جراحی شکم و پهلو

جراحی شکم و پهلو با روش نوین و هزینه مناسب و عوارض کم

وقتی فردی دچار آسیب های پوستی در ناحیه شکم و پهلو می شود، به جراحی شکم و پهلو نیاز پیدا می کند. علت این آسیب دیدگی ها می تواند عوامل مختلفی باشد. مثلا اگر فردی که دچار چاقی و بزرگی شکم بوده است با کمک رژیم های غذایی و ورزش های متداوم لاغر شده و به اندام مورد نظر خود برسد، ممکن است دچار شل شدگی پوستی در ناحیه شکمی خود شود. این شل شدگی ها به شکل افتادگی هایی در ناحیه شکم و پهلو ها بروز می کند که باعث زشت شدن و بد ریخت شدن اندام فرد شود.

جراحی شکم و پهلو

همین طور در اثر چاق شدن ممکن است که پوست کشیده شده و لایه های زیرین آن نیز در اثر کشیدگی پاره شده و دوباره جوش بخورد، این پارگی و جوش خوردگی دوباره لایه های پوستی و گوشتی به صورت رگه های منشعب زرد رنگی در لایه های زیرین پوست هستند که به راحتی قابل مشاهده اند و باعث زشتی پوست و کاهش شفافیت آن می شود.

در مواقع دیگری نیز ممکن است پوست و شکم دچار شل شدگی و عارضه شود، یکی از حالاتی که باعث این عوارض می شود، بارداری در زنان است. در هنگام بارداری به علت رشد کردن جنین، تا قبل به دنیا آمدن کودک، پوست به صورت مداوم در حال کشیده شدن است که روز به روز هم بر کشیدگی آن افزوده می شود. پس از فارغ شدن مادر، پوست و عضلاتی که به هنگام بارداری دچار کشیدگی شده بودند، جمع خواهند شد و به حالت اولیه و طبیعی خود باز می گردند.

اما در بعضی موارد به علت های مختلفی مانند کمبود های مواد آلی در بدن فرد، جمع شدن پوست و عضلاتی که در زمان بارداری کشیده شده بودند، به درستی انجام نمی گیرد و فرد دچار شل شدگی پوست و عضلات در ناحیه شکم می شود.

عمل جراحی شکم

عمل جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی برای افراد نام برده قابل انجام شدن است و به کمک آن می توان پوست شکم و پهلو ها را به حالت اولیه برگرداند. همچنین برای افرادی که دارای مقدار زیادی چربی در نواحی زیر پوست بدن خود به خصوص نواحی شکم و پهلو ها هستند، جراحان ابتدا با دستگاه هایی مثل لیپوسیت، لیپوماتیک، ویز و غیره، چربی های زیر پوست را تخلیه و سپس به کمک جراحی ابدومینوپلاستی عضلات آن نواحی را جمع آوری کرده و به حالت اول بر گردانده و در نهایت پوست اضافی را حذف می کنند.

برخی افراد نیز دچار پارگی های پوستی و زیر پوستی در نواحی شکم و روده های خود می شوند که باعث عارضه هایی مثل فتخ می شوند. اگر فرد بیمار دچار فتخ شکمی شده باشد نیز با جراحی شکم باز (ابدومینوپلاستی)، درمان خواهد شد.

از فواید جراحی شکم باز یا همان ابدومینوپلاستی می توان به اصلاح کردن شکل ناف در افرادی که به علت آسیب های پوستی و شل شدگی پوست، شکل ظاهری ناف در آن ها به هم ریخته و زشت شده است، اشاره کرد. یکی دیگر از مزیت های عمل جراحی ابدومینوپلاستی که در واقع مهم ترین مزیت و علت انجام این روش جراحی شکم می باشد، این است که عضلات شکم در این روش کاملا جمع شده و فرم قوس کمر به صورت ساعت شنی در خواهد آمد که اغلب افراد به خصوص خانم ها خواستار این اتفاق در عمل های جراحی خود هستند و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی اندام آنان خواهد داشت.

عمل جراحی شکم و پهلو

در عمل جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی، برای بانوانی که متقاضی چنین عملی هستند، در صورت جمع کردن عضلات شکم آن ها و ایجاد فرم ساعت شنی، اگر فرد تمایل به بچه دار شدن در آینده داشته باشد، پزشک جراح زیبایی می تواند به گونه ای عمل را انجام دهد که فضای کافی جهت رشد جنین درصورت بچه دار شدن فرد وجود داشته باشد و فرد همچنان توانایی بارداری را داشته باشد.

هزینه جراحی شکم و پهلو با روش جراحی زیبایی شکم باز، وابسته به عوامل مختلفی است که می توانند هزینه عمل را کم و یا زیاد کنند. قیمت جراحی شکم و پهلو با توجه به این که فرد نیاز به تخلیه چربی های زیر پوست داشته باشد یا خیر و یا این که تمایل به جمع آوری عضلات شکم خود دارد یا نه و مواردی از این قبیل، تغییر خواهد کرد(هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد).

بیشتر بخوانید
آمبولی چیست؟ برسی آمبولی پا، ریه و پاسخ به سوالات متداول

در برخی از موارد به علت افزایش سن و یا بارداری ها و زایمان های متعدد ناحیه تناسلی بانوان نیز دچار افتادگی ها و شل شدگی هایی می شود که باعث کاهش اعتماد به نفس فرد و عدم لذت از رابطه جنسی با همسر خود خواهد شد، برای بر طرف کردن برخی از آن ها باید عمل لیفت پوست از نواحی شکمی انجام گیرد، در این صورت با عمل جراحی زیبایی ابدومینوپلاستی، می توان این عارضه را نیز بر طرف کرد.

عوارض جراحی شکم و پهلو

از فیلم جراحی شکم و پهلو می توان به این نکته پی برد که از چه روشی در عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو استفاده شده است. شما می توانید با مشورت با پزشک جراح خود از آگاهی های لازم در رابطه با این عمل جراحی، برخوردار شوید.

عمل جراحی شکم و پهلو، می تواند تاثیر بسیار مهمی در زیبایی اندام شما و خوشتیپی شما شود. به گونه ای که با پوشیدن هر لباسی از استیل بدن خود لذت ببرید و دیگر احساس خجالت از چاقی و افزاش چربی در نواحی شکم و پهلو های خود نکنید. همه این اتفاقات خوب در صورتی رخ خواهد داد که شما تحت نظر یک جراح متخصص و حاذق جراحی شوید تا بهترین نتیجه را گرفته و عارضه های محتمل در جراحی برای شما اتفاق نیفتد.

از عوارض جراحی شکم و پهلو می توان به چسبندگی های بعد از عمل در قسمت ها و نواحی که جراحی صورت گرفته است، اشاره کرد. این چسبندگی ها که در اغلب جراحی ها رخ می دهد می تواند موجب درد های موضعی و جوش خوردگی های اشتباهی شود که ممکن است در آینده برای شما مشکلاتی را ایجاد کند.
بهترین روش جراحی شکم و پهلو که در بسیاری از کلینیک ها و بیمارستان ها انجام می شود روش جراحی شکم باز است که در آن پزشک می تواند به راحتی عمل را انجام داده و عملیات دقیق تری برای زیبا تر شدن شکم و پهلو ها انجام دهد.

هزینه عمل جراحی شکم و پهلو
جراحی شکم و پهلو لیپولیز

جراحی شکم و پهلو لیپولیز

شاید دوستی داشته باشید که از چاقی رنج می برد و دچار این معضل بزرگ شده است. بسیاری از افراد فکر می کنند که آن درمانی ندارد اما باید بگویم که سخت در اشتباه هستید. لیپولیز شکم یکی از آن راهکارها برای درمان چاقی می باشد. این روش بی خطر بوده و میزان اثر بخشی آن نیز طبق برآوردها بسیار خود ارزیابی شده است. از این روش استفاده می شود تا بافت های اضافی زیر پوستی شکم را ذوب کند. همچنین باید بدانید که این روش با روش دیگری به نام لیپوساکشن تفاوت دارد. علاوه بر آن، گفته می شود که این روش درمان دارای هیچ گونه عوارضی نمی باشد و زخم و کبودی به همراه ندارد. از این روش برای سوزاندن چربی های اضافی ران، شکم، غبغب، پهلو و بازوها استفاده می کنند.

جراحی شکم و پهلو لیپوماتیک

جراحی شکم و پهلو لیپوماتیک

در مورد لیپوماتیک گفته می شود که نوعی از لیپوساکشن می باشد که عواقب و درد کمتری نسبت به آن دارد. از این روش استفاده می شود تا بافت های چربی اضافی را از زیر پوست خارج کنند و اندام های چاق بدن را با این روش لاغرتر و به آنها فرم بدهند. این عمل را نیز می توان در قسمت هایی مانند پهلو، شکم، ران، پشت، باسن، سینه، گردن و چند قسمت دیگر انجام داد. گاهی اوقات پس از اینکه عمل را انجام دادید، احتمالا در قسمت مورد نظر شاهد افتادگی و شل شدگی پوست باشید. برای اینکه از این لحاظ نیز خارج شوید جراحی لیفت انجام می شود تا اصلاحاتی را بوجود بیاورند.

بهترین روش جراحی شکم و پهلو

بهترین روش جراحی شکم و پهلو

در مورد بهترین روش موجود حرف و حدیث و نظرات مختلفی وجود دارد که از پرداختن به آنها خودداری می کنیم. در اینجا لازم است این نکته را گوشزد کنیم که قبل از انجام و استفاده از هر روشی باید با دکتر متخصص در همان زمینه مشورت صورت گیرد. به همین خاطر است که نمی توان به راحتی بگوییم که فلان روش از همه بهتر است. شاید در مواقعی یک روش خاص نسبت به روشی دیگر جواب بهتری بدهد و انتظارات ما را بهتر فراهم نماید. از این رو توصیه اکید ما این است که تحقیق و مشورت با صاحبان مهارت در آن زمینه را فراموش نکنید تا به نتیجه دلخواهتان برسید.

جراحی باز شکم و پهلو

عوارض عمل شکم و پهلو

در صورتی که مشکلی در قسمت و یا فرم شکم یا پهلوی خود احساس می کنید، می توانید از جراحی استفاده کنید تا آن قسمت ها را اصلاح کنید. در برخی از افراد قسمت شکم آنها بزرگ می باشند و واضح است که از این نکته رنج می برند و اذیت می شوند. همچنین برخی دیگر نیز مخصوصا بانوان پس از زایمان احساس می کنند که در قسمت شکم و پهلو دچار افتادگی هستند و پوست آن قسمت ها شل شده اند. برای همه این موارد می توانید به پزشک مراجعه کنید و پس از مشورت های لازم لایه های چربی های اضافی آن قسمت ها را بردارید و خود را از شر آنها خلاص کنید.

بیشتر بخوانید
جراحی قلب باز با لیزر و بدون بیهوشی زیر نظر بهترین دکتره با هزینه مناسب

شاید شما نیز شنیده باشید که این نوع جراحی نیز دارای عوارضی می باشد که قصد داریم به چند مورد آن بپردازیم. شایع ترین عوارض پس از عمل تنگی محل ناف می باشد که با گذشت زمان و انقباض محل زخم ناف به تدریج تنگ می شود. برای درمان ان می باید گاز چربی را داخل ناف خود قرار دهید. البته راهکار دیگری نیز اعلام می شود که می توانید از تیله های اسباب بازی استفاده کنید و روزانه آنها را شستشو و چرب کنید. همچنین یکی دیگر از عوارض آن می توان به سیاه شدن دور شکم اشاره کرد که این نیز امری عادی است. برای این کار می باید پوست نکروزه را بردارید و پانسمان خیسی را در آن محل بگذارید تا به تدریج و با گذشت زمان گرافت پوستی انجام گیرد. علاوه بر آن، عدم تقارن شکم، بالا بودن محل برش آن و محل نامناسب ناف از عوارض دیگر این روش می باشد.

هزینه عمل جراحی شکم و پهلو

هزینه عمل جراحی شکم و پهلو

حتما می دانید که نمی توان هزینه برخی از عمل ها را در ابتدا حدس و برآورد کرد. انجام و هزینه چنین جراحی هایی به ویژگی های زیادی بستگی دارد که باید قبل از همه با پزشک مشورت شود. مثلا در هزینه لیپوماتیک مقدار چربی اضافه ناحیه مورد نظر قیمت را بالا و پایین می برد. پس قیمت آن به عوامل زیادی وابسته می باشد که حتما باید توسط متخصص برآورد شود.

فیلم جراحی شکم و پهلو

فیلم عمل شکم و پهلو

اغلب افراد به دنبال راهی برای لاغر تر شدن می گردند به همین منظور انجام چنین عملی امروزه طرفداران بسیاری دارد. این افراد با تحقیق و جستجو در فضای مجازی می خواهند تمام اطلاعات موجود در مورد آن را در ابتدا کسب کنند و سپس با مشورت نهایی با متخصص در مورد آن تصمیم بگیرند. هستند کسانی که در صفحات مجازی تبلیغات بیهوده می کنند تا فقط بازدید کننده را جذب کند اما مراکزی تخصصی نیز وجود دارد تا شما به راحتی پاسخ تمام سوالات خود را پیدا کنید.

امروزه دنیای تکنولوژی پیشرفت چشمگیری در همه زمینه ها داشته است و در مورد هر موضوعی که بخواهید به راحتی می توانید اطلاعات جامع و کاملی را بدست بیاورید. برخی از افراد به دلیل ترس و اضطراب از انجام جراحی شکم امتناع می کنند که به آنها توصیه می کنیم که روش های دیگری نیز برای رسیدن به هدف مورد نظرتان وجود دارد. چاقی وجود چربی های اضافی در زیر پوست می باشد که به راحتی می توان آن را درمان کرد. تنها کافیست فیلم عمل آن را در اینترنت سرچ کنید تا ببینید که به راحتی این کار امکان پذیر است.

سوالات متداول در مورد عمل جراحی شکم

آیا جراحی شکم و پهلو عوارض دارد؟

در برخی از موارد عواقبی نیز به همراه دارد اما جای نگرانی نیست.

هزینه جراحی شکم و پهلو چقدر می باشد؟

این مورد را نمی توان بیان کرد زیرا باید توسط متخصص برآورد شود.

انواع جراحی شکم و پهلو را نام ببرید؟

لیپولیز و لیپوماتیک دو روش این جراحی می باشد که در هر دو هدف زدودن چربی های اضافی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *