بوتاکس ابرو قبل و بعد

هزینه بوتاکس ابرو چقدر است؟ برسی ماندگاری و عوارض بوتاکس ابرو

زیبایی و جوانی برای افراد به یژه برای زنان بسیار مهم است و می خواهند چهره شادابی داشته باشند که به آن ها توصیه می شود بوتاکس ابرو را امتحان کنند که یک روش برای بالا کشیدن ابرو ها و جوان سازی صورت می باشد که افراد زیادی طالب آن هستند. اگر هم نمی توانید بوتاکس چیست کلیک کنید.

بوتاکس ابرو قبل و بعد

بوتاکس ابرو قبل و بعد

قبل و بعد از انجام بوتاکس ابرو حتما باید مواردی را رعایت کرد تا نتیجه ی بهتری حاصل شود و فرد دچار عوارض بعد عمل نشود. از جانب پزشک به شخصی که می خواهد بوتاکس انجام بدهد حتما توصیه می شود قبل از انجام بوتاکس ابرو حتما از مصرف و موادی که باعث رقیقی خون می شود جلوگیری کند. آسپرین، روغن ماهی، سیر، ویتامین ای، اکسردین و جنسینگ موادی هستند که جدا باید از خوردن آن ها خودداری کرد که جای کبودی بعد از انجام بوتاکس روی صورت باقی نماند. قبل از انجام بوتاکس در محل ابرو از کرم های بی هوشی موضعی و یا پماد های بی حسی استفاده می کنند که بیمار هیچ درد و ناراحتی را احساس نمی کند.

اما باید به مراقبت های بعد از بوتاکس ابرو نیز توجه داشت و تا 24 ساعت بعد از انجام فعالیت ها و ورزش های شدید و سنگین خودداری کرد و همچنین از ماساژ دادن یا لمس کردن به ناحیه بوتاکس جلوگیری کنید و مراقب باشید به آن ضربه ای وارد نشود. بهتر است در هنگام خواب رو به بالا بخوابید، از انواع لایه بردار ها استفاده نکنید و … البته می توانید برای کم کردن کبودی های ایجاد شده از کمپرس یخ استفاده کنید و …

برای بوتاکس خط اخم ابرو نیز باید این موارد رعایت شود تا فرد دچار عوارض و مشکلات بعد بوتاکس نشود. مواردی از قبیل استفاده نکردن از داروهای رقیق کننده مانند آسپرین و استفاده نکردن از سیگار و … که در بالا ذکر کردیم قبل از انجام بوتاکس به هر کدام اعضای صورت حتما باید رعایت شود.

بوتاکس ابرو چیست

با بالا رفتن سن و در حدود دهه سی سالگی قسمت های مختلف صورت از جمله دور چشم ها و گوشه خارجی چشم ها ایجاد می شود و خودنمایی می کند. افراد به ویژه زنان به زیبایی و جوانی پوست خود بسیار اهمیت می دهند و می خواهند که چهره ی جوان و شادابی داشته باشند.

یکی از روش هایی که چین و چروک دور چشم ها را از بین می برد و باعث جوان سازی چهره فرد می شود بوتاکس ابرو است که برای کسانی که تمایل دارند چهره جوان داشته باشند و چین و چروک های دور چشم و گوشه ی چشم و همچنین خط اخم آن ها از بین برود این روش را امتحان کنند. یکی دیگر از مواردی که در سنین بالا تر اتفاق می افتد افتادگی پلک و همچنین ابرو ها می باشد که با انجام بوتاکس ابرو می توان جلوی این اتفاق را گرفت.

عوامل زیادی در جذابیت و زیبایی صورت تاثیر گذار است یکی از مواردی که باعث زیبایی و شادابی چهره افراد می شود داشتن ابرو های کمانی می باشد. با بالا رفتن سن این ابرو ها به پایین کشیده می شوند و باعث کشیده شدن پوست پیشانی شده و همچنین باعث جمع شدن پوست بالای پلک می شوند که حالت چهره خسته و افسرده به شخص می دهند. اگر قبل از آن در سنین سی سالگی بوتاکس را انجام داده باشید نباید نگران این موضوع باشید زیرا از این اتفاق جلو گیری می کند در غیر این صورت در سنین بالا تر استفاده از بوتاکس امکان پذیر نمی باشد و باید از روش هایی مانند بالا کشیدن ابرو استفاده شود که بسیار پیچیده تر از بوتاکس ابرو است و مدت زمان طولانی برای ریکاوری آن لازم است.

از بین بردن چین و چروک و اخم

از بین بردن چین و چروک و اخم

همان طور که گفتیم این روش بای بالا بردن ابرو و هم چنین از بین بردن خط اخم و چین و چروک آن بسیار مناسب است و بهتر است افرادی که زیر 18 سال هستند آن را انجام ندهند. بعضی از چین و چروک های قابل رویت پوست نیز با بوتاکس ابرو بر طرف می شود و از آن در این مورد می توان کمک گرفت. افرادی که بوتاکس ابرو انجام می دهند برای گرفتن نتیجه بهتر به سراغ بلفاروپلاستی که نوعی عمل جراحی برای چربی های اضافی پلک است و سبب بالا بردن پلک بالا و پایین می شود، انجام می دهند.

بیشتر بخوانید
خرید انواع ژل بوتاکس با 70 درصد تخفیف محدود و ضمانت کیفیت کالا و قیمت مناسب

پزشکی که عمل بوتاکس ابرو را انجام می دهد در جلسه های مشاوره قبل از انجام بوتاکس تمامی موارد از جمله خطرات و عوارض بوتاکس را به بیمار یادآوری می کند و باید دانست که بوتاکس ابرو به هیچ وجه به زنان باردار و یا در حال شیردهی توصیه نمی شود زیرا ممکن است سم و تکسین موجود در مواد بوتاکس به بچه یا جنین منتقل شود و باعث بیماری بچه و یا ازبین رفتن جنین بشود. همچنین جهت تزریق ژل بوتاکس و مشاوره برای آن با سایت ما تماس بگیرید.

تخصص داشتن در این زمینه

باید توجه داشت که  تزریق بوتاکس ابرو و بوتاکس زیر ابرو کار هر کسی نبوده و نیاز به مهارت و تخصص در این زمینه می باشد و خود افراد نیز نمی توانند آن را در منزل انجام بدهند و حتما باید به سراغ پزشک و آرایشگر ماهر و کار بلد بروند زیرا اگر فردی خود در منزل مواد بوتاکس را سفارش بدهد و یا به صورت دیگر تهیه کند و سپس به سراغ آرایشگر و پزشک نرود و خود تزریق کند ممکن است دچار فلج شدن بشود.

بوتاکس ابرو و مژه

برای خیلی از افراد سوال پیش می آید که بوتاکس ابرو و مژه چیست ؟ باید در ابتدا گفت که بوتاکس به تزریق مواد سمی به داخل پوست گفته می شود که باعث از بین رفتن چین و چروک و یا بالا بردن ابرو ها می شود.

 همان طور که گفتیم بسیاری افراد این کار را امتحان می کنند و با تزریق مواد بوتاکس به قسمت های پایین آمده ابرو باعث بالا کشیدن آن می شوند. اما افراد  بوتاکس مژه و ابرو را باهم انجام می دهند که این مورد برای مژه های آسیب دیده صورت می گیرد و یک تقویت کننده طبیعی برای مژه ها می باشد.

بوتاکس ابرو مردانه

بوتاکس ابرو مردانه

بوتاکس ابرو برای مردان مانند بوتاکس ابرو برای زنان یک روش تزریق سرپایی می باشد و در مدت زمان کمی انجام می شود. مردان نیز مانند زنان باید مسائلی را قبل از این کار رعایت کنند و قبل از آن داروها و مواد غذایی رقیق کننده خون مانند آسپرین، روغن ماهی، سیر، ویتامین ای، اکسردین و جنسینگ مصرف نکنند و سیگار نیز نکشند. آموزش بوتاکس ابرو مردانه نیز مانند بوتاکس ابرو زنانه می باشد و فرقی با آن ندارد و در واقع می توان گفت بوتاکس ابرو یک عمل برای از بین بردن چین و چروک دور چشم و از بین بردن خط اخم و همچنین بالا کشیدن ابرو است که برای مردان و زنان انجام می شود و فرقی ندارد.

بوتاکس ابرو با مواد

پزشکان برای انجام بوتاکس از مواد سمی و همراه با تکسین استفاده می کنند و با سرنگ به محل چین و چروک ها و ابرو ها تزریق می کنند. بوتاکس به دلیل این که با استفاده از مواد سمی انجام می شود ممکن است عوارضی مانند سر درد و بی حسی، سوزش، مشکلات تنفسی، افتادن مژه یا ابرو، مشکلات در خوردن و قورت دادن غذا، مشکل در حرف زدن، عفونت و …  داشته باشد که بعد از مدتی از بین می رود. در کنار این موارد مقداری قرمزی ملایم، تورم و کبودی در محل انجام دادن بوتاکس طبیعی می باشد و شما نباید بعد از دیدن این اثرات وحشت کنید. البته توصیه همیشگی ما به شما این است که در صورتی که نیازی به انجام این لعمال ندارید از انجام آن بپرهیزید چرا که هر عمل جراحی و یا تزریقی عوارض خاص خود را دارد که در مواردی اصلا به نتیجه کار نمی ارزد.

بیشتر بخوانید
هزینه تزریق ژل چقدر است؟ + تخفیف 80 درصدی توسط بهترین مراکز تزریق ژل

هزینه بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو هم در آرایشگاه ها و هم در بیمارستان ها و توسط پزشک انجام می شود و هزینه ی بوتاکس ابرو شامل دستمزد پزشک و یا آرایشگر می شود و همچنین هزینه ی مواد استفاده شده را فرد نیز باید حتما حساب کنید که این هزینه ها متفاوت بوده و می توان قبل از انجام آن مقدار هزینه پرداختی را از پزشک و یا آرایشگر جویا شد. قیمت بوتاکس ابرو همان طور که گفتیم بخشی از آن مربوط به هزینه ی پزشک و یا آرایشگر می شود که این دستمز ها متفاوت است اما توصیه می شود که به سراغ هزینه دستمزد کم تر نروید و اولین ملاکتان برای انتخاب پزشک و یا آرایشگر کیفیت کار و مهارت او باشد زیرا در بوتاکس ابرو با مواد سمی کار می شود و به صورت تزریق می شود. بنابر این مهارت در این زمینه بسیار مهم است تا باعث عوارض و اثرات مشکل ساز نشود. بوتاکس برای بالا بردن ابرو استفاده می شود و در نواحی چشم تزریق می شود بنابراین با انتخاب پزشک و یا آرایشگر نامناسب از عوارض این کار جلو گیری کنید. همچنین مطالعه مقاله بوتاکس پیشانی نیز پیشنهاد می شود.

سوالات متداول

سوالات متداول

عوارض ناشی از بوتاکس ابرو چه مواردی ممکن است باشد؟

بوتاکس به دلیل این که با استفاده از مواد سمی انجام می شود ممکن است عوارضی مانند سر درد و بی حسی، سوزش، مشکلات تنفسی، افتادن مژه یا ابرو، مشکلات در خوردن و قورت دادن غذا، مشکل در حرف زدن، عفونت و …  داشته باشد که بعد از مدتی از بین می رود. در کنار این موارد مقداری قرمزی ملایم، تورم و کبودی در محل انجام دادن بوتاکس طبیعی می باشد.

قبل از انجام بوتاکس چه مواردی را باید رعایت کرد؟

قبل از انجام تغییرات حتما از مصرف و موادی که باعث رقیقی خون می شود جلوگیری کند. آسپرین، روغن ماهی، سیر، ویتامین ای، اکسردین و جنسینگ موادی هستند که جدا باید از خوردن آن ها خودداری کرد که جای کبودی بعد از انجام بوتاکس روی صورت باقی نماند. قبل از انجام بوتاکس در محل ابرو از کرم های بی هوشی موضعی و یا پماد های بی حسی استفاده می کنند که بیمار هیچ درد و ناراحتی را احساس نمی کند.

این عمل به چه کسانی توصیه نمی شود ؟

همان طور که گفتیم این روش بای بالا بردن ابرو و هم چنین از بین بردن خط اخم و چین و چروک آن بسیار مناسب است و بهتر است افرادی که زیر 18 سال هستند آن را انجام ندهند. بعضی از چین و چروک های قابل رویت پوست نیز با این کار بر طرف می شود و از آن در این مورد می توان کمک گرفت.

عوارض انجام خود سرانه این کار موجب چه مشکلاتی می شود؟

باید توجه داشت که انجام این عمل کار هر کسی نبوده و نیاز به مهارت و تخصص در این زمینه می باشد و خود افراد نیز نمی توانند آن را در منزل انجام بدهند و حتما باید به سراغ پزشک و آرایشگر ماهر و کار بلد بروند زیرا اگر فردی خود در منزل مواد بوتاکس را سفارش بدهد و یا به صورت دیگر تهیه کند و سپس به سراغ آرایشگر و پزشک نرود و خود تزریق کند ممکن است دچار فلج شدن بشود.

این عمل برای چه کسانی انجام می شود؟

یکی از روش هایی که چین و چروک دور چشم ها را از بین می برد و باعث جوان سازی چهره فرد می شود همین عمل است که برای کسانی که تمایل دارند چهره جوان داشته باشند و چین و چروک های دور چشم و گوشه ی چشم و همچنین خط اخم آن ها از بین برود این روش را امتحان کنند. یکی دیگر از مواردی که در سنین بالا تر اتفاق می افتد افتادگی پلک و همچنین ابرو ها می باشد که با انجام این کار می توان جلوی این اتفاق را گرفت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *