تزریق ژل در مشهد

تزریق ژل در مشهد با قیمت مناسب و 80 درصد تخفیف سایت جراح با ما

در این مقاله قصد داریم تا درباره تزریق ژل صحبت کنیم تا شما درباره این عمل جراحی زیبایی اشنایی کامل به دست اورید و همچنین قصد داریم که به شما بهترین متخصص تزریق ژل در مشهد را به شما معرفی کنیم .

تزریق ژل در مشهد

تزریق ژل در مشهد

پر کننده ها یا حجم دهنده های پوستی به موادی گفته می شود که ساختاری مشابه ژل دارند و برای زیبایی و جوانسازی پوست استفاده می شود .از فیلر برای رفع چین و چروک ها ،برای جبران حجم از دست رفته و برای رفع شکل انحنای سطحی صورت و بدن استفاده می شود به دلیل کم هزینه بودن این عمل زیبایی و عوارض بسیار کم تزریق ژل افراد زیادی برای جوانسازی پوست خود استفاده می کنند. قابل ذکر است که تزریق ژل پوستی، بعد از بوتاکس صورت، بیشترین روش جوانسازی پوست در جهان است.

بیشتر افراد فیلر های پوستی را به عنوان روشی برای رفع چین و چروک صورت می شناسند. اثر تزریق ژل برو روی چین و چروک صورت فوق العاده است ولی این روش جوانسازی کاربرد های بیشتری دارد. شما می توانید برای تزریق ژل گونه در مشهد و همچنین تزریق ژل صورت در مشهد از ما مشاوره بگیرید تا ما شما را با پزشکان متخصص فوق حرفه ای  معرفی کنیم.

از تزریق ژل می توان برای برجسته کردن حجم لب، چانه و گونه استفاده کرد که افراد این نوع تزریق ژل را با نام پروتز می شناسند. همچنین از تزریق ژل می توان برای رفع چین و چروک هایی مثل خط پیشانی، خط اخم، خط خنده، خطوط اطراف لب و بینی استفاده کرد. متخصصان حرفه ای هستند که در کلینیک تزریق ژل در مشهد را انجام می دهند و همچنین متخصصانی هستند که تزریق ژل چانه در مشهد را انجام می دهند.

تزریق ژل به صورت

تزریق ژل به صورت

کاهش حجم صورت یکی از ناخوشایند ترین پیری پوست است که معمولا در لب ها ، گونه ها و پلک ها دیده می شود و برای جبران ان می توان از تزریق ژل استفاده کرد .متخصصان حرفه ای هستند که تزریق ژل لب در مشهد را انجام می دهند .

از تزریق ژل پوستی علاوه بر جوانسازی صورت می توان برای جوانسازی پوست بدن نیز استفاده کرد و همچنین یکی از کاربرد های جالب تزریق ژل اصلاح فرم بینی بدون جراحی است همچنین متخصصان حرفه ای هستند که تزریق ژل بینی در مشهد را انجام می دند .

کاربردهای ژل تزریق کردن

بیشتر کاربرد های تزریق ژل توسط سازمان غذا دارو ایالات متحده امریکا (FDA) تایید شده اند مثل کاربرد های نام برده در بالا و برخی از کاربرد ها تایید نشده است ولی منظور این نیست که برای بدن مناسب نباشد یا خطری داشته باشد این کاربرد ها شامل: افزایش حجم سینه ها، افزایش حجم باسن، حجم دهی به پاها، تزریق ژل به درون استخوان، تاندون، رباط و عضله می باشد که بعضی از مراکز تزریق ژل در مشهد این تزریق ها را انجام می دهند.

امروزه تعداد زیادی ژل تزریق پوستی به تایید سازمان غذا دارو ایالات متحده امریکا رسیده اند که در کلینیک  های مطرح مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ژل برای تزریق کردن

انواع ژل های تزریق موجود در بازار عبارتند از: ژن های کلاژن انسانی: این نوع از ژل از کشت سلول‌های انسانی تهیه می‌شود و از آنجا که از سلول انسانی می باشد بدن کمتر به آن واکنش آلرژیک نشان می‌ دهد لذا برای تزریق این نوع ژل نیازی به انجام آزمایش آلرژی پوست نیست.این نوع ژل در مقایسه با نوع گاوی آن گران تر است و حتماً باید هر سه تا شش ماه یکبار تکرار شود.

ژل های از جنس اسید هیالورونیک: بخشی از پوست طبیعی از جنس اسید هیالورونیک می‌باشد که با افزایش سن پوست مقدار کمتری از آن را تولید می کند با تزریق ژل هایی از جنس اسید هیالورونیک برای پر کردن الیاف الاستین و فضای بین کلاژن در پوست موثر است لذا بازسازی بافت پوست آسیب دیده به صورت بیشتری دوام خواهد داشت واکنش آلرژیک به این نوع ژل خیلی کم می باشد و به هیچ عنوان عفونت ایجاد نمی‌کند و با جذب و حفظ آب در پوست سبب می‌شود تا ناحیه تزریق شده پرتر و حجیم تر دیده شود.

تزریق چربی به این صورت که با برداشتن چربی های اضافه از بعضی از قسمت های بدن خود فرد از جمله ران، باسن و غیره و سپس تصفیه آن چربی را در نواحی که دچار چین و چروک شده تزریق می‌کند این روش معمولاً هیچ عارضه‌ای ندارند.

انواع تزریق بر اساس ماندگاری

دو دسته کلی برای ژل های تزریق وجود دارد که یکی بر اساس ماندگاری و دیگری بر اساس اجزای دهنده ان است.

بیشتر ژل های تزریقی اثر موقتی دارد زیرا این ژل ها از موادی تشکیل شده اند که به مرور زمان توسط بدن جذب می شود .بعضی از ژل های تزریق هم وجود دارد که از بین نمی رود و همچنین بعضی از ژل های تزریق علاوه بر مواد حجم دهنده، حاوی لیدوکائین هستند که برای کاهش درد و ناراحتی هنگام تزریق در ان استفاده می شود.

امروزه استفاده از ژل های تزریق غیر قابل جذب به شدت کاهش یافته زیرا استفاده از این ژل ها برای بدن انسان بسیار خطر ساز است و اینکه تزریق ژل با فیلر های غیر قابل جذب تنها برای چین و چروک های عمیق استفاده می شود.

عوارض تزریق ژل

عوارض تزریق ژل

عوارض ژل تزریق کاملا بستگی به نوع ژل تزریق دارد همچنین ژل های خیلیی خوبی هم وجود دارد که ابتدا بدن به ان ها واکنش نشان نمی دهد و به مرور زمان شکل خود را زیر پوست محل تزریق نشان می دهد به همین خاطر ما به شما پیشنهاد میکنیم به یک دکتر تزریق ژل در مشهد مراجعه کنید .

برای مثال ژل هایی هم وجود دارد که بعد از تزیق تا چند ماه هیچ مشکلی ندارد ولی بعد از چند سال گلوله گلوله می شود و سپس تخلیه ان از پوست بسیار مشکل می باشد برای همین پیشنهاد ما به شما این است که تزریق ژل صورت در مشهد انجام شود چون ما می توانیم به شما پزشکان فوق متخصص این کار را به شما معرفی کنیم تا به همچین مشکلی بر نخورید و همچنین شما بهتر است که از پزشکی که ما به شما معرفی می کنیم نوع و مارک ژل تزریق را بپرسید.

بیشتر بخوانید
هزینه تزریق ژل چقدر است؟ + تخفیف 80 درصدی توسط بهترین مراکز تزریق ژل

البته مواردی از عارضه وجود دارد که ربطی به کیفیت بد ان ژل ندارد علت ان برای تکنیک غلطی است که هنگام تزریق پزشک انجام می دهد .مثلا اگه محل تزریق خوب ضد عفونی نشود در محل تزریق ممکن است عفونت ایجاد شود که در این مواقع هم جای نگرانی نیست چون می توان با درمان مناسب ضد میکروبی مشکل را حل کرد.

البته در بعضی وقت ها به مدت 2 تا 3 روز بعد از تزریق امکان تورم یا کبودی و خون مردگی هم به وجود می اید که جای نگرانی نیست چون بعد از چند روز خوب می شود.

چه افرادی نباید این عمل را انجام دهند

بعضی از افراد هم نباید به هیچ وجه ژل تزریق کنند مثلا زنان باردار یا شیرده یا افرادی که سابقه بیماری آسم و الرژی دارند، افراد مبتلا به دیابت که از انسولین استفاده می کنند، افرادی که سابقه بیماری قلبی دارند، و حتی افرادی که روماتیسم و سندروم نفروتیک دارند، افرادی که از داروی اسپرین استفاده می کنند، سابقه خون لخته شدن دارند افرادی که به خاطر بیماری قلبی دارو های مختلفی مصرف می کنند افرادی با سابقه سکته مغزی.

مشکلات پس از تزریق

گاهی اوقات پس از تزریق ژل مشکلات جدی در فرد ایجاد می‌شود که درمان آن وقت بسیاری می برد یکی از این موارد تخریب بافت پوست است که ممکن است در اثر حساس بودن پوست و بی‌کیفیت بودن ژل مورد استفاده بافت پوست و حتی بافت ناحیه تزریق شده آسیب دیده و تخریب شود عفونت نیز عارضه دیگری است که ممکن است مدتی پس از تزریق ژل در ناحیه ایجاد شود و گاهی به حدی است که فرد برای تخلیه عفونت ایجاد شده نیاز به انجام جراحی دارد مورد دیگر چه می توان به آن اشاره کرد عدم تقارن است گاهی در اثر بی دقتی و به آرتکم پزشک ناحیه تزریق شده دچار ناهماهنگی و عدم تقارن می‌شود و فرد مجبور می‌شود عمل‌های ترمیمی برای رفع آن انجام دهد.

هزینه

هزینه و قیمت تزریق چربی و بهای خدمات یک جراح ممکن است به شدت به تجربه ان پزشک در ارتباط با یان روش درمانی وابسته باشد به همین خاطر شما باید درباره روش درمانی خود بطور دقیق با جراح قبل از شروع درمان صحبت کنید تا از قیمت تزریق چربی با خبر شوید.

در رابطه با هزینه تزریق ژل نیز باید گفت که هزینه به حجم ژل مورد استفاده در هر ناحیه از بدن برند نوع ژلی که  انتخاب شده وناحیه درمان و حق الزحمه پزشک بستگی دارد.

تزریق ژل لب در مشهد

تزریق ژل لب در مشهد

لب قسمتی از صورت است که در اثر افزایش سن حجم خود را از دست می دهد و ما بعد از مدتی شاهد چین و چروک هایی دورو بر آن می باشیم. تزریق ژل در لب ها می تواند این عارضه ها را برطرف کند و با ایجاد تغییراتی دوباره زیبایی را به صورتمان برگرداند. لب زیرین به صورت طبیعی از لب های فوقانی بزرگتر و حجیم تر می باشد. همچنین یکی از موضوعات مهم در زیبایی لب ها رعایت تقارن می باشد. گاهی شاهد این هستیم که این تقارن بین آنها وجود ندارد و ما دوباره می توانیم با تزریق ژل آنها را رفع کنیم. در این روش هدف اصلی آن این است که لب را برجسته و به شکل قلوه ای شکل  دهد.

تزریق ژل بینی در مشهد

تزریق ژل بینی در مشهد

همانطور که می دانید بینی یکی از اجزای مهم صورت محسوب می شود که تاثیر مستقیمی بر زیبایی چهره افراد می گذارد. در بسیاری از مواقع افراد دچار عارضه هایی در این قسمت از صورت خود است که می تواند بیشتر آنها را با استفاده از تزریق ژل برطرف نماید. این تزریق برای کسانی مناسب است که می خواهد بدون هزینه و عمل زیبایی، زیبایی خود را احیاء کنند. بینی هایی که دچار انحراف و یا شکستگی هستند نیز می توانند با این روش درمان شوند. برخی از بینی ها گودی هایی دارد که به راحتی و بدون هزینه زیاد توسط تزریق ژل برطرف می شود.

تزریق ژل به بینی کاری بسیار آسان است که در کمترین زمان ممکن صورت می‌گیرد این روش جای خیلی از جراحی های غیر ضروری بینی را گرفته است چرا که خیلی از جراحی های بینی واقعاً غیر ضروری بوده و با استفاده از روش های غیر جراحی می توان آن را ترمیم و اصلاح کرد و جلوی بسیاری از عوارض و هزینه‌ها را گرفت در این روش پس از بی حس کردن بینی با کرم های بی حس کننده مقداری مناسبی از ژل به زیر پوست تزریق می‌شود و این تکنیکی است برای رفع مشکلات مختلف بینی در هماهنگی با نواحی اطراف آن و شکل دهی مجدد و ایجاد توازن بین بینی و صورت انجام می شود.

تزریق ژل چانه در مشهد

تزریق ژل چانه در مشهد

تزریق ژل چانه یک تکنیک زیبایی رایج برای رفع نواقص چانه و افزایش زیبایی آن محسوب می‌شود و نتایج حاصل از آن از بازه و ماندگاری بسیار بالاتری نسبت به سایر فرایندهای زیبایی برخوردار هستند متخصص زیبایی از ژل ها و فیلرهای مختلف برای افزایش حجم و یا تغییر زاویه آن استفاده می‌کند و زیبایی و جذابیت آن را از این طریق افزایش می‌دهد بازده بالای این روش نسبت به جراحی چانه و ماندگاری مناسبی نتایج حاصل از آن موجب شده تا امروزه زیبا جویان بسیاری در سراسر جهان برای انجام این روش درمان اقدام نمایند و از آن به منظور رفع مشکلات مادرزادی چانه و افزایش زیبایی این عضو استفاده کند.

تزریق به چانه معمولا با دو هدف برجسته کردن خط فک کوچک و نیز به وجود آوردن خط فک زنانه از طریق کاهش پهنای صورت انجام می شود. پس در این روش تمرکز اصلی روی خط فک بیمار می باشد تا آن را برجسته تر، زیباتر و قوی تر کند. افرادی که از چانه خود رضایت ندارند و فکر می کنند که با انجام تغییراتی ناچیز می توانند به چهره مورد نظر خود دست یابند می توانند از این روش استفاده کنند. یا آن دسته از افرادی که به دلیل کهولت سن برجستگی و زیبایی چانه آنها از بین رفته است نیز قادر می باشند تا با هزینه کم دوباره به اوج زیبایی خود بازگردند.

تزریق ژل به سینه در مشهد

تزریق ژل به سینه در مشهد

از این روش می توان برای افزایش سایز سینه ها استفاده کرد. بیشتر خانم هایی که از سایز سینه های خود راضی نمی باشند، معمولا به این کار روی می آورند. این روش هیچ گونه زخمی را روی سینه های بر جای نمی گذارد و دوران نقاهت و استراحت آن تا حدودی ناچیز می باشد. تزریق ژل می تواند سایز آنها را به اندازه یک کاپ سینه بزرگ کند. سینه هایی که ژل در آنها تزریق می شوند معمولا بزرگتر و سفت تر می باشند و خطوط میانی آنها نقش زیباتری به خود می گیرند.

بیشتر بخوانید
هزینه بالا کشیدن ابرو چقدر است؟ تخفیف بالا کشیدن ابرو با بوتاکس در مشهد

تزریق ژل به سینه روش مناسب برای بانوانی می باشد که خواهان بزرگ کردن و فرم دادن به سینه های خود می باشند در حالی که تمایل به انجام عمل جراحی تهاجمی مانند پروتز سینه  ندارد و از بیهوشی و اتاق عمل ترس دارند و به دنبال روش کم تهاجم و بدون بیهوشی هستند اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که تزریق ژل به سینه بیشتر از دو سال ماندگاری ندارد و روشی پرهزینه محسوب می‌گردد با این وجود راحت‌ترین روش فرم دهی سینه می‌باشد.

تزریق ژل زانو در مشهد

تزریق ژل زانو در مشهد

یکی از شایع ترین دلایل درد در زانو آرتریت می باشد. در این قسمت از پا غضروفی صاف وجود دارد که زمانی که سطح آن صاف شد، معمولا در این قسمت ها احساس درد می کنیم. روش های مختلفی برای درمان آن وجود دارد که پزشکان از آنها برای کاهش درد استفاده می کنند. درمان آرتروز زانو روشی ساده است که هدف آن کاهش درد می باشد. در سایر روش ها از مسکن ها و داروهای ضد التهابی استفاده می شود که متاسفانه استفاده از آنها موقتی بوده و کافی نمی باشد. در برخی از مواقع زمانی که درمان های غیر جراحی مفید نباشد، ممکن است عمل جراحی تعویض مفصل زانو در دستور کار قرار گیرد. یکی از مشکلات این روش تشخیص زمان مناسب تعویض مفصل زانو می باشد که مهارت و تجربه لازم را می طلبد. تزریق اسید هیالورونیک درمانی است که می توان با استفاده از آن علائم آرتروز زانو را تسکین و نیاز به جراحی تعویض مفصل را به تاخیر انداخت.

هیالورونیک اسید ماده‌ای است که شباهت زیادی مایع اطراف مفاصل سالم دارد و برای درمان آسیب دیدگی مایع مفاصل و کاهش زانو درد به حفره اطراف زانو تزریق می‌شود و از عملکرد مایع اطرافشان تقلید می‌کند این ماده با ایجاد لغزندگی و ساخت بالشتک مفصل زانو به تسکین درد ناشی از آرتروز کمک می‌کند تزریق مشتقات هیالورونیک اسید برای تغییرات تحلیل برنده خفیف تا متوسط زانو تجویز می‌شود اما در مواردی که بیمار به آرتروز شدید و مشکلات استخوانی مبتلا است. تزریق این ماده پیشنهادی نمی‌شود تزریق هیالورونیک اسید سریع و بدون درد اسلامی طرف ۶ ماه به تاثیر درد بیمار کمک کند.

تزریق ژل زیر چشم در مشهد

با استفاده از تزریق ژل می توان گودی های اطراف چشم را پر کرد. در برخی از افراد شاهد چین و چروک هایی در قسمت چشم هستیم که معمولا دلیل اصلی آنها بالا رفتن سن می باشد. همچنین در زیر چشم آنها معمولا کبودی وتیرگی دیده می شود که تاثیر زیادی بر زیبایی فرد دارد. البته این گودی و عارضه ها در بین جوانان نیز رایج است. با تزریق ژل می توانید حجم از دست رفته زیر  چشم را بدست بیاورید و چین و چروک، سیاهی و گودی زیر چشم را نیز درمان کنید.

هدف استفاده از پرکننده های زیر چشم پر کردن قسمت های توخالی ناحیه زیر چشم به نام فرورفتگی‌های ناحیه اشک است برای بسیاری از افرادی که می‌خواهند زیر ناحیه چشم خود را جوان کند یک مشکل اساسی است فرورفتگی های جدی با ظاهر عرق شده بین زیر چشم و گونه ها، سایه تیره بر روی پلک تحتانی و دایره های تیره مشخص می‌شوند و استراحت کافی داشته باشید می تواند باعث شود.

این امر حتی اگر استراحت کافی داشته باشید سبب می شود ظاهر فرد خسته و کسل به نظر برسد .به طور سنتی راه حل این مشکل برای رفع فرورفتگی های ناحیه اشک جراحی یا لایه برداری شیمیایی است. اما در روش امروزی استفاده از ژل و فیلر ها و همچنین بوتاکس نیز به عنوان راه حل مناسب برای مشکل زیرچشم تبدیل شده اند.

تزریق ژل به اندام تناسلی مردان در مشهد

تزریق ژل به اندام تناسلی مردان در مشهد

یکی دیگر از موارد استفاده از ژل های تزریقی بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می باشد. افزایش سایز آلت یکی از تمایلات آقایان محسوب می شود که با استفاده از تزریق ژل صورت می پذیرد. این تزریق برای افزایش سایز و حجم آلت به کار می رود. در زمان تزریق به آلت ژل موضعی بی حسی زده می شود تا از درد آن کاسته شود. معمولا این تزریق بین 30 تا 40 دقیقه به طول می انجامد. فرد مورد نظر می تواند بلافاصله به فعالیت های روزانه خود برگردد. در کنار تزریق از تکنیک دیگری به نام میکرو کانولا کمک گرفته می شود تا تعداد مرحله های تزریق را بین دو یا چهار مرتبه تنظیم کند.

در حال حاضر تنها روش غیر جراحی برای بزرگ کردن آلت مردان تزریق ژل می باشد به  روشی سریع برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان که نیازی به جراحی ندارد این عمل ایمن و بدون درد نتایج را به دست می دهد که در عین برگشت پذیر بودن از ماندگاری قابل توجهی نیز برخوردار است.و همین امر سبب شده افرادی خواهان چنین تغییری در خود هستند به این روش روی بیاورند.

کلینیک تزریق ژل در مشهد

کلینیک تزریق ژل در مشهد

برخی از کلینیک ها در مشهد وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها تمام این موارد را انجام دهید. معمولا دغدغه بیماران یافتن مرکزی مجهز و کامل می باشد تا بتواند با خیال راحت به آنجا مراجعه و به درمان بیماری یا عارضه خود بپردازد. کلینیک های تخصصی زیادی در شهر مشهد دایر می باشد که چندین تخصص را در خود جای داده است. برای مشورت و معرفی بیشتر می توانید با کارشناسان جراح با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

آیا تزریق ژل در مشهد انجام می شود؟

در این شهر تمامی تزریقات ژل انجام می شود و می توانید با مراجعه به آنها نسبت به درمان بیماری خود اقدام کنید.

هزینه تزریق ژل در مشهد چقدر است؟

بستگی دارد که آن را به چه منظور استفاده کنید. قیمت ژل گونه با بینی متفاوت می باشد.

برای بدست اوردن اطلاعات در مورد تزریق ژل در مشهد به کجا مراجعه کنم؟

می توانید با مرکز جراح با ما تماس بگیرید.

تزریق ژل به بدن در مشهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *