تزریق ژل بوتاکس در سرتاسر ایران با قیمت منطقی و تضمین کیفیت و سلامتی

امروزه تزریق ژل بوتاکس یکی از متداول ترین راه های جوان سازی پوست و رفع چین و چروک های آن می باشد. در واقع بوتاکس شکل تغیر یافته ی سمی به نام كلستریدیوم بوتولینوم است. البته این سم جزء سموم مضر است و باعث مسمومیت غذایی می شود اما با تغییر ساختیار آن می توان به ژل بوتاکس دست یافت که امروزه بسیار پر کاربرد می باشد. بوتاکس جزء ترکیبات فلج کننده می باشد و روش کار آن به این صورت است که هنگامی که مقداری از آن به ماهیچه محل مورد نظر تزریق میشود، فعالیت ان ماهیچه را را کاهش داده و از منقبض شدن و ایجاد چین و چروک جلو گیری می کند.

  • جهت دریافت خدمات کامل در این مورد با هزینه بسیار کم با ما تماس بگیرید. شما می توانید تخفیفی بسیار ویژه از سایت جراح باما برای تزریق ژل در مشهد بگیرید.
تزریق ژل بوتاکس گونه

انواع تزریق ژل بوتاکس

تزریق ژل بوتاکس می تواند در نقاط مختلفی از صورت همچون پیشانی، لب، گونه و بینی انجام گیرد که در ادامه به نحوه ی انجام آن و تاثیرات بوتاکس صورت می پردازیم:

پیشانی

با تزریق ژل بوتاکس در پیشانی، علاوه بر اینکه به ظاهری جوان تر دست خواهید یافت، این کار باعث می شود تا اگر فرم و میمیک صورتتان به خاطر خطوط اخم پیشانی حالتی عصبانی دارد، به فرم طبیعی برگردد. همچنین از دیگر فواید ان این است که در بیش تر افراد باعث کاهش تعرق در قسمت پیشانی می شود. همچنین در برخی از افراد مشاهده شده است که تزریق بوتاکش باعث کاهش و بهبود سر درد های میگرنی شده است.بسیاری از افراد بر این باورند که با گذشت مدتی پس از تزریق بوتاکس پوست قسمت های مورد نظر شل و به صورت افتاده نمایان می شوند. درست است که بوتاکس یک روش موقتی می باشد و پس از چند ماه کاملا از بین می رود اما پوست در بدترین حالت به شکل اولیه خود بر می گردد. همچنین استفاده از بوتاکس عوارضی ندارد. جهت کسب اطلاعات کامل می توانید مقاله بوتاکس پیشانی را مطالعه کنید.

گونه

برای این قسمت از صورت به دلیل اینکه چین و چروکی به وجود نمی اید و معمولا افراد هدفشان از تزریق برجسته سازی گونه و گونه گذاری است توصیه می شود به جای تزریق ژل بوتاکس گونه تزریق فیلر گونه انجام شود. با بالا رفتن سن ماهیچه های صورت ضعیف شده و باعث کاهش انعطاف و در نتیجه خالی شده گونه ها می شود که این امر سبب می شود تا فرد پیر تر به نظر بیاید. فیلر به بازگشت حجم از دست رفته ی این ناحیه از صورت کمک کرده و باعث جوان سازی صورت می شود. یکی دیگر از موارد به کارگیری بوتاکس برجسته تر کردن گونه ها و رفع افتادگی آنها بر اثر افزایش سن می باشد. این روش یکی از کم خطرترین روش های درمانی این نوع عارضه به حساب می آید. با استفاده از بوتاکس می توانید به گونه ها زاویه بدهید تا در زیبایی ظاهری شما تاثیری مثبت بگذارد. افرادی که دارای صورتی مربعی هستند می توانند از این روش برای کوچک تر کردن فک و چانه خود استفاده کنند. تزریق ژل به گونه به صورت سرپایی انجام می شود و معمولا بدون درد و خونریزی می باشد. همچنین این تزریق دوره نقاهت کوتاهی دارد و می تواند نتیجه آن را 2 یا 3 روز پس از تزریق مشاهده کنید.

 لب

تزریق ژل بوتاکس لب به منظور شل کردن ماهیچه های اطراف دهان در نتیجه ی آن بیرون تر بردن لب ها می باشد. همان طور که گفته شد بوتاکس جزء ترکیبات فلج کننده به شمار می اید و در این روش با فلج کردن و کاهش فعالیت ماهیچه های اطراف لب بدون اینکه حجمی به لب افزوده شود باعث می شود تا برجسته تر و گوشتی تر شود. در این نوع از تزریق از نوعی از سم بوتولینوم نوع A استفاده می شود که به وسیله سوزنی بسیار ظریف در ماهیچه های لب ها منتقل می شوند. این ماده حرکت ماهیچه های را به طور موقت تضعیف یا فلج می کند. سپس عضله دیگر قادر به منقبض شدن نمی باشد و موجب می شود تا در نهایت چین و چروک ها از بین بروند. گفته می شود که این ماده به مدت 3 تا 4 ماه ماندگاری دارد اما پزشکان توصیه می کنند تا برای نتیجه بهتر چندین بار تزریق صورت گیرد. همچنین در این روش پزشکان برای کاهش درد از ژل های موضعی استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید
هزینه بوتاکس ابرو چقدر است؟ برسی ماندگاری و عوارض بوتاکس ابرو

 ابرو

با تزریق ژل بوتاکس ابرو می توان ابرو ها را بالا تر برد و به عبارتی با این روش لیفت ابرو امکان پذیر است. همچنین با این کار میتوان خطوط اخم بین ابرو را نیز بر طرف کرد که هم باعث جوان سازی پوست می شود و هم باعث می شود تا حالت صورت به شکل زیبا تری در اید. در واقع لیفت ابرو به روش سنتی به این صورت است که قسمتی از پوست برش داده و برداشته می شود و این روش به نوعی، عمل جراحی می باشد. اما بوتاکس یک روش غیر جراحی و تقریبا بدون عوارض است که همان نتیجه را می دهد و باعث بالا تر رفتن ابرو ها می شود. پیشنهاد می کنیم مقاله بوتاکس پیشانی و ابرو را مطالعه کنید.

بینی

خطوط خرگوشی خطوط مایلی است که در بعضی از افراد هنگام خندیدن و گریه کردن و یا منقبض شدن عضلات چشم در دو طرف بینی ظاهر می شود و برای برخی از افراد نا مطلوب است. با تزریق ژل بوتاکس در بینی می توان این خطوط را بر طرف کرده و به صورت این دسته از افراد ظاهر مطلوب تری بخشید. همچنین از دیگر مواردی که میتوان با تزریق بوتاکس در این ناحیه از صورت به آن دست یافت بالا تر بردن نوک بینی است که با توجه به ساختار بینی افراد این روش برای برخی از افراد مناسب است و باعث بهتر شدن ظاهر بینی شان می شود. بینی سه عضله جداگانه دارد. عضله پایین برنده سپتی نازال در زیر بینی قرار دارد و به فک بالایی یا پشت لب بالایی ختم می شود. زمانی که بوتاکس را به این ناحیه تزریق می کنید، به سرعت روی آن عضله تاثیر می گذارد و از آنجایی که این عضله به عنوان یک لنگر عمل می کند، آن را پایین کشیده و بال های خود را جمع می کند. عضله مورد نظر فلج شده و بینی به سمت بالا حرکت می کند. جهت تزریق ژل در مشهد با ما تماس بگیرید.

تنوع در انتخاب نوع ژل

باید گفت که انواع مارک های این ژل فرمول ها نسبتا مشابهی از سم کلستریدیوم بوتولینوم هستند و تنها شیوه ی عملکرد انها متفاوت است که در ادامه به معرفی انواع ژل ها می پردازیم:

بوتاکس: تزریق ژل بوتاکس باعث سفت شدن عظله و جلو گیری از انقباض ان می شود.

زئومین: برای بر طرف کردن خطوط اخم و درمان پلک زدن های غیر ارادی مورد استفاده قرار می گیرد.

درماتوکس: خاصیت مرطوب کنندگی برای پوست و درمان و از بین بردن منافذ صورت را دارا می باشد.

کانیتوکس: اگر هدفتان از انجام تزریق ژل بوتاکس درمان چین و چروک های صورت است ما استفاده از این ژل را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا کارد ان خصوصا برای درمان و از بین بردن چین و چروک های صورت از جمله خطوط لبخند، چین و چروک پیشانی، خطوط اخم و خطوط پا کلاغی می باشد.

تزریق ژل بوتاکس چه عوارضی دارد؟

به طور کلی می توان گفت که این روش یک روش تقریبا بی خطر و بدون عولرض است و عوارض آن بسیار کم است و یا پس از گذشت چند روز از بین می رود و موقت می باشد. البته همه ی این ها در صورتی است که پزشکی که به آن مراجعه می کنید داراب برد تخصص زیبایی و مجرب و ماهر باشد که بتواند بهترین روش تزریق ژل بوتاکس را به کار گیرد. و همچنین ژل بوتاکسی که برای تزریق مورد استفاده قرار می گیرد، دارای کیفیت و از برندی باشد که مورد تایید FDA است. در صورتی که به این مراد دقت نکنید، ممکن است دچار عوارضی جبران نا پذیز شوید و بجای رسیدن به چهره ای زیبا تر و جوان تر به نتیجه عکس برسید.

عوارض تزریق ژل بوتاکس

عوارض تزریق ژل بوتاکس

  • کبودی
  • درد
  • سر درد
  • تهوع
  • التهاب و ورم
  • احساس سنگینی و یا ناراحتی در ناحیه تزریق
  • ایجاد دانه های قرمز در محل تزریق سوزن

شما می توانید برای کاهش عوارضی همچون التهاب و ورم از کمپرس اب سرد استفاده کنید. همچنین نحوه ی تزریق ژل بوتاکس در کاهش عوارض آن نیز موثر است که به میزان مهارت و تجربه پزشک تان بستگی دارد.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل خط خنده در مشهد و سرتاسر ایران با 60 درصد تخفیف سایت و معرفی فواید و عوارض

هزینه تزریق ژل بوتاکس

به طور کلی هزینه تزریق ژل بوتاکس به نوع ژل و مارکی که مورد استفاده قرار می گیرد و همینطور پزشکی که به ان مراجعه می کنید متفاوت است. همچنین ممکن است هزینه از شهری به شهر دیگر تفاوت های داشته باشد. مقاله خرید ژل بوتاکس نیز می توانید بهترین مارک ژل بوتاکس را با قیمت مناسب در اختیار شما قرار دهد.

تزریق ژل بوتاکس صورت

تزریق ژل بوتاکس صورت

همانطور که گفتیم بوتاکس یک ماده سمی است که طبق آمارهای جهانی پرطرفدارترین روش برای ترمیم و بازسازی پوست به حساب می آید. زمانی که با افزایش سن روبرو هستیم، چین و چروک هایی نیز در قسمت های مختلف صورت به وجود می آید. این چین و چروک ها معمولا احساس ناخوشایندی را به افراد می دهند که با استفاده از تزریق ژل می توان آن را به راحتی درمان کرد و اعتماد به نفس از دست رفته را بازگرداند. در واقع با تزریق بوتاکس عضله های محل مورد نظر فلج می شوند و در نتیجه خطوط های آن محل برطرف یا کم رنگ تر می شوند. علت ایجاد چین و چروک حرکت عضلات می باشد. پس آن عضلات را با استفاده از بوتاکس فلج می کنیم تا از حرکت آن جلوگیری و در نهایت خطوط محو شوند.

تفاوت تزریق ژل با بوتاکس

تفاوت تزریق ژل با بوتاکس

این دو با هم تفاوت هایی دارند که به طور خلاصه به آن خواهیم پرداخت. اولین تفاوت مواد تشکیل دهنده آن است. بوتاکس ها حاوی باکتری هایی خالص شده می باشند که ماهیچه و عضلات را فلج می کنند. تزریق آن موجب برطرف شدن چین و چروک ها می شود اما ژل ها موادی دارند که خاصیت پر کنندگی دارند و با تزریق آن در محل مورد نظر موجب بهبودی شکل ظاهری آن می شود. برای اینکه بتوانید بین این دو روش یکی را انتخاب کنید، باید تفاوت تزریق بوتاکس و ژل را بدانید. یکی از مهمترین مواردی که باید به آن توجه کرد این است که چه نوع چروک هایی را قصد دارید از صورت خود برطرف کنید. بوتاکس بهترین گزینه برای آن دسته از چروک هایی می باشد که در اثر حرکت ماهیچه ها به وجود می آید. با تزریق آن تحرک آنها کاهش می یابد و از بین می روند. اما ژل ها برای چروک های ثابت و غیر متحرک مناسب می باشند.

تزریق ژل و بوتاکس در بارداری

تزریق ژل و بوتاکس در بارداری

شاید برخی از مادرانی که باردار هستند، از خود بپرسند که تزریق بوتاکس یا ژل عوارض جانبی برای سلامت فرزندان ندارد؟ در این خصوص باید گفت که در همه گزارش ها آمده است که هنوز هیچ موردی یافت نشده است که این نظریه را ثابت کند. اما پزشکان توصیه می کنند که اگر تزریق بوتاکس لزوم و فوریتی ندارد، بهتر است به بعد از دوره شیردهی به تاخیر بیافتد. بنابراین پیش از هر اقدامی بهتر است با پزشک متخصص مربوطه مشورت هایی صورت گیرد تا از عوارض احتمالی جلوگیری شود.

روش تزریق ژل بوتاکس

روش تزریق ژل بوتاکس

در روش بوتاکس ماده مورد نظر را به قسمت هایی از صورت که دارای چین و چروک هستند، را تزریق می کنند. این ماده موجب می شود تا عضلات آن نواحی فلج شده و تحرک آنها کمتر شوند. چین و چروک هایی که با تحرک عضلات به وجود می آیند، با این تزریق از بین می روند. گفته می شود که تاثیر آن تا 3 الی 4 ماه ماندگار می باشد. در روش تزریق ژل، موادی به محل های مورد نظر تزریق می شود. این مواد خاصیت پرکننده دارد و محل مورد نظر را برجسته تر می کند. در این صورت پوست مرطوب تر و جوان تر می شود و موجب از بین رفتن چین و چروک ها می گردد. پیشنهاد می کنیم همواره توسط بهترین دکتر تزریق ژل در مشهد اقدام به تزریق کنید.

سوالات متداول

هزینه تزریق ژل بوتاکس چقدر است؟

بستگی به نوع تزریق، هزینه ها بسیار متفاوت است. اما شما می توانید برای کاهش هزینه ها وارد این لینک شوید و با سایت جراح باما تماس بگیرید. این وب سایت کمترین قیمت را با بهترین کیفیت به شما پیشنهاد می دهد.

آیا تزریق ژل عوارض هم دارد؟

این مورد کامل با نوع تزریق ژل ارتباط مستقیم دارد و نیاز به تحلیل کامل در مورد بخش های مختلف دارد. از همین رو در این مقاله به صورت جامع به آن پرداخته ایم.

بهترین مرکز تزریق ژل بوتاکس کجاست؟

سایت جراح باما با داشتن بیش از 300 متخصص، بهترین مرکز از نظر کیفی و البته به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی به حساب می آید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *