بوتاکس لب

بوتاکس لب در مشهد با بهترین نوع بوتاکس کشور و بالاترین کیفیت و تضمین 100%

افراد زیادی برای بازگشت جوانی و شادابی پوست خود در تکاپو هستند و به راه های مختلفی برای از بین بردن چین و چروک های صورت و علایم پیری در صورت خود، اقدام می کنند. یکی از راه هایی که افراد مختلف برای از بین بردن آثار پیری صورت خود به آن ها اقدام می کنند، عمل تزریق بوتاکس می باشد. در این مقاله می خواهیم در رابطه با بوتاکس لب ،که یکی از پر کاربرد ترین عمل های تزریق بوتاکس است، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

  • همین حالا از طریق شماره بالای سایت با ما ارتباط برقرار کنید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله پروتز لب را نیز مطالعه کنید.

بوتاکس لب چیست و چه انواعی دارد؟

ابتدا می خواهیم به انواع بوتاکس لب بپردازیم. افرادی که دارای سن های بالایی می باشند و حتی افرادی که در اثر کشیدن بیش از حد سیگار یا مواد دخانی در روز، در اطراف لب های خود دارای خط های عمودی می باشند، این خط ها و چین و چروک های اطراف لب تاثیر به سزایی در زیبایی افراد و همچنین در جوان سازی پوست آن ها دارد. اگر دقت داشته باشید این خطوط عمودی اطراف لب ها در افراد مسن به شدت واضح و قابل مشاهده هستند و اگر از بین رفته و صاف شوند باعث می شوند تا چهره فرد بسیار جوان تر شود، چرا که لب ها در همه افراد جزو اعضایی هستند که بیشتر از سایر اعضای بدن در دید سایرین قرار دارند.

تزریق بوتاکس لب بالا

برخی دیگر از افرادی که احتیاج به انجام عمل تزریق بوتاکس در اطراف لب های خود دارند، آن دسته از افرادی هستند که به هنگام خندیدن لب های آن ها به خصوص لب بالا به شدت از دندان ها فاصله گرفته و مقدار زیادی از لثه آن ها به نمایش در می آید که در اغلب موارد چهره فرد را به هنگام خندیدن به شدت زشت می کند و افرادی که دچار چنین عارضه ای هستند از خندیدن در جمع خود داری می کنند که این باعث می شود تا اعتماد به نفس فرد به شدت کاهش پیدا کند و فرد از چهره و خنده های خود رنج می برند.

علت انجام بوتاکس لب بالا، همان دلیلی است که در بالا به آن اشاره کردیم. به این عارضه که جزو عوارض پوستی در نظر گرفته می شود عارضه خنده لثه ای گفته می شود. علت بد جلوه کردن عارضه خنده لثه ای دیده شدن مقدار زیادی از لثه بالایی فرد است. به علت تفاوت رنگ لثه و لب ها، به هنگام خندیدن، در معرض دید قرار گرفتن لاثه بسیاره جلوه بدی دارد.

عوارض چیست؟

مایع بوتاکس استفاده شده در بوتاکس لب و گونه از یک نوع می باشد و فرقی نمی کند اما مقدار مایع بوتاکس تزریق شده در نواحی مختلف متفاوت می باشد. تشخیص مقدار ماده بوتاکس تزریقی به قسمت های مختلف صورت افراد مختلف، توسط پزشک متخصص تزریق بوتاکس صورت می گیرد. لذا برای انجام عمل بوتاکس برای هر قسمتی از صورت که می خواهید تزریق را انجام دهید، به پزشک متخصص مراجعه کنید.

مراقبت بعد از بوتاکس لب

در صورت انجام بوتاکس لب خانگی، ممکن است با عدم تشخیص صحیح میزان حجم ماده بوتاکس تزریقی، به ناحیه مورد نظر برای تزریق، آسیب های جدی وارد شود. لذا برای انجام عمل تزریق بوتاکس باید دقت شود تا میزان دقیق از سم بوتاکس به پوست تزریق شود که در صورت کم بودن مایع بوتاکس تزریقی، نتیجه مطلوب ظاهر نمی شود و اگر از میزان مجاز برای بوتاکس، بیشتر مصرف شود، ممکن است آسیب جدی به پوست و عضو مورد نظر وارد شود (بوتاکس لب در خانه).

شاید شما نیز در رابطه با بوتاکس لب طبیعی، مطالبی را جست و جو کرده یا شنیده باشید، اما باید توجه داشته باشید که مواردی با این نام واقعی نبوده و صحت ندارد. در برخی از کلینیک ها و خانه های طب سنتی، برای انجام تبلیغات و جلب توجه مردم و مشتریان، از یک سری موارد استفاده می شود که واقعیت نداشته و فقط صرف این که نظر مشتریان را به خود جلب کند، در تراکت ها و کانال های تبلیفاتی در فضای مجازی عنوان می شوند.

بهترین ژل بوتاکس لب

هزینه بوتاکس لب در مشهد چقدر است؟

  • به مدت محدود می توانید از طریق تماس تلفنی، 50 درصد تخفیف بهترین متخصص کشور را برای بوتاکس لب دریافت کنید.
بیشتر بخوانید
بوتاکس چیست و چقدر هزینه دارد؟ انواع بوتاکس کدام اند و عوارض تزریق ژل بوتاکس چیست؟

هزینه بوتاکس لب، وابسته به میزان ماده بوتاکس مصرفی در انجام تزریق توسط پزشک و تعداد دفعات انجام تزریق و همچنین مدت زمان دوره ای که طی آن باید تزریق انجام شود، تغییر می کند. همان طور که می دانید برای انجام بوتاکس، اگر بخواهید که تاثیرات آن همیشگی و مداوم باشد، باید طی چندین مرحله ضمن دوره ای که پزشک برای شما مشخص می کند، عملیات تزریق را در کلینیک های معتبر انجام دهید. تاثیرات سم بوتاکس که به افراد مختلف تزریق می شود در افراد مختلف متفاوت است. اما به هر حال دائمی نبوده و اگر فرد بخواهد تا تاثیرات دائمی بوتاکس را در نواحی مختلف صورت خود مشاهده کند، باید در بازه های زمانی مختلفی تزریقات را انجام دهد.

انجام عملیات تزریق بوتاکس باید آن قدر انجام گیرد تا چروک های صورت فرد، دیگر به حالت قبل باز نگردد. همانطور که می دانید در اثر چندیدن مرتبه بوتاکس صورت، سلول های عصبی پوست دیگر توان بازیابی و ترمیم خود را از دست داده و دیگر فعالیت نخواهند کرد. هنگامی که به این مرحله در عملیات بوتاکس رسیدیم می توانیم دیگر تزریق بوتاکس را متوقف کرده و از نبودن چروک ها لذت ببریم.

عوارض بوتاکس لب در صورتی که عملیات تزریق بوتاکس توسط پزشکان و متخصصان صورت گیرد، می تواند به صفر برسد و هیچ عارضه ای متوجه فردی که پوست خود را بوتاکس می کند، نشود. اما اگر این عملیات توسط افراد غیر متخصص انجام شود، ممکن است عوارض غیر قابل بازگشتی متوجه فرد شود و برای همیشه باقی بماند.

قیمت بوتاکس لب

مراقبت بعد از بوتاکس لب از عمده عواملی است که باید توسط فردی که اقدام به انجام بوتاکس بر روی پوست خود می کند، رعایت شود. باید دقت داشته باشید که اگر نتیجه دلخواه از انجام بوتاکس برای شما حاصل نمی شود، عمده ترین علت آن می تواند عدم انجام صحیح مراقبت های بعد از بوتاکس توسط شما باشد. پس سعی کنید تا موارد ذکر شده توسط پزشک را بعد از تزریق بوتاکس، مو به مو انجام داده تا بهترین نتیجه حاصل شود. یکی از موارد مراقبت بعد از بوتاکس، عدم ماساژ دادن و فشار دادن سطح ناحیه بوتاکس شده می باشد، تا از جابه جایی سم بوتاکس از ناحیه مورد نظر جلوگیری شود.

بوتاکس لب مدل روسی

بوتاکس لب مدل روسی

گفته می شود که این مدل یکی از مدل های پر متقاضی در کلینیک های زیبایی می باشد. معمولا متقاضیان این مدل تمایل دارند تا خطوط لب هایشان بیشتر نمایان باشند. در این روش حجم لب ها افزایش می یابد و ظاهری مشابه مدل های طبیعی را به آنها می دهد. در این تکنیک، قطرات کوچکی از ژل های مخصوص را در ناحیه خط بالایی لب و نیز در گوشه های آن تزریق می کنند. توصیه می شود که این مدل مناسب افرادی می باشد که لب بالایی آنها کوچک و ضعیف هستند.

بوتاکس لب برای لبخند لثه ای

بوتاکس لب برای لبخند لثه ای

شاید شما هم دوستانی داشته باشید که هنگام لبخند زدن مقدار زیادی از لثه های آنها دیده شود که به این لبخند ها گامی اسمایل می گویند. در این عارضه لب بالایی به حد زیادی به بالای دندان های ردیف بالایی می رود و لثه ها نمایان می شود که  برای برخی از افراد بروز چنین مشکلی بسیار ناخوشایند می باشد. پزشکان می گویند که یکی از دلایل آن می تواند بیش فعالی عضله ای باشد که در لب بالایی مشاهده می شود. اما پزشکان برای این عارضه نیز راهی پیدا کرده اند که می توان با استفاده از تزریق بوتاکس آن را تا حدودی درمان کرد. در این روش مقدار کمی از بوتاکس جهت تضعیف عضلات در دو طرف تیغه بینی و فاصله بین تا دهان تزریق می شود.

بوتاکس لب با دارچین

بوتاکس لب با دارچین

همانطور که گفته شد لب های یکی از جذاب ترین اجزای بدن محسوب می شود که به خصوص در بین بانوان تمایل به داشتن لب های بزرگتر رایج شده است. در این میان برخی ها از روش های جراحی برای رسیدن به هدف خود استفاده می کنند. اما باید بدانید که روش های طبیعی نیز هستند که می توانید از آنها برای این منظور استفاده کنید. دارچین یک داروی گیاهی هست که خاصیتی این چنینی دارد و موجب می شود که لب ها حجیم تر شوند. این گیاه خاصیتی احیا کننده و تحریک کننده دارد که لب ها را نرم تر می کند و در نتیجه موجب می شود که خون بیشتری درون آنها در جریان بیافتد که این خود موجب می شود تا لب ها قلوه ای تر شوند.

بوتاکس لب در خانه

بوتاکس لب در خانه

اما برخی ها در کنار دارچین از نارگیل نیز استفاده می کنند. همانطور که گفتیم دارچین خاصیتی تحریک پذیری بالایی دارد که موجب می شود به مدت چند ساعت حجم لب ها افزایش یابد اما می توانید به همراه این گیاه درمانی از روغن نارگیل استفاده کنید تا اثر تحریک پذیری آن را کاهش دهید. همچنین گفته می شود که این روغن خاصیتی دیگری نیز دارد که می تواند روی پوست اثر خوبی داشته باشد. بر این اساس، استفاده از نارگیل پوست لب ها را مرطوب نگه می دارد و موجب طراوت آنها می گردد.

بوتاکس لب با مواد طبیعی

بوتاکس لب با مواد طبیعی

همچنین می توانید فلفل سیاه، دارچین و روغن زیتون را با هم ترکیب کنید تا ترکیبی معجزه آسا به دست آید. همانطور که می دانید فلفل سیاه نیز مانند دارچین، خاصیتی تحریک کننده دارد که موجب افزایش جریان خون در ناحیه لب ها می شود که در نتیجه لب ها حجیم تر می شوند. در کنار این دو گیاه درمانی از روغن زیتون برای مرطوب تر کردن آنها استفاده می کنیم که میزان تحریک پذیری احتمالی لب ها را کاهش می دهد.

بوتاکس لب درد داره

بوتاکس لب درد داره

این یکی از سوالات افراد متقاضی بوتاکس لب می باشد. از آنجایی که لب ها دارای بافت های ظریفی هستند بیشتر افراد فکر می کنند که درد ناشی از تزریق در این قسمت از بدن زیاد می باشد. اما باید بدانید که امروزه روش های زیادی وجود دارد که می توان با استفاده از آنها کاری کرد که شما در حالی که هشیار هستید، هیچ دردی را متوجه نشوید. معمولا پزشکان در هنگام تزریق بوتاکس از ژل های موضعی و بی حس کننده درد استفاده می کنند.

ورم بوتاکس لب

ورم بوتاکس لب

در برخی از موارد شاهد ورم هایی در قسمت های تزریق شده بوتاکس هستیم که می توان این عامل را در بیشتر مواقع طبیعی در نظر گرفت. اما گفته می شود که تورم به نوع ژل تزریق شده بستگی دارد. به طور مثال اگر ژل ژوویدرم اولترا پلاس تزریق شد ممکن است بیشتر از ژوویدرم اولترا تورم داشته باشد. شما می توانید در صورت داشتن درد و تورم به پزشک مراجعه کنید و پس از مشورت از دارو استفاده نمایید.

Botox لب بالایی

Botox لب بالایی

امروزه رجوع به پزشکان جراحی زیبایی مخصوصا تزریق بوتاکس لب افزایش یافته است. لب ها برای زیباتر جلوه دادن صورت ظاهری فرد از اهمیت خاصی برخوردار می باشند. بعضی از افراد هستند که لب های بالایی آنها نسبت به لب پایینی ضعیف تر و نازک تر است. این افراد می توانند به راحتی با پزشک مخصوص مشورت کند و در مورد راه های درمانی موجود تحقیقاتی انجام دهد. همچنین پزشک می تواند با توجه به فرم و شکل صورت او تصاویری را برای بهتر درک کردن آن به بیمار نشان دهد.

روش Botox لب

روش Botox لب

بوتاکس لب نوعی از سم می باشد که نام آن بوتولینوم نوع A می باشد که با استفاده از سوزنی بسیار ظریف در نقطه ماهیچه های نواحی لب ها تزریق می شود. به این ترتیب ماهیچه های نواحی تزریق شده به طور موقت تضعیف یا فلج می شود. پس از ضعیف شدن عضله مورد نظر عمل انقباض را انجام نمنی دهده و موجب می شود که صاف شود و چین و چروک های آن رفع شود. این روش می تواند برای سه الی چهار ماه موثر باشد اما برای تداوم و رسیدن به نتیجه مطلوب معمولا چندین بار از تزریق بوتاکس استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید
بوتاکس زیر بغل در مشهد در بهترین مراکز با تخفیف قیمت + مزایا و عوارض

سوالات متداول در مورد تزریق ژل به لب

آیا بوتاکس لب عوارض دارد؟

این عمل نیز مانند بسیاری از عمل های دیگر دارای عواقبی است که قبل از آن باید با پزشک مشورت کرد.

هزینه بوتاکس لب چقدر است؟

قیمت آن بستگی به موارد زیادی دارد که می توان به دستمزد پزشک، نوع ژل تزریقی، محل انجام تزریق و چند مورد دیگر اشاره کرد.

بوتاکس لب به روش طبیعی چیست؟

در این نوع می توان به جای استفاده از مواد شیمیایی و ژل از داروهای گیاهی استفاده کرد که عوارض هم ندارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *