ارتودنسی در استانبول با 50% تخفیــــــف + مراکز معتبر

ارتودنسی در استانبول با 50% تخفیف + مراکز معتبر

ارتودنسی در استانبول با 50% تخفیف ویژه ارائه می شود. ارتودنسی شاخه ای از دندانپزشکی است که بر روی یافتن، پیشگیری و رفع مشکلات دندان ها و صورت تمرکز دارد. هدف از درمان ارتودنسی این است که دندان‌ها و فک‌هایی را که در جای مناسبی قرار نگرفته‌اند درست کنند و دندان‌ها و صورت را بهتر جلوه دهند. ارتودنتیست ها از ابزارهای مختلفی مانند بریس، نگهدارنده و سایر لوازم تخصصی برای رفع این مشکلات استفاده می کنند. درمان ارتودنسی می‌تواند طیف وسیعی از مشکلات را برطرف کند، مانند شلوغی دندان‌ها، فاصله بین دندان‌ها، اوربایت، آندربایت و فک‌هایی که به درستی روی هم قرار ندارند. درمان ارتودنسی می تواند دندان ها و صورت را بهتر به نظر برساند و همچنین می تواند به عملکرد بهتر دندان ها کمک کند و جویدن و صحبت کردن را آسان تر کند. اغلب اوقات، درمان ارتودنسی برای کودکان پیشنهاد می شود، اما می تواند برای بزرگسالان نیز مفید باشد. ارتودنتیست ها دندانپزشکانی هستند که آموزش های بیشتری در زمینه صاف کردن دندان ها دیده اند. آنها از طیف گسترده ای از روش ها و فناوری ها برای ایجاد برنامه های درمانی منحصر به فرد برای نیازهای هر بیمار استفاده می کنند. به عنوان بخشی از این طرح های درمانی، ممکن است از بریس ها، نگهدارنده ها و سایر ابزارهای تخصصی برای رفع مشکلات دندان ها و صورت استفاده شود. متخصصین ارتودنسی از نزدیک با بیماران خود همکاری می کنند تا مطمئن شوند که آنها بهترین مراقبت ممکن را دریافت می کنند و به آنها کمک می کنند تا لبخندی سالم و جذاب داشته باشند. همراه با جراح با ما باشید

ارتودنسی در استانبول
ارتودنسی در استانبول

امروزه روش ها و ابزارهای جدید زیادی در ارتودنسی استفاده می شود. برخی از محبوب ترین راه ها عبارتند از: بریس ها: بریس های فلزی سنتی از براکت ها و سیم های فلزی استفاده می کنند تا با فشار آوردن به دندان ها، آنها را به جای مناسب حرکت دهند. امروزه انواع دیگری از بریس ها نیز وجود دارد، مانند بریس های سرامیکی که از مواد شفاف یا همرنگ دندان ساخته شده اند و کمتر به چشم می آیند و بریس های لینگوال که به پشت دندان ها چسبانده می شوند و همچنین کمتر مشخص هستند. ترازهای شفاف، مانند اینویزیلاین، مجموعه ای از سینی های پلاستیکی شفاف و سفارشی هستند که روی دندان ها قرار می گیرند. آنها با فشار دادن ملایم دندان ها را به جای مناسب حرکت می دهند. نگهدارنده ها دستگاه های سفارشی هستند که پس از درمان استفاده می شوند تا دندان ها را در موقعیت جدید خود نگه دارند. بسته به نیاز بیمار، می توان آنها را همیشه یا فقط در شب پوشید. ارتودنسی جراحی: در برخی موارد، مشکلات شدید دندان ها یا صورت را می توان با ترکیب درمان ارتودنسی با جراحی برطرف کرد. متخصصین ارتودنسی از ابزارها و روش‌های مختلفی برای تهیه برنامه‌های درمانی منحصر به فرد برای نیازهای هر بیمار استفاده می‌کنند. آنها از نزدیک با بیماران کار می کنند تا مطمئن شوند که بهترین مراقبت ممکن را دریافت می کنند و به آنها کمک می کنند تا لبخندی سالم و جذاب داشته باشند.

بیشتر بخوانید
دکتر فیروزه دانشوری چه جراحی هایی انجام می دهد؟ | آدرس و تماس با دکتر

معمولاً چند مرحله برای درمان ارتودنسی وجود دارد: در اولین جلسه ملاقات، متخصص ارتودنسی به دندان‌ها، دهان و فک‌های بیمار نگاه می‌کند تا بهترین راه برای درمان آنها را بیابد. به منظور ایجاد یک برنامه درمانی دقیق، ممکن است از دندان‌ها رادیوگرافی گرفته و قالب‌هایی بسازند. برنامه ریزی درمان: متخصص ارتودنسی یک برنامه درمانی را تهیه می کند که برای هر بیمار بر اساس نیاز او منحصر به فرد است. آنها در مورد گزینه ها با بیمار صحبت می کنند و به هر سؤالی که ممکن است داشته باشند پاسخ می دهند. قرار دادن دستگاه: اگر بیمار تصمیم به درمان داشته باشد، ارتودنتیست دستگاه مناسبی مانند بریس یا الاینر را روی دندان های بیمار قرار می دهد. تنظیمات باید به طور منظم انجام شود، بنابراین بیمار باید اغلب به ارتودنتیست مراجعه کند. این تنظیمات با اعمال فشار روی دندان ها به حرکت دادن دندان ها در محل مناسب کمک می کند. هنگامی که درمان انجام می شود، بیمار باید از یک نگهدارنده استفاده کند تا دندان های خود را در موقعیت جدید نگه دارد. انجام درمان ارتودنسی می تواند چند ماه یا حتی چند سال طول بکشد، بسته به این که دندان ها و صورت چقدر بد هستند و چه برنامه درمانی انتخاب شده است. برای به دست آوردن بهترین نتایج، مهم است که بیماران آنچه را که متخصص ارتودنسی به آنها می گوید انجام دهند و به موقع به قرار ملاقات خود بروند.

متخصص ارتودنسی در استانبول

متخصص ارتودنسی در استانبول

استانبول بزرگترین شهر ترکیه است و بسیاری از متخصصان ارتودنسی در آن زندگی و کار می کنند. این پزشکان در یافتن، پیشگیری و رفع مشکلات دندان ها و صورت متخصص هستند. در استانبول، مکان‌های زیادی برای انجام مراقبت‌های ارتودنسی وجود دارد و بیماران می‌توانند از بین گزینه‌های مختلف مانند بریس، الاینر و سایر لوازم تخصصی یکی را انتخاب کنند. متخصصین ارتودنسی در استانبول از به روزترین ابزارها و روش ها برای تهیه برنامه های درمانی منحصر به فرد هر بیمار و رفع نیازهای او استفاده می کنند. اگر در استانبول زندگی می کنید و می خواهید بریس بگیرید، می توانید با جستجوی یک متخصص ارتودنسی در نزدیکی خود شروع کنید. همچنین می توانید از دندانپزشک معمولی خود برای پیشنهادات بپرسید یا به دنبال متخصص ارتودنسی در استانبول به صورت آنلاین باشید. مهم است که ارتودنتیستی را انتخاب کنید که صلاحیت داشته باشد، تجربه داشته باشد و با او کار کنید. همچنین ممکن است بخواهید در مورد هزینه درمان و اینکه آیا بیمه شما آن را پوشش می دهد فکر کنید.

بیشتر بخوانید
دکتر زینب خزاعی در مشهد | آدرس، تلفن و رزرو وقت

متخصصین ارتودنسی در استانبول از طیف گسترده ای از ابزارها و تکنیک های مدرن برای رفع مشکلات دندان ها و صورت استفاده می کنند. برخی از محبوب ترین راه ها عبارتند از: بریس ها: بریس های فلزی سنتی از براکت ها و سیم های فلزی استفاده می کنند تا با فشار آوردن به دندان ها، آنها را به جای مناسب حرکت دهند. امروزه انواع دیگری از بریس ها نیز وجود دارد، مانند بریس های سرامیکی که از مواد شفاف یا همرنگ دندان ساخته شده اند و کمتر به چشم می آیند و بریس های لینگوال که به پشت دندان ها چسبانده می شوند و همچنین کمتر مشخص هستند. ترازهای شفاف، مانند اینویزیلاین، مجموعه ای از سینی های پلاستیکی شفاف و سفارشی هستند که روی دندان ها قرار می گیرند. آنها با فشار دادن ملایم دندان ها را به جای مناسب حرکت می دهند. نگهدارنده ها دستگاه های سفارشی هستند که پس از درمان استفاده می شوند تا دندان ها را در موقعیت جدید خود نگه دارند. بسته به نیاز بیمار، می توان آنها را همیشه یا فقط در شب پوشید. ارتودنسی جراحی: در برخی موارد، مشکلات شدید دندان ها یا صورت را می توان با ترکیب درمان ارتودنسی با جراحی برطرف کرد. متخصصین ارتودنسی در استانبول از طیف وسیعی از ابزارها و روش ها برای تهیه برنامه های درمانی منحصر به فرد برای نیازهای هر بیمار استفاده می کنند. آنها از نزدیک با بیماران کار می کنند تا مطمئن شوند که بهترین مراقبت ممکن را دریافت می کنند و به آنها کمک می کنند تا لبخندی سالم و جذاب داشته باشند.

هزینه و قیمت ارتودنسی در استانبول
هزینه و قیمت ارتودنسی در استانبول

هزینه و قیمت ارتودنسی در استانبول

اگرچه هزینه و قیمت ارتودنسی در استانبول بسیار متفاوت است، اما ممکن است بیش از 25000 لیر باشد. دلیل اصلی این تفاوت ها سلامت عمومی بیمار است. هزینه ارتودنسی بسته به میزان بد بودن مشکلات دندان و فک، نحوه استفاده از دستگاه و نحوه درمان بالا می رود. اکثر درمان ها بین 6 ماه تا 2 سال طول می کشد. برای به دست آوردن تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد قیمت ارتودنسی، باید به متخصص مراجعه کرده و معاینه کاملی داشته باشید. از آنجایی که قیمت ارتودنسی به عوامل زیادی بستگی دارد، تخمین دقیق آن دشوار است. لازم به یادآوری است که هزینه درمان ارتودنسی در استانبول به پیچیدگی و طولانی بودن درمان و همچنین هزینه مواد بستگی دارد. اما توجه به این نکته مهم است که سرمایه گذاری در یک درمان ارتودنسی خوب می تواند در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود زیرا بهتر عمل می کند و ماندگاری بیشتری دارد. بنابراین، مهم است که متخصصی را انتخاب کنید که واجد شرایط و تجربه باشد تا بهترین نتایج را به دست آورد و هزینه های طولانی مدت را به حداقل برساند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *