دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا در مشهد | اطلاعات و آموزش نوبت گرفتن

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از دکتران خوب در مشهد یعنی دکتر نرگس رزم آرا صحبت کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دکتر نرگس رزم آرا مشهد

دکتر نرگس رزم آرا مشهد

امروزه در ایران مردم به زیبایی صورت و هم چنین بدن خود اهمیت بسیار زیادی می دهند به همین دلیل عمل های زیبایی صورت در ایران بسیار زیاد شده است و هم چنین دکتران خوب و حاذق در این زمینه نیز در ایران زیاد می باشند. شاید خیلی از افراد بپرسند که دکتر نرگس رزم آرا کیست در این باره باید بگوییم که ایشان نیز یکی از متخصصان در این زمینه می باشند که در مشهد بسیار معروف و مشهور به خاطر حرفه ی خوبی که دارند، هستند. بهتر است کمی بیشتر از ایشان بدانید، دکتر مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت خود را از یکی از بهترین دانشگاه های تهران گرفته اند، هم چنین تخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن خود را از دانشگاه مشهد گرفته اند.

عضو شدن در انجمن جراحان

از افتخاراتی ایشان که در پزشکی کسب کرده اند می توانیم به مواردی که شامل: نفر اول آزمون دوره تکمیلی جراحی پلاستیک صورت در دانشگاه تهران، دارای رتبه ی برتر در برد تخصصی و در نهایت عضو شدن در انجمن جراحان گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن اشاره کنیم. گفته شده است که دکتر نرگس رزم آرا تربت حیدریه نیز فعالیت می کرده است و بیماران زیادی را در این شهر ویزیت می کرده اند. هم چنین بهتر است که بدانید هم اکنون ایشان استاد درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد در یکی از بیمارستان ها هستند. دانشجویان ایشان گفته اند که دکتر در هنگام تدریس بسیار دقیق هستند و تمام نکات اصولی که دانشجویان باید بدانند را برای آن ها بازگو می کند.

مطب دکتر نرگس رزم ارا

مطب دکتر نرگس رزم ارا

می توان به جرات گفت که دکتر نرگس رزم آرا در مشهد یکی از بهترین متخصصان هستند، که مطب ایشان همیشه شلوغ است و این نیز دلیل بر کار و حرفه ی خوب ایشان می باشد. برای این که بتوانید به راحتی از این دکتر نوبت بگیرید ما توصیه می کنیم که غیر حضوری و از طریق تماس به مطب و یا این که مراجعه به سایت اقدام به نوبت کنید. بهتر است بدانید دکتر تمامی عمل هایی که شامل: جراحی زیبایی بینی، جراحی زیبایی پلک، جراحی لیفت صورت، جراحی زیبایی برای لب، جراحی های زیبایی مربوط به گوش و هم چنین پروتز گونه و چانه، تزریق ژل و بوتاکس می باشد را انجام می دهند. البته ناگفته نماند که دکتر در تمام این عمل ها بسیار حاذق و ماهر هستند به همین دلیل افرادی بسیار زیادی تمایل دارند که فقط با ایشان عمل خود را انجام دهند.

اینستاگرام دکتر نرگس رزم آرا

اینستاگرام دکتر نرگس رزم آرا

اینستاگرام که به یکی از شبکه های مجازی محبوب در سرتاسر دنیا تبدیل شده است، محبوبیت و کارایی بسیار زیادی نیز در ایران دارد که یکی از آن ها شامل بیزینس افراد است. این شبکه ی محبوب پزشکان نیز می باشد، چرا که به این صورت می توانند تمام نمونه کار های خود را برای کاربران به اشتراک بگذارند، که شامل دکتر نرگس رزم آرا نیز می شود. پیج ایشان توسط ادمین و هم چنین نظارت خود دکتر اداره می شود، در این پیج ادمین فعالیت زیادی را انجام می دهد و عکس ها و هم چنین فیلم های کوتاهی از نمونه جراحی های دکتر از قبل و بعد از آن برای فالووران به اشتراک می گذارد. یکی از مزیت های خوب مراجعه به این پیج، این می باشد که افراد می توانند تمام نظراتی که سایر بیماران ایشان در کامنت ها گفته اند را مشاهده کنند. هم چنین افراد می توانند از طریق دایرکت با ادمین دکتر برای پرسیدن سوالات خود در ارتباط باشند و به او پیام بدهند.

راه های ارتباطی با دکتر نرگس رزم آرا

راه های ارتباطی با دکتر نرگس رزم آرا

افراد می توانند آدرس دکتر نرگس رزم آرا و هم چنین شماره دکتر نرگس رزم آرا را با روش های مختلف بدست آورند، یکی از این روش ها تماس با مشاوران ما می باشد، آن ها در این زمینه کمک های لازم را به شما می کنند. هم چنین افرادی که برای گرفتن نوبت با مشاوران ما تماس بگیرند، می توانند از تخفیف ویژه نیز بهره مند شوند. علاوه بر آن می توانند به سایت دکتر نیز برای پیدا کردن آدرس مطب دکتر و یا شماره مطب ایشان مراجعه کنند.

رضایت بسیار بالا از نتیجه ی عمل

رضایت بسیار بالا از نتیجه ی عمل

گفته شده است که افرادی که با ایشان عمل داشته اند بعد از عمل رضایت بسیار بالایی از نتیجه ی عمل داشته اند و خیلی از این افراد در نظرات بیان کرده اند که دکتر برای این که نتیجه ی عمل عالی و مطابق نظر بیمار باشد، در حین عمل از ظراف و دقت بسیار زیادی استفاده می کنند. هم چنین دکتر قبل از جراحی به بیماران خود توصیه هایی می کند که بیماران باید رعایت کنند، این موارد شامل: 12 روز قبل از عمل بیمار نباید آسپرین استفاده کند، اجتناب از دخانیات و نیکوتین که موجب تنگ شدن رگ های خونی می شود، بیمار 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن پرهیز کند، شب قبل از جراحی استحمام کند که تمیز شدن بدن از هر گونه آرایش و لوسیون و کرم می شود، آزمایش و مدارک پزشکی بیمار در روز عمل به همراه او باشد و خیلی از موارد دیگر می باشد.

بیشتر بخوانید
لیست دکترهای کلینیک زیبایی آراد به همراه آدرس و خدمات آن

هم چنین دکتر بعد از عمل نیز توصیه هایی به بیماران خود می کند که باید آن توصیه ها را برای بهبودی کامل انجام دهند و هم چنین دکتر به بیماران خود می گوید که اگر در دوران نقاهت با مشکلی رو به رو شدند، حتما با مطب ایشان تماس بگیرند و یا به مطب مراجعه کنند.

نمونه کار های دکتر نرگس رزم آرا

نمونه کار های دکتر نرگس رزم آرا

افراد علاوه بر اینستاگرام می توانند به روش های دیگری نیز نمونه کار ها دکتر رزم آرا را مشاهده کنند که ما در این قسمت به دو مورد آن اشاره می کنیم. اول این که افراد می توانند به سایت ایشان مراجعه کنند، چرا که در سایت امکانات بسیار زیادی برای کاربران گذاشته شده است، مانند این که عکس های زیادی از عمل های این جراح از قبل و بعد بیماران ایشان گذاشته شده است. علاوه بر آن افراد می توانند با مراجعه به سایت شماره تلفن دکتر نرگس رزم آرا را پیدا کنند. البته این سایت مزیت های دیگری نیز دارد مانند این که می توانند از مشاوره آنلاین که در این سایت گذاشته شده است نیز استفاده کنند و هم چنین عکس دکتر نرگس رزم آرا در سایتشان گذاشته شده است.

مراجعه به کانال تلگرام دکتر

روش دوم مراجعه به کانال تلگرام دکتر می باشد، در کانال تلگرام ایشان نیز نمونه کار های زیادی از ایشان برای کاربران گذاشته شده است و هم چنین در این کانال علاوه بر عکس و فیلم اطلاعات دیگری نیز برای افراد قرار داده می شود، که می توانند از آن ها استفاده کنند.

سوالات متدال درباره ی دکتر نرگس رزم آرا

سوالات متدال درباره ی دکتر نرگس رزم آرا

دکتر نرگس رزم آرا کیست؟
بیشتر بخوانید
دکتر الهام آذرنوش عمل بینی مشهد | آدرس، نمونه کارها و اطلاعات تماس

در این باره باید بگوییم که ایشان یکی از بهترین متخصصان گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن می باشند، هم چنین دکتر مدرک فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی صورت خود را از یکی از دانشگاه های تهران گرفته اند، علاوه بر آن تخصص گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن خود را از دانشگاه مشهد گرفته اند. هم چنین ایشان افتخارات بسیار زیادی در این زمینه کسب کرده اند، مانند: دارای رتبه ی برتر در برد تخصصی، عضو شدن در انجمن جراحان گوش، حلق و بینی و جراحی سر و گردن، نفر اول آزمون دوره تکمیلی جراحی پلاستیک صورت در دانشگاه تهران است.

دکتر قبل از عمل به بیماران خود چه توصیه هایی می کند؟

باید بگوییم که دکتر برای این که عمل به راحتی و بدون مشکل انجام شود، توصیه هایی به بیماران خود می کند که شامل: شب قبل از جراحی استحمام کند که تمیز شدن بدن از هر گونه آرایش و لوسیون و کرم می شود، دو هفته قبل از عمل بیمار نباید آسپرین استفاده کند، آزمایش و مدارک پزشکی بیمار در روز عمل به همراه او باشد، خودداری از مصرف دخانیات و نیکوتین که موجب تنگ شدن رگ های خونی می شود، بیمار حدود 8 ساعت قبل از عمل از خوردن و آشامیدن پرهیز کند و خیلی از موارد دیگر می باشد.

افرادی که تمایل دارند با ایشان عمل خود را انجام دهند، چگونه می توانند نمونه کار های دکتر را مشاهده کنند؟

افرادی که تمایل به عمل با دکتر را دارند، برای مشاهده ی نمونه کار های ایشان می توانند به اینستاگرام ایشان مراجعه کنند، چرا که در این پیج ادمین فعالیت ها را انجام می دهد و عکس ها و هم چنین فیلم های کوتاهی از نمونه جراحی های دکتر رزم آرا از قبل و بعد از آن برای فالووران به اشتراک می گذارد. هم چنین افراد می توانند به سایت و حتی کانال دکتر نیز مراجعه کنند، چرا که در سایت و هم چنین کانال تلگرام دکتر، عکس های زیادی از عمل های قبل و بعد بیماران ایشان گذاشته شده است که افراد می توانند به راحتی آن ها را تماشا کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *