متخصص جراحی زیبایی بدن

جراحی زیبایی بدن در مشهد توسط متخصص با هزینه مناسب

شاید در نگاه اول فکر کنیم وقتی از جراحی زیبایی بدن حرف می زنیم یعنی شامل تمام جراحی های زیبایی از قبیل جراحی زیبایی بینی، جراحی فک، جراحی لب و … می شود. البته در مورد تمام مواردی که نام برده شد مفصل مطالبی را خدمت شما ارائه کردیم. اما عمل جراحی زیبایی بدن بحثی متفاوت دارد که در این مقاله قصد داریم تا با انواع آن و همچنین کاربرد های آن آشنا شویم.

جراحی زیبایی بدن چیست ؟

امروزه عمل زیبایی به یکی از رایج ترین عمل های جراحی تبدیل شده است. شاید بیشترین چیزی که ما در مورد عمل زیبایی شنیده ایم مربوط به عمل زیبایی بینی می باشد. اما جراحی های متفاوتی برای حفظ زیبایی هر روزه در سر تا سر جهان انجام می شود. این عمل زیبایی انواع مختلفی دارد که در این مقاله تا حد امکان به آن ها خواهیم پرداخت.

جراحی زیبایی بدن

پیکر تراشی چیست ؟

یکی از عمل های زیبایی که البته برای برخی افراد ممکن است با هدف زیبایی نباشد و بلکه به منظور افزایش سلامتی انجام شود، پیکر تراشی می باشد. نام دیگر این عمل زیبایی لیپو ساکشن می باشد. در این عمل که عموما به صورت سر پایی انجام می شود و نیاز به بیهوشی ندارد، فرد با مراجعه ی مرتب به دکتر جراح زیبایی بدن بخشی از چربی های بدن خود را بر می دارد که در نهایت منجر به کوچک شدن شکم خواهد شد. در ضمن این عمل معمولا بدون خون ریزی همراه می باشد. از دیگر مزیت های این جراحی می توان به این اشاره کرد که در این عمل امکان کوچک کردن پوست بدن نیز وجوددارد. به دلیل این که پس از برداشتن چربی های شکم پوست بدن به همان اندازه ی بدن می ماند، این مسئله بسیار مهم می باشد تا بتوان به فرم ایده آل شکم دست پیدا کرد.از لحاظ هزینه ای این جراحی تا حدی مناسب می باشد. البته در مورد هزینه های این عمل به طور مفصل در بخش هزینه عمل جراحی زیبایی بدن بررسی خواهیم کرد.

از جراحی های زیبایی بدن می توان به جراحی زیبایی سینه اشاره کرد. این عمل مناسب کسانی می باشد که سینه های نا متقارن دارند. همچنین افرادی که از فرم سینه های خود راضی نیستند، می توانند با استفاده از این عمل، فرم سینه های خود را عوض کنند. از دیگر کاربرد های این عمل زیبایی می توان به افزایش یا کاهش سایز سینه اشاره کرد.

برای صحبت درباره ی یکی از بزرگ ترین عمل های جراحی می توان به عمل لیفت بدن اشاره کرد. این عمل مخصوص کسانی می باشد که پوست اضافه در بدن خود دارند. همچنین اگر پوست کشیده ای دارید می توانید از این عمل استفاده کنید. نکته ی بسیار مهمی که باید در رابطه با این عمل در نظر بگیرید، این است که این جراحی حتما باید توسط دکتر جراح زیبایی بدن که حاذق باشد، انجام شود. زیرا این عمل پیچیدگی های بسیار زیادی دارد و یکی از عمل ها جراحی بسیار دشوار به حساب می آید. باید به این نکته نیز توجه کرد که انجام این عمل جراحی دوره نقاهت نسبتا طولانی را به همراه دارد. در نتیجه بیمار پس از انجام این عمل جراحی باید باید دوره ی بهبودی نسبتا طولانی گذرانده شود.

از دیگر عمل های جراحی که می توان آن را زیر مجموعه ی جراحی های زیبایی بدن در نظر گرفت، عمل لیفت بازو می باشد. هنگامی که فرد به دلیل پیری یا دلایل دیگر دچار افتادگی در پوست اطراف بازو ی خود می شود، معمولا از این روش استفاده می کند. علاوه بر این موضوع اگر فرد بخواهد چربی های اطراف بازو های خود را بردارد، دچار کش آمدن پوست یا افتادگی آن می شود که این عمل زیبایی می تواند کمک شایانی به حفظ فرم بدن وی کند. البته برای این کار از روش لیپوساکشن، همانطور که در بالا به طور مفصل راجع به آن حرف زده شد، استفاده می کنند.

جراحی زیبایی بدن در مشهد

از دیگر عمل های جراحی که قصد داریم راجع به آن صحبت کنیم، عمل لیفت کپل می باشد. این عمل باعث خوش فرم شدن باسن می شود. اکثرا افرادی که اضافه وزن داشته اند ولی بعد از آن وزن خود را کم کرده اند، پوست خود را در شرایطی می بینند که افتاده است و فرم خود را از دست داده است. سپس به این عمل جراحی مراجعه می کنند.

بیشتر بخوانید
لیزر الکساندرایت چیست؟ کمترین قیمت دستگاه لیزر الکساندرایت در ایران

از دیگر بخش های رایج جراحی بدن می توان به عمل لیفت بازو اشاره کرد. با افزایش سن، از اعضایی که تحت تاثیر پیری قرار می گیرند، می توان به بازو اشاره کرد. این عمل به افرادی که بازو های افتاده ای دارند کمک می کند تا بتوانند بازو های خوش فرم تری را داشته باشند.

جراحی های زیبایی بدن

هزینه عمل جراحی زیبایی بدن چقدر است؟

همانند دیگر عمل های جراحی، این عمل جراحی نیز ممکن است هزینه های زیادی را برای شما داشته باشد. اگر بخواهیم از قیمت عمل جراحی زیبایی بدن اطلاعاتی کسب کنیم باید بدانیم که بستگی به نوع عمل جراحی که می خواهیم، هزینه ها بسیار متفاوت خواهد بود. اما این موضوع حائز اهمیت می باشد که در کدام شهر می خواهید این عمل را انجام دهید. همچنین باید به این نکته توجه کرد که عمل هایی مانند لیپوساکشن که به طور مفصل توضیح داده شد، نسبتا کم هزینه می باشند ولی عمل های جراحی بر روی بدن بسیار تخصصی می باشند و اگر برای سلامت خود ارزش قائل می باشید بهتر است پزشکان ماهر را شناسایی کنید و مثلا به بهترین جراح زیبایی بدن در مشهد مراجعه کنید تا بتوانید نتیجه ای که می خواهید را به دست آورید.

عوارض جراحی بدن چیست؟

اگر در مورد عوارض جراحی بدن صحبت کنیم باید آن را به دو دسته تقسیم کنیم. دسته ی اول عملی مانند لیپو ساکشن که با خون ریزی همراه نمی باشد، می تواند عوارض دیگری مانند اسیب به بافت ها توسط دستگاه را داشته باشد. از دیگر موارد می توان به احتمال بازگشت در این عمل اشاره کرد. این مورد نیز یکی از معایب این عمل جراحی می باشد. دیگر عمل های جراحی که با خون ریزی همراه هستند، عوارض خود را دارند. مهم ترین مسئله ای که باید در این موارد رعایت شود جلوگیری از عفونت احتمالی پس از جراحی می باشد.

دکتر جراحی زیبایی بدن

دکتر جراحی زیبایی بدن

از دیرباز تا کنون بشر همواره به دنیا داشتن زیبایی بوده است. زیبایی مقوله ای است که همواره توسط افراد مورد توجه بوده که خانم ها در این زمینه حساسیت بیشتری دارند. با پیشرفت تکنولوژی و نیز علم پزشکی، روش های جدیدی برای زیباتر شدن و ترمیم ناهنجاری های سطحی بدن و یا تغییرات بافتی کشف شده است. قابل یادآوری است که ملاک های یک فرد برای داشتن زیبایی می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی که حساب کنیم، یکی از دغدغه های همیشگی بشر بوده است. از این رو نیاز به یک پزشک و یا متخصص زیبایی در اینجا بیش از پیش نمایان می گردد.

ناگفته نماند که بعضی از افراد هستند که حتی با گرفتن رژیم های سخت و انجام ورزش های سنگین قادر نیستند تا به وزن یا فرم ایده آن خود برسند که این مسئله در برخی از مواقع موجب سرخوردگی و احساس عدم اعتماد به نفس می شود. همیشه باید به یاد داشته باشید که فردی که سال هاست در این حوزه تحقیق و مطالعه می کند، بهترین کمک را می تواند به ما انجام دهد. برای انتخاب یکی ازا ین متخصصان باید نکاتی را رعایت کنید که نخستین آنها مشورت و گفت و گو با افراد تجربه دار می باشد.

جراحی زیبایی کل بدن

جراحی زیبایی کل بدن

بر اساس گزارشات منتشر شده، بهترین و یکی از مهمترین روش های جراحی که با هدف اصلاح شکل و فرم بدن انجام می شود، براکیوپلاستی، کوچک کردن شکم، لیپوپلاستی یا برداشتن چربی های اضافه، لیپو ساکشن، لیفت قسمت بالایی بدن و اصلاح فرم پستان ها می باشد. در براکیوپلاستی یک متخصص چربی های اضافه دور بازو را بر می دارد و در نهایت شکل آن را اصلاح می کند. لیپو پلاستی نیز به برداشتن چربی های اضافی اشاره دارد که با انجام چنین کاری فرم کلی آن قسمت تغییر می کند.  همچنین روش دیگری به نام لیپوسونیکس وجود دارد که در آن از انرژی فراصوتی برای از بین بردن چربی های زیر پوستی استفاده می شود.معمولا جراحی ها بین 2 تا 5 ساعت به طور می انجامد. البته مدت زمان آن به نوع و تکنیک های مختلف دیگری نیز بستگی دارد که باید توسط پزشک مربوطه مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید
عوارض جراحی شکم آئورت و ابدومینوپلاستی و لیپوماتیک چیست ؟

همچنین باید در نظر داشته باشید که جای زخم که به آن اسکار نیز گفته می شود، معمولا در این نوع از جراحی ها طبیعی می باشد. پس از عمل پزشک به بیمار آموزش های لازم برای رفع آنها را خواهد داد و کرم و ژل های موضعی مخصوص را به آنها معرفی خواهد کرد. اما قبل از انجام عمل می بایست با دکتر خود مشورت های لازم را انجام دهید. مثلا باید در مورد قسمت هایی که می خواهید ترمیمی صورت گیرد اطلاعاتی کسب نمایید تا از عوارض و خطرات آن نیز آگاهی داشته باشید. علاوه بر آن ها، هزینه آن نیز شاید برای برخی ها مهم باشد. فردی که در شرف انجام چنین عملی است اگر سیگار می کشد، باید آن را ترک کند. همچنین در صورتی که از آسپرین و داروهای ضد التهابی استفاده می کنید، آن را با پزشک در میان بگذارید تا توصیه های مورد نظر را برایتان بازگو کند.

عکس جراحی زیبایی بدن

عکس جراحی زیبایی بدن

همانطور که می دانید جراحی زیبایی بدن در بیشتر قسمت های بدن قابل انجام است. اگر در عضوی از بدن دچار افتادگی پوست بودید، نگران نباشید، زیرا امروزه جراحی هایی برای بهتر جلوه داده آن قسمت ها وجود دارد. در این عمل ها متخصصان از روشی استفاده می کنند که در آن با توجه به نیازهای بیمار می توانند عضو یا قسمت مربوطه را ترمیم دهند. به عنوان مثال شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که زمانی که در آینه به بازوی خود نگاه می کنید، شاهد افتادگی زیرین آن باشید. در این مواقع حس بدی پیدا خواهید کرد و شاید روی اعتماد به نفس شما نیز تاثیر منفی بگذارد. اما در اینجا به شما می گوییم که امروزه می توان با تکیه به یک متخصص خوب این مشکل را به راحتی و با هزینه مناسب رفع کرد.

پزشکان ماهری وجود دارد که با برداشتن قسمت اضافی که به اصطلاح به آن چربی های اضافی یا پوست کشیده شده می نامند، زیبایی دوباره ای را به شما هدیه می کنند. شما همواره می توانید برای مشاهده برخی از تصاویر مربوطه به هر قسمتی که می خواهید روی آن حراحی زیبایی انجام دهید، به اینترنت و سایت های پزشکی مراجعه کنید.

انواع جراحی زیبایی بدن

انواع جراحی زیبایی بدن

جراحی زیبایی یک نوع از جراحی های پلاستیک می باشد که با هدف بهبود فرم و ظاهر فرد انجام می شود. تقریبا تمام قسمت های بدن را می توانید دچار تغییر کنید و به شکل دلخواه خودتان آن را فرم دهید. اما باید قبل از انجام آن این موضوع با دقت و ظرافت خاصی مورد بررسی قرار گیرد. این نکته را باید در نظر داشته باشید که نتایج اکثر جراحی ها تقریبا دائمی می باشند و این مسئله مشورت با یک متخصص را بیش از پیش ضروری می کند. زیرا در صورت وجود مشکلی جراح مربوطه می تواند بیمار را قبل از انجام آن مطلع نماید. در بعضی از موارد نمی توان با استفاده از رژیم غذایی و ورزش چربی های اضافه بدن را از بین برد، بنابراین در این طور موارد یکی از راه های که بیشتر عموم به آن روی می آورند و امروز بسیار رایج شده است، جراحی زیبایی بدن می باشد.

همانطر که گفتیم این جراحی ها انواع مختلفی دارند که جراحی زیبایی سینه یکی از آنها می باشد. در این عمل هدف کاهش یا افزایش سایز سینه می باشد. همچنین دربعضی از مواقع هدف از انجام ان اصلاح شکل سینه است که برخی از افراد از آن رنج می برند. لیفت بازو نیز برای تراشیدن پوست و چربی های اضافی دور بازو انجام می شود. پیری یا کاهش وزن سریع و شدید موجب می شود تا پوست ویژگی کشسانی خود را از دست بدهد و حالت افتادگی را به خود بگیرد. عمل این قسمت را لیپوساکشن می نامند که نتایج خوبی نیز داشته است. لیفت بدن، لیفت کپل، ران، باسن و تقریبا تمام قسمت های بدن از انواع جراحی زیبایی بدن می باشد.

سوالات متداول

آیا جراحی زیبایی بدن عوارض دارد؟

در برخی از موارد می تواند داشته باشد اما در صورت اتخاذ روش درمانی خوب رفع می گردد.

جراحی زیبایی بدن چیست؟

عملی است که برای بهتر جلوه دادن فرم و شکل عضوی انجام می شود که دارای انواع مختلفی است.

بهترین مرکز جراحی زیبایی بدن کجاست؟

در حال حاضر کلینیک های زیادی به طور حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.