بهترین مارک ژل بوتاکس

بهترین مارک ژل بوتاکس در ایران کدام است؟ خرید بهترین ژل های خارجی و ایرانی

برای بازگشت زیبایی فردی که بیشتر مربوط به زیبایی چهره می شود، بیشتر افراد اقدام به استفاده از تزریق بوتاکس می کنند. بهترین مارک ژل بوتاکس ، مارکی است که توسط پزشک شما تعیین می شود، چرا که ایشان می دانند که چه مقدار و چه نوع بوتاکسی باید در ناحیه مورد نظر استفاده شود.

بهترین مارک ژل بوتاکس ایرانی کدام است؟

به دست آوردن دوباره جوانی، آرزوی هر فردی است که دوره جوانی خود را طی کرده و وارد دوره میان سالی و پیری خود شده است. حتی جوانان نیز برای جلو گیری از بروز نشانه های افزایش سن، اقدام به انجام انواع جراحی ها و عملیات تضمین کننده زیبایی چهره خود هستند تا در صورت افزایش سن و با ورود به دوره میان سالی، دچار مشکلات و معضلات پیری در چهره خود نشوند.

بهترین برند ژل بوتاکس

تزریق بوتاکس در واقع بهترین نوع و ساده ترین روش درمانی برای بدست آوردن دوباره زیبایی و جوانی پوست می باشد. زیرا که برای تزریق بوتاکس، هیچ نیازی به عمل جراحی و درد و خون ریزی هایی که در اثر آن به وجود می آیند نخواهد بود و همچنین عوارض بعد از انجام عمل جراحی مانند عوارض ناشی از بی هوشی و همچنین جای بخیه را که بر روی پوست باقی می ماند و نیاز به انجام لیزر برای از بین بردن جای بخیه وجود دارد را نخواهد داشت.

یکی دیگر از عوامل و علت هایی که افراد از تزریق بوتاکس به جای انجام عمل جراحی لیفت پوست صورت خود استفاده می کنند این است که، نتایج انجام تزریق ژل بوتاکس نسبت به نتایج و اثرات انجام جراحی های زیبایی خیلی زود تر بروز کرده و قابل مشاهده می شوند که این علت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نظر هر فردی را که می خواهد چین و چروک صورت خود را از بین ببرد، به خود جلب می کند.

آیا اثرات تزریق ژل دائمی است؟

اما باید توجه داشته باشید که اثرات تزریق بوتاکس صورت دائمی نبوده و بعد از مدت زمان نه چندان کوتاهی، امکان بازگشت چین و چروک ها وجود خواهد داشت که این اتفاق در صورت انجام عمل جراحی زیبایی رخ نخواهد داد و نتیجه عمل جراحی بسیار ماندگار تر از نتیجه انجام تزریق بوتاکس می باشد.

به لحاظ عوارض هم اگر از بروز اشتباهات پزشکی به هنگام عمل جراحی و یا به هنگام تزریق بوتاکس توسط پزشک و یا تکنسین ها صرف نظر کرده و فاکتور بگیریم، عوارض دیگر تزریق بوتاکس بسیار کمتر از عوارض انجام عمل جراحی زیبایی می تواند باشد. همچنین عوارضی که در اثر تزریق بوتاکس ممکن است به وجود آید، بازگشت پذیر و قابل جبران می باشد، یعنی با به پایان رسیدن مدت زمان اثرات بوتاکس، عوارض آن هم از بین خواهد رفت که این مورد در صورت انجام عمل جراحی وجود نداشته و در صورت ایجاد هر گونه عارضه ای در اثر عمل جراحی، نیاز به یک عمل جراحی اصلاحی به وجود خواهد آمد.

بهترین مارک ژل و بوتاکس

اما در رابطه با خود ژل بوتاکس و ماهیت آن باید بگوییم که ماده بوتاکس گرفته شده از سم یک باکتری کاملا خطرناک و کشنده به نام کلستریدیوم بوتولینوم می باشد. این باکتری که محل زندگی اش بیشتر در مواد غذایی فاسد شده می باشد، ماده ای سمی به نام توکسین بوتولینوم از خود تولید می کند که مقادیر کمی از این سم در صورتی که وارد بدن انسان و یا سایر جانوران شود، باعث فلج شدن بدن و حتی مرگ آن ها خواهد شد.

  • برای مشاوره برای خرید بهترین مارک ژل بوتاکس همین حالا با ما تماس بگیرید.

محققان و دانشمندان با انجام آزمایشات بسیار زیادی بر روی این سم توانستند از آن به عنوان دارویی برای درمان و از بین بردن چین و چروک ها و آثار پیری از چهره افراد مختلف، استفاده کنند. آنان با کم کردن میزان این سم در یک محلول بسیار رقیق که طی چندین مرحله رقیق شده است، مایعی دارویی را تولید کردند که با تزریق آن به سلول های مختلف برای ندت فعالیت عصبی و الکتریکی آن ها را متوقف می کنند. نام این ماده بوتاکس بوده و انواع کاملا مختلف و متفاوتی دارد.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل خط خنده در مشهد و سرتاسر ایران با 60 درصد تخفیف سایت و معرفی فواید و عوارض

هر نوع ژل بوتاکسی برای ناحیه خاصی از صورت مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به نظرات پزشک و متخصص مشخص شده و تهیه می شود. برای این که بدانید بهترین برند ژل بوتاکس چیست می توانید تا علاوه بر مشاوره و برخوردار شدن از نظرات پزشکان مختلف، با ما تماش حاصل فرمایید و از نظرات کارشناسان ما و مشاوره آن ها استفاده کرده و ژل بوتاکس دلخواه خود را درب منزل تحویل بگیرید.

بهترین مارک ژل برای بوتاکس

جایگزین بهترین مارک ژل بوتاکس

امروزه مواد دیگری نیز به جای ماده بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرند که نحوه اثر آن ها و همچنین مدت زمانی که اثرات آن ها نمایان و قابل مشاهده است بسیار متفاوت می باشد. یکی از این مواد دیسپورتدیسپورت می باشد که محصولی انگلیسی بوده و مانند بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های پیشانی و دور چشم و هم چنین خط اخم مورد استفاده قرار می گیرد.

ماده دیسپورت با جلو گیری از فعالیت سلول های عصبی که کار انتقال پیام عصبی از نخاع به عضلات را بر عهده دارند، مانع از عملکرد عضلات و در نتیجه جلوگیری از جابه جایی پوست شده که در این صورت پوست آن نواحی به مرور زمان صاف شده و نتیجه حاصل می شود. تا این جای کار مشاهده می شود که این ماده کاملا مانند بوتاکس بوده و هیچ تفاوتی با آن ندارد. اما در عمل این گونه نیست، این ماده به لحاظ مدت زمان عمکرد خود بسیار سریع تر از بوتاکس بوده و نتیجه آن یک روزه قابل مشاهده می باشد.

از طرفی تفاوت عمده دیگر آن با ژل بوتاکس عمق عملیاتی آن نسبت به سطح پوست در مقایسه با ژل بوتاکس می باشد. محل اثر این ماده دارویی در پوست چیزی حدود دو سانتی متر پایین تر و عمیق تر از محل اثر بوتاکس بوده و در صورت تزریق مشاهده شده است که گستره اعمال اثر دیسپورت تقریبا دو برابر ژل بوتاکس می باشد که به هنگام استفاده کاملا احساس می شود.

برای تشخیص بهترین مارک ژل و بوتاکس باید حتما از وجود هولوگرام و همچنین درج نام allergan بر روی جلد آن اطمینان حاصل کنید و همچنین توجه داشته باشید بهترین مارک ژل برای بوتاکس مارکی است که بر روی آن عبارتی در رابطه با سم بوتولینم و یا مواردی از این قبیل درج نشده باشد.

بهترین برند ژل بوتاکس

بهترین برند ژل بوتاکس

بسیاری از افراد به دلیل مشکلاتی که در قسمت صورت خود دارند معمولا دچار کمبود اعتماد به نفس می شوند. برخی از آنها برای اینکه این مشکلات را رفع کنند، حتی حاضر هستند تا زیر تیغ جراحی های سخت بروند. اما تعدادی از آنها روش آسان تر و بهتری مانند تزریق ژل و بوتاکس را انتخاب می کنند تا زیبایی ظاهر خود را حفظ و یا بازسازی کنند. این روش یکی از رایج ترین روش های معمول در کشورمان محسو ب می شود که مشتریان زیادی پیدا کرده است. اما اگر می خواهید از این روش استفاده کنید در ابتدا توصیه می شود تا قبل از هر اقدامی با پزشک مربوطه مشورت های لازم را انتخاب دهید. سپس باید اطلاعاتی در مورد این ماده سمی بدست بیاورید. همانطور که می دانید این برند های مختلفی از این ماده وجود دارد که هر کدام از آنها دارای ویژگی های گوناگونی می باشد. نیاز کشورها به این ماده نیز متفاوت می باشد و گفته می شود که معمولا شرکت های دارو سازی بر اساس نیاز یک کشور و ژنتیک خاص آن کشور این ماده را تولید می کنند.

بهترین مارک ژل و بوتاکس

بهترین مارک ژل و بوتاکس خارجی

گفته می شود که BOTOX معروف ترین نام تجاری در این زمینه می باشد که شرکت آلرگان Allergan سازنده آن می باشد. از آنجایی که این محصول برای نخستین بار در بازار موجود بود، در حال حاضر آن را با نام مترادف سم بوتولینوم می شناسند. مارک های دیگری نیز وجود دارد که می توان به زئومین  Xeomin، بوکوچر Bocoture ، آزالور Azzalure و دای اسپورت Dysport اشاره کرد. ذکر این نکته ضروری می باشد که به نظر می رسد از نظر کارآیی تمام آنها یک جور بوده و تفاوت آنچنانی بین آنها وجود ندارد. شاید دلیل آن این باشد که هر کدام از آنها توسط یکی از بهترین شرکت های دارویی دنیا تولید شده باشند.

بیشتر بخوانید
بوتاکس زیر بغل در مشهد در بهترین مراکز با تخفیف قیمت + مزایا و عوارض

همانطور که گفته شد برند بوتاکس نخستین برند موجود در بازار بود. در حال حاضر علاوه بر بوتاکس، مارک های دیگری مانند بونت Bont نیز در کشورهای دیگر مانند آمریکا، اروپا و دیگر مناطق دنیا  وجود دارند. گفته می شود که ماندگاری مارک بوتاکس بین 3 تا 4 ماه برآورد می شود. حتما به یاد داشته باشید که پس از استفاده از این مارک در صورتی که دچار حساسیت شدید یا اینکه تبخالی در اطراف محل تزریق به وجود آمد، با پزشک خود مشورت نمایید. ممکن است دارای مواد غیر فعال باشد که بتواند موجب آلرژی و سایر مشکلات این چنینی شود.

بهترین مارک ژل برای بوتاکس

بهترین مارک ژل برای بوتاکس چیست؟

اما یکی دیگر از مارک های معروف دای اسپورت می باشد. این برند در کشورمان طرفداران خاص خود را دارد و متقاضیان بسیاری را به طرف خود جذب کرده است. سازنده این برند شرکت گالدرما می باشد که یک شرکت انگلیسی است. این مارک در کشور میزبان نیز از مارک های پرطرفدار محسوب می شود. این بوتاکس خطوطی که در ناحیه بین ابروهای شما وجود دارد را برطرف می کند. معمولا این خطوط به سمت بالا یا عمودی امتداد پیدا می کنند که موجب به وجود آمدن چین و چروک هایی در قسمت پیشانی می شود. به این خطوط گابلار گفته می شود و معمولا زمانی که سن افزایش می یابد، غیر قابل اجتناب می باشند.

همچنین گفته می شود که ظاهر شدن این گونه از خطوط بیشتر ارثی می باشد. اما شاهد آن هستیم که در برخی از افراد جوان نیز چنین خطوطی دیده می شود. یکی دیگر از علت های به وجود آن این خطوط گابلار، از دست دادن کلاژن های پوستی می باشد. آنها پروتئین های فیبری دارند که موجب حفظ حالت ارتجاعی پوست می شوند. از بوتاکس دای اسپورت می توان برای رفع چین و چروک های گلابلار استفاده کرد. البته به یاد داشته باشید که در صورتی که این خطوط کم می باشد نباید از این ماده استفاده نمود. میزان اثر بخشی این مارک بسیار زیاد می باشد. برای تزریق این بوتاکس فرد نیازی به بستری ندارد و پس از تزریق می تواند به راحتی فعالیت های روزمره خود را ادامه دهد. در زمان تزریق از مواد بی حس کننده استفاده می شود و مدت ماندگاری آن متغیر می باشد که معمولا بین 3 تا 4 ماه است.

بهترین نوع ژل بوتاکس

بهترین نوع ژل بوتاکس کدام مورد است؟

زئومین یکی دیگر از داروهای تایید شده سازمان مدیریت دارو و غذا می باشد که با هدف زیبایی و بی حس کردن عضلات صورت تزریق می شود. مردم سراسر جهان از این نوع از بوتاکس استفاده می کنند و ساخت کشور آلمان می باشد. همانطور که می دانید، این کشور قطب تولید دارو در قاره سبز به شمار می رود پس می توان نتیجه گرفت که بدون شک یکی از بهترین نوع ژل بوتاکس در دنیا می باشد. این بوتاکس خطوط اخم متوسط و شدیدی را که بین دو ابرو قرار دارد را صاف می کند. همچنین یکی دیگر از موارد مصرفی آن از بین بردن خطوط گلابلار می باشد. این ماده حاوی نوروتوکسین می باشد. همچنین آن دسته از بزرگسالانی که به دیستونی گردن رحم و بلفارواسپاسم مبتلا هستند نیز می توانند روی تزریق زئومین حساب باز کنند.

بهترین برند ژل و بوتاکس

بهترین برند ژل و بوتاکس کدام است؟

یکی دیگر از انواع برند ژل و بوتاکس آزالور می باشد. این بوتاکس نیز توسط شرکت معروف گالدرما ساخته شده و در سال 2009 میلادی به عنوان نخستین جایگزین برند بوتاکس در انگلیس عرضه شد. یکی از مزایای این مارک این است که حجم تزریقی آن تقریبا نیمی از میزان بوتاکس می باشد. همچنین تزریق آن به صورت موضعی بوده و میزان ماندگاری آن در ماهیچه بیشتر می باشد. به همین دلیل است که گفته می شود که در صورت استفاده کمتر در معرض افتادگی ابرو خواهید بود. میزان ماندگاری کلی این برند در افراد مختلف فرق دارد.

سوالات متداول

بهترین مارک ژل بوتاکس را نام ببرید؟

مارک های زیادی مانند بوتاکس، زئومین، دای اسپورت در بازار وجود دارند که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارند.

یکی از بهترین بهترین مارک ژل بوتاکس را معرفی کنید؟

برند زئومین است که شرکت سازنده آن در کشور آلمان می باشد و از آنجایی که این کشور یکی از قطب های داروسازی اروپا محسوب می شود دارای بهترین کیفیت می باشد.

بهترین مارک ژل بوتاکس چیست ؟

یکی دیگر از برند های معروف آزالور می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *