لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن در مشهد به همراه 90 درصد تخفیف اولین مراجعه

در این مقاله به یکی از متداول ترین و پر طرفدارترین روش های رفع موهای زائد و ناخواسته بدن اشاره خواهیم کرد. لیزر موهای زائد به انگلیسی عبارت است از Laser Hair Removal و یکی از موثرترین راه ها برای کاهش یا حذف مو نسبت به روش های دیگر همچون اپلاسیون، کرم های موبر و … به شمار می رود در ادامه شما را با نحوه لیزر کردن و کاربرد آن در قسمت های مختلف بدن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن چرا لازم است؟

امروزه یکی از عمل های رایج که تقاضای آن رو به افزایش است حذف موهای زائد بدن می باشد، برای رفع و از بین بردن موهای ناخواسته بدن لیزر کردن بسیار راحت و مفید بوده و طرفداران بسیار زیادی نیز دارد زیرا باعث خلاص شدن از شر مواردی همچون تیغ، موبر، مومک، دستگاه اپلیدی و یا رفتن به سالن های اپلاسیون می شود و همچنین سبب کاهش جوش های زیر پوستی خواهد بود. انجام این عمل باید در مراکز مناسب صورت بگیرد چون افرادی وجود دارند که بدون هیچ گونه مطالعه ای و بر اساس قیمت کمتر اقدام به انجام این عمل کرده و ناراحتی هایی را برای آن ها به وجود آورده است. این عمل در بین افراد مختلف در داخل و خارج از کشور طرفداران زیادی دارد به عنوان مثال لیزر موهای زائد تورنتو از جمله عمل هایی است که در بین مردم آن کشور بسیار رایج می باشد.

حذف موهای ناخواسته بدن با استفاده از لیزر و عوارض آن

فرد مراجعه کننده برای انجام این عمل در ابتدا سوابق پزشکی اش مورد بررسی قرار می گیرد و بر اساس آن برای انجام لیزر برنامه ریزی می شود. با توجه به وسعت ناحیه ای که قرار است لیزر در آن قسمت انجام شود نوع دستگاه، تخصص جراح و زمان آن نیز متفاوت می باشد. زمان انجام این عمل معمولا بین ده دقیقه تا یک ساعت متغیر می باشد در طی حذف موها با استفاده از لیزر بیمار هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد و گاها ممکن است با سوزش بسیار کمی همراه باشد.

با استفاده از لیزر تمام قسمت ها و نواحی مختلف بدن که دارای مو می باشد می تواند تحت درمان قرار بگیرد و باعث حذف موهای بدن شود انجام این عمل در خانم ها بیشتر در ناحیه دست، پا یا صورت می باشد اما در آقایان نواحی کمر، شانه و سینه معمولا تحت لیزر قرار می گیرد این نواحی از بدن از جمله نقاطی به شمار می روند که در صورت وجود موی زائد در آن ممکن باعث خجالت و ناراحتی فرد بشود. از عوارض عمده ی این روش می توان به قرمزی پوست، سوختگی خفیف، ایجاد تغییر رنگ در پوست، لک و یا با سوزش و خارش اشاره کرد اگر بعد از انجام لیزر زخم یا تاولی را مشاهده کردیم نباید آن را دستکاری کرد زیرا ممکن است جای آن در بدن باقی بماند.

لیزر موهای زائد واژن

لیزر موهای زائد واژن

یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین مواردی که باید رعایت شد اما متاسفانه در بین بسیاری از خانم ها و آقایان بی اهمیت تلقی می شود سلامت و نظافت ناحیه تناسلی بدن است. در حالی که بیماری های مختلفی از طریق رابطه جنسی و عدم رعایت بهداشت از این ناحیه به بدن وارد می شود یکی از ساده ترین راه هایی که با استفاده از آن می توان از انتقال و ابتلا به بیماری های اندام تناسلی می توان جلوگیری کرد تمیز نگه داشتن و از بین بردن موهای زائد این ناحیه است. برای حذف موهای این قسمت روش های مختلف بسیاری وجود دارد اما هیچ کدام به اندازه ی لیزر کردن مفید و موثر نیستند زیرا در لیزر رشد موها پس از گذشت چند جلسه به طور کامل متوقف خواهد اما در روش های دیگر تنها برای مدتی متوقف می شود. شما می توانید قبل از انجام عمل فیلم لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را در یوتیوب مشاهده نمایید و تغییرات پس از عمل را ببینید.

لیزر موهای زائد مردان

لیزر موهای زائد مردان

در گذشته حذف موهای زائد در بین خانم ها رواج بسیاری داشت اما امروزه آقایان هم به این عمل گرایش پیدا کرده اند، برای حذف موهای زائد در آقایان بهترین راه حل استفاده از لیزر می باشد زیرا در انجام این عمل ریشه ی موهای زائد حذف شده و یا باید مدت زمان بسیاری بگذرد تا مو از ابتدا رشد کند. در همه ی افراد رشد مو شامل سه مرحله آناژن، کاتاژن و تلوژن می باشد. کارشناسان معتقدند انجام عمل لیزر موهای ناخواسته بدن در فولیکول های مو اثر خواهد گذاشت و با تخریب موهای زائد با استفاده از لیزر باعث توقف مرحله آناژن که همان رشد مو است می شود و آن را از بین می برد.

بیشتر بخوانید
مراقبت های پوست برای سلامت همیشگی و زیبایی بیشتر در طول زندگی

انجام این عمل در آقایان به منظور حذف ریش، کندن موهای زائد گوش و بینی که با درد بسیاری همراه است و بیشتر آقایان ترجیح می دهند با استفاده از لیزر به حذف موهای زائد این قسمت بپردازند، پشت بدن یا کمر که از پر کاربردترین نواحی در بدن آقایان محسوب می شود، لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی مردان و ورزشکارانی که برای حذف مو در قسمت های پا، ران، بازو سینه و یا شکم اقدام می کنند با استفاده از لیزر آقایان به حذف موهای زائد بدن خود می پردازند.

چه افرادی نباید از لیزر استفاده کنند

چه افرادی نباید از لیزر استفاده کنند

آن دسته از افرادی دچار بیماری های عصبی بوده و بعد از انجام عمل ممکن است ناحیه لیزر شده را دستکاری کنند و یا آن را بکنند، بانوانی که در دوران بارداری به سر می برند اگر چه به صورت قطعی عوارض آن تایید نشده است اما ممکن است استفاده از اشعه لیزر برای جنین خطرناک باشد پس بهتر است انجام نشود، افرادی مجبورند به علت شغل یا هر چیز دیگری ساعات طولانی را در مقابل آفتاب سپری کنند، کسانی که در ناحیه موردنظر برای لیزر عفونت و یا زخم فعال دارند پس باید تا زمان بهبودی کامل این زخم منتظر بمانند سپس برای انجام لیزر اقدام کنند.

لیزر موهای زائد مشهد

در مراکز تخصصی موجود در محدوده مشهد فرآیند حذف موهای ناخواسته و زائد بدن را با ارائه بروزترین و با کیفیت ترین خدمات همچنین مجهزترین دستگاه های روز دنیا صورت می گیرد. انجام لیزر موهای ناخواسته بدن یکی از روش های پرکاربرد برای حذف مو در بین افراد مختلف به علت دائمی بودن آن به شمار می رود و در بین روش های مختلف رفع مو استفاده از لیزر از محبوبیت بسیاری در بین افراد برخوردار است. در این مراکز با بهره گیری از بهترین متخصصان و بهترین مواد مصرفی با کادری مجرب سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند.

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهترین دستگاه لیزر موهای زائد

عوامل بسیاری وجود دارند که بر چگونگی و نتیجه ی کار اثر خواهند گذاشت، ابزار مورد استفاده در لیزر کردن موهای ناخواسته بدن هم مانند سایر عمل ها حرف اول را در انجام این فرآیند می زند. از جمله دستگاه های پر کاربردی که در این حوزه می توان نام برد لیزر الکساندرایت می باشد که در کشورهای مختلفی مثل چین ، آمریکا و سایر کشورهای دیگر تولید می شود.

بیشتر بخوانید
دابلو تراپی چیست؟ برسی فواید و هزینه دابلو تراپی در مشهد و تهران

قیمت دستگاه لیزر موهای زائد الکساندرایت بستگی به نوع مدل و سال تولید آن متفاوت می باشد و معمولا با توجه به نرخ روز محاسبه می شود و با توجه به شرایطی که در کشور ما به علت تحریم ها وجود دارد نمی توان برای قیمت دستگاه لیزر موهای زائد بدن یا هرگونه دستگاه دیگری عدد مشخصی را بیان کرد.

دستگاه لیزر موهای زائد

برای انتخاب دستگاه رفع موهای زائد توسط لیزر باید به نوع تکنولوژی دستگاه و همچنین نوع برند آن توجه بسیار داشت. از جمله شناخته شده ترین دستگاه های لیزر می توان به الکساندرایت، ان دی یاگ و دایود نیز اشاره کرد که با کمترین تعداد جلسات حضوری بهترین اثر را خواهد داشت و فاقد درد است. این روش درمان نسبت به سایر روش های دیگر انواع موهای زائد بدن حتی موهای زیر پوستی را از بین می برد. در نهایت پیشنهاد می کنیم از مقاله لیزر الکساندرایت بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

سوالات متداول

متداول ترین نواحی بدن برای حذف موهای ناخواسته با لیزر در خانم و آقایان چیست؟

با استفاده از لیزر تمام قسمت ها و نواحی مختلف بدن که دارای مو می باشد می تواند تحت درمان قرار بگیرد و باعث حذف موهای زائد در بدن شود انجام این عمل در خانم ها بیشتر در ناحیه دست، پا یا صورت می باشد اما در آقایان نواحی کمر، شانه و سینه معمولا تحت لیزر قرار می گیرد این نواحی از بدن از جمله نقاطی به شمار می روند که در صورت وجود موی زائد در آن ممکن باعث خجالت و ناراحتی فرد بشود.

عوارض ناشی از لیزر کردن موهای ناخواسته بدن چیست؟

از عوارض عمده ی این روش می توان به قرمزی پوست، سوختگی خفیف، ایجاد تغییر رنگ در پوست، لک و یا با سوزش و خارش اشاره کرد اگر بعد از انجام لیزر زخم یا تاولی را مشاهده کردیم نباید آن را دستکاری کرد زیرا ممکن است جای آن در بدن باقی بماند.

حذف موهای زائد به چه منظور در آقایان صورت می گیرد؟

انجام این عمل در آقایان به منظور حذف ریش، کندن موهای زائد گوش و بینی که با درد بسیاری همراه است و بیشتر آقایان ترجیح می دهند با استفاده از لیزر به حذف موهای ناخواسته این قسمت بپردازند، پشت بدن یا کمر که از پر کاربردترین نواحی در بدن آقایان محسوب می شود، حذف موهای زائد ناحیه تناسلی مردان و ورزشکارانی که برای حذف مو در قسمت های پا، ران، بازو سینه و یا شکم اقدام می کنند با استفاده از لیزر آقایان به حذف موهای زائد بدن خود می پردازند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *