بزرگ کردن سینه با قرص سیپروترون کامپاند

روش های بزرگ کردن سینه با برسی هزینه عمل بزرگ کردن سینه و عکس

در این مقاله قصد داریم تا شما را با روشی بسیار رایج و البته نوین به نام بزرگ کردن سینه آشنا کنیم و به سوالات شما پاسخ دهیم.

  • آیا می دانید شما می توانید از سایت جراح باما تخفیف ویژه ای برای لیفت سینه در مشهد دریافت کنید؟! این یک روش موثر برای زیبایی و خوش فرم بودن سینه ها می باشد.
بزرگ کردن سینه با قرص سیپروترون کامپاند

استاندار های ذهنی هر فرد

یک زن ، برای این که به حداقل اعتماد به نفس برسد، بایستی یک سری استاندارد ها را از نظر خودش داشته باشد این استاندارد ها از نظر هرکس متفاوت است. اما یکی از مهم ترین ویژگی هایی که یک زن می تواند داشته باشد تا از نظر خودش حداقل یک استاندارد لازم را برای رسیدن به حس اعتماد به نفس داشته باشد، اندام متعادل و ایده آل اوست. البته از نظر اندام می توان گفت این خواسته در زن و مرد متفاوت نیست و مشابه یکدیگر است زیرا امروزه هم مردان و هم زنان برای رسیدن به اندام ایده آل خود معضلاتی دارند. گفتیم که زنان برای رسیدن به اعتماد به نفس حداقل، نیاز به دیدن یک ویژگی در خود دارند که این ویژگی می تواند اندام ایده آل شان باشد. در این نشریه با روش های بزرگ کردن سینه به منظور رسیدن به اندام ایده آل در خانم ها آشنا می شویم.

بزرگ کردن سینه با قرص سیپروترون کامپاند

قرص سیپروترون یکی از قرص هایی است که در مواردی مانند جلوگیری از باردار شدن، رفع و درمان مشکل پرمویی در زنان که مربوط به هورمون آندوژن آنها می باشد، برخی هم برای درمان آکنه از آن استفاده می کنند. برخی می گویند سیپروترون کامپاند در بزرگ شدن و تغییر سایز سینه ها در خانم ها تاثیر پذیر است، بله صحیح است. سیپروترون یک قرص ضد بارداری است اما در درمان مشکل کوچکی سینه ها می تواند عامل موثر و مفیدی باشد زیرا استروژن های موجود در این قرص در فرآیند  رشد سینه ها تحریک ایجاد کرده و مقدار کمی در بزرگ شدن آن ها تاثیر دارد البته ناگفته نماند که نباید توقع داشته باشید که این قرص خیلی در بزرگ شدن سینه های شما کارآمد باشد زیرا وظیفه ی اصلی قرص سیپروترون کامپاند جلوگیری از بارداری است و مصرف آن بدون تجویز پزشک و فقط به منظور بزرگ کردن سینه به هیچ وجه مجاز نبوده و مشکلات زیادی را در پی خواهد داشت.

اندام ایده آل چگونه است

حالا این اندام ایده آل چگونه است ؟ معمولا برای یک زن اندام ایده آل یعنی این که اندامی بدون چربی های اضافه و به جای آن، عضلاتی مانند باسن، سینه، ران ها و بازو ها باید تقویت شده و برآمده باشند. حالا می خواهیم در مورد یکی از آن عضلات یعنی سینه و نارضایتی برخی خانم ها در رابطه با کوچک بودن آن صحبت کنیم.

بارها گفتیم و همه ما این را می دانیم که بزرگ بودن سینه هیچ تاثیری در جذابیت ظاهری خانم ها نخواهد داشت اما به هرحال برای بسیاری از خانم ها کوچک بودن سینه هایشان یک چالش آزار دهنده شده و هرطور که شده می خواهند این مشکل را در اندامشان حل کنند در واقع اندام مطلوب در ذهن آن ها با بزرگ شدن سینه هایشان به حقیقت خواهد پیوست.

بزرگ کردن سینه با طب سوزنی

بزرگ کردن سینه با طب سوزنی

برای بزرگ کردن سینه راهکارها و ترفندهای مختلفی وجود دارد کسانی که به طب سنتی معتقدند، می توانند از روش های بزرگ کردن سینه با طب سنتی استفاده کنند. طب سوزنی یکی از روش های درمانی است که متعلق به شرق آسیا و کشور چین می باشد. امروزه طب سوزنی زیبایی نیز به روش های درمانی طب سنتی افزوده شده است و توانسته رضایت اغلب متقاضیان را جذب نموده و دراین مورد طب سوزنی می تواند بسیار کارآمد و کمک بسیاری به خانم هایی که از کوچکی سینه هایشان رنج می برند، بکند. طب سوزنی زیبایی در بسیاری از موارد کارآمد است و اما در مورد مشکل کوچکی سینه ، می تواند در بالا بردن سینه ها، بزرگ شدن سایز سینه ها، سفت شدن و گرد شدن سینه و فاصله گرفتن شکاف سینه ها و برجستگی در پستان ها شود و تا به حال توانسته رضایت اغلب متقاضیان را جذب کند.

بیشتر بخوانید
عمل جراحی پروستات چگونه است و چقدر هزینه دارد؟ برسی قیمت در سرتاسر ایران

یکی از محاسن انتخاب روش طب سوزنی و الخصوص روش طب سوزنی زیبایی این است که هیچ گونه عوارضی جانبی وجود ندارد. تصمیم گیری برای انتخاب بین روش طب سوزنی زیبایی و دیگر روش های زیبایی مانند عمل های جراحی پلاستیک بسیار راحت است زیرا روش طب سوزنی زیبایی یک روش بی ضرر است و ریسک آن صفر است. طب سوزنی درواقع به بهبود عملکرد هورمون های  مورد نیاز بدن می پردازد و به غیر از راهکار های زیبایی می توان توقع درمان مشکلاتی مانند درد سینه، ورم سینه، انحراف پستان ها، نامتقارن بودن پستان ها و شیردهی و سایز نامناسب را هم داشت.

عمل بزرگ کردن سینه

عمل بزرگ کردن سینه

همانطور که می دانید امروزه جراحی های زیبایی بسیار رایج شده است و بسیاری از مردم برای انجام عمل های جراحی زیبایی و عمل های جراحی پلاستیک، هزینه صرف می کنند. یکی از جراحی های زیبایی محبوب در میان خانم ها، جراحی بزرگ کردن سینه است که نسبت به اندازه بودجه شما و نیازی که دارید و مقداری که می خواهید تغییر سایز انجام شود، نوع آن متفاوت است و بستگی به نظر جراح پلاستیک معالج شما دارد.

عمل پروتز سینه با کاشت پروتز یک روش بسیار رایج و معروف در بین روش های جراحی زیبایی می باشد که در این عمل یک پروتز از جنس سالین و یا سیلیکون با ضخامت و مقاومت طراحی شده با قالب سینه و نوع پوست شما طراحی شده و در آن قرار می گیرد. اندازه پروتز، شکل پروتز و نوع برش پوست به منظور قرار گرفتن پروتز در آن، بستگی به طرح و اندازه انتخابی شما و اندازه اندامتان دارد. یکی از ویژگی ها و محاسن پروتز سینه این است که هر سایزی که شما در هنگام عمل انتخاب کنید، و پروتزی که بر روی بدن شما قرار می گیرد، پس از تغییر وزن و در چاق و لاغر شدنتان تغییر سایز نمی دهد و مثل روز اولش می ماند اما به یاد داشته باشید که باید مراقبت های قبل و بعد عمل را رعایت کنید.

ایمپلنت سینه

ایمپلنت سینه یا همان کاشت پروتز سینه معمولا به دو روش انجام می گیرد که دکتر بزرگ کردن سینه ی شما با توجه به شرایط پوستی تان یک روش را انتخاب می کند . در روش اول یک پروتز به صورت دائم و با سایز و مدل دلخواه شما طراحی شده و در ناحیه سینه قرار می گیرد در این روش می بایست پوست شما توانایی پوشش پروتز را داشته باشد و در روش دوم یک بادکنک از جنس سیلیکون طراحی شده و در سینه قرار میگیرد و به مدت ۶ هفته و به صورت هفتگی مقدار مشخصی آب نمک به آن تزریق خواهد شد. در این فرآیند پوست کم کم روند ترمیم را دنبال کرده و روی پروتز را می پوشاند و پس از ترمیم کامل پوست، بادکنک برداشته می شوند.

تزریق ژل و چربی

تزریق ژل یا چربی در سینه ها یکی دیگر از روش های بزرگ کردن سینه است و به حل مشکلاتی مانند عدم تقارن و بد فرمی سینه ها و یکی نبودن پستان ها کمک می کند و عیوب ظاهری سینه را اصلاح می کند. در انجام این روش ابتدا با کمک دستگاه لیپوساکشن به آرامی از نقاط دیگری از بدن که چربی اضافه دارند، پیکر تراشی و جذب شده و برای تزریق به سینه ها قرض گرفته می شود. چربی قرض گرفته شده پس از این که به کمک دستگاهی به نام سالین تصفیه و پاکسازی شود، متخصص بزرگ کردن سینه شما عمل تزریق را برایتان انجام می دهد.

هزینه عمل بزرگ‌ کردن سینه

هزینه عمل بزرگ‌ کردن سینه

هزینه عمل بزرگ کردن سینه در شهر های مختلف و مراکز مختلف، متفاوت است و قیمت بزرگ کردن سینه برای متقاضیانی که از کوچکی سینه رنج می برند، متفاوت است و بستگی به روش انتخابی، متخصص بزرگ کردن سینه، سایز و اندازه ی انتخابی شما در افزایش اندازه سینه دارد. هر چند عوامل دیگری هم چون مطبی که به آن مراجعه می کنید نیز در این قضیه دخیل است زیرا مطب های خصوصی هر پزشک به طبع هزینه بیشتری را دریافت می کند و اگر شما به پزشکان دیگری که در کلینیک ها حضور دارند مراجعه فرمایید، متوجه خواهید شد که می توانید با پرداخت پول کمتر همان نتیجه دلخواه خود را دریافت کنید.

بیشتر بخوانید
پیوند مو چیست و هزینه پیوند موی طبیعی چگونه محاسبه می شود؟

علت بزرگ شدن سینه سمت راست در بارداری

می دانیم که مادران باردار در دوران بارداری بدنشان دچار تغییراتی خواهد شد، به دلیل بزرگ شدن و جلو آمدن شکم، گشوده شدن قفسه سینه و کشیده شدن پوست و هم چنین تغییراتی که در پستان ها به منظور آماده سازی آن ها برای تغذیه فرزندشان صورت می گیرد، می تواند باعث تغییر سایز در سینه ی مادر شود. علت بزرگ شدن سینه سمت راست و یا علت بزرگ شدن سینه سمت چپ می تواند تغییرات هورمونی موجود در بارداری باشد و از آن جا که تغییر سایز در اکثر اندام های صورت در باردای صورت می گیرد تغییر سایز سینه ها نیز اتفاق عجیبی نیست.

عکس های بزرگ کردن سینه

برخی دیگر معتقدند که هیچ روشی برای بزرگ کردن سینه مناسب تر و متاثر تر از ورزش نیست البته که این ادعا دروغ نیست و کاملا حقیقت دارد اما تنها تفاوت آن با روش های جراحی این است که شما طی مدت زمان طولانی و با انجام حرکات ورزشی به طور مرتب و پی در پی و انجام صحیح حرکات به نتیجه خواهید رسید. برای این که حرکات ورزشی مناسب برای بزرگ شدن سینه را صحیح و بدون اشتباه انجام دهید، نیاز است که اسلاید ها و عکس های مربوط به حرکت ورزشی را ببینید این عکس ها و اسلاید ها در سایت های ورزشی موجود و قابل رویت است.

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا بزرگ شدن سینه سمت راست یا چپ در دوران بارداری ارتباطی با جنسیت فرزند دارد؟

خیر. این ادعا صحیح نمی باشد و بزرگ بودن سینه ها نسبت به یکدیگر هیچ علت دیگری به جز تغییرات هورمونی و ترشحات آن ندارد

آیا در بین روش های موجود در طب سنتی خوردن گیاهان دارویی در بزرگ شدن سینه موثر است؟

بله گیاهان دارویی می تواند اثر بسیار خوبی در انجام این عملکرد داشته باشد گیاهانی مانند: شبدر قرمز، رازیانه و تخم شنبلیله و …

یک روش کم هزینه برای بزرگ کردن سینه معرفی کنید.

ماساژ دادن سینه به علت گردش خون در اندام می تواند غده رشد سینه را تحریک کرده و در بزرگ شدن سینه بسیار موثر باشد. ماساژ سینه با استفاده از روغن خراطین این اثر را چند برابر خواهد کرد

آیا ورزش می تواند تاثیر موثری در این رابطه داشته باشد؟

برخی دیگر معتقدند که هیچ روشی برای بزرگ کردن سینه مناسب تر و متاثر تر از ورزش نیست البته که این ادعا دروغ نیست و کاملا حقیقت دارد اما تنها تفاوت آن با روش های جراحی این است که شما طی مدت زمان طولانی و با انجام حرکات ورزشی به طور مرتب و پی در پی و انجام صحیح حرکات به نتیجه خواهید رسید. برای این که حرکات ورزشی مناسب برای بزرگ شدن سینه را صحیح و بدون اشتباه انجام دهید، نیاز است که اسلاید ها و عکس های مربوط به حرکت ورزشی را ببینید این عکس ها و اسلاید ها در سایت های ورزشی موجود و قابل رویت است.

در روش تزریق ژل یا چربی، چگونه سینه ها حجم می گیرند؟

در انجام این روش ابتدا با کمک دستگاه لیپوساکشن به آرامی از نقاط دیگری از بدن که چربی اضافه دارند، پیکر تراشی و جذب شده و برای تزریق به سینه ها قرض گرفته می شود. چربی قرض گرفته شده پس از این که به کمک دستگاهی به نام سالین تصفیه و پاکسازی شود، متخصص بزرگ کردن سینه شما عمل تزریق را برایتان انجام می دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.