جراحی چشم گربه ای

جراحی چشم گربه ای با کمترین قیمت و هزینه و بهترین کیفیت در مشهد

در این مقاله می خواییم درباره جراحی چشم گربه ای یا (گربه ای کردن چشم) برای شما صحبت کنیم که شما پس از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که جراحی چشم گربه ای چیست و درباره عوارض آن توضیح خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که جراحی چشم گربه ای برای چه افرادی مناسب است .

جراحی چشم گربه ای چیست ؟

عمل چشم گربه ای چیست؟عملی که برای باز سازی گوشه داخلی چشم انجام شود را جراحی چشم گربه ای یا جراحی کانتو پلاستی (canthoplasty) گویند.

چشم گربه ای طبیعی

هدف از این جراحی زیبایی برای درشت کردن چشم با پلک هایی کشیده و ظاهری جوان و جذاب تر است.

برای عمل زیبایی چشم گربه ای شما باید سلامت عمومی داشته باشید همچنین طبیعتا پلک های شما باید پوستی چروک و افتاده یا پف کرده باشد تا با جراحی چشم گربه ای مشکل شما بر طرف شود.

اشخاصی که دارای کم کاری تروئید هستند و به خاطر همان چشمانی پوف کرده دارند متتقاضی مناسبی برای جراحی چشم گربه ای نیستند و جراحی چشم برای ورم ناشی از جمع شدن مایعات اطراف چشم مناسب نیست .

افرادی هم وجود دارند که چشم گربه ای طبیعی هستند و نیازی به جراحی ندارند.

عمل باز کردن چشم که در بین مردم اسیای شرقی رایج است با جراحی چشم گربه ای فرق دارد .

عمل چشم گربه ای ترلان پروانه

انواح جراحی

برای درشت کردن چشم ها 4 نوع عمل جراحی وجود دارد که شامل:کانتوپلاستی یا شکاف دادن گوشه داخلی چشم ، پهن کردن پلک پایین ، اپیکانتو پلاستی عمل گوشه خارجی پلک ،پتوز یا عمل افتادگی می باشد.

رایج ترین جراحی زیبایی چشم برای کشیدن چشم و پلک ، جراحی کشیدن قسمت خارجی چشم است در این جراحی کشیدن قسمت خارجی چشم باعث می شود که چشمان شما کمتر حالت خمار و پلک های بالا کمتر افتاده باشدکه به این کار اصطلاحا میگویند جراحی چشم گربه ای .

کشیده کردن گوشه خارجی چشم برای چشم باعث فرم دادن بهتر به گوشه خارجی چشم می شود .

امروزه این عمل برای زیبایی چشم و برای حالتی صاف تر در پوست اطراف چشم انجام می شود .

این عمل در بین زنان و مردان کره ای که پلک بالایی ان ها معمولا افتادگی دارد محبوبیت زیادی دارد .

یکی دیگر از جراحی زیبایی چشم و پلک جراحی کشیدن قسمت داخلی چشم است در این جراحی کشیدن قسمت داخلی چشم انجام می شود که باعث فرم دهی داخل چشم می شود.

اگر شما جراحی کشیده کردن قسمت داخلی و خارجی چشم را به طور همزمان انجام دهید شما را به تغییر دلخواهتان می رساند ولی برای انجام این دو جراحی به طور همزمان باید جراح خود را به دقت انتخاب کنید چون این جراحی قرار است روی قسمتی از صورت انجام شود ، تاثیر حیاتی به ظاهر و زیبایی چهره ی شما و همچنین سلامت شما و روی بینایی شما هم می تواند تاثیر بگذارد به همین خاطر انتخاب جراح اهمیت بالایی دارد.

یکی دیگر از جراحی زیبایی چشم و پلک ، اصلاح افتادگی پلک پایین است .

یکی از مشکلاتی که با بالا رفتن سن بوجود می اید برگشتن پلک پایین به سمت خارج است برای بر طرف کردن این مشکل امکان دارد از ترکیب چند تا از تکنیک های جراحی استفاده شود که انتخاب این چند تکنیک جراحی به عوامل مختلف از جمله ، اناتومی صورت شما ، سوابق ژنتیکی شما ،وضعیت پیری پوست و سایر مشکلات و بیماری های پوستی که موجب افتادگی پلک شده است بستگی دارد .

شما می توانید عکس های مربوط به قبل و بعد عمل چشم گربه ای بهنوش طباطبایی و عمل چشم گربه ای ترلان پروانه را مشاهده کنید و همچنین می توانید فیلم عمل زیبایی چشم گربه ای را در اینترنت مشاهده کنید تا درک درست تری از عمل زیبایی چشم گربه ای داشته باشید

مصداق ماده 638 قانون مجازات اسلامی انجام جراحی چشم گربه ای در ایران اقدامی مجرمانه است ، تغییراتی که در جسم انسان انجام شود و باعث تحریف جامعه شود ،ممنوع است.

بیشتر بخوانید
لیفت چیست؟ بررسی انواع لیست و موارد پرکاربرد آن در ایران

عوارض جراحی چشم

عمل زیبایی چشم چون یک نوع جراحی است و برش های خاص خود را دارد امکان عوارض و صدمات عصبی هست.

این عمل چون عمدتا به دست افراد غیر کارشناس زیبایی انجام میشود به همین خاطر احتمال صدمه زدن به اعصاب صورت و باقی ماندن جای زخم در ناحیه پلک وجود دارد و همچنین احتمال دارد با ریزش مو و ابرو در محل و اطراف محل جراحی مواجه شویید .

حتی به غیر اصولی انجام شدن این جراحی ،پوست ناحیه عمل گرم شده و حتی گندیدگی پوست در ناحیه جراحی در برخی افراد دیده شده ، در صورت اسیب بسیار جدی در برخی از جراحی ها کوری هم دیده شده است.

اگر در جراحی ،پوست پلک برداشته شود احتمال به روز عوارض بیش تری هم است،احتمال اینکه فرد در پلک خود دچار مشکل شود هم هست .

جراحی چشم گربه ای در ایران

عمل زیبایی چشم معمولا با اعمال بیهوشی موضعی انجام می شود به همین خاطر بهبودی بعد از جراحی کوتاه مدت است .

بهبودی کامل در این جراحی از بیماران مختلف متفاوت است اما عموما بین 2 تا 4 هفته زمان میبرد .

جراح وظیفه دارد بعد از عمل تمامی اطلاعات لازم درباره اقدامات و دستورالعمل های پس از جراحی و همچنین دارو های لازم برای مداوا کردن جای زخم را در اختیار شما قرار دهد .

بعد از جراحی امکان دارد پلک ها و چشم شما کمی درد و دچار تورم و کبودی شود به همین خاطر تا جاییکه امکان دارد شما باید استراحت کنید و برای کم شدن تورم سر خود را بالا نگه دارید .

اگر جراحی شما توسط یک متخصص با تجربه و کار بلد باشد خطر به جا مانده از جراحی بسسیار کم است.

اگر جای زخمی معمولا روی پوست شما باقی میماند و از بین نمیرود این موضوع را به جراح خود حتما اطلاع دهید که پس از جراحی دچار مشکل نشوید .

عمل جراحی چشم گربه ای در مشهد

هزینه جراحی چشم گربه ای

قیمت جراحی زیبایی چشم  نسبتا به بقیه عمل های زیبایی بالا است. جراحی جراحی با قیمت مناسب با ما تماس بگیرید.

اگر درباره عمل زیبایی چشم  در مشهد به نتیجه قطعی رسیده اید لطفا عجله نکنید!!!جراح با ما با گزینش جراحان حرفه ای مشهد در کنار شماست و به مراتب هزینه این نوع جراحی به دست جراح با ما کاهش قابل قبولی خواهد داشت.

 

هزینه جراحی چشم گربه ای

هزینه جراحی چشم گربه ای

همانطور که می دانید جراحی های زیبایی که چشم گربه ای نیز شامل آن می شود، تحت پوشش بیمه های درمانی نمی باشند. از این رو افراد باید تمام خرج و مخارج آن را به صورت شخصی بپردازند. از آنجایی که هزینه ای این جراحی بالا می باشد، هر شخصی نمی تواند به راحتی از پس آن بر بیاید. مواردی مانند دستمزد پزشک، هزینه تمام وسایل و نیز کمک دستیار پزشک که به او کمک می کند، داروهایی که در حین عمل از آنها استفاده می کند، هزینه ویزیت قبل و پس از عمل و هزینه های پس از عمل همگی را باید در نظر بگیرید. همیشه به یاد داشته باشید که این جراحی نیز به دلیل اینکه روی صورت شما انجام می شود و از آنجایی که صورت نیز نقش مهمی در زیبایی و ظاهر شما دارد، پس کیفیت را فدای هزینه نکنید. ممکن است بتوانید از هزینه ها بزنید اما در این طور مواقع نتیجه مهمتر می باشد.

فیلم جراحی چشم گربه ای

فیلم جراحی چشم گربه ای

به دلیل اینکه عمل چشم گربه ای یکی از خطرناک ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود و مهمتر از آن اینکه بیشتر پزشکان نیز آن را هرگز توصیه نمی کنند، افراد زیادی هستند که می خواهند اطلاعات دقیق تری نسبت به این موضوع پیدا کنند. در این عمل بیمار باید بیهوش شود و در آن گوشه های چشم ها از داخل بازسازی می شوند. ممکن است در برخی از مواقع عمل موفقیت آمیز نباشد و تناسب میان قسمت های گوناگون صورت رعایت نشده باشد، در این صورت است که تمام هزینه و زحمات شما هدر می رود. از آنجایی که این عمل مستقیما روی زیبایی وظاهر صورت شما تاثیر می گذارد، بهتر است که قبل از آن از افرادی که تجربه این کار را داشته اند، پرس و جو کنید.

در حال حاضر که تکنولوژی پیشرفت کرده و اینترنت در دسترس همگان قرار گرفته است، افراد زیادی هستند که در فضای مجازی دنبال اطلاعاتی در این باره هستند. آنها برای دیدن دیدن تصاویر و فیلم های جراحی چشم گربه ای به سایت و صفحات زیادی مراجعه و سعی می کنند تا در این باره اطلاعات تکمیلی را دریافت کنند. اما همه اطلاعات در این باره در فضای اینترنت کامل نیست و توصیه می شود تا به پزشکی متخصص ارتباط داشته باشید.

عمل جراحی چشم گربه ای

عمل جراحی چشم گربه ای

یکی از خطرناک ترین جراحی های زیبایی به شمار می رود که در آن شکل کلی چشم دستخوش تغییر می شود. بیشتر پزشکان توصیه می کنند که افراد بهتر است برای زیبا نمودن خود و چشم ها از روش های دیگر استفاده کنند. باید به یاد داشته باشید که این عمل برای همه افراد مناسب نمی باشد زیرا تغییر شکل چشم ها با استایل ظاهری برخی از افراد متفاوت می باشد. به همین دلیل است که توصیه می شود که قبل از اینکه زیر تیغ جراحان بروید، بهتر است در ابتدا در مورد این موضوع فکر کنید و با پزشک مشورت داشته باشید.  برای تحقیق برای این موضوع بهترین کار این است که افرادی که قبلا تجربه چنین کاری را داشته اند را پیدا و سوالات خود را در مورد آن از آنها بپرسید.

بیشتر بخوانید
سپتوپلاستی چیست و چگونه است؟ تخفیف هزینه جراحی انحراف بینی در مشهد

باید بدانید که این عمل با جراحی کشیدن ابرو، برداشتن پلک و بزرگ کردن چشم ها متفاوت می باشد. نام علمی آن کانتوپلاستی می باشد و در آن گوشه های داخلی چشم به قولی می شود گفت که بازسازی می شوند. این جراحی به دو روش کانتوپلاستی و کانتوپکسی انجام می شود که در هر کدام از آنها بیمار می بایست به طور کامل بیهوش شود. همانطور که قبلا گفتیم تناسب اعضای صورت می تواند تا حدودی زیبایی آن را تضمین کند بنابراین قبل از انجام این جراحی مشورت با پزشک متخصص را فراموش نکنید.

جراحی چشم گربه ای در مشهد

جراحی چشم گربه ای در مشهد

در بیشتر شهرها از جمله تهران، اصفهان، شیراز، قم و چند شهر دیگر این جراحی انجام می شود. شهر مشهد نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. همانطور که می دانید شهر مشهد به دلیل موقعیت فرهنگی-مذهبی آن همواره مورد توجه مسافران و زائران داخلی و به خصوص خارجی بوده و است. به همین دلیل زمانی که تقاضا برای انجام کاری زیاد باشد، بهترین های هر رشته ای به آن شهر هجوم می آورند. این شهر یکی از قطب های پزشکی کشور و منطقه محسوب می شود. بیشتر مسافرانی که به این شهر سفر می کنند، هدف درمانی نیز دارند.

امکانات و تجهیزات به روز، پزشکان با تجربه و ماهر، سرویس دهی و خدمات دهی مناسب، مردمانی خوش رو و مهمان دوست، قدمت فرهنگی و توریستی این شهر همه و همه دست در دست هم می دهد تا تجربه ای نو و شادی را در کنار زیارت بارگاه امام رئوف داشته باشید و هم اینکه بتوانید با روحیه ای مضاعف پس از سپری کردن دوران درمان به شهر و کشور خود بازگردید.

جراحی چشم گربه ای و گوش الاغی

جراحی چشم گربه ای و گوش الاغی

شما با تغییر شکل می توانید یا به نتیجه ای که می خواهید برسید یا اینکه با عواقب جبران ناپذیر آن روبرو شوید. همانطور که می دانید تاثیر این تغییرات گذرا و کوتاه مدت می باشد و پس از گذشتن چند سال پیر و کهن سال می شوید. اما گروهی نیز هستند که سعی می کنند با پیشرفت و تب جامعه پیش بروند و برای اینکه در بین دیگر افراد جامعه بیشتر در معرض دید باشند، انواع جراحی های مختلف را روی اعضای بدن خود پیاده می کنند.  جراحی چشم گربه ایی و گوش الاغی دو عملی است که به تازگی در بین جوانان مد شده است. حالا اگر از هزینه های گزاف این دو جراحی بگذریم، در بعضی از مواقع شاهد عوارض های جبران ناپذیر آن نیز هستیم.

سوالات متداول در مورد عمل چشم گربه ای

انواع جراحی چشم گربه ای را نام ببرید؟

دارای دو نوع می باشد که کانتوپلاستی و کانتوپکسی نام دارد.

هزینه جراحی چشم گربه ای چقدر می باشد؟

باید قبل از انجام آن با پزشک مشورت کنید تا قیمت آن برآورد شود.

آیا جراحی چشم گربه ای در مشهد انجام می شود؟

بله در تمام شهرهای ایران متخصصانی با تجربه و ماهری داریم که درا ین زمینه فعالیت می کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *