بوتاکس زیر بغل

بوتاکس زیر بغل در مشهد در بهترین مراکز با تخفیف قیمت + مزایا و عوارض

بوتاکس زیر بغل را برای شما در این مقاله مورد بررسی قرار داده ایم و پس از توضیحی کلی بهترین مراکز و متخصصین را به شما معرفی خواهیم نمود تا بتوانید بهترین بازده را از این مقالات به خود اختصاص دهید.

  • جهت بوتاکس در مشهد با هزینه کم و بهترین کیفیت با سایت جراح باما تماس بگیرید. تیم ما دیگر موارد بوتاکس مانند بوتاکس لب و همچنین خرید انواع ژل بوتاکس با ما تماس بگیرید.

بوتاکس زیر بغل چیست و چرا باید انجام شود؟

در جوامع امروزی به علت وجود سبک های زنگی غلط، افراد دچار بیماری ها و عارضه های مختلفی می شوند که با سن و سال آن ها خوانایی ندارد. همچنین افراد خیلی زود تر از آن چه که باید، دچار پیری می شوند که به آن پیری زود رس می گویند.

از عوامل پیری که تغییر رنگ مو های سر و بدن و همچنین ریزش آنها و ایجاد چین و چروک در نواحی مختلف بدن است، بسیار در روحیه انسان تاثیر گذاشته و باعث می شود که شخص احساس کند با بروز این عوامل دیگر پیر شده است و توان زندگی مانن سابق را ندارد. برای فرار از این افکار و این شرایط و افسردگی هایی که به دنبال دارند، روش هایی وجود دارد که به کمک آن ها می توان ظاهر خود را جوان کرده و شادابی و نشاط را به زندگی برگرداند. یکی از عواملی که برای از بین بردن آثار پیری مورد استفاده قرار می گیرد،

انجام عمل بوتاکس که تزریق نوعی سم فلج کننده عصب است، می باشد. اما آیا تزریق بوتاکس فقط برای از بین بردن چین و چروک های صورت مفید است؟ پاسخ منفی است، بوتاکس کار برد های دیگری نیز دارد که در این مقاله به یکی از این کاربرد ها می پردازیم. بوتاکس زیر بغل، یکی از مهم ترین کاربرد های بوتاکس برای بدن می باشد.

مزایا بوتاکس زیر بغل

همان طور که می دانید بوتاکس نام تجاری ماده ای سمی به نام توکسین بوتولینوم است. توکسین بوتولینم در بیماری بوتولیسم موجب فلج شدن فرد بیمار توسط از بین بردن فعالیت الکتریکی در سلول های عصبی، می شود. این سم خطر ناک توسط باکتری خاصی به نام کلستریدیوم بوتولینوم ساخته می شود که مقدار مشخصی از آن کافی است تا انسان و یا حتی حیوان بزرگی مانند فیل را از پای در آورد.

مراقبتهای بعد از بوتاکس زیر بغل

اما با پیشرفت علم و همت دانشمندان و پژوهشگران موفق عرصه پزشکی و به خصوص جراحی زیبایی، این امکان فراهم شد تا از این سم خطرناک، به راه چاره ای برای از بین بردن چین و چروک های صورت که در اثر افزایش سن و یا کار در شرایط نا متعارف ایجاد می شوند، و یا از بین بردن عارضه لثه خنده ای که به صورت مادر زادی وجود دارد و بعث از بین رفتن زیبایی لبخند فرد می شود، و همچنین برای بر طرف کردن حالت تعریق زیاد در نواحی تعریقی مانند زیر بغل، دست یابیم.

برای انجام بوتاکس زیر بغل، ماده بوتاکس را به پوست نواحی زیر بغل تزریق می کنند که عملا باعث فلج شدن سلول های عصبی در آن ناحیه شده و در پی آن سلول های تعریقی نیز از فعالیت خود باز می مانند. هنگامی که سلول های غصبی فلج شوند دیگر دستورات تعریق که دستوراتی غیر ارادی بوده و منشا آن ها نخاع می باشد، به سلول های تعریقی نرسیده و در نتیجه سلول هایی که وظیفه خارج کردن عرق بدن از آن ناحیه را دارند، فعالیتی نداشته و باعث می شوند تا تعریقی صورت نگیرد و یا میزان تعریق را به شدت کاهش می دهند.

تاثیر بوتاکس زیر بغل

عوارض آن چیست؟

عمل تزریق بوتاکس به زیر بغل یک سری فواید و عوارضی را در بر دارد. بالاخره هر چه که باشد به علت دست بردن در سیستم تنظیم شده بدن، که عملکرد طبیعی بدن را بر هم می زند امکان بروز عوارضی نیز وقوع خواهد داشت که بعضا این عوارض می توانند کشنده باشند. برای عوارض بوتاکس زیر بغل موارد خاصی گزارش نشده است جز چند مورد خطرناک که در صورت تایید این اخبار، انجام تزریق بوتاکس زیر بغل برای کاهش تعریق و یا خلاص شدن از آن می تواند جان انسان را تهدید کند.

بیشتر بخوانید
بوتاکس پیشانی با کمترین قیمت در مشهد و سرتاسر ایران توسط بهترین مراکز با معرفی عوارض

همان طور که می دانید، مواد دفعی از بدن انسان مانند مدفوع، ادراد و یا حتی عرق، دارای مواد زائد و همچنین خطرناکی هستند که باید به سرعت از بدن خارج شوند تا موجب مسمومیت و بیماری برای بدن نشوند. یکی از مواردی که هم در ادرار و هم در عرق وجود دارد، اوره می باشد. اوره در بدن انسان به طور طبیعی در خون به میزان مشخصی یافت می شود. هنگامی که فعالیت های انسان افزایش می یابد و یا با خوردن غذا هایی مختلف، اوره خون از غلظت استاندارد خود افزایش یافته و باعث سمی شدن خون می شود که بدن را در وضعیت خطر قرار می دهد. در چنین وضعیتی باید اوره خون تصفیه شده و از آن خارج شود. این وظیفه بر عهده کلیه ها و غدد تعریق است که این ماده سمی را خارج کنند.

قیمت بوتاکس زیر بغل

بخش اعظمی از اوره که ماده ای سمی است توسط کلیه دفع می شود اما مقدار قابل توجهی از آن نیز باید از غدد تعریق دفع شود که تعداد این غدد در زیر بغل به مراتب بیشتر از سایر نقاط پوست در سطح بدن است. حال اگر به علت تعریق زیاد در این ناحیه می خواهید اقدام به عملیات تزریق بوتاکس کنید، باید توجه داشته باشید که این عمل برای شما ممکن است بسیار مشکل ساز باشد. چرا که میزان طبیعی عرق که همیشه از زیر بغل دفع می شده پس از انجام بوتاکس دیگر خارج نمی شود و یا بسیار کاهش می یابد که در این صورت سم از بدن شما دفع نشده و ممکن است باعث بیماری و یا حتی سرطان بشود. لذا قبل از انجام عمل تزریق بوتاکس زیر بغل، حتما ابتدا با یک پزشک متخصص غدد مشورت کرده و سپس اقدام به تزریق بوتاکس کنید (عوارض تزریق بوتاکس زیر بغل).

در تزریق بوتاکس زیر بغل، باید حتما به مدت دوره تزریق توجه شده و توسط پزشک عملیات تزریق صورت گیرد تا عارضه ای متوجه شما نشود. از فواید بوتاکس زیر بغل می توان به کاهش تعرق در ناحیه زیر بغل که برای بعضی افراد به علت بوی بد و یا ایجاد شوره و خط نمک در لباس های تیره و روشن، بسیار آزار دهنده است، اشاره کرد.

تزریق بوتاکس زیر بغل

هزینه بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

هزینه بوتاکس زیر بغل نیز از مواردی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد و با توجه به محل تزریق و همچنین مقدار ماده بوتاکس مورد نیاز و غیره مشخص می شود.آموزش تزریق بوتاکس زیر بغل توسط متخصصین و پزشکان مختلفی در دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور انجام می گیرد.

بوتاکس زیر بغل برای چیست؟

بوتاکس زیر بغل برای چیست؟

حتما می دانید که بوتاکس از یک ماده سمی به نام باکتری کلستریدیوم بوتولینوم تشکیل شده است. این ماده تغییر شکل داده می شود و از آن در مصارف درمانی استفاده می شود. در حالت خام ممکن است این ماده موجب مسمومیت شود اما پزشکان پس از تحقیقات بسیار دریافتند که می توان آن را تغییر داد و از آن به عنوان درمانی برای رفع چین و چروک های بدن استفاده نمود. به مرور زمان این ماده مصارف دیگری نیز یافت و در حال حاضر از این ماده در مصارف گوناگون پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.

اما از بوتاکس می توان برای یک هدف دیگر نیز استفاده کرد. معمولا تعریف بیش از حد در بسیاری از افراد بسیاری ناخوشایند می باشد و همیشه موجب اذیت و آزاد خود و دیگران می شود. عفونت های میکروبی در زیر بغل موجب به موجود آمدن عرق های زرد و عفونی می شود و در صورت درمان نشدن می تواند در هوای سرد نیز اتفاق بیافتد. علل این عارضه گفته می شود که ارثی می باشد اما برخی ها نیز تغذیه نامناسب را دلیل آن می دانند. با تزریق بوتاکس در زیر بغل می توان برای رفع این عارضه اقدام کرد.

بوتاکس زیر بغل برای رفع عرق

بوتاکس زیر بغل برای رفع عرق

همانطور که گفته شد تعریق زیر بغل یک عمل ناخوشایند است که فرد مبتلا شده را در فصل های گرم و سرد به خصوص تابستان دچار ناراحتی هایی می کند که گفته می شود این عارضه بیشتر وراثتی می باشد اما برخی دیگر دلیل آن را تغذیه نامناسب می دانند. خبر خوش در مورد این افراد این است که می تواننند با تزریق بوتاکس آن را درمان کنند. بر اساس اطلاعات موجود، استفاده از این روش برای درمان این عارضه بدون عوارض می باشد و مشکلی را برای فرد ایجاد نمی کند. البته این نکته را باید در نظر داشته باشید که پزشک می بایست در کار خود مهارت و تجربه کافی را داشته باشد تا بهترین نتیجه ممکن به دست آید. ماده مخصوصی در 10 الی 15 نقطه زیر بغل تزریق می کنند. در آن زمان فرد هیچ دردی را حس نمی کند. پس از چند روز، فرد احساس خواهد کرد که میزان تعریف کمتر شده و پس از گذشت زمان بیشتر متوقف می شود.

بوتاکس زیر بغل درد دارد؟

بوتاکس زیر بغل درد دارد؟

همانطور که گفته شد تزریق ماده مورد نظر اصلا دردی ندارد. در برخی از مواقع پزشکان از ژل های بی حسی موضعی استفاده می کنند تا درد ناشی از آن را از بین ببرند. اکثر بیماران با خود فکر می کنند که به دلیل اینکه پوست و موقعیت زیر بغل بسیار حساس می باشد، احتمالا در هنگام تزریق درد شدیدی را احساس می کنند. اما همینجا به شما اعلام می کنیم که اصلا نگران نباشید و با خیال راحت و اعتماد به پزشک می توانید تزریق بی دردی را داشته باشید. نکته قابل توجه اینکه ممکن است با یک بار تزریق به هدف مورد نظر خود نرسید و احتمالا باید چند بار دیگر این کار انجام گیرد تا به نتیجه دلخواه خود برسید. متخصصان می گویند که این تزریق می بایست بین 6 تا 9 ماه صورت گیرد تا بهترین نتیجه بدست آید.

تزریق بوتاکس زیر بغل با تخفیف

تزریق بوتاکس زیر بغل با تخفیف

برخی از مراکز زیبایی تخفیف هایی را برای آن دسته از افرادی که متقاضی تزریق بوتاکس هستند، ارائه می کنند. در جامعه امروزی با گسترش شغل ها و نیز افزایش افراد متخصص همیشه رقابت بین آنها از سالیان گذشته بوده و تا الان ادامه پیدا کرده است. این رقابت مزایا و معایبی نیز دارد. یکی از مزایای وجود رقابت در بین همکاران این است که کیفیت کار را بالا می برد. در صورتی که بیماری از کار پزشک خود ناراضی باشد، مسلما دیگر به او مراجعه نمی کند. به همین دلیل است که وجود رقابت در هر زمینه ای لازمه پیشرفت آن می باشد. حال برخی از مراکز زیبایی نیز گزینه های مالی را نیز برای رقابت هدف قرار داده اند. برخی ها از این لحاظ موفق بوده اند و توانسته اند مشتریان زیادی را به طرف خود جذب نمایند.

فواید تزریق بوتاکس زیر بغل

فواید تزریق بوتاکس زیر بغل

در وهله نخست می توان از شر بوی بد این عارضه خلاص شد و خیالتان از حضور در مجالس و مهمانی ها راحت می شود. دومین نکته اینکه می توانید به ریتم اصلی زندگی خود بازگردید و از تعریق زیاد در زیر بغل خود نگرانی نداشته باشید. همچنین در برخی از افراد شاهد وسواس زیاد نیز هستیم که با تزریق بوتاکس این نیز رفع می گردد. علاوه بر آن می توانید از گوشه گیری و انزوا خارج شده و به راحتی با دیگران تعامل کنید و نگران عرق های سفید رنگ روی پیراهن یا تیشرت خود نباشید.

روش تزریق بوتاکس زیر بغل

روش تزریق بوتاکس زیر بغل

در ابتدا محل هایی که قرار است تزریق در آنها ایجاد شود برای جلوگیری از عفونت تمیز می شوند. سپس محل مورد نظر را با ژل مخصوص و کرم های بی حس کننده موضعی بی حس می کنند تا دردی در هنگام تزریق احساس نکنید. سپس آن نواحی را خشک می کنند و نواحی مورد نظر را شناسایی و نشانه گذاری می کنند. در انتها، ابتدا مقدار دوز کمتری از ماده مورد نظر را تزریق و سپس به تدریج به میزان دوز آن می افزایند.

ضررهای botox در زیر بغل

ضررهای botox در زیر بغل

یکی از ضررهای این تزریق ایجاد تورم می باشد. ممکن است پس از تزریق محل مورد نظر تورم کند و موجب نگرانی شما شود اما جای هیچ نگرانی نیست و باید زمان بگذرد تا خوب شود. همچنین سوزش و درد نیز از دیگر عوارض آن می باشد. در برخی از موارد نیز شاهد تعریق در محل های دیگر به غیر از بغل نیز بوده ایم.

سوالات متداول در مورد تزریق ژل زیر بغل

آیا بوتاکس زیر بغل عوارض دارد؟

می تواند ضررهایی مانند تورم، سوزش و درد داشته باشد و در برخی از مواقع شاهد تعریق در قسمت های دیگر بدن نیز می باشیم.

بوتاکس زیر بغل چقدر هزینه دارد؟

هزینه این تزریق به موارد مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن می توان به نوع ژل مورد نظر و نیز دستمزد پزشک اشاره کرد.

آیا بوتاکس زیر بغل درد دارد؟

خیر پزشک قبل از تزریق ژل موضعی بی حسی می مالد تا از درد آن کاسته شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *