کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد با هزینه کم و تخفیف ویژه در بهترین کلینیک ها و مراکز

در اینجا قراره درباره کاشت مو در مشهد با شما صحبت کنیم و شما پس از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که کاشت مو چیست و چه کسانی نیاز به کاشت مو دارند، همچنین مراکزی را که پزشکان متخصص و با تجربه ای دارا هستند برای کاشت مو در مشهد به شما معرفی خواهیم .

کاشت مو در مشهد

کاشت مو در مشهد

کاشت مو با ورود به جامعه پزشکی، بسیاری از مشکلات مربوط به ریزش مو و کم پشت بودن ان را برطرف کرده است .بهترین متخصص کاشت مو در مشهد بسیار زیاد می باشد و همچنین بهترین مرکز کاشت مو در مشهد بسیار می باشد. شما می توانید  فوق متخصص های بسیاری رو در این زمینه در مراکز کاشت مو در مشهد و همچنین در کلینیک کاشت مو در مشهد ببینید.

کاشت مو در سال 1939 برای اولین بار به عنوان یک ایده از سوی یک پزشک ژاپنی مطرح شد و در سال 1959 با تلاش های پزشک المانی به سر انجام رسید .کاشت مو روشی است که امروزه می توان به عنوان یکی از پرطرفدار ترین راه های درمانی ریزش مو در میان مراجعین یاد کرد .

امروزه کاشت مو را می توان به روش برداشت ریشه های مو از قسمت های پر پشت و کاشت در قسمت های کم پشت را،به عنوان ساده ترین راه برای افزایش رشد مو معرفی کرد. تنها راه درمان قطعی رشد مو در قرن بیست یکم را کاشت مو می دانند به همین خاطر امروزه با بهره گیری از روش نوین، بهترین عملکرد در این زمینه را می توان شاهد بود.

اشخاصی که با مشکل کم پشت بودن یا طاسی مو سر خود هستند، سوالات بسیاری در ذهن خود پرورش می دهند، سوالاتی که امروزه علم پزشکی راه قطعی را در مقابل ان ها قرار داد و همچنین این افراد می توانند سوالات خود را از بهترین دکتر کاشت مو در مشهد و بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد مطرح کنند.

مزایای کاشت

عمل کاشت مو ، عملی است که در ان بیهوشی ندارد به همین خاطر مزیت های بسیاری برای مراجعین به دنبال دارد. به همین خاطر بیشترین محبوبیت کاشت مو، مدیون عدم بیهوشی و عدم مواجه با عوارض ناشی از ان است.

تفاوتی که می توان پس از کاشت، کاملا ان را مشاهده کرد. تفاوت در زیبایی و چهره فرد است. به همین خاطر می توان به طور تقریبی 99 ماه پس از عمل شاهد اثر مستقیم ان بود .

یکی از مزیت های دیگر عمل کاشت مو ، عدم محدودیت در کاشت است .
به همین خاطر می توان در نوایحی که نام برده شده است کاشت مو را انجام داد:کاشت در قسمت سیبیل ، کاشت در ناحیه قرارگیری مژه ، ریش ، ابرو و … نواحی نام برده شده هر یک با توجه به تشخیص متخصص های حرفه ای در کلینیک کاشت مو در مشهد و در کلینیک های کاشت مو در مشهد قابلیت انجام عمل کاشت را خواهند داشت .

نکته قابل توجه در جراحی کاشت مو این است که قبل از اقدام به جراحی باید علل ریزش مو بررسی شود تا بتوان به درستی در مورد انجام یا عدم انجام جراحی تصمیم گرفت ریزش مو علل مختلفی دارد و عواملی از جمله وراثت، تنش های روحی، تغذیه نامناسب از جمله عوامل هستند که در ریزش مو بسیار تاثیر گذارند جراح متخصص با در نظر گرفتن تمامی این موارد تصمیم نهایی در مورد صلاحیت افراد برای جراحی را می‌گیرد چرا که در صورتی که مصرف داروهای خاص سبب ریزش مو باشند فرد نمی تواند عمل کاشت موی سر را انجام دهد و فردی باید برای جراحی کاشت موی سر اقدام کند که از یک الگوی طاسی مشخصی برخوردار است.

به طور کلی کاشت موی سر یک نوع عمل جراحی است. که طی این عمل ریشه های مو از یک قسمت بدن که در مقابل ریزش ارثی مقاوم است به قسمتی که موها در حال ریزش هستند پیوند زده می‌شود. این روش یکی از موثرترین روش های ترمیم و بازیابی موهای از دست رفته می باشد که در آن موی طبیعی به قسمت در حال ریزش پیوند زده می‌شود. در یک پیاز مو یک تا چهار تارمو قابل رشد است.

البته امروزه روش‌های جدیدی استفاده می‌شود که در آن پیاز مو بدون هیچ تغییر و دستکاری انتقال پیدا می‌کند فولیکول های کاشته شده در قسمت های در حال ریزش تا آخر عمر شخص باقی می‌ماند. در یک جلسه کاشت موی سر که معمولاً یک روز طول می کشد تا ۱۵۰۰ تا ۳۰۰۰ گرافت مو پیوند زده می‌شود.عمل جراحی کاشت مو به صورت سرپایی انجام می‌شود و در نواحی که قرار است پیوند زده شود بی حسی تزریق می شود و بیمار هیچگونه دردی را در حین عمل حس نمی‌کند البته ممکن است پس از عمل کمی احساس درد داشته باشد که طبیعی است. پس از عمل هم نیازی به استراحت نیست و روز بعد از عمل می تواند به امور روزمره خود بپردازد. معمولا بین سه تا پنج ماه پس از عمل موهای کاشته شده رشد می کند. درصد موفقیت عمل کاشت مو ۹۸ درصد است. البته به میزان مهارت جراح نیز بستگی دارد.

عوارض کاشت مو

عوارض کاشت مو

به لطف متخصصین و پژوهشگران، کاشت برای تمامی افراد در قرن بیست یکم امکان پذیر گردیده است. ولی برخی از افراد که شرایط خاصی را دارا باشند، با توجه به تشخیص متخصص و نتایج ازمایشی انجام شده،امکان انجام این عمل را نخواهند داشت.

برای مثال افرادی که بیماری های دیابتی و عفونتی داشته باشند، افرادی که بیماری پوستی دارند، اقایان در سن 18 سال الی 25 سال و افرادی که پوست ضخیم و غیر قابل جراحی داشته باشند. این افراد به دلیل پزشکی از عمل کاشت مو معاف خواهند شد. قابل ذکر است که برای خانم ها برای کاشت مو محدودیت سنی وجود ندارد.

انجام هر نوع عمل جراحی و زییبایی نیاز دارد که به متخصص مراجعه کرد از همین رو انتخاب کلینیک مجرب و درجه یک گام اول محصوب می شود برای همین شما می توانید بهترین کاشت مو در مشهد  را در بهترین کلینیک های سطح شهر بیابید و مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید
قیمت کاشت مو به روش bht در مشهد چقدر است؟ | معرفی دکتر

کاشت مو به روش sut بهترین انتخاب برای علاقه مندان به کاشت مو می باشد. انتخابی که در ان اثری از بیهوشی و تیغ جراحی نیست و می توان اثر مطلوب ان را مشاهده کرد. در این کاشت می توان 14000 هزار تار مو را پیوند کرد که این تعداد سه برابر میزان واقعی رشد مو در مقایسه با روش های دیگر است . همچنین کاشت مو با روش sut جلسات طولانی مدت را نیاز نخواهد داشت. از این رو بازدهی این نوع کاشت کاملا متفاوت خواهد بود.

انواع روش کاشت sut

انجام این نوع کاشت به دو صورت انجام می شود که در روش اول را می توان روش جراحی نام برد و روش دوم را روشی بدون جراحی محسوب کرد.

در روش اول که روش جراحی می باشد که در ان برشی نواری شکل از پوست پشت سر برداشته می شود و پس از ان برش زده شده را تکه تکه کرده و در نهایت عمل جداسازی فولیکول های مو انجام خواهد گرفت و پس از جدا سازی فولیکول ها پزشکان را در قسمت های مورد نظر خواهد کاشت .

در روش دوم که روشی بدون جراحی محسوب می شود، پزشک با سوزن هایی بسیار نازک مو برداشته خواهد شد و پس از ان در قسمت مورد نظر خواهد کاشت و در نهایت پانسمانی ساده و جزئی برای افزایش کیفیت مو کاشت شده انجام می شود که بعد از یک روز امکان برداشتن ان و وجود خواهد داشت.

کاشت مو یک جراحی زیبایی نسبتاً نوین و به سرعت در حال رشد است. هر چه رو به جلو پیش می‌رویم روش ها و تکنیک های کاشت مو کم تهاجمی‌تر، کم عارضه تر و نتایج  طبیعی تر و زیباتر می شود. با این حال کاشت مو همانند هر عمل جراحی دیگر ممکن است عوارضی به همراه داشته باشند. گاهی این مسئله جراح و متقاضی کاشت مو را با چالش‌های سختی مواجه می‌کند. در بسیاری از موارد، عوارض جانبی به خوبی مدیریت و درمان می‌شود اما گاهی این عوارض عواقب ناگواری به همراه دارد .

با افزایش محبوبیت کاشت مودر میان مردم، شاهد رشد چشمگیر متقاضیان کاشت مو و تعداد پزشکان جراح در این زمینه هستیم. نکته قابل توجه  این است که با پیشرفت تکنیک های کاشت پزشکان زیادی با تخصص های مختلف و بدون گذراندن دوره های مربوطه و مهارت کافی رو به کاشت مو آورده‌اند و با ورود پزشکان غیرمتخصص به این حیطه باعث شده که بیشتر شاهد بروز عوارض کاشت مو باشیم به طور کلی دو عامل که در بروز عوارض کاشت بسیار تاثیر گذاراست، یک کلینیک کاشت مو و دیگری مراقبت های بعد از عمل اگر کلینیک کاشت مو از دستگاه‌ ها و ابزار به روز و به خصوص جراحان متخصص و تیم درمانی حرفه‌ای بهره ببرد احتمال عوارض کاشت مو بسیار کاهش می یابد. برخی دیگر از عوارض نظیر عفونت ها به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های مراقبت های بعد از عمل رخ می دهد و این دسته از عوارض به دلیل سهل انگاری بیمار و یا عدم اطلاعات کافی وی رخ می دهد.

نکاتی که بعد از کاشت مو باید رعایت کرد شامل : عدم برداشتن پانسمان های انجام شده ، تحمل برخی از سردرد ها ، استفاده از مسکن های ساده برای رفع سردرد که حتما باید پزشک تجویز کند، عدم انجام فعالیت های سنگین ، انجام مراقبت های لازم در زمان استراحت ، عدم انجام فعالیت های ورزشی و حرکات محرک تعریق، پرهیز از شست و شوی موهای سر ،عدم قرار گرفتن زیر نور مستقیم خورشید. مقاله کاشت مو در ویکی پدیا را نیز می توانید مطالعه کنید.

هزینه کاشت مو در مشهد چقدر است؟

هزینه کاشت مو در مشهد چقدر است؟

  • جهت مشاوره برای اطلاع از بهترین قیمت ها، با تیم جراح باما تماس بگیرید.

در روش sut هزینه کاشت مو بین 4.000.000 تا 7.000.000 تومان است که بر اساس وسعت ریزش مو و تعداد گرفت ها مورد نیاز و شایط فرد متقاضی متغیر است. هزینه کاشت مو در مشهد نسبت به بقیه شهر ها هزینه قابل قبولی است که شما می توانید قیمت کاشت مو در مشهد را در بهترین کلینیک ها در سطح شهر مشهد مراجعه کرده و از هزینه های کاشت مو خبر دار شوید.

در شهر مشهد هزینه عمل کاشت مانند بسیاری دیگر از خدمات پزشکی و غیرپزشکی نرخ معین و مصوبه ندارد. به طور میانگین هزینه عمل کاشت مو بین شش تا نه میلیون می‌باشد. تغییرات قیمت یک روش مشخص با تعداد گرافت معین بین مراکز مختلف کاشت مو به میزان تبحر و تجربه جراح ،میزان تخصص پزشک پوست و مو و مدرن بودن دستگاه های کلینیک بستگی دارد. البته این امر به این معنی نیست که هر کاشت موی گران قیمتی با کیفیت باشد. اما تقریباً اکثر کلینیک هایی که قیمت‌های خیلی پایین  برای انجام خدمات خود در نظر می‌گیرند در زمره خدمات بی کیفیت محسوب می شوند .مبنای اصلی تعیین قیمت کاشت موبراساس تعداد گرافت مو می باشد که البته آن هم در هر روشی از روش کاشت مو متفاوت می باشد .

کاشت مو در مشهد به روش sut

کاشت مو در مشهد به روش sut

در این روش فولیکول های مو را توسط دستگاهی برداشت می کنند که فرق آن با روش fit  یا Mircro fit در همین می باشد. این دستگاه می تواند فولیکول های مو را پیوند بزند. استفاده از این روش می تواند احتمال آسیب های گرافت های مو را به رقم قابل توجهی کاهش دهد. در طول انجام این کار، ابزار برش داخل درم را تنها به اندازه یک میلی متر باز می کند و سپس تمام ساختار مو را تو این دستگاه بیرون می کشانند. با انجام این کار تمام ریسک های آسیب فیزیکی به گرافت های مو از جمله پیاز مو و آنچه آن را احاطه کرده است، را حذف می کند و از بین می برد.

کاشت مو در مشهد اقساطی

کاشت مو در مشهد اقساطی

در مشهد و سایر شهرها برخی از مراکز درمانی هستند که برای جلب توجه و جذب مشتری چنین آپشن هایی را ارائه می دهند. البته ناگفته نماند که برخی از این کلینیک ها برای در نظر گرفتن چنین گزینه ای موارد دیگری را نیز ارائه می کنند. به هر حال این چنین مراکز نیز وجود دارد و می توانید از خدمات آنها بسته به شرایطی استفاده نمایید تا شما را تا رسیدن به هدف مورد نظر همراهی کند.

 کاشت مو در مشهد آدرس

 کاشت مو در مشهد آدرس

بیشتر افرادی که متقاضی کاشت مو در مشهد هستند، برای انتخاب مرکز مورد نظر به مشکل می خورند و می شود گفت که یکی از دغدغه های آنها نیز می باشد. در اینجا باید یادآوری کنیم که مرکز جراح با ما علاوه بر مشورت های رایگان در هر زمینه ای آدرس مطب و دکتران مورد نظر شما را نیز بر اساس اهداف شما معرفی می نماید. هدف ما از انجام چنین کاری فقط و فقط رضایت شما عزیزان می باشد.

کاشت موی سر در مشهد

کاشت موی سر در مشهد

یکی از شهرهای پر متقاضی کاشت مو می باشد که همواره آنها می توانند از پزشکان و امکانات خوبی برخوردار باشند. همانطور که در جریان هستید شاید تا به حال با متخصصان و کلینیک های زیادی در این رابطه برخورد کرده باشید که دلیل آن این است که این شهر یکی از قطب های پزشکی کشور محسوب می شود. شما می توانید با ما تماس بگیرید و هر سوالی را در این زمینه بپرسید.

بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد

بهترین کلینیک کاشت مو در مشهد

پس از تصمیم در مورد کاشت مو یکی از مهمترین سوالات متقاضیان بهترین مرکز درمانی می باشد که باید انتخاب کنند. شاید این را سخت ترین مورد دانست. زیرا در این کلان شهر مراکز زیادی وجود دارد و در برخی از مواقع دچار سردرگمی می شوید. از آنجایی که مو یکی از ارکان های زیبایی محسوب می شود، برخی از متقاضیان حساسیت خاصی روی این موضوع دارند و تاکید می کنند که حتما باید در بهترین مرکز درمان شوند. تجهیزات یکی از مهمترین مواردی است که برای انتخاب مرکز باید به آن توجه داشته باشید.

بیشتر بخوانید
هزینه پروتز لب چقدر است ؟ معرفی دکترها با کمترین قیمت و بهترین کیفیت

برخی از جراحی ها مستلزم دستگاه های بروز می باشد تا بهترین نتیجه ممکن بدست آید. در حال حاضر علم پزشکی پیشرفت زیادی کرده است و روش های نوین زیادی در هر زمینه از جمله کاشت مو به وجود آمده اند. بنابراین امکانات مناسب را می توان یک از عوامل کلینیک تخصصی دانست. همچنین نیروی کاری یا همان پزشک نیز اهمیت زیادی دارد. علاوه بر آن، شاید برای برخی ها هزینه نیز مهم باشد که می بایست از این نظر چندین کلینیک را نیز با هم مقایسه کنند.

کاشت مو به روش hrt در مشهد

کاشت مو به روش hrt در مشهد

این روش را نمی توان عمل پیوند موی طبیعی بنامیم زیرا در این روش موهایی استفاده می شود که شبیه به موهای واقعی فرد می باشد و کاملا مصنوعی می باشند. در این روش طی فرآیندی موهایی شبیه به موهای فرد ساخته و به پوست سر اضافه می شود. این روش در بیشتر کشورهای در حال توسعه دنیا منسوخ شده است زیرا این روش مانند گذاشتن کلاه گیس می باشد که غیر طبیعی جلوه می کند. برخی ها این روش را فقط یک روش ترمیمی می دانند و برای آن دسته از افرادی که حجم موهای آنها کم می باشند مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که در این مورد لازم است بدانید، این است که عمر ترمیم موها بسیار کوتاه می باشد و فرد مورد نظر می بایست مرتبا آن را تجدید نماید. در مشهد نیز برخی از مراکز هنوز از این روش استفاده می کنند.

کاشت مو به روش bht در مشهد

کاشت مو به روش bht در مشهد

در برخی از افراد شاهد آن هستیم که موهای سر آن ها کم پشت می باشند و این مشکلی برای آنها از لحاظ ظاهری ایجاد کرده است. در این روش می توان از موهای دیگر قسمت های بدن برای پیوند به سر استفاده نمود. معمولا این موها از لحاظ ظاهری مانند موهای سر می باشند و می توانند از قسمت هایی مانند پاها، بازو، شکم، قفسه سینه، پشت، زیر بغل و حتی صورت گرفته شود. به یاد داشته باشید که قبل از استفاده از این روش باید به شاخص هایی توجه نمایید که می توانید با پزشک مورد نظر مشورت کنید. در مشهد نیز از این روش بارها و بارها استفاده شده است.

کاشت مو به روش super fue در مشهد

کاشت مو به روش super fue  در مشهد

اما یکی از کاربردی ترین و جدیدترین روش های ابداعی کاشت مو FUE می باشد. در این روش استخراج فولیکول واحد به صورت تکی انجام می شود و معمولا مناسب افرادی با موهای کم پشت می باشد. بیشتر پزشکان معمولا این روش را برای کاشت مو به بیماران پیشنهاد می کند. در این روش نیز قبل از انجام باید با پزشک مشورت شود تا در مورد آن اطلاعات کافی ارائه گردد. در مشهد نیز تجهیزات لازم برای انجام چنین کاشتی موجود می باشد.

مراقبت های بعد از کاشت

زمانی که یک فرد کاشت مو انجام می دهد برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز به مراقبت هایی دارد تا دچار مشکل نشود برای مثال باید تا مدتی قسمتی از سر، که کاشت مو روی آن انجام  شده است را از معرض نور خورشید در امان نگه دارد همچنین دو الی سه روز بعد از جراحی نباید قسمت مورد نظر را شستشو دهد و یا از شامپو استفاده کند چرا که شامپو باعث جلوگیری از دلمه و بستن زخم می شود و این دلمه های پوستی به محور مو می چسبد و خطر ریزش فولیکول‌های موی تازه کاشته شده در یک هفته تا ۱۰ روز بعد افزایش پیدا می‌کند.

در طول ده روز اول تقریباً تمامی موهای کاشته شده آسیب پذیر می‌شود و ریزش خواهند داشت که کاملاً طبیعی است. بعد از دو الی سه ماه موهای جدیدی از فولیکول های جا به جا شده شروع به رویش می کند و موی سر بیماران به حالت عادی شروع به رشد می‌کند و در طول ۶ تا ۹ ماه بعدی به ضخیم شدن ادامه می‌دهد. اما گاهی بعد از این دوره در نواحی از سر که کاشت مو انجام نشده ریزش مو اتفاق می افتد و عده ای از افراد برای تقویت آن از داروهای تقویت کننده استفاده می کنند برخی دیگر ناچار می شوند. دوباره عمل کاشت را تکرار کنند. به علاوه رعایت نکردن نکات مراقبتی بعد از عمل زمینه ساز عوارضی از جمله عفونت می شود که گاهی این جبران عوارض زمان زیادی را طی می کند.

سوالات متداول

هزینه  کاشت مو در مشهد چقدر است؟

قیمت آن بستگی به مولفه های بسیاری دارد که می توان به روش کاشت مو، دستمزد پزشک، محل انجام عمل، تجهیزات وچند مورد دیگر اشاره کرد.

آیا کاشت مو در مشهد انجام می شود؟

در این شهر نیز تجهیزات لازم برای انجام تمام انواع آن موجود می باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کاشت مو در مشهد با کجا تماس بگیرم؟

شما می توانید همواره در 24 ساعت روز با مرکز جراح با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

کاشت مو در مشهد
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *