انواع ژل بوتاکس

خرید انواع ژل بوتاکس با 70 درصد تخفیف محدود و ضمانت کیفیت کالا و قیمت مناسب

تزریق ژل بوتاکس امروزه به عنوان یکی از متداول ترین راه های جوان سازی و زیبایی صورت است و که ژل هایی که به این منظور مورد استفاده قرار میگیرند، انواع متفاوتی دارند و برند های مختلفی به تولید این ژل ها پرداخته اند. اگر قصد دارید تزریق ژل بوتاکس انجام دهید لازم است در ابتدا درباره ی انواع ژل بوتاکس و کاربرد و کیفیت آنها اطلاعاتی کسب کنید.

در این مقاله ما قصد داریم و در ابتدا راجع به این که بوتاکس چیست؟ و نحوه ی انجام آن چگونه است و چه کاربردی دارد صحبت کرده و سپس انواع ژل و بوتاکس را به شما معرفی کرده و راجع به کارد و کیفیت انها صحبت کنیم.

  • جهت خرید ژل با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله بهترین مارک ژل بوتاکس را مطالعه کنید.
انواع ژل برای بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس به شکل تغیر یافته ی سمی به نام كلستریدیوم بوتولینوم و درواقع بوتاکس نام تجاری آن است. البته سم كلستریدیوم بوتولینوم، سمی مضر است و باعث مسمویت غذایی می شود اما با ایجاد تغیراتی روی آن می توان به ژل بوتاکس دست یافت که انواع ژل بوتاکس کاربرد های مختلفی از جمله جوان سازی و رفع چین و چروک های صورت را دارا می باشند. روش کار این ژل به این صورت است که ماهیچه های ناحیه تزریق شده را فلج کرده یا فعالیت ان را کاهش می دهد و این امر سبب جلو گیری از انقباض ماهیچه ها و در نتیجه رفع چین و چروک و فرو رقتگی می شود.

انواع ژل بوتاکس

انواع ژل بوتاکس و مارک های مختلف آن تقریبا فرمول های مشابهی از باکتریوم کلستریدیوم بوتولینوم یا توکسین بوتولینوم تیپ A هستند و تفاوت انها در نحوه عملکرد و تاثیر گذاری آنها است. ولی به طور کلی می توان گفت که روش کار انها به این صورت است که پس از تزریق ماهیچه های ناحیه تزریق شده را فلج کرده و از کار می اندازند و با این کار از شل شدن ماهیچه ها جلو گیری می گنند و باعث رفع چین و چروک و جوان سازی و شادابی پوست صورت می شود.

دیسپورت (Dysport) یکی مهمترین انواع ژل بوتاکس

این ژل برای افرادی که تازه چین چروک روی صورتشان به وجود اومده و هنوز چین و چروک هایشان عمیق نمی باشد مناسب است و از بهترین مارک ها از بین انواع ژل های بوتاکس به شمار می اید. عملکرد دیسپورت نیز مهانند بوتاکس است و باعث انصداد رگ های عصبی ماهیچه و در نتیجه فلج شدن و از کار افتادن انها و یا به عبارتی شل شدن ماهیچه ها می شود که به طور موقت چین و چروک ها را بر طرف می کند. از مزایای دیسپورت نسبت به بوتاکس می توان به این اشاره کرد که دیسپورت دو سانتی متر بیشتر از بوتاکس در پوست پخش می شود و نتیجه ی مطلوب تر و فراگیر تری نسبت به بوتاکس دارد.

زئومین (Xeomin) یکی مهمترین انواع ژل بوتاکس

از دیگر انواع ژل برای بوتاکس می توان از زئومین نام برد. زئومین نام تجاری باکتری توکسین بوتولینوم نوع A است. زئومین توسط شرکت MERZ المان تولید می شود که دارای مجوز FDA است و از این لحاظ می توان گفت که جزئ بهترین انواع ژل و بوتاکس است. زئومین نیز همانند بوتاکس و دیسپورت به صورت تزریق وارد پوست می شود و باعث انسداد رگ ها و در نتیجه فلج شدن و شل شدن ماهیچه ناحیه تزریق شده می شود و وجه تمایز ان با بوتاکس و دیسپورت این است که می توان از زئومین برای درمان مشکلات ماهیچه ای خاص چشم ها و پلک استفاده کرد.

مسپورت (Masport)

ژل بوتاکس مسپورت یکی از انواع ژل بوتاکس است که تولید کشور ایران می باشد و یکی از بهترین مارک های بوتاکس در ایران می باشد و با توجه به قیمت انواع ژل بوتاکس می توان گفت که برند مسپورت یکی با توجه به کیفیت و کارایی ای که دارد ارزان ترین ژل می باشد. طبق گزارشات منتشر شده از شرکت مصون دارو گفته می شود که مسپورت کیفیتی در سطح استاندارد های اروپا و امریکا دارد و از لحاظ کیفیت و کارایی هم رده و هم سطح با دیسپورت که یکی از پر طرفدار ترین ژل های تزریق بوتاکس است می باشد. و لازم به ذکر است که در ایران فقط چهار نوع بوتاکس مورد تایید وزارت بهداشت است که مصپورت یکی از آنهاست.

انواع ژل و بوتاکس

کنیتوکس (Kanitox)

این ژل بوتاکس برای رفع چین و چروک های صورت از جمله خطوط اخم، چین و چروک های ریز اطراف چشم و چروک های روی پیشانی موثر است. اما طبق تجربیات و گزارشات به دست آمده این ژل بوتاکس برای رفع چین چروک های ناشی از جاذبه و نور افتاب چندان موثر نمی باشد. این ژل بوتاکس نیز مانند بقیه انواع ژل های بوتاکس تاثیری موقتی دارد و با توجه به نوع تاثیر گذاری برای هر فرد چیزی حدود سه الی پنج ماه دوام دارد. در واقع سه ماه پس از تزریق تاثیرات ان به مرور از بین می رود و پس از گذشت شش ماه صورتتان کاملا به حالت اولیه خود باز می گردد.

بیشتر بخوانید
هزینه بالا کشیدن ابرو چقدر است؟ تخفیف بالا کشیدن ابرو با بوتاکس در مشهد

نورونوکس (Neuronox)

این ژل بوتاکس ساخت شرکت مدی توکس کره جنوبی می باشد و دارای مجوز FDA است و می توان از آن به عنوان یکی از بهترین ژل های بوتاکس در بین انواع ژل های بوتاکس نام برد. همچنین این ژل موفق به کسب مجوز وزارت بهداشت و درمان ایران شده و در ایران نیز قابل دست رسی و استفاده است و در سال 1391 در ایران با افزایش قیمت انواع ژل و بوتاکس به خصوص دیسپورت که پر طرفدار ترین انها بود مصرف این ژل بشدت افزایش یافت. و همین طور باید گفت که طبق مطالعات انجام شده هردوی این ژل ها (دیسپورت و نورونوکس) دارای کیفیت و تاثیر گذاری یکسانی هستند.

عوارض انواع تزریق ژل بوتاکس

به طور کلی می توان گفت که تزریق ژل و بوتاکس راهی کم خطر و بدون عوارض است و عوارض احتمالی ان نیز به طور موقت خواهند ماند و البته این در صورتی است که ژل مورد استفاده ی شما از کیفیت خوبی برخوردار باشد و واضح است که کیفیت انها با قیمت انواع ژل و بوتاکس رابطه ی مستقیم دارد و بهتر از است برای تزریق ژل، از ژل های ارزان و نا معتبر استفاده نکنید و توجه داشته باشید که برند مورد استفاده تان دارای مجوز FDA و وزارت بهداشت و درمان ایران باشد.

انواع ژل های بوتاکس

انواع ژل های بوتاکس

همانطور که در بالا گفته شد بوتاکس نوعی سم می باشد که با تزریق آن می توان عضلات مورد نظر را تنبل یا فلج کرد که معمولا برای رفع چین و چروک های پوستی قسمت های مختلف بدن مانند بوتاکس پیشانی، دور چشم و غیره به کار می رود. می توان گفت که بوتاکس ها به نوعی موجب جوان سازی پوست می شوند. از این روش علاوه بر زیبایی ظاهری می توان در زمینه های مختلف دیگری مانند درمان میگرن، کاهش تعریق زیر بغل و کف دست، جلوگیری از افتادگی پوست و نیز درمان شب ادراری استفاده کرد. این ماده انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها کاربرد خاص خودش را دارا می باشد. برخی از بوتاکس ها برای تزریق زیبایی و برخی دیگر خاصیت درمانی دارند. همچنین در حال حاضر در بازار مارک های مختلفی از آن وجود دارد که می توان بر اساس کیفیت، قیمت، دوز و غیره دسته بندی کرد. ذکر این نکته الزامی می باشد که حتما باید قبل از هر اقدامی با پزشک متخصص مشورت نمایید تا شما را در انتخاب بهترین ژل بوتاکس راهنمایی کند.

فروش انواع ژل و بوتاکس

فروش انواع ژل و بوتاکس

در حال حاضر سایت و فروشگاههای زیادی وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنها انواع مختلف ژل و بوتاکس را خریداری نمایید. نکته قابل توجه در این خصوص این است که حتما در ابتدا باید با پزشک متخصص خود مشورت کنید تا مارک و دوز مورد نظر آن را مشخص نماید. سپس باید دقت کنید که به دلیل رابطه مستقیم آن بر زیبایی و سلامت شما از فروشگاه هایی خریداری نمایید که معتبر باشند. همچنین برندهای مختلفی در بازار وجود دارد که نمی توان به تنهایی و با دانش خود آنها را خریداری کنید. حتما باید در ابتدا توسط پزشک تایید شود و سپس اقدام کنید. تا جایی که می توانید از مارک های معتبر تهیه کنید.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل خط خنده در مشهد و سرتاسر ایران با 60 درصد تخفیف سایت و معرفی فواید و عوارض

در حال حاضر سایت هایی نیز وجود دارد که می توانید از آنها به صورت اینترنتی خرید کنید. فقط باید توجه داشته باشید که قبل از خرید ژل و بوتاکس مورد نظر در ابتدا با هدف خود را تعیین کنید. همچنین برخی از مارک های خارجی بدون کیفیت نیز در بازار وجود دارد که نباید شما را به خاطر خارجی بودنش گول بزند. برخی از سایت ها هستند که مشاوران آنلاین دارند. می توانید با مراجعه به آنها سوالات خود را از آنها بپرسید تا بهتر شما را در راستای اهداف شما کمک کند. علاوه بر آن، این سایت ها محصولات مارک های مختلف را دسته بندی و رتبه بندی کرده اند که می توانید درجه اهمیت و کیفیت آن را پی ببرید. برخی از سایت ها هستند که در برخی از فصول جشنواره های تخفیف خوبی برگزار می کنند که می توانید از آن برخوردار شوید.

قیمت انواع ژل و بوتاکس

قیمت انواع ژل و بوتاکس

با گذشت زمان و بالا رفتن سن و نیز منقبض شدن عضلات بدن مخصوصا صورت، چین و چروک هایی به وجود می آید که بسیار ناخوشایند به نظر می رسند. امروزه راهکار های زیادی مورد استفاده قرار می گیرند تا آنها را برطرف کنند که استفاده از بوتاکس یکی از آنها می باشد. این روش می تواند عضلات مورد نظر را فلج کند و موجب سفت شدن آنها شود. با این کار از به وجود آمدن چین و چروک های جدید جلوگیری می شود و خطوط قبلی نیز صاف می شوند. اما نکته مهم بعدی این است که از چه مارکی استفاده کنیم. همانطور که گقتیم در بازار مارک های مختلفی وجود دارد که می توان برای اهداف خود استفاده کرد.

هر کدام ازا ین مارک ها دارای خصوصیات ویژه ای می باشد که می توان به کیفیت، درجه بندی، قیمت، کشور سازنده و غیره اشاره کرد. البته باید همیشه به خاطر داشته باشید که فقط و فقط یک متخصص قادر است تشخیص دهد که کدام مارک برای شما بهتر است تا بتواند شما را به نتیجه مطلوب برساند. باید توجه داشته باشید تا مارک مورد نظر تایید وزارت بهداشت را داشته باشند و استانداردهای لازم را رعایت کرده باشند.

همانطور که گفته شد در بازار مارک های مختلفی وجود دارد که قیمت آن مختلف می باشد. همچنین قیمت آن نیز به موارد دیگری مانند تولید کننده، واحد های آنها و کیفیت شان بستگی دارد. برای مثال قیمت بوتاکس زئومین 50 واحد با 100 واحد متفاوت می باشد. در حال حاضر هیچ یک از فروشگاه های اینترنتی قیمت واحدی را روی سایت های خود وارد نکرده اند. شما می توانید با مراجعه به این سایت ها با شماره تلفن آنها تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد مارک مورد نظر و قیمت آن دریافت کنید. همچنین در صورتی که هنوز در انتخاب مارک سردرگم هستید با مشاوران ما در جراح با ما تماس بگیرید تا به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

انواع ژل برای بوتاکس

انواع ژل برای بوتاکس

ژل ها معمولا دارای موادی به نام های اسید هیالورونیک، کلاژن و هیدرکسی آپاتیت می باشند که وظیفه آبرسانی به پوست را با هدف جوان سازی ان بر عهده دارند. ژل وظیفه دیگری نیز دارد که در صورتی که این سه ماده در بدن ضعیف شدند، آنها را تحریک کنند تا مجددا وظیفه خود را به درستی انجام دهند. به این معنی که پس از اینکه ژل به صورت تزریق شد، میزان مورد نیاز بدن به این 3 ماده را تامین می کند در نتیجه پوست با طراوت تر و شاداب تر می شود. اما هر کدام از آنها قابلیت و کارآیی متفاوتی دارند. مثلا یکی برای از بین بردن چین و چروک استفاده می شوند و یکی دیگر برای حجم دهی لب ها به کار می رود. برای همین است که باید قبل از استفاده توسط پزشک معاینه  شوید.

سوالات متداول در مورد انواع ژل بوتاکس

قیمت انواع ژل بوتاکس چقدر است؟

بستگی به نوع، میزان واحد، شرکت سازنده و موارد دیگر دارد که باید در زمان خرید به آن دقت کرد.

انواع ژل بوتاکس را نام ببرید؟

می توان به زئومین، مسپورت، کنیتوکس، نورونوکس، دیسپورت و چندین مارک دیگر اشاره کرد.

در مورد انواع ژل بوتاکس از کجا اطلاعات بگیرم؟

می توانید با مشاوران ما در جراح با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم در مورد قیمت و نوع آنها را از آنها بدست بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *