جراحی غبغب چیست ؟

جراحی غبغب چقدر هزینه دارد؟ برسی انواع روش های از بین بردن و جراحی غبغب

 یکی دیگر از جراحی های زیبایی که به منظور درمان نیز انجام می شود، جراحی غبغب است که امروزه گسترش یافته است. با افزایش سن و در بعضی از افراد در جوانی، غبغب در زیر گلو ایجاد می شود و باعث زشتی صورت شده و اعتماد به نفس را از فرد می گیرد. با روش های مختلف می توان آن را برداشت و چهره زیبا به شخص بخشید. در این مقاله شما را با این حراجی و روش های آن بیشتر آشنا خواهیم کرد.

  • آیا می دانستید اگر همین حالا به سایت جراح باما زنگ بزنید 60 درصد تخفیف برای لیفت گردن در مشهد دریافت خواهید کرد؟
جراحی غبغب چیست ؟

جراحی غبغب چیست ؟

با افزایش سن و مراقبت های کم تر از پوست و همچنین کم و زیاد شدن وزن، پوست و گوشت زیر گردن شل شده و افتادگی پیدا می کند. با جراحی غبغب می توان این افتادگی ها و اضافی های پوست و گوشت را برداشت و چهره ی جوان و زیبایی به فرد بخشید.

جراحی رفع غبغب با روش های مختلفی انجام می شود و در کنار لیفت گونه و لیف پیشانی و ابرو یکی از مراحل انجام لیفت صورت می باشد. جراحی و لیفت غبغب در ثلث پایینی صورت انجام می شود. در حالی که لیقت گونه، ثلث میانی صورت و لیف ابر و پیشانی ، ثلث بالایی صورت را در بر می گیرند. در واقع شل شدگی پوست گردن یکی از نشانه های مهم و بارز سالخوردگی و پیری است که با لیفت و جراحی مناسب می توان آن را از بین برده و صورتی جوان و زیبا داشته باشید.

افرادی که از شرایط جسمی و بدنی خوبی برخوردار هستند و نسبت به بیهوشی در اتاق عمل و حین جراحی واکنش منفی نشان نمی دهند، می توانند این عمل را انجام بدهند و پوستی کشیده و زیبا داشته باشند. البته در بسیاری از افراد جوان که زمانی چاق بوده و اضافه وزن داشتند و اکنون وزن کم کرده اند، افتادگی غبغب وجود دارد و این مورد به آن ها عدم اعتماد به نفس می دهد که آن ها نیز می توانند با انجام جراحی زیبایی برداشتن غبغب، صورت زیبا و جوانی به دست بیاورند و اعتماد به نفس خود را بازیابند. عمل جراحی در شیراز همه ی این جوانب را در نظر می گیرد و قبل از عمل به افراد مشاوره می دهد.

جراحی غبغب هزینه

میزان افتادگی و شل شدن پوست افراد متفاوت است و هر کدام دارای سن و وزن و ویژگی های بدنی خاصی هستند و ممکن است این افراد در کنار افتادگی پوست دچار افتادگی گوشه های لب، چین و چروک و جای زخم و شل شدن پوست فک نیز شده باشند و یا نیاز به مشاوره قبل عمل و انجام آزمایش هایی جهت کسب اطلاع از سلامتی و میزان آمادگی داشته باشند و همچنین با توجه به کلینیکی که فرد انتخاب کرده است ممکن است تجهیزات و مواد مختلفی با قیمت های متفاوتی استفاده شود که قبل از عمل می توان از مسئولان مرکز انتخابی و یا پزشک متخصص آن مرکز در مورد هزینه عمل سوال کرده و هزینه پرداختی را جویا شد. جراحی زیبایی غبغب عملی است که امروزه در بیشتر شهر ها انجام می شود و برای مال می توان جراحی غبغب در تهران و یا جراحی غبغب در مشهد را انتخاب کرده و به آن ها مراجعه کرد.

عمل جراحی غبغب

عمل جراحی غبغب

ثلث پایینی صورت نقش زیادی در جوان سازی پوست و با نشاط نشان دادن آن دارد و اگر افراد دارای افتادگی گوشه ی لب هستند و پوست آن ها خاصیت کشسانی مناسب را دارد و پوست اطراف فک و گردنشان شل شده است و چربی های آن قسمت ها معلوم است، می توانند عمل جراحی غبغب را انجام بدهند. جراحی غبغب به منظور زیبا سازی صورت و صاف کردن پوست های شل شده ی گردن اتفاق می افتد و با صاف کردن پوست و بالا رفتن خط لب ها زیبایی خاصی به صورت می بخشد .

بیشتر بخوانید
روانشناس کیست؟ مشاوره رایگان بهترین روانشناس های ایران

این جراحی همچنین چین و چروک گردن را از بین می برد و این جراحی از طریق ایجاد برشی از جلوی گوش تا پشت گوش انجام می شود و یا اینکه به روش اندوسکوپی این عمل انجام می شود و با ایجاد برش های کوچک دوربین اندوسکوپی را وارد پوست کرده و در صورت نیاز به کشیده شدن پوست گردن یک برش کوچک هم در زیر چانه توسط پزشک ایجاد می شود.

چربی های اضافی بافت زیرین پوست شل شده، برش زده شده و بیرون کشیده می شود و ماهیچه های گردن از طریق کشیدن و هموار کردن پوست سفت شده و به جای اولیه خود در زمان جوانی باز می گردد. برای دانستن این که جراحی غبغب به چه صورت است می توانید فیلم عمل جراحی غبغب را از طریق سایت های مختلف تماشا کنید و از روند کار آگاه شوید. فیلم جراحی غبغب در اصفهان هم در سایت های مختلف برای علاقه مندان گذاشته شده است.

 انواع جراحی غبغب

با پیشرفت فناوری و علم زیبایی روش های مختلفی برای جوان سازی پوست و لیفیت صورت به وجود آمده است. کشیدن پوست و سفت کردن قسمت های مختلف صورت همچنین ایجاد صورتی بدون چربی و چین و چروک هم از اقداماتی است که در لیفت صورت انجام می شود. ثلث پایینی صورت که شامل غبغب است نیز در عمل های لیفت به روش های مختلف زیر تیغ جراحی قرار گرفته و برداشتن آن زیبایی صورت را به دنبال دارد و در آن علاوه بر برداشتن پوست اضافی صورت، قسمت های شل شده و ساختار های زیر فک و گردن با برداشتن چربی اضافی سفت شده و با روش لیپوساکشن صورت جوانی را به فرد بر می گرداند.

چندین روش برای جراحی غبغب وجود دارد که توسط پزشک و به صلاح دید او یک روش انتخاب می شود و این روش انتخابی وابسته به آناتومی صورت و میزان سالخوردگی و پیری می باشد. جراحی غبغب در رشت مانند شهر های دیگر ایران تمامی جوانب را در نظر می گیرد و بهترین روش را انتخاب می کند.

روش S

لیفت صورت به شکل  S  اولین روشی است که آن را معرفی می کنیم. ایجاد شکل S  در جلوی گوش بیمار روشی است که در این نوع جراحی غبغب، توسط پزشک انجام می شود و از طریق برش ایجاد شده با این شکل پوست های اضافی و چربی های بیرون زده شده را کشیده و پوست را سفت و صاف می کنند.

بیشتر بخوانید
لیزر الکساندرایت چیست؟ کمترین قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت در ایران

روش SMAS

لیفت صورت SMAS  روشی است که نام آن را از لایه ی زیرین عضله و بافت همبند و چرب پوست گرفته شده است و برشی در این ناحیه ایجاد می شود و این برش از نوع قبلی بزرگ تر خواهد بود و از ناحیه ی شقیق شروع شده و به دور گوش ختم می شود و با مخفی کردن این برش ها در خط رویش مو و چین خوردگی ها جای زخم و برش ایجاد شده کم تر دیده می شود و اما آخرین روشی که معرفی می کنیم لیپوساکشن غبغب است که با ساکشن کردن چربی های غبغب از طریق دستگاه لیپوساکشن بسیاری از جراحان، افتادگی پوست را از بین می برند و به وسیله لوله کانول در دستگاه لیپوساکشن، چربی های دور فک و گردن و … را از بین می برند و باعث جمع شدگی پوست می شوند و این عمل نیز با بی حسی موضعی انجام می شود.

همین طور روش های دیگری مانند لیپوساکشن به وسیله ی حلال تزریقس و لیپوساکشن لیزری نیز برای از بین بردن غبغب وجود دارد که با توجه به صلاح دید پزشک ممکن است یکی از آن روش ها به شما توصیه شود. جراحی غبغب هزینه های مختلفی دارد و با نظر و پیشنهاد پزشک و انتخاب بهترین و به صرفه ترین هزینه از طرف شما، می توان برای این عمل اقدام کرد . هر چند روش های دیگر که بدون جراحی است مانند تزریق فیلر، برای برداشت غبغب نیز انجام می شود.

بهترین روش جراحی غبغب

بهترین روش جراحی غبغب

با توجه به سن افراد و میزان سالخوردگی و پیری آن ها ومیزان کشسانی و شل شدن پوست برای اشخاص مختلف روش های متفاوتی توسط پزشک پیشنهاد می شود. به عنوان مثال برای افراد 30 تا 50 سال لیفت صورت S شکل مناسب تر است که این عمل با بی حسی موضعی انجام می شود و همچنین بعضی از افراد از طریق آزمایش های پزشکی مشخص می شود که صلاحیت انجام عمل غبغب را به بعضی از روش ها ندارند و مجبورند از روش های دیگر برای عمل انتخاب کنند. برای مثال برای از بین بردن افتادگی پوست نمی توانند از لیفت استفاده کنند و مجبورند از لیپوساکشن کمک بگیرند.

عوارض جراحی غبغب

این عمل در دنیای امروز پیشرفت چشم گیری داشته است و پزشکان زیبایی در این زمینه به تخصص بالایی رسیده اند. عمل و جراحی غبغب مانند همه ی عمل های دیگر بعد از به هوش آمدند ایجاد درد و ناراحتی می کند که برای تحمل کردن آن باید از انواع مسکن های تجویز شده توسط پزشک استفاده کرد. بعد از این عمل فرد به مراقبت نیاز دارد و درصورت رعایت نکردن آن ها دچار عوارض و درد های شدید بعد عمل می شود و محل عمل کبود شده و یا عفونت می کند. بنابراین باید بعد از عمل به خوبی از خود مراقبت کند.

سوالات متداول

سوالات متداول

 چه کسانی نیاز به جراحی غبغب دارد؟

افرادی که دارای افتادگی پوست شل شدن گوست قسمت فک هستند نیاز به این جراحی دارند

عمل جراحی به روش S  برای چه افرادی مناسب تر است؟

افرادی که سن بین 30 تا 50 دارند.

دستگاه متداول در صاف کردن پوست غبغب چه دستگاهی است؟

دستگاه لیپوساکشن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *