دکتر عزت اله رضایی مشهد

نمونه کار دکتر عزت اله رضایی مشهد + تماس

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از دکتر های خوب و باتجربه یعنی دکتر عزت اله رضایی مشهد صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر عزت اله رضایی مشهد

دکتر عزت اله رضایی مشهد

در اکثر کشور های خارجی افراد به زیبایی خود اهیمت زیادی می دهند و برای نگه داشتن زیبایی خود روش های زیادی را انجام می دهند و یا قسمتی از بدن خود را که به آن احساس خوبی ندارند را با استفاده از روش های جراحی تغییر می دهند، که این موارد شامل مردم ایران نیز می شود. البته ناگفته نماند که ایران دارای بهترین متخصصان زیبایی در این زمینه می باشد، که یکی از بهترین آن ها دكتر عزت الله رضايي مشهد می باشد. ایشان مدرک فوق تخصص جراحی پلاستیک خود را با بهترین نمرات از بهترین دانشگاه گرفته اند.

واقعی و مناسب

دکتر رضایی همیشه به مراجعه کنندگان و هم چنین بیماران خود توصیه می کند که برای عمل ابتدا مدلی را انتخاب کنند که تصور واقعی و مناسب از آن مدل داشته باشند و در آینده از آن احساس پشیمانی نکنند. این توصیه هم برای عمل بینی و هم برای سایر جراحی های زیبایی صدق می کند. بیماران ایشان گفته اند که دکتر هنگام معاینه بسیار دقیق و جدی هستند و تمام جزئیات را مورد بررسی قرار می دهند و سپس با حوصله به تمامی مشکلات و صحبت های بیمار خود گوش می دهند.

دکتر عزت اله رضایی در مشهد

دکتر عزت اله رضایی در مشهد


دکتر عزت اله رضایی جراح مشهد به عنوان یکی از جراحان بسیار خوب شناخته می شوند، که حرفه و عمل های ایشان مورد تعریف و تمجید خیلی از جراحان دیگر قرار گرفته است. هم چنین ایشان عمل هایی مانند: عمل بینی، عمل لیف گردن، لیف صورت، لیفت ابرو، لیفت بازو، جراحی پلک، جراحی لب، جراحی فک، ماموپلاستی و پروتز سینه، لیپوساکشن را انجام می دهند. یکی از عمل هایی که دکتر در آن بسیار زبان زد افراد شده است و در این باره مراجعه کنندگان زیادی نیز دارند، عمل بینی می باشد.

توصیه های جراح قبل از عمل به بیماران

هم چنین این جراح به بیماران خود که عمل بینی را می خواهند توسط ایشان انجام دهند، نکاتی را تذکر می دهند که باید رعایت و هم چنین انجام دهد، این نکات شامل: در زمان مراجعه به کلینیک از لباسی استفاده کنند که مجبور نباشند از سر به تن کنند تا صدمه ای به صورت و بینی آن ها وارد نشود، قبل از عمل جراحی به مدت 10 الی 11 ساعت از نوشیدن و خوردن اجتناب کنند، حدود 20 روز قبل و بعد از عمل جراحی بینی از استعمال دخانیات به شدت خودداری نمایند چرا که نیکوتین موجود در دخانیات باعث ایجاد انقباض عروقی شده در نتیجه خون رسانی به بافت های عمل شده را مختل می نماید، به مدت 10 الی 11 روز قبل از عمل جراحی بینی از مصرف آسپیرین و دارو های مشابه مانند ایبوبروفن، ایندوماسین، دیکلوفناک سدیم، مفنامیک اسید و غیره خودداری کنند.

نکات بعد از انجام جراحی

نکات بعد از انجام جراحی

هم چنین دکتر نکاتی را نیز بعد از انجام جراحی توصیه کرده اند که بیماران باید انجام دهند، برخی از آن ها شامل: در هنگام خواب از دو بالشت استفاده کنند، تا 3 الی 4 روز اول به گچ بینی فشار وارد نکنند، تا جای امکان استحمام نکنند و فقط مو های خود را از پشت سر که گچ خیس نشود، بشورند و خیلی موارد دیگر می باشد.

نمونه کارهای دکتر عزت اله رضایی

نمونه کارهای دکتر عزت اله رضایی

افرادی که می خواهند با این دکتر و نمونه کار های ایشان بیشتر آشنا شوند، چند روش را می توانند برای دیدن نمونه جراحی های دکتر عزت اله رضایی جراح پلاستیک انجام دهند. اول این که به صفحه ی اینستاگرام دکتر مراجعه کنند، در این پیج نمونه کار های ایشان و هم چنین عمل ها و جراحی هایی که تا به الان داشته اند، در این صفحه قرار داده شده است تا بیماران و هم چنین کاربران بتوانند آن ها را مشاهده کنند. هم چنین مزیت دیگر مراجعه به این پیج این است که نظرات کسانی که با دکتر جراحی داشته اند و در زیر پست ایشان گفته اند را افراد می توانند بخوانند و به این صورت اطلاعات خود را در این باره افزایش دهند، که جراحی دکتر چگونه است و آیا با سلیقه ی آن ها مطابقت دارد یا خیر.

مراجعه به سایت دکتر

مراجعه به سایت دکتر

علاوه بر آن روش دیگر برای مشاهده نمونه کار های ایشان مراجعه به کانال تلگرام دکتر عزت الله رضایی می باشد، این کانال توسط ادمین اداره می شود و در آن عکس ها و هم چنین فیلم های کوتاهی از نمونه جراحی های ایشان قرار داده می شود. روش دیگری نیز وجود دارد که افراد می توانند نمونه کار های دکتر را ببینند، آن هم مراجعه به سایت دکتر می باشد. در این سایت نمونه جراحی های دکتر از قبل و بعد بیماران گذاشته شده است تا افراد و هم چنین کاربران بتوانند آن ها را مشاهده کنند.

مطب دکتر عزت اله رضایی

مطب دکتر عزت اله رضایی

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم دکتر رضایی یکی از بهترین ها در مشهد هستند که به دلیل کار خوب ایشان مراجعه کنندگان زیادی در طول روز برای ویزیت و معاینه به مطب ایشان مراجع می کنند. به همین دلیل مطب ایشان همیشه شلوغ و پر از مراجعه کنندگان است. ما به افرادی که می خواهند از ایشان نوبت بگیرند، پیشنهاد می کنیم که با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در گرفتن نوبت و یا هم چنین دادن شماره ی درست مطب به شما کمک خواهند کرد و هم چنین کسانی که برای گرفتن نوبت با مشاوران ما تماس بگیرند، می توانند از تخفیف ویژه ی دکتر نیز بهره مند شوند. علاوه بر آن افراد می توانند برای گرفتن شماره به سایت ایشان و حتی پیج اینستاگرام دکتر مراجعه کنند، چرا که تمامی اطلاعات مانند شماره مطب دکتر عزت اله رضایی مشهد در این صفحات گذاشته شده است.

بیشتر بخوانید
بهترین متخصص جراحی بینی در مشهد کیست؟ 10 متخصص برتر در مشهد

آدرس دکتر عزت اله رضایی مشهد

گفته شده است که برخی از افراد در پیدا کردن آدرس دکتر با مشکل مواجعه شده اند، برای این که بتوانید آدرس دقیق دکتر را پیدا کنید، روش های زیادی وجود دارد. اول این که افراد می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، چرا که آن ها در دادن آدرس درست مطب به شما کمک می کنند. هم چنین افراد می توانند به سایت دکتر مراجعه کنند، چرا که در این سایت تمامی اطلاعات مورد نیاز افراد مانند: آدرس مطب، شماره تماس و حتی این که مطب در چه روز هایی باز است و خیلی موارد دیگر در آن قرار داده شده است. علاوه بر آن افراد می توانند از لوکیشن که در اینترنت گذاشته شده است، آدرس مطب را بدست آورند، چرا که لوکیشن به راحتی آدرس مطب را برای افراد نمایش می دهد.

سوالات متداول درباه ی دکتر عزت اله رضایی مشهد

سوالات متداول درباه ی دکتر عزت اله رضایی مشهد

دکتر عزت اله رضایی به بیماران خود که قصد دارند، عمل بینی را انجام بدهند برای قبل از عمل چه توصیه هایی کرده اند؟

دکتر در این باره گفته اند که عمل بینی، عمل مهمی است و افراد قبل از آن مواردی را باید رعایت کنند، این نکات شامل: به مدت 10 الی 11 روز قبل از جراحی بینی از مصرف آسپیرین و دارو های مانند ایبوبروفن، ایندوماسین، دیکلوفناک سدیم، مفنامیک اسید و غیره خودداری کنند، در زمان مراجعه به درمانگاه از لباسی استفاده کنند که مجبور نباشند از سر خود آن را تن کنند تا صدمه ای به صورت و بینی آن ها وارد نشود، قبل از جراحی به مدت 10 الی 11 ساعت از نوشیدن و هم چنین خوردن پرهیز کنند، حدود 20 روز قبل و بعد از جراحی بینی از استعمال دخانیات مانند سیگار به شدت خودداری نمایند چرا که نیکوتین موجود در دخانیات باعث ایجاد انقباض عروقی شده در نتیجه خون رسانی به بافت های جراحی شده را مختل می نماید، می باشد.

بیشتر بخوانید
کلینیک زیبایی آرتا در مشهد
افرادی که قصد دارند با آقای دکتر عمل خود را انجام دهند، چگونه می توانند نمونه کار های ایشان را ببینند؟

امروزه با پیشرفت در شبکه های ارتباطی روش های زیادی برای مشاهده ی نمونه کار های ایشان وجود دارد، مانند: افراد برای مشاهده نمونه کار های این جراح می توانند به کانال تلگرام دکتر مراجعه کنند، این کانال که توسط ادمین اداره می شود و در آن عکس ها و هم چنین فیلم های کوتاهی از نمونه عمل های ایشان قرار داده می شود. روش دیگری نیز وجود دارد که افراد می توانند نمونه کار های ایشان را ببینند، آن هم مراجعه به سایت دکتر می باشد. در این سایت نمونه عمل های دکتر از قبل و بعد بیماران گذاشته شده است تا افراد و کاربران بتوانند آن ها را مشاهده کنند. در نهایت و روش دیگر مراجعه به اینستاگرام دکتر می باشد، در این پیج نمونه کار های ایشان گذاشته شده است.

افراد چگونه می توانند آدرس دقیق مطب دکتر را داشته باشند؟

در این باره باید بگوییم که افراد می توانند برای داشتن آدرس مطب دکتر به سایت دکتر مراجعه کنند، چرا که در این سایت اطلاعات مورد نیاز افراد مانند آدرس مطب و هم چنین شماره تماس گذاشته شده است، هم چنین افراد می توانند از لوکیشن که در اینترنت و هم چنین در سایت دکتر گذاشته شده است، آدرس مطب را بدست آورند، زیرا لوکیشن به راحتی آدرس مطب را برای افراد نمایش می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *