دکتر محمد اعتضاد رضوی

دکتر محمد اعتضاد رضوی در مشهد | آدرس و رزرو نوبت تلفنی

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از بهترین دکتر های به نام در مشهد یعنی دکتر محمد اعتضاد رضوی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • آدرس : چهارراه ابوطالب، بیمارستان چشم خاتم الانبیا
  • زمان : شنبه و دوشنبه ها عصر
  • شماره تماس : 05137235791
  • همچنین شما می توانید برای مشاوره تلفنی در مورد دکتر جراحی چشم در مشهد به سایت ما زنگ بزنید.
دکتر محمد اعتضاد رضوی در مشهد

دکتر محمد اعتضاد رضوی در مشهد

تا به حال به این فکر کرده اید که چشم انسان چقدر مهم است و مراقبت از آن نیز بسیار مهم و ضروری برای هر فرد می باشد. امروزه به دلیل کار کردن زیاد با گوشی، لپ تاپ و سیستم ممکن است که چشمان افراد نسبت به سال های گذشته ضعیف تر شده باشد، به همین دلیل مراجعه به چشم پزشکان امروزه در دنیا و هم چنین ایران بسیار زیاد شده است. یکی از بهترین متخصصان که در مشهد بسیار معروف و زبان زد همه ی افراد هستند، دکتر محمد اعتضاد رضوی چشم پزشک می باشند، ایشان متخصص و هم چنین جراح پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) می باشند، هم چنین ایشان در لیست بهترین متخصص چشم مشهد قرار گرفته اند.

مطب دکتر محمد اعتضاد رضوی

مطب دکتر محمد اعتضاد رضوی

دکتر رضوی یکی از بهترین چشم پزشکان هستند که در صورت نیاز جراحی چشم بیماران خود را نیز انجام می دهند. گفته شده است که دکتر در هنگام معاینه ی بیماران خود بسیار دقت به خرج می دهد و با چندین روش چشم بیمار خود را معاینه می کند و بعد از آن نیز یک سری سوالات از بیمار خود می پرسد و سپس به صحبت ها و مشکلات بیمار خود با دقت گوش می دهد. به همین دلیل آقای دکتر در کار خود بسیار عالی هستند، مطب ایشان همیشه شلوغ است و در روز مراجعه کنندگان زیادی دارند. به همین دلیل ما به افراد توصیه می کنیم که برای گرفتن نوبت بهتر است که یا با مطب تماس بگیرند و یا این که از طریق سایت اقدام به گرفتن نوبت به صورت آنلاین کنند.

ویژگی یک چشم پزشک خوب

ویژگی یک چشم پزشک خوب

افراد این نکته را نیز بهتر است که بدانند که یک متخصص چشم خوب باید ویژگی هایی مانند: دقت و توجه به جزئیات چشم بیمار، به روز بودن و آگاهی از جدید ترین تکنیک ها و ابزار های مورد استفاده، قابلیت حفظ تمرکز برای کار های پشت سر هم، هم چنین توانایی توضیح دستورات و علائم به کودکان و خیلی از موارد دیگر که باید یک چشم پزشک خوب داشته باشد. افراد بهتر است که بدانند پزشک مخصوص چشم در زمینه مراقبت‌ های دارویی و جراحی چشم و هم چنین سیستم بینایی و در جلوگیری از بیماری چشمی و آسیب‌ های چشمی دارای تخصص می باشد. هم چنین یک متخصص چشم می تواند توصیه هایی بابت مراقبت کامل از چشم را به بیماران خود ارائه دهد. مانند این که خدمات مربوط بینایی فرد، مراقبت از چشم، معاینه چشم، جراحی و تشخیص، و درمان بیماری و بهبود عوارض مربوط به بینایی که ناشی از شرایطی دیگر مانند دیابت می باشد.

نوبت دهی دکتر محمد اعتضاد رضوی

افرادی که می خواهند توسط این دکتر چشمشان معاینه و یا عمل شود و نیاز به نوبت گرفتن دارند، ما پیشنهاد می کنیم که با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها علاوه بر این که در این زمینه به شما کمک کنند، هم چنین می توانند برای افراد تخفیف ویژه ای نیز از دکتر بگیرند و حتی در دادن ادرس مطب دکتر محمد اعتضاد رضوی به شما کمک خواهند کرد. علاوه بر آن روش دیگری نیز برای گرفتن نوبت وجود دارد، آن هم مراجعه به سایت می باشد. افراد می توانند با مراجعه به سایت و در قسمت نوبت، به صورت آنلاین و خیلی راحت برای گرفتن وقت و نوبت خود اقدام کنند.

تشخیص و درمان بیماری های طبی

تشخیص و درمان بیماری های طبی

یک نکته ای که در مورد این متخصص چشم باید بگوییم این است که ایشان در تشخیص و درمان بیماری های طبی و هم چنین جراحی چشم افراد مهارت بسیار زیادی دارند. هم چنین ایشان انجام معاینات چشم افراد را به صورت خیلی دقیق و هم چنین بررسی و تشخیص نقص ها، صدمات و بیماری های چشم را برای بیماران خود با دقت انجام می دهند.

شماره مطب دکتر محمد اعتضاد رضوی

شماره مطب دکتر محمد اعتضاد رضوی

خیلی از افراد برای این که بتوانند، توسط دکتر محمد اعتضاد رضوی چشم ویزیت شوند، به دنبال شماره تماس ایشان هستند. در این باره باید بگوییم که این افراد می توانند به سایت دکتر مراجعه کنند، در این سایت آپشن های زیادی برای افراد گذاشته شده است. که یکی از آن ها شماره ی طب ایشان می باشد که به راحتی می توانید این شماره را از آن جا بر دارید. هم چنین می توانید به پیج اینستاگرام دکتر مراجعه کنید، چرا که در این صفحه اطلاعاتی که افراد لازم دارند مانند آدرس و شماره مطب در بیو قرار داده شده است.

بیشتر بخوانید
دکتر و متخصص جراحی زیبایی در مشهد با قیمت بسیار کم در بهترین مراکز تخصصی

کلینیک دکتر محمد اعتضاد رضوی

گاهی اوقات پیش آمده است که افراد آدرس کلینیک این متخصص را اشتباه پیدا کرده اند و به همین دلیل دچار مشکل شده اند. افرادی که آدرس دکتر محمد اعتضاد رضوی را می خواهند، می توانند از طریق روش های مختلف مانند: مراجعه به پیج اینستاگرام دکتر چرا که در این صفحه اطلاعاتی مانند آدرس کلینیک در بیو قرار داده شده است. هم چنین مراجعه به سایت ایشان، چرا که در سایت نیز آدرس دقیق کلینیک برای افراد گذاشته شده است و در نهایت استفاده از نقشه می توانند به راحتی آدرس کلینیک دکتر را پیدا کنند.

اینستاگرام دکتر محمد اعتضاد رضوی

اینستاگرام دکتر محمد اعتضاد رضوی

در ایران، اینستاگرام به یکی از مهم ترین شبکه های مجازی تبدیل شده است، هم چنین گفته شده افراد به طور میانگین روزانه حدود 5 الی 6 ساعت از این نرم افزار برای سرگرمی و یا بیزینس خود استفاده می کنند. دکتر رضوی نیز در اینستاگرام صفحه ای دارد که توسط ادمین اداره و کنترل می شود، در این صفحه نمونه کار های دکتر محمد اعتضاد رضوی گذاشته می شود و هم چنین اطلاعاتی در مورد چشم مانند مراقبت های چشم، بیماری های شایع چشم و موارد مانند آن گذاشته می شود. یکی از مزیت های خوبی که پیج این متخصص دارد، این است که افرادی که توسط دکتر رضوی معاینه شده اند و یا توسط ایشان عمل چشم خود را انجام داده اند. در زیر پست ها، کامنت هایی می گذارند و نظرات خود را در مورد این متخصص بیان می کنند، که سایر افراد می توانند آن نظرات را بخوانند و اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی انجام عمل توسط این متخصص بدانند.

بیشتر بخوانید
دکتر میمنه جراح بینی در مشهد

قرار دادن فیلم های کوتاه در کانال


در کانال تلگرام دکتر محمد اعتضاد رضوی نیز همانند اینستاگرام ایشان اطلاعات لازم و کافی درباره ی، مواردی که افراد باید بدانند گذاشته می شود. هم چنین در کانال تلگرام ایشان نمونه جراحی هایی که انجام داده اند و حتی فیلم های کوتاهی از لحظه ی جراحی برای افرادی که می خواهند اطلاعات خود را در این مورد بالا ببرند گذاشته می شود. البته افرادی که ترس از عمل و اتاق عمل را دارند ما پیشنهاد می کنیم که این فیلم ها را تماشا نکنند. در نهایت باید بگوییم که پزشک مناسبی را مانند دکتر رضوی انتخاب نمایید فردی که دوره های لازم را دیده و دارای تجربه کافی می باشد و می تواند به تشخیص درست و درمان بیماری به شما یاری رساند.

سوالات متداول درباره ی دکتر محمد اعتضاد رضوی

سوالات متداول درباره ی دکتر محمد اعتضاد رضوی

دکتر محمد اعتضاد رضوی کیست و چه تخصصی دارد؟

دکتر محمد اعتضاد رضوی متخصص چشم هستند و یکی از بهترین جراحان چشم در مشهد می باشند، بهتر است که بدانید ایشان متخصص و هم چنین جراح پلاستیک و ترمیمی چشم (اکولوپلاستی) هستند. در نظرات بیان شده است که دکتر در هنگام معاینه ی بیماران خود بسیار دقت به خرج می دهد و با چندین روش چشم مراجعه کننده ی خود را معاینه می کند و سپس یک سری سوالات از بیمار خود می پرسد و بعد از آن نیز به صحبت ها و مشکلات بیمار خود با دقت گوش می دهد. به همین علت این متخصص چشم در کار خود بسیار عالی هستند، مطب ایشان همیشه شلوغ است و در روز مراجعه کنندگان بسیار زیادی دارند.

افراد چگونه می توانند از این متخصص چشم نوبت بگیرند؟

در این باره باید بگوییم که روش های زیادی برای گرفتن نوبت از ایشان وجود دارد مانند: افراد می توانند با مشاوران ما تماس بگیرند، آن ها در گرفتن نوبت به شما کمک خواهند کرد. هم چنین روش دیگر مراجعه به سایت می باشد، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت و در قسمت نوبت، به صورت آنلاین و خیلی راحت و آسان برای گرفتن وقت و نوبت خود اقدام کنند. روش دیگی نیز وجود دارد و این است که در صفحه ی اینستاگرام دکتر به ادمین پیام بدهید، او در این باره به شما کمک خواهد کرد.

یک متخصص خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

چشم یکی از مهم ترین اعضای بدن است که افراد در مراقبت از آن باید بسیار دقت کنند و هم چنین کسانی که نیاز دارند به یک چشم پزشک برای معاینه ی چشم خود مراجعه کنند، باید متخصصی را در این زمینه پیدا کنند که ویژگی هایی مانند: دقت و توجه به جزئیات چشم مراجعه کنندگان، به روز بودن و آگاهی از جدید ترین تکنیک ها و ابزار های مورد استفاده، قابلیت حفظ تمرکز برای کار های پی در پی، هم چنین توانایی توضیح دستورات و علائم به خردسالان و خیلی از مورد های دیگر مانند این موارد گفته شده را داشته باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.