کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی چیست؟ + برسی هزینه کربوکسی تراپی صورت، زیر چشم و شکم

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی کربوکسی تراپی صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

کربوکسی تراپی چیست

کربوکسی تراپی چیست؟

خیلی از افراد هستند که از سلولیت، حلقه ی تیره ی زیر چشم و هم چنین ترک های پوستی خود رنج می برند و با وجود آن ها احساس ناراحتی می کنند. امروزه روش های زیادی برای رفع این موارد و بهبود آن ها به وجود آمده است که افراد به این روش ها برای رفع مشکلاتشان رجوع می کنند. یکی از این روش ها کربوکسی تراپی می باشد، این روش به قدری نتایج خوبی به همراه داشته است که بسیار رایج شده و مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفته است. علاوه بر آن، انجام این روش موجب بهبود جریان خون، افزایش قابلیت انعطاف پذیری پوست افراد، رفع خطوط ریز و چروک های به وجود آمده در بدن، بازسازی کلاژن، کلاژن سازی و تخریب چربی ها خواهد شد. یکی از مزیت هایی که انجام این روش دارد، کاهش چشم گیر، چین و چروک های صورت می باشد.

کربوکسی تراپی واژن

کربوکسی تراپی واژن

جالب است که بدانید این روش برای واژن نیز انجام می شود، از این روش برای جوانسازی و زیبایی واژن زنان استفاده می شود. که یکی از کم خطر ترین و هم چنین و بهترین روش برای جوانسازی واژن می باشد. به این صورت انجام می شود که گاز طبیعی که در خود بدن فرد نیز وجود دارد به کمک سوزن های کوچکی به ناحیه تناسلی تزریق خواهد شد. دی اکسید کربن باعث تحریک اکسیژن رسانی و خون رسانی به ناحیه تناسلی و تغذیه بهتر بافت های آن می شود. در نهایت کلاژن سازی در این ناحیه افزایش پیدا خواهد کرد و در نتیجه علاوه بر استحکام و جوانی آن ناحیه، مزیت دیگری که دارد این است که باعث روشن شدن و رفع تیرگی واژن خواهد شد، این روش مناسب همه ی افراد می باشد.

کربوکسی تراپی مو

کسانی که به مو های خود رسیدگی می کنند و روش ها زیادی را برای این که مو های شاداب و سالمی داشته باشند و یا افرادی که می خواهند رشد مو هایشان افزایش یابد و ریزش آن کمتر شود ما به آن ها کربوکسی تراپی مو را پیشنهاد می کنیم. این روش به این صورت است که توسط تزریق گاز کربن دی اکسید انجام می شود، تا با این اتفاق جریان خون در رشد مو ها افزایش پیدا کنند و مو ها بتوانند رشد خود را دوباره احیا کنند. هم چنین بهتر است که بدانید اکسیژن به جریان مو ها وارد شده و به این صورت دی اکسید کربن خارج می شود و سبب رشد مو ها شده و زیبایی و پرپشتی مو ها در افراد به وجود می آورد.

تبلیغ بلاگر ها

این روش به قدری محبوب شده است که خیلی از بلاگر ها برای مو های خود آن را در مراکز زیبایی و یا سالن ها انجام می دهند و از نحوه ی آن برای فالووران خود استوری می گیرند. تا آن ها نیز بدانند که روش انجام این کار چگونه می باشد و در صورت نیاز این روش را برای مو های خود انجام دهند.

کربوکسی تراپی زیر چشم

کربوکسی تراپی زیر چشم

افرادی که زیر چشمشان تیره و گود است، روش های زیادی را برای بهبود آن امتحان کردند که ما نیز به این افراد کربوکسی تراپی را پیشنهاد می کنیم. این یکی از روش ها بسیار رایج می باشد که نتایج فوق العاده ای نیز برای رفع و بهبود گودی و تیرگی زیر چشم برای افراد داشته است. زمانی که دی اکسید کربن زیر چشم تزریق می شود، آن در بافت پوست پخش می شود و باعث رقیق شدن رگ های خونی می شود و این کار باعث می شود خون بیشتری در این ناحیه جریان یابد و اکسیژن و آنتی اکسیدان ها را با خود به همراه داشته باشد که باعث رفع مشکلات تیرگی و گودی چشم می شود.

بیشتر بخوانید
پروتز لب برای چه کسانی مناسب است و چقدر هزینه و قیمت دارد ؟

کربوکسی تراپی صورت

این روش برای صورت نیز توسط دستگاه کربوکسی تراپی انجام می شود، این روش برای صورت به منظور رفع چین و چروک هایی که بر روی صورت وجود دارد و هم چنین خط هایی که بر روی پیشانی وجود دارد و یا خط لبخند، مورد استفاده قرار می گیرد. هم چنین انجام ای روش تاثیر بسزایی در بهبود این چین و چروک ها و خطوط برای افراد دارد.

کربوکسی تراپی شکم

کربوکسی تراپی شکم

اگر افراد از سلولیت و ترک های پوستی که بر روی شکم خود دارند، رنج می برند و از وجود آن ها احساس ناراحتی می کنند، برای رفع این ترک ها، روش های زیادی وجود دارد که ما به آن ها کربوکسی تراپی برای شکم را پیشنهاد می کنیم. این روش در رفع و بهبود این ترک های پوستی بسیار موثر می باشد که طرفداران زیادی نیز دارد، البته باید گفت که ورم بعد از کربوکسی تراپی بسیار طبیعی بوده است و بعد از مدتی از بین خواهد رفت و این موضوع جای نگرانی ندارد.

سایت های مرجع

افرادی که قصد دارند برای کلینیک های خود آن را خریداری کنند و می خواهند قیمت دستگاه کربوکسی تراپی را بدانند، ما به آن ها پیشنهاد می کنیم که در اینترنت جستجو کنند، چرا که سایت هایی وجود دارد که قیمت دقیق آن را به همراه اطلاعات و مشخصات آن در صفحه ی خود برای افراد قرار داده اند.

هزینه کربوکسی تراپی

هزینه کربوکسی تراپی

متقاضیان زیادی هستند که می خواهند این روش را برای رفع مشکلات خود استفاده کنند و شاید سوالی که برای آن ها به وجود بیاید این باشد که هزینه ی انجام این کار چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ی انجام آن کاملا به کاری که می خواهید انجام دهید، بستگی دارد. چرا که این روش برای خیلی از موارد، مورد استفاده قرار می گیرد که هزینه ی مختلفی را در بر دارد. پیشنهاد ما این است که به این مراکز مراجعه کنید، این گونه می توانید به صورت حضوری مشاهده کنید که این روش چگونه انجام می شود و هم چنین سوالاتی که دارید را بپرسید و در نهایت از هزینه ی آن نیز مطلع شوید.

نظرات در مورد کربوکسی تراپی

نظرات در مورد کربوکسی تراپی

در یک نظر سنجی که توسط کسانی که این روش را انجام داده بودند، شده بود. افراد نظرات مثبتی را در این باره بیان کرده بودند و هم چنین خیلی از آن ها از نتایج بعد از این کار بسیار راضی بوده اند و آن را به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد کرده اند. در حالت کلی برخی از مزایای استفاده از این روش شامل: کاهش سلولیت، کاهش موضعی چربی با یا بدون لیپوساکشن، آلوپسی، بهبود  زخم‌ های پوستی، بهبود برخی از مشکلات نعوظ به علت اختلالات عروقی، درمان برخی از بیماری ‌های خاص، درمان و رفع شدن ناهمواری های پوست و در نهایت مزیت مهم دیگر آن بالا بردن جریان خون می باشد.

بیشتر بخوانید
پیلینگ صورت چیست چه عوارضی دارد؟ + تخفیف هزینه پیلینگ صورت

نداشتن عوارض

هم چنین این نکته را نیز باید بدانید که در حالت عادی انجام این روش هیچ گونه عوارض جانبی برای فرد نخواهد داشت و اگر عارضه محدودی نیز داشته باشد در مقابل جراحی های زیبایی بسیار کم خواهد بود.

سوالات متداول درباره ی کربوکسی تراپی

سوالات متداول درباره ی کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی برای مو به چه صورت انجام می شود؟

افرادی که می خواهند مو های خود را تقویت کنند و رشد آن را افزایش دهند ما این روش را به آن ها پیشنهاد می کنیم. این روش به این گونه است که با تزریق گاز کربن دی اکسید انجام می شود، تا با این اتفاق جریان خون در رشد مو ها افزایش پیدا کنند و مو ها بتوانند رشد خود را دوباره احیا کنند. متقاضیان این روش بهتر است که بدانند اکسیژن به جریان مو ها وارد شده و به این صورت دی اکسید کربن خارج می شود و سبب رشد مو ها شده و زیبایی و پرپشتی مو ها در افراد به وجود می آورد، این روش را خیلی از افراد برای احیای مجدد مو های خود استفاده می کنند.

در حالت کلی انجام این روش چه مزیت هایی دارد؟

این روش برای قسمت های مختلف بدن و هم چنین مو، مورد استفاده قرار می گیرد که استفاده ی آن مزیت های زیادی دارد مانند: کاهش سلولیت، کاهش موضعی چربی با یا بدون لیپوساکشن، درمان و رفع شدن ناهمواری های پوست، آلوپسی، بهبود  زخم‌ های پوستی، بهبود برخی از مشکلات نعوظ به علت اختلالات عروقی، درمان برخی از بیماری ‌های خاص و در نهایت مزیت مهم دیگر آن نیز بالا بردن جریان خون است، امروزه انجام این روش بسیار رایج شده است.

کربوکسی تراپی برای واژن به چه صورتی انجام می شود؟

در این باره باید بگوییم که به این گونه انجام می شود که گاز طبیعی که در خود بدن فرد وجود دارد و به کمک سوزن های کوچک و مخصوص به ناحیه تناسلی تزریق خواهد شد. دی اکسید کربن باعث تحریک اکسیژن رسانی و خون رسانی به ناحیه تناسلی و تغذیه بهتر بافت های آن خواهد شد. در نتیجه کلاژن سازی در این ناحیه افزایش پیدا خواهد کرد و در نهایت علاوه بر استحکام و جوانی آن ناحیه، مزیت دیگری که دارد این است که باعث روشن شدن و رفع تیرگی واژن خواهد شد، این روش مناسب همه ی افراد با تجویز و نظر دکتر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *