تزریق ژل خط خنده

تزریق ژل خط خنده در مشهد و سرتاسر ایران با 60 درصد تخفیف سایت و معرفی فواید و عوارض

چهره انسان یکی از مهم ویژگی های او می باشد، چرا که همه احوالات یک فرد از چهره او مشخص می شود. انسان ها با توجه به احساساتی که از چهره یکدیگر استنباط می کنند، با یک دیگر در تعامل هستند و متوجه می شوند که اوضاع و احوال اطرافیان آن ها چگونه است. چهره اگر دچار کاستی هایی شود باید به بر طرف کردن آن کاستی ها پرداخته شود. یکی از روش های بهبود کاستی های چهره، تزریق ژل خط خنده می باشد.

تزریق ژل خط خنده با قیمت مناسب و کیفیت عالی

  • جهت دریافت مشاوره برای دریافت تخفیف و همچنین اطلاعات کامل، با ما تماس بگیرید.

در زیبایی چهره عوامل زیادی تاثیر گذارند. تقریبا تمام اعضای صورت انسان در زیبایی چهره اثر می گذارند ولی بسیاری از افراد از اعضای صورت خود ناراضی هستند و برای بهبود وضعیت زیبایی خود دست به عمل های زیبایی چهره می زنند. خیلی ها بر این باور هستند که چهره ای زیبا می باشد که دارای پیشانی بلند و تخت، بینی قلمی و سر بالا، گونه های درشت و لب های قلوه ای پف دار و هم چنین فک زاویه دار که در مجموع صورت انسان را استخوانی نشان می دهند، باشد.

بعض افراد نیز از چهره خود راضی هستند ولی به علت وجود نقص هایی در صورت خود می خواهند تا اقدام به عمل های جراحی زیبایی کنند. موضوعی که در این مقاله می خواهیم به آن بپردازیم، مشکل به وجود آمدن خطوط و چین و چروک هایی در صورت است. یکی از انواع چین و چروک ها و فرو رفتگی های صورت مربوط به نواحی اطراف دهن می باشد که به آن خط خنده می باشد.

تزریق ژل خط خنده

خط خنده به خطوطی گفته می شود که از ناحیه زیر بینی شروع شده و تا کناره های دهان ( لب بالا ) امتداد می یابند. این خطوط که در افراد جوان با پوست سالم و بدون چروک، فقط به هنگام خندیدن نمایان می شوند، در افرادی که سن آن ها در بازه میان سالی و بیشتر می باشد به علت این که پوست طراوت خود را از دست داده است، به طور دائم نمایان بوده و از زیبایی چهره می کاهد.

اگر موارد مورد نیاز برای ترمیم و باز سازی پوست توسط خوراکی های مختلف در طول زندگی روز مره به بدن نرسند، این آثار بر روی صورت به وجود می آیند و اگر باز در شیوه زندگی تغییراتی اعمال نشود، این اثرات بیشتر قابل مشاهده شده و باعث پیری چهره می شوند. برای از بین بردن این گونه اثرات پوستی که معمولا در سنین میانسالی خود را بروز می دهند و به تدریج با گذشته زمان، شدید و شدید تر می شوند، راه های مختلفی وجود دارد که یک به یک، توسط پزشک به بیماران توصیه می شود.

یکی از راه هایی که به کمک آن می شود اثرات ناشی از پیری پوست را برای قسمت های گفته شده یعنی خطوط لب، بر طرف کرد، تزریق ژل خط خنده می باشد. با تزریق ژل پروتز کننده به قسمت های مختلف بدن، می توان افزایش حجم آن ناحیه و هم چنین پر شدن فرو رفتگی ها و کاستی های پوستی را باعث شد. در تزریق ژل خط خنده، پزشک معالج با تزریق ژل پروتز کننده گودی های ناشی از خطوط خنده بر روی پوست را بر طرف می کنند.

تزریق ژل خط خنده در مشهد

خطوط خنده از سری عواملی هستند که اغلب در چهره بساری از افراد یافت می شوند. یک سری مواد خوراکی و همین طور مواد مالیدنی برای مصرف خارجی و همچنن ماسک های مختلف گیاهی برای مراقبت و نگه داری از پوست توسط پزشکان مختلف توصیه می شوند که با مصرف آن ها می توان از پیری زود رس پوست جلو گیری کرد. پوست انسان همانطور که می دانید، بسیار حساس بوده و با روش های زیادی می شود تا از آن در برابر عوامل بیرونی مانند نور فرا بنفش خورشید، محافظت کرد.

اما در صورت بروز عوارض پوستی می توانید با روش های زیادی با توجه به نوع عارضه پوستی، آن را مداوا کرده و شادابی پوست را به آن باز گرداند. روش تزریق ژل خنده یکی از روش های بهتر کردن و زیبا تر کردت سطح پوست صورت است.

بیشتر بخوانید
بهترین دکتر جراح پلاستیک مشهد با بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه

تزریق ژل خط خنده در مشهد با قیمت مناسب

تزریق ژل خط خنده در مشهد توسط افراد گوناگونی صورت می گیرد که بسیاری از آن ها حتی پزشک نبوده و فقط قصد اخاذی از مردم را دارند. برای تزریق ژل در مشهد ، باید توجه داشته باشید که به بهترین پزشک جراح مراجعه کنید تا از عوارض تزریق ژل کاسته شود و بهترین نتیجه برای شما به ارمغان بیاید. در صورت مراجعه به افراد غیر متخصص، ممکن است عوارض بر گشت نا پذیری در کمین پوست شما باشد و باعث شود تا به جای بهتر شدن وضع پوست شما، اوضاع صورتتان بسیار اسف بار شود. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله هزینه تزریق ژل را نیز مطالعه کنید تا اطلاعات مفیدی را در این مورد کسب کنید.

اقدامات پس از تزریق ژل خط خنده

تاثیرات تزریق ژل خط خنده در بارداری

برای بررسی تاثیرات تزریق ژل خط خنده در بارداری ، بر روی جنین، مقالات علمی و پزشکی بسیاری منتشر شده است که بسیاری از این مقالات، تزریق ژل پروتز را به هنگام بار داری ممنوع دانسته اند. پس به هنگام بار داری از پروتز پوست خود اجتناب کنید.

بعضی از افراد سوال مطرح کرده اند، که آیا تزریق ژل خط خنده درد دارد ؟
در پاسخ باید بگوییم، خیر این گونه نیست، درست است که برای تزریق ژل و چربی ها از روش تهاجمی استفاده می شود، ولی قبل از انجام تزریق پزشک معالج در صورت نیاز، از بی حسی های موضعی استفاده می کند که این مورد سبب می شود تا بیمار هیچ گونه دردی را احساس نکند.

می شود گفت که هفتاد درصد نتیجه بدست آمده از تزریق ژل برای از بین بردن خطوط و فرو رفتگی های ناشی از خط خنده مربوط به مراقبتهای بعد از تزریق ژل خنده می باشد. از مهم ترین مراقبت های بعد از تزریق ژل برای خط خنده، جلوگیری از ضربه خوردن محل و همچنین عدم ماساژ محل پروتز شده می باشد.

ورم بعد از تزریق ژل خنده

یک مورد مراقبت بعد از تزریق ژل خنده، استفاده به موقع از دارو ها و انجام اعمالی می باشد که توسط پزشک به فرد تذکر داده شده است. از عوارض تزریق ژل خنده، می توان به جابه جایی ژل اشاره کرد که معمولا برای پروتز خط خنده، به علت حرکت دهان به عنوان مثال برای خنده، اتفاق می افتد.
هزینه تزریق ژل خنده نیز با توجه به نوع ژل و میزان ژل پروتز مصرفی مشخص می شود.

تزریق ژل در مشهد

تزریق ژل در مشهد

در شهر مشهد نیز کلینیک هایی وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها از شر چین و چروک های خط خنده خود خلاص شوید و این ناحیه را دوباره احیاء و جوان سازی کنید. این شهر در حال حاضر یکی از قطب های پزشکی کشور محسوب می شود و علاوه بر بیماران بومی، شاهد ورود بیماران سایر شهرهای کشور و حتی خارجی می باشیم. مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام هر ساله پذیرای میلیون های زائر می باشد.

تزریق ژل درد داره ؟

تزریق ژل درد داره ؟

در این روش نیز پزشکان برای کاهش درد معمولا از ژل های موضعی بی حس کننده استفاده می کنند تا درد ناشی از تزریق را کاهش دهند. به دلیل حساسیت و نازک بودن پوست لب ها معمولا افراد فکر می کنند که درد زیادی را در هنگام تزریق احساس خواهند کرد. ناگفته نماند که سوزن تزریق ژل بسیار نازک می باشد اما باز هم برای کاهش درد پماد موضعی استفاده می کنند.

تزریق ژل خط خنده در بارداری

تزریق ژل خط خنده در بارداری

معمولا در دوران بارداری نیز شاهد بروز چین و چروک هایی در برخی از نواحی بدن می باشیم که می توانید با استفاده از تزریق ژل این عارضه ها را برطرف کنید. بسیاری از بانوان باردار تمایل دارند تا بوتاکس و ژل را در قسمت های مختلف بدن خود تزریق کنند اما دراین خصوص بحث و جنجال های بسیاری وجود دارد. ناگفته نماند که هنوز هیچگونه تحقیقات علمی دقیق در مورد اینکه آیا این کار روی سلامت فرزند و مادر تاثیر منفی می گذارد یا خیر، انجام نشده است.

رفع کبودی بعد از تزریق ژل خط خنده

رفع کبودی بعد از تزریق ژل خط خنده

در برخی از افراد شاهد ایجاد تورم و کبودی هستیم که ممکن است میزان آن برای هر فردی متفاوت باشد. معمولا گفته می شود که میزان ورم و کبودی تا 2 روز بعد از تزریق به بالاتری حد خود می رسد و پس از آن با گذشت هر روز بهتر و روند بهبودی سریع تر می شود. اما می توان با انجام اقداماتی عوارض آن را کاهش دهید. قرص های ویتامین C و میوه های تازه ای مانند آناناس می تواند در بهبود آن کمک شایانی کند.

فیلم آموزشی Gel injection خط خنده

فیلم آموزشی Gel injection خط خنده

برخی از متقاضیان در فضای مجازی برای اینکه با مراحل این کار آشنا شوند به دنبال فیلم و تصاویر آموزشی تزریق ژل می گردند تا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. این افراد به خاطر حساسیت موضوع دست به چنین کارهایی می زنند و می خواهند قبل از انجام عمل در ابتدا در مورد آن بیشتر بدانند. اما توصیه ما این است که برای راهنمایی بیشتر می توانید به پزشک متخصص مربوطه مراجعه کنید و سوالات خود را از او بپرسید. مشاوران ما در “جراح با ما” می توانند در مورد این موضوع در تمام شبانه روز به سوالات شما پاسخ دهند.

مراقبتهای قبل از تزریق ژل خط خنده

مراقبتهای قبل از تزریق ژل خط خنده

حداقل 10 روز قبل از تزریق ژل باید داروهایی مانند آسپرین، ایبوپروفن، ژلوفن و ادویل، روغن ماهی، ویتامی E و چند مورد دیگر را کنار بگذارید و مصرف نکنید. حتما باید قبل از عمل با پزشک خود در مورد داروهای مصرفی مشورت کنید تا از عوارض احتمالی جلوگیری شود.  همچنین نوشیدنی های الکی را نیز مصرف نکنید تا از خونریزی جلوگیری شود. گفته می شود که تا هفته قبل از انجام تزریق هر گونه درمان های دهان و دندان را انجام ندهید.

ماندگاری تزریق ژل خط خنده

ماندگاری تزریق ژل خط خنده

در این خصوص نظریه های متفاوتی وجود دارد و برخی ها می گویند که ماندگاری آنها معمولا بین 6 تا 12 ماه می باشد و پس از این مدت ژل تزریق شد در بدن جذب می شود. در این صورت فرد می تواند دوباره از این روش استفاده کند و آن را ترمیم کند اما برخی دیگر بر این باورند که میزان ماندگاری ژل به موارد زیادی بستگی دارد. به عنوان مثال می توان به نوع ژل اشاره کرد که هر چه جنس آن مرغوب تر باشد، دوام آن بیشتر می باشد. همچنین گفته می شود که نوع پوست نیز در این امر تاثیر گذار می باشد.

دوره نقاهت تزریق ژل خط خنده

دوره نقاهت تزریق ژل خط خنده

تمام افرادی که ژل تزریق می کنند تا خط خنده آنها اصلاح شود، باید برای دستیابی به نتیجه بهتر نکات و دستورالعمل هایی را رعایت کنند. معمولا پس از انجام این عمل به مدت یک روز از استفاده مواد آرایشی روی خط خنده امتناع کنید. همچنین نباید به مدت 72 ساعت محل مورد نظر را ماساژ با دستکاری کنید. علاوه بر آن، پس از تزریق به مدت 2 هفته در معرض تابش نور خورشید و گرمای زیاد نباشید. سیگار، قلیان، پیپ کشید را کنار بگذارید. همچنین از فشار وارد کردن به ناحیه تزریق خودداری کنید.

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

بهترین مارک ژل برای تزریق خط خنده

برای انتخاب بهترین مارک بازار می بایست معیارهای زیادی را بررسی کنید. انتخاب پر کننده برای تزریق ژل خط خنده اهمیت زیادی دارد زیرا در صورت انتخاب نامناسب فیلر ممکن است با عوارضی مواجه شوید که در بعضی از مواقع خطرناک می باشند. بسیاری از افرادی که سن آنها بالا می رود دچار افتادگی در قسمت های مختلف صورت از جمله خط خنده می شوند که برای برطرف کردن آنها متوسل به راه های زیادی از جمله تزریق ژل می شوند. در واقع می شوند گفت که این روش یکی از رایج ترین و ایمن ترین راه های درمان این عارضه می باشد زیرا قبل از آنکه تزریقی انجام شود آن را روی پوست تست می کنند تا اطمینان حاصل شود که فرد هیچ گونه حساسیتی نسبت به آن ندارد. مارک های موجود در بازار جوودرم، رستیلین، رولاکس، مونالیزا و ژیسل است که هر کدام دارای خاصیت های مختلفی می باشد.

بیشتر بخوانید
پروتز لب برای چه کسانی مناسب است و چقدر هزینه و قیمت دارد ؟

سوالات متداول Gel injection

آیا تاثیرات تزریق ژل خط خنده منفی است یا مثبت؟

بی شک این مورد در زیبایی شما بسیار تاثیر مثبتی خواهد گذاشت. اما باید به صورت صحیح و با رعایت نماد بهداشتی و حرفه ای صورت بگیرد تا از هرگونه آسیب جلوگیری شود.

چگونه هزینه تزریق ژل خط خنده را کاهش دهیم؟

با استفاده از تخفیف های سایت جراح باما می توانید در هزینه های خود در این مورد بسیار صرفه جویی کنید.

بهترین محل برای تزریق ژل خط خنده کجاست؟

با سایت جراح باما تماس بگیرید تا بهترین مرکز را برای تزریق ژل خط خنده در شهر خودتان به شما معرفی کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *