دکتر شیما کمندی

دکتر شیما کمندی در مشهد | آدرس، تلفن تماس، هزینه عمل زیبایی

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از متخصصان بسیار خوب یعنی دکتر شیما کمندی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه جراح باما باشید.

دکتر شیما کمندی در مشهد

دکتر شیما کمندی در مشهد

می توان به جرات گفت که یکی از بهترین متخصصان، دكتر شيما كمندي در مشهد می باشد، ایشان متخصص گوش و حلق و بینی هستند و هم چنین در سال 1383 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد گرفته اند و تخصص خود را در سال 1390 در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی از همان دانشگاه اخذ نموده اند. ایشان یکی از بهترین جراحان در مشهد هستند که بیماران و هم چنین مراجعه کنندگان بسیار زیادی را در طول روز معاینه و یا عمل می کنند.

افرادی که قصد دارند، عمل زیبایی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و از نتیجه ی بعد از عمل رضایت کامل را داشته باشند ما دکتر کمندی را به آن ها پیشنهاد می کنیم. ایشان در کارنامه پزشکی خود، تا به امروز عمل های موفقیت آمیز بسیار زیادی داشته اند و در بیشتر مواقع تمام بیماران ایشان از نتیجه ی بعد از عمل خود بسیار راضی بوده اند.

انواع جراحی

هم چنین ایشان عمل هایی مانند: انواع جراحی هاى متنوع در فیلد سر و گردن درمانى و زیبایی، انجام تمام جراحى هاى تروما و شکستگى سر و صورت، انجام تعداد زیاد جراحى زیبایی که شامل بلفاروپلاستى، رینو پلاستى، لیفت و منتوپلاستى، انجام تمام تزریقات مرتبط با جوانسازى که شامل بوتاکس، تزریق ژل و چربی را برای متقاضیان انجام می دهند.

دکتر شیما کمندی جراح گوش

دکتر شیما کمندی جراح گوش

افرادی که به دنبال یک متخصص خوب برای معاینه و درمان گوش خود می گردند، ما به آن ها دکتر کمندی را معرفی می کنیم، اکثر بیمارانی که در این باره برای معاینه نزد دکتر می روند، مشکلاتی مانند: دارای گوش برجسته و بیرون زده که مادرزادی می باشد و یا بر اثر تصادفات و آسیب دیدن گوش، حالت آن تغییر کرده است. گفته شده است که دکتر در این زمینه مهارت بسیار بالایی دارد و در ابتدا با دقت بسیار زیادی بیمار را معاینه می کند و بعد از آن از بیمار سوالاتی در باره ی مشکلش می پرسد و اگر نیاز به عمل باشد، به او می گوید.

زمان مناسب برای جراحی گوش

هم چنین ایشان درباره ی زمان مناسب برای جراحی گوش گفته اند که فرد بعد از سن 5 سالگی که رشد گوش تکامل یافته و به اندازه نهایی خود رسیده باشد، می تواند اقدام به جراحی کند. ایشان از مزیت های جراحی گوش به مواردی اشاره کرده اند، که شامل: باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود، ایجاد زیبایی کلی صورت و استاندارد شدن اندازه های گوش و هم چنین ایجاد جذابیت بیشتر در چهره فرد به خصوص آقایان، می شود.

شماره دکتر شیما کمندی

شماره دکتر شیما کمندی

گاهی اوقات افراد تمایل دارند که توسط این متخصص معاینه شوند، به همین دلیل شماره مطب دکتر شیما کمندی را برای گرفتن نوبت می خواهند. در این باره باید بگوییم که افرادی که می خواهند از ایشان نوبت بگیرند، می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد. هم چنین افرادی که از طریق مشاوران ما اقدام به گرفتن نوبت کنند، می توانند از تخفیف ویژه ی دکتر نیز بهره مند شوند. هم چنین روش دیگری که متقاضیان می توانند شماره مطب دکتر را داشته باشند، مراجعه به سایت ایشان می باشد. در این سایت اطلاعاتی مانند: شماره ی مطب، آدرس دقیق مطب و این که مطب چه روز هایی باز است برای کاربران قرار داده شده است.

  • Phone: 051 3858 1956
بیشتر بخوانید
دندانپزشکی مشهد + معرفی لیست مراکز معتبر و قیمت مناسب برای جراحی و ترمیم

علاوه بر آن یکی از مزیت های خوبی که مراجعه به این سایت برای افراد دارد این است که آن ها می توانند عکس هایی از نمونه کار های دکتر را ببینند و با نحوه و هم چنین نمونه عمل های ایشان بیشتر آشنا شوند.

آدرس دکتر شیما کمندی

آدرس دکتر شیما کمندی

متقاضیانی که آدرس مطب دکتر شیما کمندی را می خواهند، می توانند به سایت ایشان مراجعه کنند، چرا که در این سایت اطلاعاتی مانند آدرس کلینیک دکتر شیما کمندی برای افراد گذاشته شده است. علاوه بر آن برای داشتن آدرس مطب ایشان، شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها در این باره به شما کمک خواهند کرد. یکی دیگر از روش هایی که از طریق آن افراد می توانند آدرس مطب را داشته باشند استفاده از لوکیشن می باشد. لوکیشن در سایت دکتر نیز موجود است و از طریق آن شما به راحتی می توانید آدرس دقیق مطب را داشته باشید.

  • مشهد – خیابان کوهسنگی- کوهسنگی4- پلاک 5- طبقه دوم
اینستاگرام دکتر شیما کمندی

اینستاگرام دکتر شیما کمندی

افرادی که قصد دارند نمونه کار های بیشتری از دکتر را مشاهده کنند، می توانند به صفحه ی اینستاگرام ایشان مراجعه کنند. در صفحه ی اینستاگرام عکس های بسیار زیادی از جراحی های دکتر از قبل و هم چینن بعد از بیماران ایشان برای افراد و هم چنین فالووران گذاشته شده است. هم چنین علاوه بر عکس ادمین دکتر فیلم های کوتاهی نیز از هنگام جراحی برای افرادی که مایل هستند، بدانند عمل چگونه انجام می شود، قرار داده است. البته ما پیشنهاد می کنیم که افرادی که فوبیا و هم چنین ترس از عمل دارند این فیلم ها را مشاهده نکنند. کاربران و فالووران دکتر می توانند سوالات خود را از طریق دایرکت از ادمین دکتر بپرسند و هم چنین می توانند نظرات کسانی که با ایشان عمل داشته اند و در زیر پست های دکتر آن ها را بیان کرده اند را نیز بخوانند و در این باره اطلاعات خود را افزایش دهند.

اطلاعات مفید و آموزنده

یکی دیگر از روش هایی که افراد می توانند نمونه کار های این متخصص را مشاهده کنند این است که به کانال تلگرام دکتر شیما کمندی مراجعه کنند و در آن عضو شوند. این کانال نیز توسط ادمین دکتر اداره می شود و در آن عکس هایی از نمونه کار های دکتر برای افراد قرار داده شده می شود. هم چنین علاوه بر آن در این کانال اطلاعاتی درباره دکتر مانند این که چه زمانی مطب باز است و یا بسته است نیز گذاشته می شود، در این کانال اطلاعات مفید و آموزنده ای درباره ی عمل و نکاتی که افراد باید بدانند را نیز توسط ادمین در این کانال قرار داده می شود.

دکتر شیما کمندی جراح بینی در مشهد

دکتر شیما کمندی جراح بینی در مشهد

یکی از جراحی هایی که ایشان در آن بسیار ماهر هستند و در این زمینه زبان زد همه ی افراد می باشند، جراحی عمل زیبایی بینی دکتر شیما کمندی است. خیلی از افراد تمایل دارند که عمل بینی خود را فقط با ایشان انجام دهند، گفته شده است که نتایج عمل بینی توسط خانم دکتر بسیار عالی می باشد و اکثر بیماران ایشان از نتیجه ی بعد از عمل بسیار راضی بوده اند و هم چنین بیماران ایشان در این باره گفته اند که خانم دکتر دقیقا همان مدلی که مد نظر ما بوده است را انجام داده اند و ما ایشان را به دلیل کار خوبشان به دوست و آشنایان خود نیز معرفی کرده ایم.

بیشتر بخوانید
دکتر الهام آذرنوش عمل بینی مشهد | آدرس، نمونه کارها و اطلاعات تماس

دکتر شیما کمندی برای عمل بینی به بیماران خود توصیه هایی برای قبل از عمل و هم چنین توصیه هایی برای بعد از عمل می کنند که افراد برای این که در هنگام عمل برایشان مشکلی به وجود نیاید و عمل موفقیت آمیز انجام شود، باید این توصیه ها را رعایت کنند. هم چنین بیماران برای این که دوران نقاهت آن ها راحت، بسیار سریع و بدون مشکل تمام شود نیز باید توصیه های دکتر که بعد از عمل به آن ها گفته است را انجام دهند.

سوالات متداول درباره ی دکتر شیما کمندی

سوالات متداول درباره ی دکتر شیما کمندی

دکتر شیما کمندی کیست؟

در این باره باید بگوییم که دکتر کمندی از بهترین متخصصان گوش و حلق و بینی در مشهد است و در سال 1383 مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی مشهد گرفته اند و تخصص خود را نیز در سال 1390 در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی از همان دانشگاه گرفته اند. در نظرات گفته شده است که این متخصص یکی از بهترین جراحان در مشهد است که بیماران و هم چنین مراجعه کنندگان بسیار زیادی را در طول روز معاینه و یا عمل می کند و اکثر بیماران دکتر از نتیجه ی بعد از عمل بسیار راضی بوده اند و هم چنین بیماران ایشان به دوست و آشنایان خود این جراح را معرفی کرده اند.

دکتر کمندی چه جراحی هایی را انجام می دهند؟

ایشان جراحی زیبایی مانند: رینو پلاستى، بلفاروپلاستى، لیفت و منتوپلاستى، انجام کلیه ی تزریقات مرتبط با جوانسازى که شامل بوتاکس، تزریق ژل و چربی را برای افراد انجام می دهند. هم چنین انواع جراحی هاى متنوع در فیلد سر و گردن درمانى و زیبایی و انجام تمام جراحى هاى تروما و شکستگى سر و صورت را نیز انجام می دهند. گفته شده است که دکتر در جراحی بینی بسیار مهارت دارند و در این زمینه زبان زد همه ی افراد هستند.

افراد چگونه می توانند نمونه کار های ایشان را مشاهده کنند؟

افرادی که تمایل دارند نمونه کار های دکتر را مشاهده کنند، می توانند به کانال تلگرام، سایت دکتر و هم چنین صفحه ی اینستاگرام ایشان مراجعه کنند، چرا که در این در صفحات عکس های بسیار زیادی از جراحی های دکتر از قبل و هم چنین بعد از بیماران ایشان برای افراد و فالووران دکتر قرار داده شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *