دکتر های زیبایی مشهد

لیست بهترین دکتر های زیبایی مشهد به ترتیب قیمت و سابقه کاری

همان طور که حتما خودتان می دانید انتخاب دکتر زیبایی یکی از مهم ترین گام ها برای انجام جراحی زیبایی است. ما در این مقاله قصد داریم راه های انتخاب بهترین دکتر زیبایی مشهد را به شما اموزش داده و همچنین ما برایتان لیستی از دکتر های زیبایی مشهد به همراه رزومه کاری انها و ادرس مطب هایشان تهیه کرده ایم.

  • جهت مشاوره برای پیدا کردن بهترین دکتر همین حالا با سایت جراح باما تماس بگیرید.
پزشکان زیبایی مشهد

بهترین دکتر های زیبایی جراحی زیبایی دارای چه ویژگی هایی هستند؟

امروزه بسیاری از افراد از جمله ساکنین شهر مشهد قصد دارند تا عمل جراحی زیبایی انجام دهند و بررسی دکتر های زیبایی مشهد و انتخاب مناسب ترین آنها یکی از چالش های این افراد است و این امر امری مهم به شمار می اید چرا که اگر جراحی که به ان مراجعه کرده اید ماهر و مجرب نباشد و یا دارای تحصیلات کافی و عالی نباشد ممکن است دچار عوارضی جبران نبا پذیر شوید و برای همیشه ظاهری نا مطلوب داشته باشید.

ویژگی های بهترین پزشکان زیبایی مشهد

  • برخورداری کامل از علوم زیبا شناختی و توانایی تشخیص فرم مناسب بینی، گونه، چشم و… با توجه به حالت و فرم چهره ی بیمار.
  • همچنین داشتن تجربه ی کافی و قوه ی تخیل قوی برای ترسیم فرم و حالت های چهره بعد از عمل لازم می باشد.
  • صرف وقت و زمان کافی در راستای مشورت دادن به و گوش دادن به انتظارات بیمار از نتیجه ی انجام عمل جراحی زیبایی و راهنمایی کردن بیمار به منظور دریافت نتیجه ی بهتر.
  • همین طور تمام دکتر جراح زیبایی مشهد باید سوابق پزشکی بیمار را بررسی کرده و همچنین اگر بیمار دارویی مصرف می کند، باید توجه کنند که آن دارو برای انجام عمل جراحی مشکلی ایجاد نمیکند.
  • گفتن و لیست کردن فعالیت هایی که بیمار قبل و بعد از عمل جراحی باید انجام دهد و یا از انجام انها خود داری کند.
بیشتر بخوانید
لیست کلینیک های زیبایی در بلوار خیام مشهد و اطراف آن

برای انتخاب بهترین دکتر زیبایی مشهد باید چه کار کرد؟

در ابتدا بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که یک لیست با عنوانی همچون لیست دکتر های زیبایی مشهد تهیه کنید ( که البته ما در ادامه ی این مقاله برای اسان تر شدن کار شما و همچنین راهنمایی کردنتان در این راستا یه همچین لبستی تهیه کرده ایم) سپس با توجه به مواردی که در ادامه خواهیم گفت بهترینشان را بر گزینید.

انتخاب بهترین دکتر های جراحی زیبایی مشهد

میزان تجربه جراح

درباره میزان تجربه ی پزشک مورد نظرتان از خود جراح و یا منشی و پرستار آن سوال کنید. واضح است که تجربه در هر حرفه ای باعث افزایش میزان تخصص و مهارت افراد و در نتیجه کاهش و به حد اقل رساندن خطای انها می شود. پس توجه داشته باشید که داشتن تجربه امری مهم است و ریسک عمل جراحی زیبایی شمارا کاهش می دهد. البته باید گفت که ممکن است دکتر زیبایی در مشهد باشد که تازه تخصص خود را گرفته و تجربه ی کاری چندانی نداشته باشد ولی از مهارت بسیاری برخوردار باشد. با این حال ریسک کردن و بر اساس احتمال پیش رفتن در انتخاب دکتر جراحی زیبایی امری غیر عقلانی است.

بررسی رزومه کاری دکتر های زیبایی مشهد

شما می توانید برای اطمینان از خوب بودن پزشکان زیبایی مشهدبه مطب انها رفته و با وی مشورت کنید و به توصیه ها و صحبت های او گوش دهید و همچنین از او در خواست کنید تا عکس هایی از جراحی های زیبایی قبلی خود به شما نشان دهد و قبل وبعد از جراحی بیماران قبلی را بررسی کنید و از تجربه و مهارت پزشک جراح مورد نظر مطمئن شوید.

صحبت با مراجعین قبلی دکتر های زیبایی مشهد

یکی دیگر از کار هایی که می توانید انجام دهید این است که به مطب دکتر های زیبایی مشهد که در لیستتان هستند بروید و با افرادی که در اتا انتظار نشسته اند صحبت کنید. اگر انها جز افرادی بودند که قبلا نزد این پزشک جراحی زیبایی انجام داده اند شما میتوانید راجع به میزان رضایت انها از جراحی بپرسید و این راه یکی از بهترین راه ها برای سنجش پزشک جراح زیبایی در مشهد است. چرا که جلب رضایت بیمار از نتیجه ی عمل اصلی ترین و مهم ترین چیزی است که یک پزشک جراحی زیبایی باید کسب کند.

دکتر زیبایی مشهد

لیست دکتر های زیبایی مشهد

  • توجه داشته باشید با تماس با سایت، ما شما را با پزشکانی که بهترین قیمت را دارند آشنا خواهیم کرد.
بیشتر بخوانید
دریافت نوبت کلینیک سیما طب مشهد به همراه آدرس و شماره تماس

دکتر مهدی پور صادق یکی از دکتر های زیبایی مشهد

در سال 1360 وارد رشته پزشکی دانشگاه مشهد شد و پس از کسب مدرک پزشکی عمومی برای کسب تخصص رشته گوش و حلق بینی اقدام کرد و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. ایشان جزئ بهترین دکتر های زیبایی بینی در مشهد می باشد و همچنین در راستای بیماری های گوش نیز فعالیت می کند. جراحی های این پزشک در بیمارستان سینا در مشهد و همچنین کلینیک حضرت معصومه در مشهد انجام می شود.

دکتر مهدی بخشایی یکی از دکتر های زیبایی مشهد

دکتر بخشایی در ابتدای مدرک پزشکی عمومی خود را در شهر و دانشگاه علوم پزشکی مشهد کسب کرده و سپس برای کسب فوق تخصص اندوسکوپی بینی و سینوس و همچنین تخصص جراحی گوش و حلق و بینی وارد دانشگاه علوم پزشکی تهران شد و مدرک فوق تخصص خود را از انجا اخذ کرد. ایشان یکی از سر شناس ترین دکتر های زیبایی بینی در مشهد است و همچنین دکتر مهدی بخشایی جراحی زیبایی پلک، جراحی زیبایی گوش و جراحی اندوسکوپی بینی و سینوس نیز انجام می دهد.

دکتر محمد نعیمی

اگر به دنبال یک دکتر زیبایی بینی مشهد که دارای تجربه و مهارت کافی باشد هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به مطب دکتر محمد نعیمی سر بزنید. ایشان مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد کسب کرد و همچنین برای اخذ برد تخصصی گوش و حلق و بینی در همین دانشگاه به ادامه ی تحصیل پرداخت. همچنین دکتر محمد نعیمی پس از دریافت مدرک تخصص خود اقدام به گذراندن دوره ی فلوشیپ زیبایی صورت در دانشگاه میامی امریکا کرد و در سال 1379 این دوره را به پایان رساند.

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی دارای تخصص جراحی زیبایی صورت و فک می باشد و همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد است. ایشان یکی از بهترین دکتر های جراحی زیبایی مشهد است و هم اکنون جراحی های زیبایی و زاویه سازی فک، پروتر چانه و گونه و عمل زیبایی پلک انجام می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *