پروتز سینه در مشهد

پروتز سینه در مشهد با هزینه کم در بهترین کلینیک و توسط بهترین متخصص

در این مقاله قصد داریم تا در باره پروتز سینه در مشهد با شما صحبت کنیم و شما بعد از خوانددن این مقاله با بهترین کلینیک های پروتز سینه در مشهد اشنا خواهید شد.

اطلاعات کامل پروتز سینه در مشهد

پروتز سینه یک عمل زیبایی است که باعث بزرگ تر شدن سینه ها می شود همچنین به سینه ها فرم میدهد. و همچنین این عمل در حالت بیهوشی عمومی نیز انجام می شود . در این جراحی ، مواد پروتز را در زیر عضلات سینه و یا در بافت سینه قرار میدهند. بر اساس گزارش تهیه شده از جامعه جراحان پلاستیک امریکا ، در سال 2015 حدود 280 هزار جراحی پروتز سینه انجام شده است.

دکتر پروتز سینه در مشهد

هدف از عمل پروتز سینه می توان به نتایجی چون : بزرگ کردن سینه هایی که به طور طبیعی کوچک هستند و یا بازیافتن شکل اولیه سینه برای افرادی که بعد از حاملگی سینه هایشان فرمشان را از دست میدهند و یا برای افرادی که کاهش وزن و یا شیرده هستند ، برای برگرداندن تقارن سینه های که با یک اتفاق سینه شکل متقارن خود را از دست می دهد و همچنین برای بازیابی شکل اولیه سینه پس از جراحی نیز استفاده می شود.

انواع عمل زیبایی

در نتیجه عمل های زیبایی در کل به دسته تقسیم می شوند یکی عمل های بازیابی و دیگری عمل زیبایی .عمل های بازیابی در کل برای بازسازی سینه انجام می شود که عموما چس از سرطان سینه این عمل زیبایی انجام می شود . ولی جراحی که برای افزایش و زیبایی سینه انجام می شود جزء جراحی پلاستیک و پروتز سینه در مشهد با هدف زیبایی می باشد . پروتز سینه به طور معمول از 3 جنس کلی تشکیل شده که شامل :ایمپلنت سلاین یا نمکی ،ایمپلنت سیلیکونی پر شده با ژل ،ایمپلنت کامپوزیتی جایگزین.

متخصص پروتز سینه در مشهد

در ایمپلنت سلاین یا نمکی با محلول اب مقطر و نمک پرشده و این محلول درون پوششی سیلیکونی نگه داری می شود .همچنین این نوع پروتز قابلیت پر شدن با حجم متفاوتی از محصول را داراست که سفتی و شکل سینه را تغیر می دهد . مزایای این نوع ایمپلنت : برش کوکتر ،نیازبه بررسی و مانیتورینگ کمتر ، هزینه کم تر . معایب این نوع ایمپلنت : افزایش ریسک چین خوردگی و قابل لمس شدن ،غیر طبیعی بودن در هنگام لمس ،تاثیر بیشتر روی بافت سینه و همچنین احتمال ترکیدگی و نشت محلول می باشد. پروتز سینه در مشهد نیز در ادامه برای شما بررسی خواهد شد.

در ایمپلنت سلیکونی پر شده با ژل ،پوششی سیلیکونی دارد که داخل ان را با نوعی ژل سیلیکونی پر میکنند .در این نوع ایمپلنت در صورت پارگی ، ژل درون پوشش باقی می ماند .مزایای این نوع ایمپلنت : احتمال چین خوردگی و لمس شدن کمتر،خطر خالی شدن خود به خود وجود ندارد ،در هنگام لمس همانند سینه ی طبیعی می باشد .معایب این نوع ایمپلنت : نیاز به مانیتورینگ و برسی زیاد ، پارگی بدون علامت ، هزینه بیشتری باید برای این نوع ایمپلنت پرداخت کرد ،برش بزرگ تر نسبت به ایمپلنت نمکی .

در ایمپلنت کامپوزیتی یا همان جایگزین که موارد استفاده کمتری دارد و همچنین ممکن است با رشته های پلی پرپیلن، روغن سویا و یا مواد دیگر پر شود .

پروتز از نظر شکل به دو نوع است که یکی را ایمپلنت گرد و دیگری را ایمپلنت قطره اشکی می نامند .

ایمپلنت گرد برای افرادی که می خوان سینه هایشان گرد تر و برجسته تر از حد نرمال باشد و همچنین برای افرادی با سینه هایی با پوشش بافت نرم خوب و شکل اولیه بی اشکال دارند مناسب است و همچنین برای جراحی اصلاحی نیز مناسب می باشد .

عمل پروتز سینه در مشهد

ایمپلنت قطره اشکی برای افرادی که نمای طبیعی  می خواهند و بافت پستان ان ها خیلی کم است یا اصلا بافت ندارند و همچنین برای افرادی با سینه های تخت بدون شکل یا افرادی که پوشش بافت نرم ان ها خیلیی کم می باشد و همچنین برای افرادی که دچار افتادگی یا دفورمیتی سینه شده اند و همچنین برای افرادی با سینه های نا متقارن مناسب می باشد

هرچند که جراحی پروتز سینه یک نوع عمل زیبایی محسوب می شود ولی در هر صورت یک جراحی می باشد ، هرگز بدن خود را به شخصی که ادعای تجربه می کند نسپارید ، از انجاییکه این نوع عمل رابطه مستقیمی با اعتماد به نفس و احساس زیبایی شما دارد پس قبل از انتخاب پزشک حسابی تحقیق کنید . شما می توانید برای عمل پروتز سینه در مشهد از ما مشاوره بگیرید تا ما به شما مجرب ترین مرکز پروتز سینه در مشهد که در ان بهترین دکتر پروتز سینه در مشهد هستند را به شما معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل زیر چشم در مشهد و سرتاسر ایران با کیفیت عالی در بهترین مراکز

در جراحی زیبایی با توجه به اینکه مجل جراحی در معرض دید دیگران یا خود فرد است محل و مقدار برش اهمیت بییشتر یپیدا میکند به همین خاطر در عمل جراحی پروتز سینه با توجه به اینکه می تواند اعتماد به نفس بیمار را کاهش دهد ،جراح تمام تلاشش را میکند تا بعد از گذشت چند هفته ردی از برش باقی نمی ماند.انواع برش ها برای جراحی سینه عبارتند از :برش روی خط زیر سینه که این برش زیر سینه انجام میشود ،برش طرف دست که برش در ناحیه زیر بغل انجام می شود ، برش در نوک سینه .

انتخاب نوع برش برای وارد کردن ایمپلنت به اناتومی بدن بیمار ،حجم و بزرگی ایمپلنت ، جنس ایمپلنت نیز بستگی دارد والبته به مشورت جراح با بیمار و نظر شخصی بیمار هم بستگی دارد.ما می توانیم به شما برای عمل جراحی پروتز سینه در مشهد به شما بهترین متخصص پروتز سینه در مشهد را معرفی کنیم .

عوارض

تمام روند های درمانی با جراحی خطر و ریسک هایی دارد . جراحی پروتز سینه هم از این قاعده مستثنی نیست .طبق امار 46 درصد از بیمارانی که از ایمپلنت با ژل سیلیکونی و 21 درصد از بیمارانی که از ایمپلنت نمکی استفاده کرده اند در طول 3 سال پس از جراحی نیاز به یک جراحی دیگر داشته اند .و همچنین 25 درصد بیماران با ایمپلنت ژل سیلیکونی و 8 درصد بیماران با ایمپلنت نمکی مجبور به خارج کردن پروتز سینه شان شده اند و همچنین در یک امار کلی در حدود نیمی از کسانی که اقدام به جراحی پروتز سینه با هدف بزرگ کردن حجم سینه کرده اند به نوعی ناراضی بودند .برخی از شکایات رایج پس از عمل عبارتند از: درد در ناحیه سینه،عفونت ، حس لامسه در ناحیه سینه ممکن است دچار مشکل شود ،ترکیدگی ایمپلنت یا نشت محلول ،خونریزی، انباشتگی محلول.

هزینه پروتز سینه در مشهد

هزینه پروتز سینه در مشهد بسته به مدلی  که دارد متفاوت است ، که قیمت پروتز دو ملیون است و جراحی اش هم از دو ملیون تا سه ملیون هزینه دارد و همچنین درمان های جانبی را هم باید به این خرج ها اضافه کرد ، قیمت پروتز سینه از اول تا اخر،نزدیک 20 ملیون تومان هزینه دارد .

هزینه پروتز سینه در مشهد
دکتر پروتز سینه در مشهد

دکتر پروتز سینه در مشهد

در شهر مقدس مشهد دکتران ماهری هستند که در این زمینه فعالیت می کنند و تجربه های کافی برای هر چه بهتر انجام شدن این عمل را دارا می باشند و می توانید به آنها اعتماد کنید. از آنجایی که این شهر را می توان در حال حاضر یکی از قطب های پزشکی کشور دانست، بیماران زیادی هستند که غیر بومی بوده و از شهر و یا حتی کشورهای دیگر نیز به آن برای درمان بیماری خود مراجعه می کنند. اما هر دو دسته یک دغدغه کلی دارند که چطور می توانند دکتر مورد نظر خود را در این کلان شهر پیدا کنند. در اینجا لازم می دانم به شما اعلام کنم که مرکز “جراح با ما” مشورت های لازم در این زمینه را به شما ارائه می کند و بیمار را تا بدست آوردن بهترین نتیجه و درمان همراهی می کند.

اما شاید سوال شما نیز این باشد که یک دکتر خوب چه خصوصیاتی باید داشته باشد و یا اینکه در انتخاب یک پزشک باید به چه ویژگی هایی توجه کنیم؟ در ابتدا باید خدمت شما بگوییم که در ابتدا می بایست با او جلسه مشورتی ترتیب دهید و سوالات مورد نظر خود را بپرسید و به جواب ها دقت کنید. در این گفت و گو می توانید معمولا دریابید که جراح مورد نظر شما چقدر تجربه کافی در این زمینه را دارا می باشد و می تواند تا شما را همراهی کند. همچنین می توانید سطح دانش او را در این زمینه بسنجید که یکی از مهمترین مولفه های یک دکتر به شمار می رود. اگر برای شما مقدور بود یکی از بیمارانی که توسط آن پزشک درمان شده را بیابید و کیفیت کار او را بسنجید. همچنین وجدان و اخلاق حرفه ای و مسئولیت پذیری از دیگر ویژگی های یک پزشک خوب می باشد.

مراکز فروش پروتز سینه در مشهد

مراکز فروش پروتز سینه در مشهد

در حال حاضر مراکزی وجود دارند که در آن ها انواع پروتز های خارجی در مدل و سایز مختلف را می توانید با بهترین کیفیت خریداری کنید. برخی از آنها مخصص بعد از عمل مساتکتومی می باشند. در این عمل پستان ها برداشته می شود و فرم آن تغییر داده می شود. پروتز های سینه خارجی که به آن اکسترنال نیز گفته می شود، سینه های مصنوعی می باشند که بیمار در زیر لباس برای شبیه سازی شکل و وزن یک سینه ایده آل می پوشند. معمولا بانوانی که به دلیل سرطان سینه عمل ماستکتومی را انجام می دهند، از این سینه های مصنوعی برای زیبایی بدن خود استفاده می کنند.

بیشتر بخوانید
جراحی قلب باز با لیزر و بدون بیهوشی زیر نظر بهترین دکتره با هزینه مناسب

سایت هایی وجود دارد که می توانید در آنها اطلاعاتی مانند نوع و مدل پروتز مورد نظر، قیمت، عکس و موقعیت قرار گیری روی سینه و موارد دیگر را پیدا کنید. همچنین برخی دیگر از سایت ها نظر کارشناسان در مورد استفاده از این پروتز را خواهید دید. جنس این پروتز ها نیز می تواند برای برخی ها اهمیت داشته باشد که اطلاعاتی در این خصوص نیز ارائه شده است. علاوه بر آن، راهکارهای مفید دیگری نیز داده شده که بیمار می تواند از آنها استفاده کند. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که می توانید به صورت آنلاین از این سایت ها خریداری کنید و بسته مورد نظر خود را در درب منزل دریافت کنید. شما به راحتی می توانید اینگونه سایت ها را در هر شهری که هستید، پیدا کنید. در مشهد نیز چندین سایت و فروشگاه به صورت اینترنتی فعالیت می کنند.

بهترین دکتر جراحی پروتز سینه در مشهد

بهترین دکتر جراحی پروتز سینه در مشهد

همانطور که گفته شد پروتز سینه یکی از جراحی های زییایی محسوب می شود که بسیار پر طرفدار نیز می باشد. از آنجایی که این جراحی ارتباط مستقیمی با زیبایی فرد دارد، اغلب بانوانی که مستعد این عمل هستند، همیشه در مورد انتخاب بهترین دکتر با مشکل مواجه می شوند. برخی ها که حساس تر هستند معمولا زمان زیادی را روی این مسئله صرف می کنند و نیاز به مشاوره دارند. در اینجا قصد داریم به عنوان یک تسهیل کننده به شما مطالبی را عنوان کنیم و در نهایت تصمیم پایانی بر عهده خود شما می باشد.

قبل از هر چیزی باید با دکتر مورد نظر جلسه مشورتی برگزار کنید و سوالات و انتظارات خود از این عمل را برایش بازگو کنید. یکی از وظایف دکتر این می باشد که درباره تمامی موارد و مراحل این جراحی با بر حسب اهداف شما صحبت کافی داشته باشد و نکات لازم را برایتان لیست بندی کند. همچنین نکته مهم دیگری که مطرح می باشد این است که باید در مورد سوابق پزشکی شما نیز بیشتر اطلاعات کسب نماید و در صورت وجود خطراتی شما را از همان روز مطلع نماید. در صورتی که اقداماتی قبل و یا بعد از جراحی لازم است را برای شما ارائه نماید. در مرحله بعد باید در مورد مهارت و تجربه پزشک بدانید که احتمالا در زمان مشورت دهی تصاویری از عمل های قبل او به شما نشان داده خواهد شد. مرکز جراح با ما همواره منتظر تماس شما برای ارائه پیشنهادات بیشتر می باشد.

پروتز سینه سایز 85 در مشهد

پروتز سینه سایز 85 در مشهد

شما باید در نظر داشته با شید که انتخاب سایز مورد نظر در طول جلسه مشاوره قبل از جراحی پروتز سینه انجام می شود و شما باید در آن جلسه پیشنهاد و اهداف خود را ارائه کنید تا بتوانید نظر پزشک خود را نیز در این باره داشته باشید. اما به طور کلی در انتخاب سایز باید به مواردی همچون ابعاد و انداز اولیه سینه ها، ویژگی های پوششی بافت نرم و میزان تحمل آن برای افزایش حجم، سبک زندگی و تناسب و هماهنگی توجه نمود.

سوالات متداول در مورد عمل سینه در مشهد

آیا پروتز سینه در مشهد انجام می شود؟

بله در این شهر نیز مانند سایر شهرها این عمل انجام می شود و پزشکان زیادی درا ین زمینه فعالیت می کنند که دارای مهارت های بالایی نیز می باشند.

هزینه پروتز سینه در مشهد چقدر می باشد؟

این مقوله به موارد زیادی بستگی دارد که می توان به دستمزد پزشک، نوع عمل، موقعیت انجام جراحی، تجهیزا ت و امکانات و غیره اشاره کرد.

بهترین دکتر جراحی پروتز سینه در مشهد چه خصوصیاتی دارد؟

می توان به مهارت و تجربه، مسئولیت پذیری، دانش و غیره اشاره کرد.

1 پاسخ
  1. لیلا
    لیلا گفته:

    باسلام وروزبخیرقیمت پروتزسینه وبهترین پزشک رومیخواستم واینکه پزشکی هست که کارش عالی باشه وقیمتش هم مناسب باشه ممنون

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *