میکرودرم ابریشم

میکرودرم ابریشم چیست و آیا مفید است؟ + تخفیف هزینه میکرودرم ابریشم در مشهد

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از موضوعات مهم یعنی میکرودرم ابریشم صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه جراح باما باشید.

میکرودرم ابریشم چیست

میکرودرم ابریشم چیست؟

شاید برخی از افراد ندانند که میکرودرم ابریشم چیست، در این باره باید بگوییم که یک نوع روش است که افراد برای جوانسازی

خود از آن استفاده می کنند. این روش بسیار محبوب شده است و در ایران خانم ها و هم چنین آقایان از این روش برای جوانسازی و شادابی پوست خود استفاده می کنند. البته ناگفته نماند که این روش دو نوع دارد که شامل نوع الماسی و نوع کریستالی یا پودری از انواع این لایه برداری محسوب می شود، می باشد.

جالب است که بدانید این روش فقط مختص به صورت نمی باشد و برای قفسه سینه، گردن و پشت بدن نیز قابل انجام است. افرادی که می خواهند این روش را انجام بدهند، بهتر است که بدانند هر جلسه حدود 30 الی 60 دقیقه زمان می برد.

متخصصان پوست و مو

متخصصان پوست و مو درباره ی این روش بیان کرده اند که میکرودرم ابریشم روش بسیار مفیدی است که با کم ترین عوارض برای افراد، پوست آن ها را شاداب و جوان می کند. می توان به این صورت گفت که یک نوع روشی غیرتهاجمی است باعث رفع و بهبود افتادگی و هم چنین شلی پوست می شود. البته این را هم باید بدانید که در این روش خطوط عمیق از بین نخواهند رفت، افراد برای حل این مشکلات مانند خطوط عمیق باید از سایر روش ها همانند لیفتینگ و سفت کردن پوست با لیزر استفاده کنند

کاربرد میکرودرم ابریشم

کاربرد میکرودرم ابریشم

یکی از دغدغه های افراد داشتن پوست جوان و شاداب می باشد، به همین دلیل روش های بسیار زیادی را برای داشتن پوست خوب امتحان می کنند. امروزه یکی از روش هایی که بسیار در بین افراد رایج و هم چنین محبوب شده است، میکرودرم ابریشم می باشد. از کاربرد های این روش می توان به جوانسازی پوست، رفع و بهبود لکه ‌های ناشی از بارداری و سایر ضایعات سطحی پوست، رفع لکه ‌های حاصل از پیری، کوچک کردن منافذ پوست و در نهایت از بین بردن چین و چروک است، اشاره کرد. هم چنین گفته شده است که این روش نسبت به روش های دیگر عوارض بسیار کمی برای افراد خواهد داشت.

خرید میکرودرم ابریشم

افرادی که به دلایل مختلف وقت ندارند، برای این کار به کلینیک هایی که این روش را برای متقاضیان انجام می دهند، بروند می توانند، دستگاه آن را خریداری کنند. برای این کار می توانند در اینترنت مدل ها و هم چنین مارک این دستگاه را جستجو کنند، چرا که برخی از سایت ها وجود دارند که علاوه بر این که در صفحه ی خود به توضیحاتی درباره ی این دستگاه پرداخته اند، افراد می توانند این دستگاه را از این سایت ها نیز به صورت آنلاین سفارش بدهند.

فروش میکرودرم ابریشم

فروش میکرودرم ابریشم

میکرودرم ابریشم به قدری در بین مردم محبوب شده است که خیلی از افراد به فروش این دستگاه پرداخته اند، کسانی که می خواهند این دستگاه را خریداری کنند، بهتر است که در ابتدا به تحقیق درباره ی مدل و هم چنین کیفیت این دستگاه بپردازند. افرادی که قصد دارند جزئیات بیشتری در مورد این روش بدانند، مانند این که قیمت میکرودرم ابریشم چقدر است، بهتر است که به سایت میکرودرم ابریشم مراجعه کنند، این سایت را می توانند در اینترنت پیدا کنند. این سایت به طور کامل به توضیح و هم چنین کاربرد های این روش پرداخته است.

مزایای میکرودرم ابریشم

مزایای میکرودرم ابریشم

استفاده از این روش برای افراد مزیت های بسیار زیادی دارد، که برخی از این مزیت ها شامل: جوانسازی پوست، کوچک کردن منافذ پوست و هم چنین از بین بردن چین و چروک، شاداب شدن پوست، یکنواخت‌ شدن تون و رنگ پوست فرد، رشد و جایگزینی سریع ‌تر سلول ‌های پوستی، بهبود و ترمیم خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست، آب ‌رسانی بهتر پوست، صاف و ابریشمی شدن پوست می باشد. اما یکی از مزیت های بسیار مهم و خوبی که این روش دارد این است که نسبت به سایر روش ‌ها، باعث ایجاد قرمزی در پوست افراد نمی شود و یا این قرمزی بسیار خفیف می باشد که به سرعت از بین خواهد رفت.

بیشتر بخوانید
بالا کشیدن پوست پیشانی چقدر هزینه دارد؟ + برسی هزینه لیزر و جراحی

مراحل انجام کار

مراحل انجام این کار به این صورت می باشد که در ابتدا فرد باید به متخصص این کار مراجعه کند، تا متخصص معاینات لازم و هم چنین وضعیت پوست را ارزیابی کند. اگر فرد کاندید آن بود در جلسه ی انجام کار ابتدا پوست با شوینده مخصوص به طور کامل تمیز و ضد عفونی خواهد شد و به این گونه تمام آلودگی ‌ها از روی پوست پاک می ‌شود. بعد از شستشوی ناحیه ی مورد نظر، لایه ‌برداری به روش میکروپیلینگ برای فرد انجام خواهد شد. متخصص با دستگاه دستی جریان کریستال ‌های آلومینیوم اکسیدی را که روی پوست پاشیده می‌ شود را کنترل می‌ کند تا در حد استاندارد و معین باقی بماند. این کریستال ‌ها و سلول ‌های مرده و اضافه ی پوست به سرعت با هندپیس ضدعفونی شده از روی پوست مکیده و جمع خواهند شد. بعد از تمام شدن مرحله ی لایه ‌برداری، روغن ویتامین یا ماسک مناسب دیگری روی پوست زده می ‌شود تا به این گونه احتمال به وجود آمدن حساسیت کاهش پیدا کند و پوستی صاف و شاداب به دست آید.

بعد از انجام کار

بعد از انجام کار

به دلیل این که این روش غیرتهاجمی می باشد، بعد از اتمام آن نیازی به استراحت کردن نیست. بنابراین مراجعه کنندگان می ‌توانند بلافاصله فعالیت‌ های معمول و روتین خود را دنبال کنند و یا به محل کار خود بازگردند. لازم به ذکر است که ورزش کردن یا سایر فعالیت ‌های سنگین بدنی بعد از پاکسازی پوست انجام آن ها اشکالی ندارد. افراد می‌ توانند با آرایش قرمزی صورت را که پس از درمان به وجود می آید، بپوشانند. البته ناگفته نماند که این قرمزی به سرعت و ظرف چند ساعت از بین خواهد رفت.

در مورد تعداد جلسات انجام آن باید بگوییم که اکثر مراجعه کنندگان باید چند بار درمان را در فاصله ی دو تا سه هفته ای تکرار کنند تا نتیجه دلخواه را به دست آورند. هم چنین متخصص به بیمار توصیه می ‌کند که بعد از به دست آمدن نتیجه مطلوب، درمان را به صورت دوره ‌ای تکرار کند تا پوست همواره جوان و شاداب بماند.

بیشتر بخوانید
هزینه برداشتن خال با لیزر چقدر است؟ برسی عوارض و مراقبت های بعد از آن

هزینه چقدر است؟

بهتر است که بدانید این روش در اکثر مواقع موجب طراوت و شادابی پوست فرد می‌ شود، هم چنین هزینه پرداختی بیمار در این روش نسبت به سایر روش ها بسیار کم می باشد. اما افراد برای دانستن هزینه ی دقیق آن می توانند به کلینیک ها و یا مراکز زیبایی که این کار را انجام می دهند، مراجعه کنند. به این گونه می توانند نحوه ی انجام این روش را از نزدیک مشاهده کنند و هم چنین سوالات خود را در این باره از متخصص بپرسند و در نهایت از هزینه ی دقیق آن نیز مطلع شوند.

انواع میکرودرم ابریشم

انواع میکرودرم ابریشم

همان طور که در قسمت قبل اشاره کردیم، این روش دو نوع دارد که شامل نوع الماسی و نوع کریستالی می باشد. هم چنین گفته شده است که در این روش درجه دستگاه میکرودرم بر اساس سن، رنگ پوست، نوع پوست و هم چنین درمان مورد نیاز توسط متخصص تنظیم می شود. به همین دلیل افراد برای این که درجه بندی و هم چنین تنظیمات دستگاه بر اساس سن، رنگ و هم چنین نوع پوست آن ها انجام شود و نتیجه ی مطلوبی برای آن ها داشته باشد، حتما باید این کار را در کلینیک های معتبر و هم چنین با متخصصی که در این زمینه مهارت دارد انجام دهند.

مراجعه به کلینیک ها

میکرودرم ابریشم در مشهد و میکرودرم ابریشم در تهران و هم چنین میکرودرم ابریشم در شیراز نیز به صورت کاملا حرفه ای برای افراد انجام می شود. علاوه بر آن گفته شده است که این روش در این سه شهر بسیار طرفدار پیدا کرده است و روزانه افراد زیادی برای انجام آن به کلینیک ها مراجعه می کنند.

سوالات متداول درباره ی میکرودرم ابریشم

سوالات متداول درباره ی میکرودرم ابریشم

میکرودرم ابریشم چیست؟

امروزه افراد به جوانسازی پوست خود اهمیت زیادی می دهند، میکرودرم ابریشم روشی است که باعث بهبود، رفع افتادگی و شلی پوست و هم چنین جوانسازی پوست افراد می شود. البته افراد این را هم باید بدانند که در این روش خطوط عمیق از بین نمی رود.

این روش چه مزیت هایی دارد؟

استفاده از این روش مزیت های زیادی دارد و هم چنین متخصصان پوست نیز این روش را تایید کرده اند، برخی از این مزیت ها شامل: جوانسازی پوست افراد، رفع لکه‌ های ناشی از بارداری و سایر ضایعات سطحی پوست، رفع لکه‌ های حاصل از پیری، کوچک کردن منافذ پوست افراد، رشد و جایگزینی سریع ‌تر سلول ‌های پوستی، یکنواخت‌ شدن تون و رنگ پوست فرد، بهبود و ترمیم خاصیت ارتجاعی و کشسانی پوست و در نهایت از بین بردن چین و چروک می باشد. البته مهم ترین مزیت استفاده از این روش نسبت به سایر روش های دیگر این می باشد که باعث ایجاد قرمزی در پوست نمی شود و یا این قرمزی بسیار جزئی بوده که به سرعت از بین خواهد رفت.

میکرودرم ابریشم چند نوع دارد؟

در این باره باید بگوییم که این روش دو نوع دارد که شامل: نوع الماسی و نوع کریستالی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *