متخصص جراحی زیبایی مشهد

متخصص جراحی زیبایی در مشهد با 60 درصد تخفیف سایت جراح باما و تضمین کیفیت

ما می خواهیم اطلاعات لازم را درباره متخصص جراحی زیبایی مشهد به شما ارائه دهیم و امیدواریم مطالب مربوط به متخصص جراحی زیبایی مشهد به شما کمک های لازم را ارائه دهد.

متخصص جراحی زیبایی مشهد با قیمت مناسب

عمل رینوپلاستی به روش باز: بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی در مشهد این عمل را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.در این روش برشی در ناحیه بین دو سوراخ بینی ایجاد می شود و پوست بینی به ارامی از روی سطح بافت برداشته خواهد شد ولی در این روش باعث اندکی التهاب و تورم در ناحیه بینی می شود و این موضوع خیلی نگران کننده نیست و دیر و زود این تورم رفع خواهد شد.متخصص جراح زیبایی مشهد این خدمات را به شما ارائه می دهد.

متخصص جراح زیبایی مشهد

عمل رینو پلاستی به روش به روش بسته:این عمل مخصوص کسانی است که نمی خواهند تغییر زیادی در بینی اشان صورت گیرد و تغییرات زیادی لازم ندارند.در این روش تمامی برش ها داخل بینی انجام خواهم شد و جراح با ورود از سوراخ های بینی عمل را انجام می دهد.فوق تخصص جراحی زیبایی مشهد از همکاری با شما خوشحال می شود.

مراقبت های قبل از عمل بینی:بسیاری از افراد تصور می کنند که فقط بعد از عمل احتیاج به مراقبت دارند در صورتی که این باور کاملا اشتباه است و باید قبل از عمل هم مراقبتایی صورت گیرد نظیر عدم استفاده از اسپیرین و عدم استعمال دخانیات و … تا عمل جراحی زیبایی نتیجه بهتری داشته باشد.متخصص جراحی زیبایی زنان در مشهد این امکانات را برای شما فراهم می کند.

متخصص جراحی زیبایی در مشهد

اقدامات پس از جراحی بینی یا رینوپلاستی:بعد از عمل جراحی بینی باید یک کیسه یخ را دو تا سه روز روی بینی و چشمان بیمار قرار دهید و از مواد غذایی جویدنی به هیچ عنوان استفاده نکنید و همواره آبمیوه های طبیعی و مواد غذایی آبکی بخورید.متخصص جراحی زیبایی بینی در مشهد از همکاری با شما خرسند میشود.

عمل جراحی پلک در مشهد

عمل جراحی پلک در حوزه پزشکی به عنوان بلفاروپلاستی نامیده و معمولا در افراد بالای 35 یا 40 ساله اجرا می شود و می تواند برای سلامتی و یا زیبایی شناختی بکار رود. در این عمل پزشک جراح، پوست، چربی یا عضلات پلک را برش می‌دهد و آن را جابجا یا جدا می‌کند تا لیفت چشم انجام شود و در بعضی موارد ممکن است عضله را بدون حرکت و فقط پوست را برداشته و یا ممکن است در هر دوطرف بالا و پائین این کار انجام شود.متخصص جراحی زیبایی چشم در مشهد می تواند این خدمات را در اختیار شما قرار دهد و امکانات لازم را برای شما فراهم سازد.

جراحی پلک به چند صورت انجام می پذیرد؟

بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک با 3 روش بی حسی موضعی، نیمه بیهوشی و بیهوشی کامل قابل انجام است. بی حسی موضعی مثل حالتی است که در دندانپزشکی استفاده می شود و ماده بی حس کننده لیدوکایین فقط در محلی که قرار است عمل جراحی پلک صورت بگیرد، تزریق می شود. با این کار، پلک بی حس می شود و بیمار در حین عمل جراحی پلک دردی را متوجه نخواهد بود، اما داروی تزریقی در جراحی زیبایی فقط درد را از بین برده و روی اضطراب بیمار تاثیری ندارد.در عمل جراحی پلک به روش نیمه بیهوشی، علاوه براینکه اطراف پلک توسط جراح بی حس می شود، متخصص بیهوشی نیز از طریق رگ، داروهای ضد درد و اضطراب را به بیمار تزریق می کند. این داروها بیمار را به خواب عمیق و خوشایندی می برند.در روش بیهوشی کامل ، بیمار کاملا بیهوش است.متخصص جراحی زیبایی پلک در مشهد این اطلاعات را در اختیار شما قرار داد.

متخصص جراحی زیبایی زنان در مشهد

دلایل انجام جراحی پلک تحت نظر متخصص جراحی زیبایی مشهد

عمل زیبایی پلک از نظر پزشکی ضروری نمی‌باشد و صرفاً به منظور بهبود ظاهر فرد انجام می‌شود اما گاهی اوقات بلفاروپلاستی می تواند دید شما را بهبود بخشد. در اکثر نژادها پلک بالا دارای یک چین عرضی می باشد، اما در بعضی از نژادها مثل نژاد زرد، این چین وجود ندارد و یک پلک اضافه روی پلک اصلی آنها را گرفته است. با بلفاروپلاستی یا عمل جراحی پلک می توان پلک این افراد را نیز اصلاح و یک چین طبیعی پلک را برای آنها ایجاد کرد.بهترین متخصص جراحی زیبایی در مشهد این مطالب را به شما ارائه می دهد.

بیشتر بخوانید
مزایا، عوارض و قیمت کاشت مو به روش ترانسپلنت + بهترین کلینیک ترانسپلنت در مشهد

عوارض بعد از جراحی پلک:

این که بعد از عمل جراحی پلک، چشم دچار آب مروارید می شود غیرمعمولی نیست، زیرا عمل جراحی پلک می تواند موجب تضعیف عضله ای شود که چشم را باز نگه می دارد.

جراحی شکم چگونه صورت می گیرد ؟

تغییر شکل شکم در اثر تجمع چربی اضافی، شکم محدب، افتادگی پوست و ترک در ناحیه شکم اثرات بدی در سلامت فیزیکی و روانی به دنبال دارد. در همه افراد، شکم بزرگ برآمده قابل درمان است. جراحی شکم در هر سنی می تواند انجام شود. جراحی شکم یا مجموعه اقداماتی است که شامل برداشتن پوست بیش از حد و چربی شکم و تغییر غضروف عضلانی می باشد. در پی جراحی شکم نیز، ظاهر شکم زیباتر گشته و تنها خط برشی که در زیر شکم ایجاد مینماید از ایرادات این جراحی می باشد.

متخصص جراحی زیبایی زنان در مشهد

دوره بهبودی جراحی شکم چه مدت است؟جراحی شکم اگر چه ممکن است عوارض های زیادی نداشته باشد اما به دلیل از دست رفتن و ضعیف شدن انرژی پوست، ممکن است نیاز به مراقبت طولانی تری بعد از عمل داشته باشد.

مراقبت ها و نکات قبل و بعد از جراحی شکم:

بیماری که تحت عمل جراحی شکم قرار گرفته است، هوشیاری خود را چند ساعت پس از عمل به دست می آورد.بعداز جدا کردن لوله لاستیکی نرم و انعطاف‌پذیری می‌باشد که در داخل زخم قرار گرفته تا ترشحات افزوده‌بر جذب مانند خونابه‌ها را از محیط داخلی بدن خارج سازد از بیمار و درآوردن آن، مرخص خواهد شد. درن در دومین یا سومین روز بعد از عمل از بیمار جدا می شود.

عوارض

عوارض جراحی زیبایی در مشهد بستگی به نوع عمل و سنگینی و سبکی ان نیز دارد که این مقدار خیلی نگران کننده نیست.

برای مثال عوارض عمل بینی خیلی زود گذر هستند ولی نیاز به مراقبت های خاص خود دارد.

هزینه ها متخصص جراحی زیبایی مشهد

هزینه عمل های مختلف متفاوت است و به عوامل و دلایل مختلفی بستگی دارد و هم چنین با توجه به امکانات و مواد اولیه این قیمت ها متغیر است.البته این قیمت ها به تبهر و شهرت پزشک بستگی دارد. از همین رو پیشنهاد می شود با تیم ما تماس بگیرید تا بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهیم.

پیشنهاد می کنیم در انتها مقاله هزینه عمل بینی در سال 99 را مطالعه کنید.

فوق تخصص جراحی زیبایی مشهد

فوق تخصص جراحی زیبایی مشهد

افرادی هستند که نواقصی در شکل ظاهری بدن خود مخصوصا قسمت هایی که بیشتر در معرض دید هستند، دارند. این افراد معمولا به همین دلیل اعتماد به نفس پایین تری دارند و به دلیل شرمساری از حضور در برخی از مکان ها خودداری می کنند. اما امروزه علم  پزشکی پیشرفت های زیادی کرده است و می توان به راحتی بیشتر نواقص را رفع کرد. شما می توانید به کمک فوق تخصص جراحی زیبایی این کاستی ها و عارضه ها را رفع کنید و روحیه خود را بالا ببرید. جراحی پلاستیک معمولا با هدف بر طرف کردن مشکلات ظاهری قسمت های مختلف صورت انجام می شود. یک متخصص خوب باید در وهله نخست سلامت بیمار را در نظر بگیرد. سپس تجربه و مهارت کافی در مورد عمل های زیبایی داشته باشد تا بتواند نتیجه بهتری را بدست آورد.

متخصص جراحی زیبایی زنان در مشهد

متخصص جراحی زیبایی زنان در مشهد

بیشتر متقاضیان جراحی زیبایی را بانوان تشکیل می دهند. بنابراین متخصصان جراحی زیبایی می بایست با انواع جراحی ها آشنایی داشته باشد تا بتواند درخواست های آنها را به نحو خوبی انجام دهد. یک فوق متخصص جراحی باید قبل از اینکه عمل را شروع کند، جلسات مشورتی با بیمار داشته باشد تا پلن درمانی خود را به طور دقیق تنظیم کند. سپس انتخاب نوع و روش جراحی مهمترین عامل می باشد که پزشک باید به آن واقف باشد. یکی از جراحی هایی که مخصوص زیبایی زنان می باشد، جراحی واژن است. بانوان بسیاری به این جراحی روی آورده اند و یکی از جراحی های رایج می باشد.

متخصص جراحی زیبایی چشم مشهد

متخصص جراحی زیبایی چشم مشهد

کانتوپلاستی یا درشت کردن چشم ها یکی از جراحی های زیبایی به حساب می اید که در آن جراح متخصص گوشه های پلک را به اندازه کافی بالا می برند. همچنین جراحی دیگری به نام چشم گربه ای نیز وجود دارد که در این نوع چشم ها را بزرگ می کنند. این نوع از جراحی انواع مختلفی دارد که می توان به کانتوپلاستی میانی، کانتوپلاستی خارجی اشاره کرد. جراح می تواند این روش ها را با تلفیق کند تا نتیجه نهایی بهتر شود. در کانتو پلاستی میانی روش افقی جراح وضعیت چشم را با دقت تمام مورد بررسی قرار می دهد و مشکلات آن را تجزبه و تحلیل می کند و سپس شکل دلخواه را طراحی می کند. سپس برشی در نزدیکی غده ملتحمه با استفاده از ابزار خاص ایجاد می کند. پس از انجام کار می توان برش ایجاد شده را بخیه زد و در پایان چشمی درشت و طبیعی داشت.

متخصص جراحی زیبایی بینی مشهد

متخصص جراحی زیبایی بینی مشهد

زیبایی بینی نیز یکی از دغدغه های افراد می باشد. این جراحی رایج ترین جراحی در کشور می باشد که متقاضیان زیادی را به طرف خود جذب کرده است. معمولا افراد مشکلات مختلفی دارند که می توان به کج بودن بینی، غضروف اضافی داشتن، مشکلات نوک بینی، گوشتی بودن و غیره اشاره کرد. جراح متخصص این عمل می بایست در ابتدا جلسه مشورتی را با بیمار ترتیب دهد تا در مورد خواسته و مشکلات آن آگاهی پیدا کند. سپس بر اساس اهداف بیمار پلن درمانی خود را ساخته و اقدامات اولیه را روی دست گیرد. باریک کردن استخوان بینی، تنگ و گشاد کردن سوراخ آن، صاف کردن بینی کج، تغییر حالت نوک بینی و تغییر زاویه بین بینی و لب از جمله اهداف این جراحی می باشد. این نوع از جراحی انواع مختلفی دارد که می توانید در جلسه مشورتی از پزشک مربوطه سوال کنید. در مشهد نیز متخصصانی هستند که در این زمینه به صورت حرفه ای فعالیت می کنند.

متخصص جراحی زیبایی واژن در مشهد

متخصص جراحی زیبایی واژن در مشهد

امروزه جراحی زیبایی واژن یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی در بین خانم ها محسوب می شود. زیرا آنها علاوه بر اهمیت دادن بر ظاهر کلی که در معرض دید عموم است، تمایل زیادی بر زیباسازی ناحیه تناسلی خود دارند. به طور کلی می توان گفت که هدف از انجام چنین عملی جوان سازی آن قسمت می باشد. همچنین فرم برخی از آنها به گونه ای است که معمولا بانوان را دچار تشویش و نگرانی می کند که می توانند با استفاده از این جراحی آن را برطرف نکند. علاوه بر ان، رفع گشادی، برطرف کردن خشکی، تنگ کردن و کوچک کردن قسمت های مختلف آن از جمله مشکلاتی است که می توان با استفاده ازا ین جراحی رفع کرد. برخی از خانم ها دچار بی اختیاری ادراری هستند که این دسته از افراد نیز می توانند به متخصص جراحی واژن مراجعه کنند. در مشهد متخصصان زیادی هستند که درا ین زمینه فعالیت می کنند. می توانید با مشاوران ما در مرکز جراح با ما تماس بگیرید تا در این زمینه راهنمایی های لازم صورت گیرد. در نهایت پیشنهاد می کنیم مقاله عمل جراحی بینی در مشهد را مطالعه کنید.

متخصص جراحی زیبایی پلک در مشهد

متخصص جراحی زیبایی پلک در مشهد

تمام اجزای صورت هر کدام زیبایی خاص خود را دارند اما از این میان چشم ها از اهمیت بالاتری برخوردار می باشند. پلک ها از اجزای صورت هستند که نسبت به سایر قسمت ها علائم پیری را خیلی زود نشان می دهند. برای برطرف کردن این علائم می توان به جراحی زیبایی پلک رجوع کرد. نام دیگر آن بلفاروپلاستی می باشد که به چند نوع تقسیم می شود. معمولا در این عمل برش های کوچکی در قسمت فوقانی و یا تحتانی پلک ها ایجاد می کنند تا پوست اضافی را بردارند. سپس محل مورد نظر را با نخ های بسیاری نازک و مخصوصی بخیه می زنند. البته روش دیگری نیز وجود دارد که با استفاده از لیزر مراحل گفته شده را انجام می دهند که مزایای و معایبی دارد. اگر میزان پف پلک پایین و میزان بیرون زدگی چربی های آن زیاد باشد، محل برش را زیر خط مژه ها تعیین می کنند.

بیشتر بخوانید
بانک مو چیست؟ معرفی بهترین بانک مو در ایران برای کاشت و رویش مجدد

سوالات متداول در مورد متخصص جراحی زیبایی مشهد

لیست متخصص جراحی زیبایی مشهد را از کجا می توان پیدا کرد؟

سایت هایی برای این منظور وجود دارد که می توانید با مراجعه به آنها اسامی پزشکان مورد نظر خود را بیابید و با آنها تماس بگیرید.

برای یافتن متخصص جراحی زیبایی مشهد به کجا مراجعه کنم؟

می توانید با مرکز جراح با ما تماس بگیرید تا مشاوران شما را راهنمایی کنند.

دستمزد متخصص جراحی زیبایی شکم در مشهد چقدر است؟

بر اساس نوع مختلف جراحی متفاوت می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *