پیکر تراشی بدون جراحی چیست

پیکر تراشی بدون جراحی چیست؟ برسی هزینه و نکات مهم در این مورد

پیکر تراشی بدون جراحی شاید در ابتدا امری محال و غیر ممکن به نظر برسد و افراد گمان کنند که این حرف بی اساس و دروغ است اما باید دانست که عمل پیکر تراشی از آن دسته از اقداماتی است که بدون جراحی انجام می شود و امروزه بسیار طرفدار دارد.

پیکر تراشی بدون جراحی چیست

پیکر تراشی بدون جراحی چیست؟

همه ی افراد به ویژه بانوان به دنبال اندامی متناسب و زیبا هستند و انواع و اقسام ورزش های مختلف را انجام می دهند و یا رژیم های غذایی مختلفی را امتحان می کنند. اما نتیجه روش های استفاده شده مانند ورزش و رژیم های غذایی و … طولانی مدت حاصل می شود و مدتی طول می کشد که افراد به اندام متناسب خود برسند. پیکر تراشی یکی از روش هایی است که در کوتاه مدت به نتیجه مطلوب خواهند رسید و بسیاری افراد آن را امتحان می کنند.

 یکی از عمل های پیکر تراشی که بدون جراحی حساب می شود لیپوماتیک نامیده می شود که در آن افراد می توانند به اندام متناسب خود برسند و راه های سختی که طاقت فرسا و طولانی می باشد را کنار بگذارند. پیکر تراشی بدون جراحی امری امکان پذیر می باشد لیپوماتیک یکی از عمل های زیبایی بدون جراحی می باشد که افراد زیادی آن را امتحان می کنند.

اگر اندامی چاق و پر چربی دارید و با روش های مختلف مانند ورزش و رژیم غذایی و … به نتیجه ای نرسیده اید، می توانید عمل لیپوماتیک را انجام بدهید. در لیپوماتیک چربی های زاید و اضافی بدن به صورت کم خطر و آسان برداشته می شود و افراد می توانند اندام متناسبی که تمایل دارند را به دست بیاورند. جهت لیپوماتیک در مشهد با سایت ما تماس بگیرید.

سال های قبل لیپوساکشن عمل جراحی بود که برای زیبا سازی و تناسب اندام استفاده می شد و چربی های اضافی به طریق جراحی برداشته می شد. اما این روش دارای معایبی بود و خطرناک محسوب می شد. به همین دلیل امروزه لیپوماتیک جایگزین این روش خطرناک شده است و جایگاه خود را  در بین عمل های زیبایی ثابت و محکم کرده است و پزشکان زیبایی در این زمینه بسیار به مهارت بالایی رسیده اند و تخصص یافته اند .

باید گفت که یکی از عمل های کم تهاجم لیپوماتیک می باشد که به آسانی انجام می شود و چندی است که در دنیای زیبایی وارد شده است. این عمل برای تمامی قسمت های بدن از جمله ران ها، باسن، سینه، شکم و … مورد استفاده می باشد و همچنین پهلو ها نیز با این روش چربی هایش از بین می رود که این عمل به لیپوماتیک پهلو یا جراحی شکم و پهلو معروف است.

در این روش نیاز به جراحی نمی باشد و یک برش کوچک به اندازه چند میلی متر برای از بین بردن چربی ها ایجاد می شود.

بنابراین لبپوماتیک یک روش غیر جراحی است که برای انجام آن تنها یک برش ایجاد می شود و تنها در لیپوماتیک سینه چند برش اضافی انجام می شود  و این روش خطرات کمی دارد و عوارض آن بسیار کم می باشد.

پیکر تراشی بدون جراحی به چه صورت است

پیکر تراشی بدون جراحی به چه صورت است

در جریان انجام لیپوماتیک یا همان پیکر تراشی بدون جراحی فرد تحت بی حسی قرار می گیرد و درد و ناراحتی احساس نمی کند.

بیشتر بخوانید
موخوره چگونه به وجود می آید و روش های درمان آن چیست؟

و اگر فردی نگران درد و خون ریزی آن است باید بداند که این عمل تحت بی حسی انجام می شود و فرد در جریان عمل قرار می گیرد ولی دردی احساس نمی کند.

پزشک جراح باید در این زمینه بسیار ماهر باشد و تخصص کافی داشته باشد تا خون ریزی در طول عمل اتفاق نیوفتد زیرا این عمل یک اقدام و جراحی کم تهاجمی است و اگر پزشک در این زمینه مهارت و تخصص نداشته باشد ممکن است خون ریزی اتفاق بیوفتد.

لیپوماتیک روشی است که علم پزشکی بسیار روی آن تاکید دارد و  پیشرفت بسیاری کرده است و آن امروزه فناوری و تکنولوژی های بسیاری را به کار گرفته است. روش هایی مانند لیپوساکشن پیشرفته، اینفراسونیک، لیپوماتیک 3 و اولتراسونیک و … از انواع پیکر تراشی می باشد که لیپوماتیک 3 کاربرد بیشتری دارد و غیر جراحی می باشد.

همان طور که گفتیم لیپوساکشن یک روش جراحی برای پیکر تراشی بدن می باشد و در واقع لیپوماتیک شکل انقلاب یافته و پیشرفته لیپوساکشن می باشد

یکی از روش های ایمنی که بسیار موثر است و جایگزین روش های سنتی شده است لیپوماتیک 3 می باشد که یکی از انواع عمل لیپوماتیک است و افراد زیادی به سراغ آن می روند.

پیکر تراشی بدون جراحی یا لیپوماتیک؟

همان طور که گفتیم لیپوماتیک یک روش غیر تهاجمی و آسان است و در آن ابتدا نواحی که چربی اضافه داشته و پزشک باید آن ها را از بین ببرد، مشخص می شود  و در حین انجام عمل آن نواحی بی حس می شوند و سپس برای از بین بردن و استخراج چربی های اضافی به کمک تیغ در محل چربی ها یک برش چند میلی متری ایجاد می شود و لوله کانولا را داخل لایه چربی فرو می کنند.

این مراحل پیچیده نبوده و به راحتی انجام می شود و نیاز به ترس و نگرانی از جانب بیمار نمی باشد و ریسکی در این عمل وجود ندارد.

با وارد کردن کانولا که یک لوله با حرکات ارتعاشی است کانولا با حرکات ارتعاشی خود باعث جدا سازی بافت های چربی از یک دیگر می شود و آن  را به حالت امولیسیون مایع تبدیل می کند. این لوله بسیار باریک است که در داخل بافت های چربی فرو می رود و در قدم بعدی به وسیله ی دستگاهی چربی های اضافی و جدا شده توسط کانولا بیرون کشیده می شود و تخلیه می شود. آخرین مرحله بخیه زدن برش ها ی ایجاد شده است که توسط پزشک انجام می شود.

متخصصان در زمینه پیکر تراشی باید دوره های زیادی را بگذرانند و در  کلاس های پیکر تراشی بدون جراحی نیز شرکت کنند و باید دانست که آموزش پیکر تراشی بدون جراحی نیازمند به تخصص در رشته پزشکی زیبایی دارد و باید فرد تحصیلات دانشگاهی داشته و در رشته ی پزشکی تحصیل کند.

پیکر تراشی در شهر های مختلف ایران

پیکر تراشی در شهر های مختلف ایران

زنان در تمامی جهان به دنبال زیبایی و کسب تناسب اندام می باشند و همواره راه های مختلفی را برای رسیدن به آن امتحان می کنند. خوشبختانه در تمامی شهر های کشورمان امکانات فراوانی بر قرار است و هر کس به دنبال جراحی های زیبایی است می تواند به یکی از کلینیک های شهر خود مراجعه کند.

بیشتر بخوانید
مقایسه هزینه جراحی بینی در ایران و ترکیه و کشورهای اطراف

مشهد

مشهد یکی از شهر های بزرگ ایران است که امکانات پزشکی فوق العاده ای دارد و مردم این شهر به دنبال کسب بسیاری از تخصص ها رفته اند. پیکر تراشی بدون جراحی در مشهد به شکل پیشرفته ای انجام می شود و افراد زیادی در این شهر این عمل را انجام داده اند.

شیراز

مردمان شیراز همواره به دنبال کسب زیبایی و تناسب اندام بوده اند و راه های مختلفی را برای رسیدن به آن امتحان کرده اند اما پیکر تراشی بدون جراحی در شیراز راه حل جدیدی را برای آن ها ایجاد کرده است.

اصفهان

اصفهان یکی دیگر از شهر های بزرگ ایران است که در آن انواع جراحی های زیبایی انجام می شود و پزشکان حاذقی در تمامی زمینه ها دارد. پیکر تراشی بدون جراحی در اصفهان بسیار معروف است و افراد زیادی به آن مراجعه می کنند.

تهران

پیکر تراشی بدون جراحی در تهران بسیار پیشرفته می باشد و متخصصان حاذقی در بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی این عمل را انجام می دهند و از شهر های دیگر نیز برای انجام آن به تهران سفر می کنند.

قم

در شهر کوچک قم نیز امکان انجام انواع عمل های زیبایی وجود دارد و پیکر تراشی بدون جراحی در قم نیز امکان پذیر است و بعضی از افراد به سراغ آن می روند و انجامش می دهند.

تبریز

یکی دیگر از شهر هایی که مردم آن به زیبایی و تناسب اندام اهمیت می دهند تبریز می باشد به طوری که پیکر تراشی بدون جراحی در تبریز یکی از جراحی های پر مراجعه در این شهر می باشد.

هزینه پیکر تراشی بدون جراحی

 پیکر تراشی یک عمل جراحی زیبایی می باشد و بنابراین بیمه تمام و یا حتی قسمتی از هزینه ی آن را پرداخت نمی کند. این عمل برای قسمت های مختلفی از بدن انجام می شود و ران ها، باسن، پهلو ها، شکم و … می توانند تحت این عمل قرار بگیرند و چربی های اضافه این قسمت ها برداشته شود.

قبل از عمل نیز فرد باید آزمایش هایی انجام بدهد تا پزشک از وضعیت جسمی او آگاه شود و سپس در جلسات مشاوره قسمت های مورد نظر برای برداشتن و از بین بردن چربی ها انتخاب شود.

هزینه عمل شامل این می شود که چه قسمت هایی تحت عمل قرار می گیرند و هر قسمت هزینه مربوط به خود را دارد و دستمزد پزشک و اجاره اتاق عمل نیز باید پرداخت شود. فرد می تواند قبل از عمل جراحی مقدار هزینه پرداختی را از پزشک متخصص جویا شود.  فیلم پیکر تراشی بدون جراحی و عکس های پیکر تراشی بدون جراحی در سایت های مختلف قرار دارد که افرادی که به دیدن آن علاقه دارند می تونند به این سایت ها مراجعه کنند.

هزینه پیکر تراشی بدون جراحی

سوالات متداول

در چه شهر هایی عمل پیکر تراشی بدون جراحی انجام می شود ؟

در شهر های بزرگی مانند تهران و مشهد و اصفهان و … این عمل انجام می شود.

عمل لیپوماتیک شکل جدید کدام عمل می باشد ؟

این روش جایگزین لیپوساکشن شده است

دکتر پیکر تراشی بدون جراحی چه قسمت هایی از بدن را تحت عمل قرار می دهد ؟

ران ها، باسن، شکم، پهلو ها، بازو ها و …

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *