام با بیش از 50 میلیون کاربر یکی از محبوب‌ ترین شبکه ‌های اجتماعی در میان ایرانیان است، که افراد به غیر از آن که در این شبکه می توانند با دوستان خود در ارتباط باشند و هم چنین عکس ها و فیلم های خود را به اشتراک بگذارند، می توانند از طریق این شبکه ی معروف مجازی به بیزینس نیز بپردازند. این شامل پزشکان و متخصصان نیز می باشد، اینستاگرام دکتر فریال کریم بسیار فعال است و از طریق ادمین ایشان با نظارت دکتر اداره می شود. ادمین روزانه یا هر یک روز در میان عکس هایی زیادی از نمونه عمل هایی که ایشان انجام داده اند را در صفحه ی اینستاگرام برای فالووران به اشتراک می گذارد.

کانال تلگرام دکتر

کانال تلگرام دکتر

یکی از مزیت های مراجعه به اینستاگرام ایشان این است که افرادی که با این جراح، عمل داشته اند، در کامنت ها و زیر پست های ایشان نظرات خود را درباره ی جراح نوشته اند که شما می توانید از این طریق نیز اطلاعات خود را درباره ی نوع جراحی و عملکرد این پزشک بیشتر کنید. علاوه بر این ادمین در تلگرام دکتر فریال کریم نیز عکس هایی به عنوان نمونه کار ایشان از قبل و بعد بیماران در کانال ایشان برای افراد به اشتراک می گذارد و هم چنین اطلاعات بیشتری نیز در این کانال از خانم دکتر قرار داده می شود.

دکتر فریال کریم مشهد

دکتر کریم یکی از بهترین متخصصانی هستند که انواع جراحی های زیبایی را انجام می دهند و جالب است که بدانید، توانسته اند رتبه ی برتر بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را بدست آوردند، این رتبه به دلیل کار و تخصص خوب ایشان می باشد. هم چنین بیماران و مراجعه کنندگان در نظرات در مورد دکتر فریال کریم گفته اند که خانم دکتر بسیار خوشرو و مهربان با بیماران خود هستند و هم چنین هنگام معاینه ی فرد بسیار دقیق هستند و تمام جزئیات را برسی می کنند و بعد از آن با دقت به تمامی صحبت ها و مشکلات مراجعه کنندگان خود گوش می دهند و بهترین کار را برای رفع مشکل آن ها ارائه می دهند.

مطب دکتر فریال کریم

مطب دکتر فریال کریم

مطب دکتر فریال در اکثر مواقع به دلیل مراجعه کنندگان بسیار شلوغ است، به همین دلیل ما توصیه می کنیم که برای نوبت گرفتن تماس بگیرید و یا به صورت آنلاین وقت بگیرید. مراجعه کنندگان و هم چنین بیماران ایشان از نتیجه ی بعد از عمل خود که توسط این جراح انجام شده است در اکثر مواقع بسیار راضی بوده اند. هم چنین برخی از بیماران ایشان افزوده اند که دکتر نتیجه را خیلی بهتر از آن چه که انتظار داشته اند، انجام می دهد. علاوه بر آن یکی دیگر از دلایلی که این متخصص طرفداران زیادی دارد، این است که نتیجه ی عمل به طرز باور نکردنی بسیار طبیعی و خوب انجام می شود.

بیشتر بخوانید
کلینیک تخصصی پوست و مو نوآوران در مشهد

تاثیر زیاد در صورت

بینی یکی از مهم ترین اجزای صورت است که تغییر آن حدود 50 درصد کل صورت را تغییر می دهد، به همین دلیل کسانی که می خواهند عمل بینی را انجام بدهند، باید بسیار تحقیق کنند و یک متخصص بسیار خوب پیدا کنند. ما در این زمینه دکتر فریال را برای افرادی که می خواهند این عمل را انجام دهند، پیشنهاد می کنیم، چرا که ایشان در این عمل زبان زد همه ی افراد هستند.

شماره دکتر فریال کریم

شماره دکتر فریال کریم

افرادی که می خواهند با این دکتر دیدار داشته باشند و هم چنین توسط ایسان معاینه و جراحی شوند، برای این که شماره ایشان را داشته باشند، می توانند به سایت این متخصص مراجعه کنند. کار کردن با این سایت بسیار آسان بوده است و هم چنین در آن شماره تماس، آدرس مطب و حتی این که مطب در چه روز هایی باز است و خیلی موارد دیگر در آن برای افراد قرار داده شده است. علاوه بر آن شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها در گرفتن نوبت به شما کمک خواهند کرد و هم چنین این گونه می توانید از تخفیف دکتر نیز بهره مند شوید.

آدرس کلینیک دکتر فریال کریم

آدرس کلینیک دکتر فریال کریم

کسانی که تمایل دارند با ایشان عمل داشته باشند و در پیدا کردن آدرس مطب دکتر دچار مشکل شده اند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها اطلاعات لازم در این باره را به شما خواهند داد. علاوه بر آن افراد می توانند برای دانستن آدرس به سایت دکتر مراجعه کنند، در این سایت آدرس دقیق و هم چنین لوکیشن آن قرار داده شده است که به این صورت افراد به راحتی می توانند آدرس را پیدا کنند. یکی دیگر از مزیت هایی که مراجعه به این سایت دارد، این است که نمونه کار های دکتر فریال کریم نیز در آن قرار داده شده است تا افراد نمونه عمل های ایشان را ببینند و بیشتر با طرز کار دکتر آشنا شوند.

  • خیابان احمدآباد – خیابان ملاصدرا-نبش ملاصدرای ۲۰- ساختمان پزشکان اردیبهشت – طبقه ی چهارم

اقدام به عمل

در حالت کلی کسانی که این مشکلات را دارند می توانند برای این عمل اقدام کنند، این مشکلات شامل: داشتن بینی بسیار بزرگ یا بسیار کوچک که به نظر در مقایسه با سایر اجزای صورت نا متناسب است، بر روی پل بینی فرد قوز وجود داشته باشند، سر بینی فرد افتادگی داشته باشد و یا رو به جلو باشد، داشتن سوراخ های بینی بیش از حد بزرگ و یا جمع شده، مشکلات انحراف بینی یا عدم قرار گیری بینی در وسط صورت، مشکلات تنفسی که به خاطر مشکلات مربوط به ساختار داخلی مانند انحراف تیغه به وجود آمده است، می باشد. جراح قبل از عمل و در هنگام مشاوره تمام مشکلات بینی مراجعه کننده و متقاضی این جراحی را به صورت دقیق بررسی می کند تا بتوانند در کنار زیبا تر شدن بینی فرد، مشکلات آن مانند مشکلات تنفسی یا انحراف را نیز برای بیمار خود بر طرف کند.

بیشتر بخوانید
آدرس کلینیک رنسانس مشهد برای کاشت مو کجاست؟ | شماره و سوالات

بهتر است که بدانید متخصصان به افراد پیشنهاد می کنند، زمانی که بلوغ آن ها به اتمام رسید برای این جراحی اقدام کنند، چرا که تا آن زمان تمام اجزای بدن که شامل اجزای صورت نیز می باشد در حال تغییر است. مقاله لیست بهترین دکتر های زیبایی مشهد را در این مورد بخوانید. همچنین مطلب بهترین متخصص جراحی بینی در مشهد بسیار مفید می باشد.

سوالات متداول درباره ی دکتر فریال کریم

سوالات متداول درباره ی دکتر فریال کریم

دکتر فریال کریم کیست؟

اگر افراد به دنبال یک متخصص خوب و حاذق می گردند، ما دکتر فریال کریم را به آن ها پیشنهاد می کنیم، ایشان فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی دارند و یکی از متخصصان حاذق در مشهد هستند که روزانه بیماران زیادی را معاینه می کنند. هم چنین توانسته اند رتبه ی برتر بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی را بدست آوردند. بیماران و مراجعه کنندگان در نظرات در مورد دکتر فریال کریم گفته اند که خانم دکتر بسیار مهربان با بیماران خود هستند و هم چنین هنگام معاینه ی فرد بسیار دقیق هستند و تمام جزئیات را برسی می کنند و بعد از آن با دقت به تمامی صحبت ها و مشکلات مراجعه کنندگان خود گوش می دهند و بهترین کار را برای رفع مشکل آن ها ارائه می دهند.

چه مشکلاتی باعث می شود تا افراد بخواهند بینی خود را عمل کنند؟

افراد این ناحیه از صورت را گاهی اوقات به دلایلی به غیر از زیبایی عمل می کنند، که این دلایل می توانند شامل: بر روی پل بینی قوز وجود داشته باشند، سر بینی فرد افتادگی داشته باشد و یا رو به جلو باشد، داشتن سوراخ های بینی بیش از حد بزرگ و یا جمع شده، داشتن بینی بسیار بزرگ یا بسیار کوچک که به نظر در مقایسه با سایر اجزای صورت نا متناسب است، مشکلات انحراف بینی یا عدم قرار گیری بینی در وسط صورت، مشکلات تنفسی که به خاطر مشکلات مربوط به ساختار داخلی مانند انحراف تیغه به وجود آمده است، می باشد.

افرادی که تمایل دارند با ایشان جراحی خود را انجام دهند، چگونه می توانند نمونه کار های دکتر را ببینند؟

امروزه به دلیل شبکه های مجازی افراد می توانند به راحتی عکس ها و نمونه کار های زیادی از جراحان را مشاهده کنند. اینستاگرام دکتر کریم بسیار فعال می باشد و از طریق ادمین ایشان با نظارت دکتر اداره می شود. ادمین هر روز عکس هایی زیادی از نمونه عمل هایی که ایشان انجام داده اند را در صفحه ی اینستاگرام برای فالووران و کاربران به اشتراک می گذارد. هم چنین علاوه بر آن در تلگرام دکتر فریال کریم نیز عکس هایی به عنوان نمونه کار ایشان از قبل و بعد بیماران در کانالشان برای افراد به اشتراک می گذارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *