جراحی شکم و پهلو در مشهد

جراحی شکم و پهلو در مشهد با هزینه کم زیر نظر بهترین متخصص ها

جراحی شکم و پهلو در مشهد نیز مانند سایر شهر های بزرگ و کوچک ایران انجام می شود و تعداد آن ممکن است از بسیاری از مکان های مختلف کشور بیشتر باشد. مشهد به علت این که شهری زیارتی است، همه روزه مسافران و توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کند. به همین دلیل مکان خوبی برای کسب و کار های مختلف من جمله پزشکی و جراحی های مختلف می باشد.

  • جهت مشاوره برای دریافت بهترین قیمت با ما تماس بگیرید.

جراحی شکم و پهلو در مشهد

در این مقاله در رابطه با جراحی های زیبایی و درمانی شکم صحبت می کنیم و اطلاعاتی را در اختیار شما می گذاریم. جراحی های شکم و پهلو امروزه بسیار انجام می گیرند. زیبایی اندام امری بسیار مهم برای خانم ها و آقایان در سنین مختلف است و باعث افزایش اعتماد به نفس و نشاط فردی می شود. هنگامی که افراد دچار چاقی می شوند دیگر به خود اجازه نمی دهند تا در مراسم و مجالس مختلف خانوادگی و یا اداری شرکت کنند. در نتیجه منزوی شده و بعضا دچار افسردگی های سخت خواهند شد.

برای جلوگیری از اتفاقاتی که گفته شد، امروزه راه حل های بسیار مختلفی وجود دارد. افراد می توانند با ورزش کردن به صورت روزانه و حرفه ای، اندام تراشیده و زیبایی برای خود بسازند که البته این کار نیازمند پشتکار و زمان فراوانی بوده که بسیاری از مردم به علت نداشتن وقت کافی و یا صبر کافی از این روش صرف نظر می کنند.

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد

یکی دیگر از روش هایی که انسان می تواند برای جلوگیری از چاقی پیش بگیرد، داشتن رژیم های غذایی مختلف است. کسی که مبتلا به چاقی و اضافه وزن می باشد باید از رژیم های سخت و طاقت فرسایی که دکتر تغذیه برایش مشخص می کند پیروی کرده تا در صورت جواب دادن، بعد از مدت زیادی به اندام دلخواه و طبیعی خود برسد. البته این را هم بایید در نظر داشته باشیم که رژیم غذایی به تنهایی کافی نبوده و فرد در کنار رژیم غذایی مناسب که باید توسط متخصص نوشته شود، باید به صورت پیوسته و مداوم ورزش هایی را هرچند سبک، انجام دهد. این امر نیز به خاطر زمان بر بودن، مورد انتخاب افراد زیادی قرار نمی گیرد، چرا که پس از اندک زمانی که می گذرد، فرد ممکن است نتیجه ای در تغییر وزن و یا ظاهر خود مشاهده نکند و از ادامه مسیر به این روش، نا امید و منصرف شود.

لاغری و رسیدن به اندام مورد نظر و دلخواه، راه ها و روش های دیگری نیز دارد. اما روش هایی وجود دارد که با انجام آن ها فرد به سرعت به نتیجه دلخواه و مد نظر خودش می رسد. یکی از این روش ها، انجام عمل جراحی پلاستیک زیبایی شکم و پهلو ها می باشد. در صورت انجام عمل جراحی شکم و پهلو ، فرد می تواند به راحتی و در یک جلسه از شر چربی های موجود در پهلو ها و شکم خود خلاص شود.

انواع جراحی شکم و پهلو

عمل های جراحی شکم و پهلو ها روش های متعددی دارد که در این مقاله به چند مورد از آن ها می پردازیم. اگر فرد بیمار دارای ذخایر چربی عظیمی در سطح زیر پوست بدن خود در نواحی شکم و پهلو ها باشد، می تواند از عمل جراحی ابدومینوپلاستی استفاده کند. در این روش جراحی شکم و پهلو، پس از شناسایی نوع شکم و نیاز ها و هدف از جراحی آن، با توجه به نظر پزشک و توسط او، برش هایی در نواحی زیر شکم، پهلو ها، ناف و یا پشت بدن انجام شده و سپس جراح از طریق این برش های اجاد شده بر روی پوست، اقدام به انجام عمل جراحی می کند.

جراحی شکم و پهلو مشهد

با برش زدن ناحیه مناسب، خارج کردن چربی ها بسیار راحت بوده و پس از آن پزشک پوست اضافی به جا مانده از زمان چاقی را خارج می کند. در نتیجه فرد بعد از یک جلسه، به اندام دلخواه خود می رسد. برای خلاص شدن از شر چربی ها باید در نظر داشته باشید که در صورت تمایل به عمل جراحی زیبایی شکم و پهلو، با تیغ جراحی و بیهوشی و .. سر و کار خواهید داشت. اما در صورتی که از عمل جراحی و عوارض بع از آن می ترسید و یا تمایلی به انجام آن ندارید، می توانید از روش هایی مانند لیپوماتیک (لیپوساکشن چربی های شکم) و یا دیگر عمل های پیکر تراشی استفاده کنید.

بیشتر بخوانید
مراقبت های بعد از عمل بینی و مواردی که باید حتما رعایت کنید

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد در صورت انجام روش لیپوماتیک قیمتی بین چهار تا هشت میلیون خواهد بود که البته بسته به نظر پزشک و کلینیکی که در آن اقدام به عمل می کنید دارد.
جراحی شکم و پهلو مشهد زیر نظر متخصصین جراحی های زیبایی و پلاستیک انجام می شود که تا کنون بالای هزار عمل موفق داشته اند.

دکتر جراحی شکم و پهلو در مشهد

در روش لیپوماتیک که همان روش لیپو ساکشن اما بدون درد است، به کمک یک موتور بادی حرکات ارتعاشی چرخشی و نوسانی به وجود می آید که برای لوله کانولا فراهم شده و به وسیله این سه نوع حرکت به وجود آمده یک نوع مسیر مارپیچ مانند ایجاد می شود که سبب شکستن بافت چربی به ذرات ریز تر شده و با خارج کردن این ذرات، سبب کاهش حجم شکم و پهلو ها و سایر نواحی بدن مانند غبغب و گردن می شود.
دکتر جراحی شکم و پهلو در مشهد از جدید ترین متد ها و روش های انجام عمل جراحی زیبایی پهلو و شکم استفاده می کند.

بهترین جراح شکم و پهلو در مشهد

یک متخصص جراحی شکم و پهلو در مشهد با انجام عمل ابدومینوپلاستی یا همان جراحی شکم به روش باز توانست تا لایه های عضلانی جدا شده از دیواره شکم یک خانم در اثر زایمان های زیاد را به حالت اولیه بازگرداند. و این یکی از مزیت های روش جراحی شکم به روش باز می باشد.

قیمت جراحی شکم و پهلو در مشهد مبلغ مختلفی دارد که می توان به طور میانگین بازه ای بین دو تا بیست میلیون تومان را برای آن در نظر گرفت. توجه داشته باشید که فقط یک جراح زیبایی پلاستیک شکم می تواند هزینه چنین عملی را مشخص کند. همچنین باید دقت شود که قبل از مشورت با جراحان مختلف نباید تصمیم در رابطه با این عمل جراحی گرفته شود(جراح متخصص شکم و پهلو در مشهد).

جراحی شکم و پهلو لیپوماتیک در مشهد

جراحی شکم و پهلو  لیپوماتیک در مشهد

این نوع از جراحی، لیپوساکشن نیز می گویند که گفته می شود درد و عوارض کمتری دارد. با استفاده از این نوع جراحی می توان بافت های چربی اضافه از زیر پوست را خارج کرد و اندام های مورد نظر را از لحاظ ظاهری لاغرتر کرد. علاوه بر شکم و پهلو، از این روش برای برداشتن چربی های اضافی، تنظیم افتادگی، شل شدگی در پوست قسمت هایی مانند دست، بازو، پشت، باسن، سینه، گردن و حتی در مواردی صورت استفاده می شود. اگر راه دیگری برای خلاص شدن از شر چربی های اضافه بدن خود ندارید، می توانید از این روش استفاده کنید تا به وسیله دستگاه لیپوماتیک چربی های اضافه بدن خود را به صورت محلولی خارج کنید.

این محلول ها می توانند به قسمت های دیگر تزریق شوند. برخی از بیماران می خواهند با استفاده از روش لیپوماتیک چربی های اضافه خود را خارج کنند و به قسمت باسن خود تزریق نمایند. به این عمل لیپوترانسفر گفته می شود. با استفاده ازا ین روش می توانید به فرم ایده آل خود دست یابید. این نوع از جراحی در حال حاضر در شهر مشهد نیز انجام می شود و می توان دکتران قابل و ماهری در این زمینه پیدا کرد. شما می توانید برای راهنمایی بیشتر با تیم جراح با ما تماس بگیرید تا مشورت های لازم را توسط کارشناسان ما به شما انتقال یابد.

جراحی شکم و پهلو لیپولیز در مشهد

جراحی شکم و پهلو لیپولیز در مشهد

افراد چاق همیشه با معضلی بزرگ روبرو هستند و در بیشتر موارد راه های زیادی را برای درمان امتحان کرده اند. یکی از روش های درمانی لیپولیز می باشد. این روش بی خطر می باشد و بافت های اضافی چربی موجود در شکم را از بین می برد. این روش با روش لیپوساکشن متفاوت می باشد. همچنین از این روش نیز می توان برای سوزاندن چربی های اضافه قسمت های ران، شکم، غبغب، پهلو و بازوها استفاده کرد. لیپولیز هیچ عوارضی ندارد و پس از انجام آن زخم و کبودی بر روی بدن باقی نمی گذارد. یکی از تفاوت های این روش با لیپوساکشن این است که پس از انجام آن بدن دچار شل شدگی یا افتادگی نمی شود.

بیشتر بخوانید
کاشت مو در مشهد با هزینه کم و تخفیف ویژه در بهترین کلینیک ها و مراکز

این روش به صورت مزوتراپی می باشد که در آن از امواج صوتی استفاده می شود. همچنین در آن فرکانس های خاصی از اولتراسونیک استفاده می شود که موجب می شوند چربی های ناحیه شکم ذوب شود. این روش نیز در حال حاضر در شهر مشهد در مراکز زیادی انجام می شود و شما می توانید به راحتی در ابتدا تحت معاینه پزشک قرار گرفته و سپس درمان خود را شروع کنید. شهر مشهد یکی از شهرهایی است که به دلیل توریستی بودنش امکانات و تجهیزات بسیاری دارد.

عکس جراحی شکم و پهلو در مشهد

عکس جراحی شکم و پهلو در مشهد

همانطور که می دانید در جراحی شکم و پهلو عواملی مانند زیبایی، از بین بردن چربی های اضافی، افتادگی، شل شدگی و چند مورد دیگر موثر می باشند. یکی از مهمترین جراحی های شکم ابدومینوپلاستی می باشد که با استفاده از آن می توانید چربی های اضافه شکم و پهلوی خود را بسوزانید تا آن را لاغرتر کنید. همچنین این کار موجب می شود تا شکم شما صاف تر و مسطح تر به نظر آید که تاثیر زیادی در زیبایی شما می گذارد. به وسیله این روش می توانید شلی و افتادگی موجود در این نواحی را رفع کنید و شکمی سفت تر داشته باشید.

از نظر علم زیبایی شناسی شکمی زیبا می باشد که فاقد خطوط استریا باشد. با استفاده از جراحی می توانید پوست اضافه قسمت های شکم و پهلوی خود را بردارید تا زیباتر به نظر آید. معمولا خانم هایی که باردار می شوند، پس از به دنیا آمدن فرزند به این روش روی می آورند. در مشهد نیز جراحانی وجود دارد که می توانید با آنها مشورت کرده و شما را با نشان دادن تصاویری در این زمینه کمک کند. همیشه به یاد داشته باشید که مشورت قبل از اقدام بهترین گزینه می باشد.

عمل جراحی شکم و پهلو در مشهد

عمل جراحی شکم و پهلو در مشهد

اما شاید این سوال برای شما به وجود آید که استفاده از کدام روش برای شما مناسب می باشد. همانطور که گفته شد در ابتدا باید با پزشک خود مشورت کنید و اهداف خود را برای او شرح دهید. سپس با توجه به روش درمانی که برای شما انتخاب می شود، می توانید درمان را شروع کنید. در شهر مشهد نیز تا به حال عمل های زیادی در این زمینه انجام شده است. مشهد یکی از قطب های درمانی کشور محسوب می شود. هر ساله زائران زیادی با دو هدف زیارت و درمان به این شهر مسافرت می کنند.

به همین دلیل است که تمرکز بیشتر پزشکان در این شهر متمرکز است. همچنین یکی از دلایل دیگری که پزشکان این شهر را به عنوان مقصد درمانی خود انتخاب می کنند، وجود تجهیزات پیشرفته و بروز می باشد. شما می توانید در مورد همه روش های درمانی در طول شبانه روز با متخصصان در جراح با ما تماس بگیرید تا به طور رایگان به مشورت های لازم را ارائه دهند.

فیلم عمل شکم و پهلو در مشهد

فیلم عمل شکم و پهلو در مشهد

در جلسه مشورت دهی ممکن است پزشک برای شما فیلمی از عمل مربوط را نشان دهد تا به شما اطمینان دهد که بهترین نتیجه در انتظار عمل شما خواهد بود. همچنین در این فیلم احتمال دارد که اشاره ای به انواع عمل کند و موارد دیگری نظیر اقدامات قبل و بعد از عمل، هزینه، دستورالعمل های بهداشتی و غیره وجود داشته باشد. شما در حین تماشای این فیلم می توانید تمام سوالات خود را بپرسید تا پاسخ آن ها داده شود.

سوالات متداول در مورد عمل شکم و پهلو در مشهد

آیا جراحی شکم و پهلو در مشهد انجام می شود؟

بله مراکز زیادی هستند که در این زمینه به طور حرفه ای فعالیت می کنند و به بیماران خدمات ارائه می دهند.

هزینه جراحی شکم و پهلو در مشهد چقدر می باشد؟

قیمت این عمل به موارد زیادی بستگی دارد که می توان نوع عمل، تجهیزات، دستمزد پزشک و چند مورد دیگر اشاره کرد.

جراحی شکم و پهلو در مشهد به چند روش انجام می شود؟

تمام روش های ممکن برای درمان بیماری در این شهر انجام می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.