کویتیشن

کویتیشن چگونه باعث لاغری موضعی می شود؟ + تخفیف ویژه هزینه کویتیشن

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره یکی از روش های چربی سوزی یعنی کویتیشن صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه باشید.

  • همین حالا به جراح باما زنگ بزنید تا از تخفیف بسیار ویژه ای برای این موضوع در مشهد برخوردار شوید.
کویتیشن چیست

کویتیشن چیست؟

امروزه یکی از دغدغه های افراد داشتن اضافه وزن و یا چربی های اضافه که در پهلو و یا در شکم آن ها جمع شده است می باشد. به همین دلیل این افراد روش های زیادی را برای از بین بردن چربی های بدن خود امتحان می کنند. البته ناگفته نماند که روش های زیادی برای این کار به وجود آمده است، که یکی از روش هایی که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و هم چنین رایج شده است، کویتیشن می باشد. شاید خیلی از افراد ندانند که این روش چیست، در این باره باید بگوییم که یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی ‌های جمع شده در قسمت های مختلف بدن افراد است. امواج اولتراسوند در این دستگاه با فرکانس ‌های صوتی خود، حرکاتی در چربی‌ های بدن ایجاد می‌ کنند که سلول‌ های چربی توان مقاومت در برابر آن‌ ها را ندارند و بافت آن ها سست خواهد شد.

شکسته شدن چربی ها

در حالت کلی می توانیم بگوییم که انجام این روش باعث می شود که چربی‌ ها شکسته شده و به حالت مایع در بیایند و سپس بدن آن ‌ها را برای سوختن در بدن یا دفع در کبد آماده می کند، به این گونه چربی های اضافه ی بدن از بین می رود. البته نکته ای که باید توجه داشته باشید این است که افرادی که خونریزی شدیدی دارند، این روش برای آن ها مناسب نخواهد بود.

کویتیشن لاغری چیست

کویتیشن لاغری موضعی چیست

افرادی که می خواهند با یک روش که عوارض کمی نیز داشته باشد و هم چنین در کوتاه ترین مدت چربی های بدن آن ها را از بین ببرد استفاده کنند، ما استفاده از این روش را به آن ها پیشنهاد می کنیم. به این صورت می توانند در مدت زمان کم به تناسب اندام خود برسند. البته نکته ای که افراد باید بدانند، این است که کویتیشن از نظر تکنیکی روشی برای کاهش وزن و لاغری نیست و برای این کار لیپوساکشن، چربی‌ ها را دقیق ‌تر هدف می‌ گیرد. اما در مقابل در این روش، میزان موفقیت افراد توسط سانتی متر‌ هایی که بعد از درمان از سایزشان کم می ‌شود سنجیده خواهد شد که نتیجه ی خوبی برای افراد در بر دارد.

کاندید مناسب انجام این روش

کاندید مناسب انجام این روش

افراد برای این که بدانند کاندید مناسبی برای این روش هستند یا خیر، باید حتما توسط پزشک متخصص معاینه شوند و پزشک به آن ها می گوید که می توانند این روش را انجام بدهند یا خیر. اما در حالت کلی این روش مناسب افرادی است که می خواهند چربی های قسمت مخصوص از بدن خود را از بین ببرند. هم چنین اگر بیش از اندازه چاق باشید این روش برای شما مناسب نخواهد بود و باید روش دیگری را امتحان کنید. افرادی که می خواهند این روش را انجام دهند، بهتر است که بدانند گاهی برخی از کلینیک هایی که این روش را انجام می دهند، در سایت هایی مانند نت برگ تخفیف بسیار خوبی برای افراد قرار می دهند. به این صورت که افراد می توانند کویتیشن نت برگ را جستجو کند تا سایت نت برگ و قسمت مورد نظر برای آن ها نمایش داده شود تا به این گونه بتوانند از تخفیف آن بهره مند شوند.

کویتیشن خانگی

کویتیشن خانگی

جالب است که بدانید دستگاه کویتیشن خانگی نیز موجود می باشد، این دستگاه برای افرادی که وقت ندارند تا برای انجام این کار به کلینیک ها بروند، بسیار مفید می باشد. کسانی که تمایل دارند تا اطلاعاتی در مورد این دستگاه داشته باشند، می توانند در اینترنت جستجو کنند. در اینترنت سایت هایی وجود دارد که توضیحات کامل به همراه قیمت این دستگاه را در سایت خود قرار داده اند، حتی در برخی از این سایت ها نیز می توانید این دستگاه را به صورت آنلاین سفارش بدهید.

بیشتر بخوانید
معرفی انواع جراحی کیست به همراه برسی هزینه جراحی کیست در مشهد

دستگاه کویتیشن

لاغری با کویتیشن تا حدی ممکن است و این روش بیشتر مناسب قسمت های خاصی از بدن می باشد، نه کل بدن. افرادی که می خواهند چربی سوزی عمیق تری داشته باشند که در لاغری آن ها نقش بسزایی داشته باشد این روش مناسب آن ها نمی باشد. افرادی که می خواهند این روش را انجام بدهند، بهتر است که بدانند بعد از انجام آن باید نکاتی را رعایت کنند و مراقبت هایی را انجام دهند، که این موارد شامل: مراجعه به دکتر در صورت احساس درد شدید در ناحیه، نوشیدن آب فراوان در طول درمان برای دفع بیشتر چربی ‌ها، خودداری از ورزش شدید به مدت 2 الی 3 روز بعد از انجام آن، گرفتن رژیم غذایی کم کربوهیدرات و کم چربی به مدت 14 روز پس از کویتیشن، داشتن تحرک بدنی و پیاده روی و ورزش منظم، می باشد.

عوارض کویتیشن

عوارض کویتیشن

تیتر کویتیشن+عوارض را شاید در برخی از سایت ها دیده باشید، در این باره باید گفت که انجام هر روش و یا هر عملی عوارض جانبی خواهد داشت، که این موضوع نیز شامل این روش می شود. از عوارض انجام آن می توانیم به مواردی که شامل: احساس تشنگی شدید در افراد که به دلیل چربی سوزی می باشد، سر درد خفیف که چند ساعت بعد از درمان با این روش شروع می‌ شود و دلیل آن نیز آزاد شدن سم از سلول ‌های چربی می باشد، کم شدن اشتها که احتمالا به سفت و محکم شدن ماهیچه‌ ها مربوط می شود، کاهش درد ‌های بدنی در اثر کم شدن وزن به این صورت که فشار کمتری به بدن وارد می ‌شود و بدن درد تسکین می‌ یابد، می توانیم اشاره کنیم.

مزیت

البته انجام این روش مزیت هایی نیز دارد که شامل: کاهش سایز در ناحیه‌ ی مورد نظر، نداشتن دوران نقاهت، بدون نیاز به بیهوشی، خوش فرم شدن بدن، بهبود جریان خون و سیستم لنفاویر، نداشتن درد و ناراحتی، اکسیژن رسانی به سراسر بدن، سفت و محکم شدن بافت همبند، درمان سلولیت و خیلی موارد دیگر می باشد.

هزینه کویتیشن

هزینه کویتیشن

افرادی که تمایل دارند از این روش برای از بین بردن چربی های خود استفاده کنند و سوالی که برای آن ها به وجود می آید شاید این باشد که هزینه ی آن چقد می باشد و یا این که کی کویتیشن انجام داده است؟ در این باره و در ابتدا باید بگوییم که هزینه ی انجام این روش بستگی به قسمتی که می خواهید چربی سوزی را انجام دهید و هم چنین دستمزد متخصصی که می خواهد این کار را برای شما انجام بدهد، دارد. پیشنهاد ما این است که برای دانستن هزینه ی دقیق آن به کلینیکی که این کار را انجام می دهد، مراجعه کنید. به این صورت می توانید تمام سوالات خود را درباره ی روش این کار و هم چنین نحوه ی انجام آن بپرسید و هم چنین از قیمت آن اطلاع پیدا کنید. در نهایت در مطب می توانید از کسانی که این روش را انجام داده اند نیز سوال بپرسید. در نهایت پیشنهاد سایت جراح باما این می باشد که از مقاله لاغری شکم و پهلو با طب سنتی نیز بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول درباره ی کویتیشن

سوالات متداول درباره ی کویتیشن

کویتیشن چیست؟
بیشتر بخوانید
عوارض جراحی شکم آئورت و ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک چیست ؟

در این باره باید بگوییم که این روش بسیار مناسب برای چربی سوزی قسمت های بدن مختلف می باشد، به عبارت دیگر روش غیر تهاجمی می باشد که برای از بین بردن چربی ‌های جمع شده در قسمت های مختلف بدن افراد مورد استفاده قرار می گیرد. امواج اولتراسوند در این دستگاه با فرکانس ‌های صوتی خود، حرکاتی در چربی‌ های بدن ایجاد خواهند کرد که سلول‌ های چربی توان مقاومت در برابر آن‌ ها را نخواهد داشت و این گونه بافت آن ها سست خواهد شد و در نتیجه چربی‌ ها شکسته شده و به حالت مایع در می آیند و سپس بدن آن ‌ها را برای سوختن در بدن یا دفع در کبد آماده خواهد کرد.

آیا انجام این روش عوارض دارد؟

در این باره باید بگوییم که هر نوع عمل یا استفاده از دستگاه، عوارض جانبی خواهد داشت که این موضوع شامل کویتیشن نیز می باشد، اما این روش عوارض بسیار کمی دارد که شامل: کم شدن اشتهای فرد که احتمالا به سفت و محکم شدن ماهیچه‌ ها مربوط می شود، احساس تشنگی شدید در افراد که به دلیل چربی سوزی آن می باشد، سر درد ملایمی که چند ساعت بعد از درمان با این روش شروع می‌ شود و دلیل آن نیز آزاد شدن سم از سلول ‌های چربی است، کاهش درد ‌های بدنی در اثر کم شدن وزن به این صورت که فشار کمتری به بدن وارد می ‌شود و بدن درد تسکین می‌ یابد، می باشد، البته بروز این عوارض در افراد بسیار کم دیده شده است.

بعد از انجام این روش افراد چه نکاتی را باید بدانند و چه مراقبت هایی را باید انجام دهند؟

در این باره می توان گفت که بعد از انجام آن افراد باید این نکته را بدانند که در صورت داشتن درد شدید در ناحیه انجام شده، باید به پزشک خود مراجعه کنند. هم چنین مراقبت هایی را نیز باید انجام دهند که شامل: نوشیدن آب فراوان در طول درمان برای دفع بیشتر و بهتر چربی ‌ها، خودداری از ورزش شدید به مدت 2 الی 3 روز بعد از انجام آن، داشتن تحرک بدنی و پیاده روی و ورزش منظم، گرفتن رژیم غذایی کم کربوهیدرات و کم چربی به مدت 14 روز پس از کویتیشن، می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *