دابلو تراپی

دابلو تراپی چیست؟ برسی فواید و هزینه دابلو تراپی در مشهد و تهران

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از موضوعات جذاب و هم چنین مهم یعنی دابلو تراپی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

دابلو تراپی چیست

دابلو تراپی چیست؟

شاید برخی از افراد ندانند که دابلو تراپی چیست، در این بار باید بگوییم که به لیفتینگ بدون جراحی دابلو تراپی یا هایفو تراپی گفته می شود. افرادی که می خواهند صورت خود را به سرعت و هم چنین بدون درد و عوارض لیفیت کنند و حتی هزینه ی کم تری نسبت به جراحی بدهند، ما به این افراد این روش یا همان هایفو تراپی را پیشنهاد می کنیم. گفته شده است که این روش یکی از بهترین و هم چنین جدید ترین روش ها برای لیفتینگ می باشد که تاثیر درمانی این روش قابل مقایسه با روش ‌های جراحی در سرتاسر جهان است.

دابلو تراپی پوست

دابلو تراپی پوست

پوست سالم و هم چنین جوان تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جوانی افراد دارد، به همین دلیل اکثر خانم ها از دوران جوانی مراقبت های زیادی انجام می دهند تا پوست آن ها سالم و جوان بماند، یکی از روش هایی که باعث جوانی پوست و هم چنین کشیده شدن آن که به اصطلاح به آن لیفتینگ نیز می گویند، دابلو تراپی می باشد. این روش در ایران و در میان افراد بسیار محبوب و هم چنین رایج شده است، چرا که با کمترین عوارض فرد می تواند پوستی جوان داشته باشد.

زمانی که افراد در دوران میانسالی به سر می برند، به دلایل مختلف پوست آن ها شل و افتاده می شود، برخی از افراد از این افتادگی بسیار ناراحت هستند و روش های زیادی را برای این که قسمت هایی از پوست خود را که دچار شلی و هم چنین افتادگی شده است را بهبود ببخشند. روش هایفو بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است، هم چنین این روش با حرارت کار می کند، شاید برخی از افراد در این باره کنجکاو شوند که بیشتر بدانند. در این باره باید بگوییم که مولکول کلاژن به صورت زنجیره های کوچک و با طول های مختلف در پوست هر فرد وجود دارند. که در اثر این گرمای دستگاه، ساختارشان تجزیه شده و مولکول هایی با بار منفی را آزاد خواهند کرد که PH محیط را تغییر می دهد و سلول ها را مجبور به تولید کلاژن های جدید و تازه به منظور ترمیم پوست حرارت دیده می کند.

سفت شدن پوست

به این صورت کلاژن های جدید غشاء میانی پوست را پر خواهند کرد و باعث سفت شدن پوست فرد می شوند. این در حالی است که پوست فرد بدون نیاز داشتن به مواد غیر طبیعی و تزریقی با تکنولوژی جدید جوانسازی سفت می شود. یکی از دلایلی که این روش بسیار مورد استقبال مردم قرار گرفته است، این می باشد که افراد دیگر نیاز نیست از مواد غیر طبیعی و هم چنین شیمایی برای جوانسازی پوست خود استفاده کنند.

کم ترین آسیب به پوست

کم ترین آسیب به پوست

بهتر است که بدانید اصلی ترین مزیت دستگاه دابلو این است که کم ترین آسیب را به پوست می رساند و هم چنین هیچ نوع سوختگی و یا لکی بر روی پوست فرد ایجاد نمی کند. به همین علت لیفتینگ پوست با این روش بیشتر از روش های دیگر می باشد و سرعت لیفتینگ آن به قدری زیاد می باشد که فرد بعد از تمام کار می توانند احساس کند که پوستش چقدر جوان تر و هم چنین کشیده تر شده است. هم چنین تعداد جلسات این روش نسبت به سایر روش ها کمتر است و به این صورت مراجعه کنندگان در کم ترین زمان به نتیجه ی ایده آل خود می رسند و به این صورت هزینه ی کمتری نیز برای این کار پرداخت می کنند.

بیشتر بخوانید
هزینه برداشتن خال با لیزر چقدر است؟ برسی عوارض و مراقبت های بعد از آن

لازم به ذکر است که این روش برای افرادی مانند: بیماران صرعی و دیابتی ها، افرادی که از پروتز فلزی یا استنت قلبى استفاده می کنند، خانم های باردار و در نهایت افرادی که زخم یا تبخال فعال در محل مورد درمان دارند، مناسب نمی باشد. البته خانم های باردار بعد از زایمان و با تجویز متخصص خود می توانند از این روش استفاده کنند.

جالب است که بدانید گروه بزرگی از طرفداران دابلو تراپی را هنرپیشه ها و سلبریتی های معروف تشکیل داده است، چرا که این افراد همواره به دنبال روش هایی هستند که در کنار رسیدن به لیفتینگ و جوانسازی موثر چهره آن ها را غیر طبیعی و غیر نرمال نکند. گفته شده است که اکثر سلبریتی های ایرانی نیز از این روش برای جوانسازی پوست صورت خود استفاده می کنند.

دابلو تراپی صورت

دابلو تراپی صورت

می توان گفت که این روش تنها روشی است که افراد می توانند برای جوانسازی خود بدون رفتن به زیر تیغ انجام دهند، چرا که کلیه ی روش ها به جز هایفو تراپی به صورت جراحی می باشد. افراد برای این که دوران نقاهت بسیار کمی داشته باشند و هم چنین هزینه ی کمتری بدهند و مهم تر از آن عمل نکنند به این روش روی آورده اند. گفته شده است که این تکنولوژی به طور انتخابی بر روی لایه اصلی، مسئول بالا کشیده شدن پوست یا همان لایه SMAS است، تاثیر بسزایی می گذارد.

بهتر است که بدانید قبل از این روش هیچ روشی به جز جراحی امکان دسترسی به لایه SMAS را نداشته است، به همین دلیل تاثیر روش های دیگر در بالا کشیدن پوست تنها با افزایش بسیار کمی در قوام و الاستیسیته پوست به وجود می ‌آمده است. اما امروزه به دلیل روی کار آمدن این تکنیک افراد به راحتی می توانند لیفتینگ خود را بدون جراحی انجام دهند. البته ناگفته نماند کسانی که افتادگی های پوست در آن ها موجب آویزان شدن شدید پوست صورت و گردن آن ها شده باشد، باید برای لیفتینگ از روش جراحی استفاده کنند.

فواید دابلوتراپی

فواید دابلوتراپی

استفاده از هایفوتراپی دابلو یا همان دابلوتراپی فواید بسیار زیادی دارد مانند: لیفتینگ صورت و گردن در کوتاه ترین زمان، افزایش قوام پوست، جوانسازی پوست، از بین بردن چین و چروک و هم چنین چروک های ظریف اطراف چشم ها، رفع افتادگی پلک ها با بالا کشیدن پوست پیشانی فرد، رفع افتادگی گردن و هم چنین سفت شدن این ناحیه، بالا کشیدن ابرو ها و خیلی از موارد دیگر می باشد.

بیشتر بخوانید
هزینه بوتاکس ابرو چقدر است؟ برسی ماندگاری و عوارض بوتاکس ابرو

هزینه دابلوتراپی

افراد زیادی هستند که تمایل به انجام این روش دارند و سوالی که شاید برای آن ها به وجود بیاید، این است که هزینه دابلو تراپی چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ی آن به دستگاهی که برای افراد استفاده می شود و هم چنین دستمزد متخصص که این کار را برای فرد می کند بستگی دارد. پیشنهاد ما این است که برای دانستن از هزینه ی دقیق آن بهتر است که به این مراکز مراجعه کنید، به این صورت می توانید با نحوه ی کار آشنا شوید و هم چنین سوالات خود را در این باره بپرسید و در نهایت از قیمت دابلو تراپی نیز مطلع شوید. علاوه بر آن برای دانستن هزینه ی دقیق این روش می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

عوارض دابلو تراپی

عوارض دابلو تراپی

هر جراحی و یا هر روشی که افراد بخواهند، آن را انجام دهند، با عوارضی همراه است که حال برخی از این عوارض کم و برخی زیاد است، که این عوارض شامل این روش نیز می شود. عوارض این روش شامل: بعضی از بیماران با ورم جزئی، سوزش یا حتی حساسیت به لمس مختصری دچار می‌ شوند که این موارد کاملا موقتی می باشد. محل درمان ممکن است مقداری قرمز شود که این حالت بستگی به زمان درمان دارد، امکان این وجود دارد که حتی زمان درمان بیشتر نیز بشود، قرمزی در اکثر موارد بعد از چند ساعت برطرف خواهد شد. در ناحیه ‌های محل درمان شاید افراد دچار کبودی یا بی ‌حسی موقتی شوند البته این مورد زیاد مشاهده نشده است.

می توان گفت اصلی ترین مزیت استفاده از دستگاه دابلو تراپی عدم آسیب به پوست فرد می باشد. به این صورت می باشد که این روش با ایجاد یک ناحیه انعقاد حرارتی در لایه ی زیر پوست فرد، پیری پوست را ترمیم و هم چنین اصلاح می کند. درجه حرارتی که توسط امواج هایفو و از طریق این دستگاه ایجاد می شود، به پوست هیچ آسیبی نمی رساند.

سوالات متداول درباره ی دابلو تراپی

سوالات متداول درباره ی دابلو تراپی

استفاده از دابلو تراپی چه فوایدی برای افراد دارد؟

در این باره باید بگوییم که فواید این روش شامل: افزایش قوام پوست، جوانسازی پوست، از بین بردن چین و چروک و هم چنین چروک های ظریف اطراف چشم ها، لیفتینگ صورت و گردن، رفع افتادگی پلک ها با بالا کشیدن عضله پیشانی، رفع افتادگی گردن، بالا کشیدن ابرو ها و غیره می باشد.

استفاده از این روش چه عوارضی دارد؟

عوارض این روش شامل: محل درمان ممکن است مقداری قرمز شود که این مورد بستگی به زمان درمان دارد، برخی از بیماران با ورم جزئی، سوزش یا حتی حساسیت به لمس کم دچار می‌ شوند که این موارد کاملا موقتی می باشد، قرمزی که در اکثر موارد بعد از چند ساعت برطرف خواهد شد، می باشد.

مهم ترین ویژگی که استفاده از این روش برای افراد دارد چیست؟

در این باره باید بگوییم که مهم ترین ویژگی و حتی مزیت آن، این است که به پوست فرد به هیچ عنوان آسیبی وارد نمی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *