هزینه جراحی شکم و پهلو

هزینه جراحی شکم و پهلو (لیپوماتیک) چقدر است ؟ + معرفی دکترهای قیمت مناسب و با کیفیت

برای انجام عمل های جراحی مختلف، همیشه این استرس وجود دارد که هزینه های آن چه مقدار خواهد شد. پس بدون اطلاع از هزینه ها و قیمت عمل جراحی مورد نظر، نمی شود اقدام به عمل جراحی کرد.در رابطه با عمل های جراحی زیبایی نیز همین شرایط وجود دارد. در این مقاله می خواهیم تا در ارتباط با هزینه جراحی شکم و پهلو به شما اطلاعاتی را بدهیم.

هزینه جراحی شکم و پهلو

حتی در موارد ضروری نیز مشاهده می شود که اطلاع از هزینه های عمل جراحی ممکن است باعث شود تا فرد از انجام آن عمل منصرف شود. که از مهم ترین علت های موجود می توان به افزایش قیمت عمل های جراحی و همچنین نداشتن توانی مالی افراد نیازمند جراحی اشاره کرد. مثلا فرض کنید که شخصی دچار سکته قلبی شده و نیاز به عمل جراحی قلب باز دارد. با وجود هزینه های سر سام آور جراحی های قلب، فرد در صورت نداشتن بیمه هایی که هزینه های عمل های جراحی حساس و مهم را بر عهده می گیرند، ممکن است به علت کمبود مالی جراحی نشده و جان خود را از دست بدهد.

پس اطلاع از هزینه ها و قیمت عمل جراحی مورد نظر بسیار با اهمیت است. همچنین فردی که احتیاج به عمل جراحی دارد باید در ارتباط با بیمه های مختلف نیز اطلاعاتی را داشته باشد تا در صورت نیاز بتواند از آن ها استفاده کند. امروزه با توجه به افزایش تعداد افراد جامعه و افزایش جمعیت روز افزون، تعداد بیمارستان ها و کلینیک هایی که قابلیت انجام عمل های جراحی، به خصوص عمل های جراحی سنگین مانند جراحی قلب و عروق، جراحی های مغز و اعصاب، داخلی و غیره را داشته باشند، افزایش چشم گیری داشته است که این امر به خودی خود باعث افزایش سطح سلامت کشور می شود و همچنین در جهت افزایش رفاه حال مردم بسیار موثر است.

هزینه جراحی شکم و پهلو
کوچک کردن شکم

اما باید در نظر داشته باشید که اغلب کلینیک های مهم و با تجهیزات و امکانات عالی، خصوصی هستند و به علت بی حساب و کتاب بودن نظارت های پزشکی و عدم سر کشی از این سازمان های خصوصی، نرخ های انجام عمل های جراحی مختلف و یا حتی یک بستری شدن ساده و اشغال یک تخت به مدت یک شب، بسیار بالا و گران قیمت است. پس در عمل باز هم افراد نیازمند جامعه از امکانات این سازمان ها و نهاد ها برخوردار نخواهند شد. در نتیجه بیمارستان ها و نهاد های دولتی که قیمت های پایین تری دارند بسیار پر متقاضی و شلوغ هستند و اغلب برای بستری شدن و یا انجام عمل جراحی جایی ندارند و نوبت های طولانی مدت می دهند.

بگذریم، در رابطه با هزینه های جراحی های زیبایی و مخصوصا جراحی زیبایی شکم و پهلو، ابتدا باید با روش ها و مدل های اینگونه عمل های جراحی آشنایی هایی داشته باشیم(قیمت جراحی شکم و پهلو).

هزینه جراحی شکم پهلو

جراحی های شکم و پهلو، روش های مختلفی دارد. یکی از این روش ها، روش ابدومینوپلاستی یا عمل جراحی شکم به روش باز می باشد. در این روش پزشک جراح با برش زدن پوست و بافت های زیرین آن، به قسمت مورد نظر برای عمل جراحی دست پیدا کرده و می تواند با خارج کردن چربی ها و یا جراحی نواحی داخلی تر کار خود را به پایان رساند.هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد با نازل ترین قیمت ها نیز انجام می گیرد.

در صورت خارج شدن چربی ها توسط پزشک جراح و یا در مواقع دیگر مثل زایمان طبیعی و یا غیر طبیعی (سزارین) که بعد از خارج شدن جنین و به دنیا آمدن کودک احتمال می رود که بافت عضلانی شکم از لایه های داخلی شکم فاصله گرفته و همچنین پوست نواحی شکم در اثر کشیدگی گشاد شده باشد، نیاز است تا به ترمیم بافت های عضلانی پرداخته شود و آن ها را به حالت قبلی برگرداند. همچنین پوستی که دچار کشیدگی شده پس از انجام عمل مورد نظر، به صورت پوست اضافی و آویزان در می آید که ظاهر بدی را برای شکم فرد به وجود می آورد.

بیشتر بخوانید
کوکتل بینی در مشهد + 70 درصد و بررسی عوارض و چسب های کوکتل بینی

این کشیدگی ها بیشتر در نواحی ناف و قسمت های زیر شکم بیشتر خود را نشان داده و باعث زشت شدن بدن فرد می شود. در نتیجه بسیار لازم است که پزشک برای این مقدار پوست اضافی نیز فکری بکند تا آن را از بین ببرد و زیبایی را به بدن فرد برگرداند.

هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

کاری که پزشک برای پوست های اضافی انجام می دهد، معمولا این است که با کمک جراحی پلاستیک آن ها را بریده و از بدن جدا می کند. اما در برخی موارد اگر فرد لاغری بیش از حد داشته باشد و یا در سطح پوست خود فرو رفنگی هایی داشته باشد که به صورت پوست شلی در آمده باشد، پزشک با تزریق چربی و یا پروتز ژل ها و مواد مخصوص می تواند این عارضه های پوستی را بر طرف کند.

هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو به روش های انجام لیپوماتیک شکم و دستگاه های مورد استفاده در این عمل بستگی دارد. از دستگاه هایی که برای انجام لیپوماتیک (لیپوساکشن فاقد درد)، استفاده می شوند، می توان به واترجت، اولترازد، ویز و غیره اشاده کرد.

همان طور که می دانید در مقدار هزینه جراحی زیبایی شکم و پهلو، هزینه های جانبی مربوط به دستگاه ها و لوازم مختلف جراحی نیز لحاظ می شوند.

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد

پیکر تراشی موضعی یا همان لیپوماتیک از جدید ترین روش های جراحی شکم برای لاغری است که در همه جای دنیا استفاده می شود و کمترین ضرر را برای بافت های اطراف چربی های هدف دارد و کمترین آسیب را به این بافت ها می رساند. این روش مورد تایید سازمان اف دی ای آمریکا شناخته شده و از جانب این سازمان بی خطر شناخته شده است.

در روش لیپوماتیک بر خلاف عمل های جراحی زیبایی و لاغری قدیمی، دیگر پس از عمل، اثری از کبودی ها و تورم و التهاب در ناحیه مورد نظر برای عمل نخواهد بود. پس از انجام چربی زدایی نواحی زیر پوست با روش لیپوماتیک، پوست صاف شده و دیگر چربی ها مثل حالت قبل بر نخواهند گشت.

هزینه عمل جراحی شکم و پهلو در اثر آسیب های شدید پوستی، زیاد خواهد شد و نیاز به عمل های جراحی ترمیمی پوست، وجود خواهد داشت.

هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه جراحی لیپوماتیک شکم و پهلو

هزینه این جراحی موضوعی است که برای بسیاری مهم می باشد. لیپوماتیک یکی از تازه ترین و بهترین روش ممکن برای لیپوساکشن می باشد که گفته می شود کم خطر است. در صورتی که در قسمت های مختلف بدن خود مانند ران، شکم، پهلو، بازو و ساق پای خود چربی های اضافه دارید، می توانید با استفاده از این روش آنها را از بدن خارج نمایید. روش های قدیمی و سنتی برای لاغری وجود دارد اما گفته می شود که درصد آمبولی لیپوماتیک نسب به آنها بسیار کم و نزدیک به صفر می باشد.

همچنین سازمان بهداشت نیز استفاده از این روش را به عنوان یکی از روش های لاغری تایید کرده است. هزینه های این روش به مولفه های زیادی بستگی دارد که یکی از آنها مهارت و تخصص پزشک می باشد. میزان تخصص و مهارت پزشک هر چقدر بیشتر باشد، مطمئنا نتیجه نهایی دارای کیفیت بهتری خواهد بود. به همین دلیل است که این مولفه تاثیر زیادی روی هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو دارد.

هزینه عمل شکم و پهلو

هزینه عمل شکم و پهلو

همانطور که می دانید از بین بردن چربی های زائد دور شکم و پهلو یک نوع پیکر تراشی گفته می شود که بر اساس آن، چربی های اضافه از بدن خارج و پوست محل آن کشیده می شود. یکی از مولفه های تاثیر گذار روی هزینه را در پست قبلی اشاره کردیم. اما یکی دیگر از این مولفه ها هزینه های مربوط به کلینیک می باشد. اینکه عمل شما در کجا انجام شود نیز مهم می باشد. در صورتی که عمل در مطب خصوصی انجام شود، مطمئنا هزینه آن حداقل دو برابر می شود. البته این خود به تجهیزات نیز بستگی دارد.

به عنوان مثال می توان به تخت های ویژه ای که برای انجام این عمل وجود دارد، مشاورانی که بیمار را راهنمایی می کند و نیز رعایت تمام نکات بهداشتی و استفاده از لوازم یک بار مصرف همه و همه روی قیمت آن تاثیر می گذارد. اگر در بیمارستان جراحی انجام می دهید، روزهای بستری پس از عمل نیز مهم می باشند. معمولا بیمارستان ها به ازای هر شب مقداری نیز به هزینه نهایی اضافه می کنند. علاوه بر آن، داروهای مصرف شده در این مدت نیز لیست می شوند و در موقع مرخص شدن بیمار روی فاکتور نهایی اضافه می شوند.

هزینه جراحی شکم و پهلو چقدر است؟
لیپوساکشن چیست؟

هزینه جراحی شکم و پهلو چقدر است؟

خوب تا اینجا موارد مهمی را مورد بررسی قرار دادیم که تصویر روشنی نسبت به هزینه آن در ذهن شما نقش بست. اما این تمام هزینه ها نیست. یکی دیگر از عواملی که روی آن تاثیر می گذارد، محل انجام عمل است. حتما می دانید که چربی های اضافه در قسمت های مختلف بدن شکل می گیرند و موجب احساس ناخوشایند در افراد می شوند. ران، بازو، شکم و پهلو از موارد شایع آن می باشد. در صورتی که می خواهید لیپوماتیک در اطراف بازو انجام شود، قیمت آن با ران و شکم متفاوت می باشد. معمولا در بازو زمان کمتری نسبت به شکم و پهلو نیاز است و به همان نسبت هزینه آن کمتر می باشد. همچنین در ران ها نیز عمل ساده تری نیاز است پس نمی توان آن را برابر با جراحی پهلو و شکم دانست. علاوه بر آن، بیماری که می خواهد همزمان دو عمل شکم و پهلو را با هم انجام دهد، قطعا هزینه آن بالاتر خواهد بود. پس تا اینجا باید این موارد را در نظر بگیرید تا درک روشنی از قیمت آن داشته باشید.

قیمت جراحی شکم و پهلو

قیمت جراحی شکم و پهلو

برخی از بیماران هستند که جراحی آنها تنها با یک جلسه تمام نمی شود. پزشکان به این جور بیماران توصیه می کنند تا در چندین جلسه پشت سر هم نسبت به درمان بیماری خود اقدام کنند. معمولا میزان چربی های اضافی شکم و پهلوی این بیماران زیاد می باشد. همچنین معمولا برای این جراحی یک نفر کافی نیست و نیاز به یک تیم جراحی قوی می باشد. یک تیم پزشکی شامل متخصص، دستیاران او، تکنسین اتاق عمل و غیره می باشد که روی هزینه آن تاثیر می گذارد. برخی از مراکز هستند که به مناسبت خاص تخفیف هایی را ارائه می کنند. می توانید با مراجعه به آنها در آن زمان از تخفیف برخوردار شوید. توصیه می کنیم که قبل از اینکه به جواب سوالات خود از طریق اینترنت دست یابید، حتما با پزشک مشورت حضوری یا تلفنی داشته باشید.

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد

در شهر مشهد نیز مراکزی وجود دارد که می توانید به آنها مراجعه و نسبت به درمان خود اقدام کنید. از آنجایی که این شهر یکی از قطب های حال حاضر پزشکی کشور محسوب می شود، تجهیزات و امکانات خوبی به همراه پزشکان متخصص روانه این شهر شده است. بافت جمعیتی و نیز وجود توریست های خارجی دلیلی برای این موضوع به شمار می رود. هزینه این عمل نیز به عوامل زیادی بستگی دارد که در بالا شرح داده شد. اما معمولا مراکز و کلینیک های مختلف هزینه های متفاوتی را دریافت می کنند که تقریبا نزدیک به هم هستند.

بیشتر بخوانید
عوارض جراحی زیبایی شکم چیست؟ بایدها و نبایدهایی که باید در مورد جراحی شکم بدانید

در برخی از سایت ها هزینه های متفاوتی را اعلام کرده اند که به طور کلی هزینه آن را تا 12 میلیون تومان نیز اعلام شده است. به عنوان مثال لیپوماتیک شکم و پهلو نیز هر یک حداقل حدود 2 و نیم میلیون تومان ذکر شده است. یا اینکه هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو به روش لاغری بین 5 تا 7 میلیون برآورد شده است. اما لازم است ذکر کنیم که این قیمت ها تغییر می کند و برای بدست آوردن قیمت دقیق باید با پزشک مشورت کنید. همچنین می توانید در هر زمان با مشاوران ما در جراح با ما تماس بگیرید و از جدیدترین قیمت های روز در این زمینه اطلاع داشته باشید.

سوالات متداول در مورد قیمت عمل زیبایی شکم و پهلو

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد چقدر است؟

گفته می شود که قیمت آن از دو و نیم میلیون تومان شروع می شود.

هزینه جراحی شکم و پهلو در تهران چقدر می باشد؟

در این شهر نیز قیمت ها متفاوت می باشد و معمولا از همان دو و نیم میلیون تومان شروع می شود.

هزینه جراحی شکم و پهلو را از کجا بدست بیاورم؟

قیمت های روز لیپوماتیک را می توانید از مشاوران جراح با ما بدست بیاورید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.