هزینه پروتز لب

هزینه پروتز لب چقدر است ؟ معرفی دکترها با کمترین قیمت و بهترین کیفیت

از مهم ترین مواردی که برای انجام انواع عمل های جراحی باید به آن توجه شود، میزان هزینه های لازم برای انجام آن عمل جراحی و هزینه های لازم برای انجام مراقبت های لازم بعد از آن می باشد. برای انجام پروتز لب نیز همین گونه است و هزینه پروتز لب بسیار مورد توجه افرادی است که نیاز به انجام عمل پروتز لب داشته و متقاضی آن می باشند.

هزینه پروتز لب

برای برطرف کردن عارضه های پوستی و نا همواری ها و نا متقارن بودن برخی قسمت های چهره و یا سایر نواحی بدن که ظاهر زشت و جلوه بدی را به بیمار داده است، از عمل های جراحی زیبایی استفاده می شود. یکی از عمل های جراحی خاص که بسیاری از افراد آن را انجام داده و باعث به وجود آمدن تغییرات خاص و محسوسی در چهره خواهد شد، عمل پروتز لب می باشد که انواع مختلفی داشته و هزینه های لازم برای انجام آن می تواند برای افراد مختلف بسیار متفاوت باشد.

هزینه پروتز لب

ما می خواهیم تا در این مقاله در رابطه با پروتز لب و هزینه های مختلف آن مطالبی را بیان کنیم که برای بسیاری از متقاضیان این عمل جراحی لازم بوده و در صورت بی اطلاعی از این موارد ممکن است هزینه های آن عمل بسیار افزایش یافته و به گونه ای باشد که نتایج حاصل در مقایسه با هزینه های انجام شده مورد رضایت بیمار و اطرافیانش واقع نشود.

هزینه پروتز لب در مشهد می تواند در مقایسه با هزینه های انجام این عمل در سایر شهر ها و استان های کشور بسیار ارزان تر باشد که دلیل آن وجود تعداد بسیار زیادی از پزشکان جراح و متخصصان در این شهر می باشد. وقتی تراکم متخصصین و پزشکانی که در یک رشته تخصص دارند در یک منطقه و یا شهر افزایش می یابد، رقابت میان آن ها به دو صورت ایجاد شده و افزایش می یابد. در این شرایط پزشکان می کوشند که بیشترین دقت را به خرج داده و بهترین عمل های جراحی خود را انجام دهند تا مراجعه کنندگان آن ها با مشاهده عمل هایی که جزو سوابق پزشک به حساب می آیند به وجد آمده و آن پزشک را برای انجام عمل جراحی خود انتخاب کنند.

هزینه پروتز لب

اما دیگر اقدام چنین پزشکانی تقلیل و کاهش قیمت های خود برای سوق دادن متقاضیان و بیماران به سمت مطب های خود می باشد و بسیار هم جواب می دهد و در چشم به هم زدنی مشتریان چند برابر خواهد شد. اما همیشه باید توجه داشته باشید که کیفیت مهم تر از هزینه های پایین خواهد بود به خصوص در مسائلی مانند عمل های جراحی که با سلامت فرد در تعامل هستند.

قیمت و هزینه پروتز لب با توجه به کلینیک انتخابی توسط بیمار می تواند تا حد چشمگیری کاهش و یا افزایش پیدا کند. علت این است که کلینیک های مجهز معمولا قیمت های بالا تری داشته و هزینه عمل جراحی را افزایش خواهند داد. در کشور ما این امر کاملا طبیعی بوده و هر کجا که کیفیت بهتری را ارائه می دهد به طور معمول قیمت های بالا تری را برای خدمات رسانی خود در نظذ می گیرد. البته که همه چیز به انتخاب کلینیک مجهز بر نمی گردد و پزشک حاذق از اهمیت بالا تری برخوردار خواهد بود، اما این که مکان مجهزی را برای انجام عمل جراحی خود انتخاب کنید موجب می شود تا بیشتر به نتیجه دلخواه و مطلوب خود نزدیک شوید.

قیمت و هزینه پروتز لب

این که از چه ماده و از چه روشی برای انجام عمل پروتز خود استفاده می کنید بسیار مهم بوده و می تواند در میزان هزینه ها نقش اصلی را بازی کند. بهترین کسی که می تواند با انالیز چهره شما به شما بگوید که از چه ماده ای و از چه روشی برای افزایش حجم لب های خود استفاده کنید، پزشک منتخب شما می باشد پس حتما در انتخاب او نهایت دقت و توجه را منظور کنید.

به عنوان مثال ممکن است شما بخواهید تا در همان ابتدا از تزریق چربی و یا انجام ایمپلنت لب برای افزایش دادن حجم لب های خود استفاده کنید، اما پزشک شما نظر دیگری داشته باشد و به شما بگوید که در ابتدا از ژل پر کننده موقتی برای این کار استفاده کنید. این نظذ پزشک شاید در ابتدا خودخواهانه و گمراه کننده به نظر برسد اما در واقعیت این گونه نخواهد بود و در واقع پزشک شما قصد دارد تا در ابتدا با استفاده از ژل پرکننده پروتز موقت شکل نهایی لب های شما را پس از انجام عمل مشاهده کرده و با آنالیز آن کم و کاستی های آن را بر طرف کند و سپس برای تزریق نهایی چربی که به عنوان پروتز دائمی نیز شناخته می شود آماده شود.

بیشتر بخوانید
ترمیم اسکار صورت برای زیبایی بیشتر در مشهد با هزینه کم

البته اغلب پزشکان توصیه می کنند که از تزریق ژل های پرکننده موقت استفاده کنید چرا که در صورت خسته شدن از پروتز لب های خود می توانید پس از مدتی آن ها را نداشته باشید و به چهره سابق خود باز گردید. این در حالی است که در صورت استفاده از پذوتز لب دائمی برای باز گشتن به حالت طبیعی و قبلی خود دو مرتبه احتیاج به انجام عمل جراحی خواهید داشت.

قیمت پروتز لب در مشهد

قیمت پروتز لب در مشهد در صورت استفاده از بهترین کلینیک ها و حرفه ای ترین پزشکان و متخصصان در قیاس به همین امکانات در سایر نقاط کشور می تواند کمتر و یا بیشتر باشد. اما موردی که بسیار مهم است، نتیجه نهایی کار و عمل جراحی می باشد که ممکن است در صورت عدم مراجعه به یک جراح متخصص، کاملا بر خلاف انتظار فرد بیمار واقع شده و موجب عدم رضایت او شود. پس بسیار مهم است که پزشک مناسبی را برای انجام عمل جراحی خود انتخاب کنید.

برای انجام روش های پروتز لب ها به وسیله ژل و یا چربی های گرفته شده از خود بدن شخص نیازی به انجام عمل جراحی خاص و یا استفاده از مواد بیهوشی نخواهد بود و فقط نیاز است تا ژل و یا چربی ها به همراه مقدار کمی از ماده بی حس کننده به زیر پوست لب های بیمار تزریق شود و به سرعت و در حدود نیم ساعت نتیجه نهایی حاصل شود.

هزینه پروتز لب دائمی

هزینه پروتز لب دائمی

مدتی است که عمل های زیبایی لب در میان عموم مردم به خصوص بانوان رواج زیادی داشته است و از این بین استفاده از چربی و ژل های موقتی بیشتر رایج می باشد اما برخی ها نیز از پروتز دائمی استفاده می کنند تا لب های خود را پرحجم و برجسته کنند. این نوع از پروتز انواع مختلفی دارند که می توان به پروتزهای سیلیکونی و نخ های گورتکس اشاره کرد. پزشکان در ابتدا در لب های شکافی ایجاد می کنند و سپس آنها را داخل بافت لب قرار می دهند. این نوع از کار عوارض و خطراتی نیز دارد که اختلاف نظر زیادی در این باره وجود دارد. برخی ها معتقدند که این عمل نمی تواند دائمی باشد و معمولا بعد از چند سال دوباره از حجم لبها کاسته می شود. اما برخی دیگر نوع مواد استفاده شده را مهم می دانند.

همانطور که در بالا به طور ضمنی به آن اشاره گردید، در پزوتز دائمی نوع مواد و ترکیب چربی اهمیت خاصی دارد. پرکننده یا فیلرها مشخصات زیادی دارند که می توان به غیر سمی بودن، سازگار بودن با بدن، ماندگاری و قیمت آن اشاره کرد. مسلما هر چه قیمت و کیفیت آن بالاتر برود، هزینه آن نیز بیشتر می شود. علاوه بر آن، دستمزد پزشک، محل انجام عمل، تجهیزات، بیمه و موارد دیگر نیز روی هزینه آن تاثیر مستقیم دارد. توصیه می شود که قبل از انجام عمل در ابتدا با پزشک مشورت کنید.

هزینه پروتز لب یک سی سی

هزینه پروتز لب یک سی سی

در این مورد باید به سابقه قبلی نیز اشاره کنیم. بیمارانی هستند که قبلا نیز پروتز انجام داده اند که مطمئنا شرایط آن ها با آن دسته از متقاضیانی که دفعه اول است که این کار را انجام می دهند، متفاوت می باشد. بهترین کار ممکن در این شرایط این است که با پزشکی مشورت کنید که اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشد تا هر چه بهتر شما را در راستای تحقق اهداف تان راهنمایی کند.  به طور مثال در مطلبی می خواندم که دختری 20 ساله از پزشکی سوال کرده بود که تا به حال هیچ عمل زیبایی انجام نداده ام اما می خواهم لب هایم را پرحجم تر کنم و فرم آن را اصلاح کنم. شنیده ام که تزریق یک سی سی کافی نیست و نمی تواند نتیجه مطلوبی داشته باشد لطفا راهنمایی کنید تا بهتر بتوانم به جواب برسم.

بیشتر بخوانید
هزینه کاشت مو fue چقدر است؟ مزایا و عکس های قبل و بعد کاشت به روش fue

 دکتر مورد نظر جواب داده بود که در ابتدا توصیه می کنم که به صورت حضوری معاینه شوید و مشورتی رودرو داشته باشیم و سپس اینکه سن شما بسیار مناسب است و می توانیم همان یک سی سی را امتحان کنیم و سپس در صورت رضایت نداشتن به آن اضافه کرد. این کار برای کاهش هزینه انجام می شود و در صورتی که دوباره تزریق شد مطمئنا به همان ترتیب هزینه آن اضافه می شود.

هزینه پروتز لب بالایی

هزینه پروتز لب بالایی

معمولا در برخی از افراد شاهد هستیم که لب بالایی آنها نازک بوده و به فرم لب پایینی نمی خورد. در این طور مواقع پزشک توصیه می کند تا تزریقی در لب بالا انجام شود تا فرم آن اصلاح و تناسب لازم را با لب پایینی و همچنین صورت حفظ کند. به همین دلیل متخصصان مداوم از پرکننده های مخصوصی برای برجسته سازی و جذاب تر کردن ظاهر استفاده می کنند. این فیلرها انواع مختلفی دارد که بسته به نوع آن دارای قیمتی متفاوتی نیز می باشد. برخی از آنها موقتی بوده و برخی دیگر ماندگاری بالاتری دارند. همچننی تکنیک های زیادی نیز وجود دارد که می توان از آنها برای رسیدن به این هدف استفاده کرد که می توان به تزریق ژل به لب، تزریق چربی و چند مورد دیگر اشاره کرد. هر کدام از این روش ها هزینه های خاصی دارد. حال با در نظر گرفتن این نکات می بایست برنامه ریزی های خود را انجام دهید و در نهایت از لحاظ مالی خود را آماده کنید.

قیمت پروتز لب با تزریق چربی

قیمت پروتز لب با تزریق چربی

این روش یکی از روش هایی است که متقاضی زیادی دارد و باید در نظر داشت که این کار باید توسط فرد متخصص و ماهر انجام شود تا به نتیجه دلخواه خود برسید. در ابتدا پزشکان چربی هایی را از نقاط دیگر بدن برمی دارند. سپس ضد عفونی و آنها را طی فرآیندی آماده می کنند که گفته می شود نتیجه نهایی برجسته سازی لب به این مرحله ارتباط مستقیمی دارد زیرا می بایست سلول های چربی سالم و بدون آسیبی تهیه و آماده شود تا پس از تزریق به اهداف مورد نظر دست یابیم. در مرحله آخر انتخاب سوزن و سرنگ مناسب نیز اهمیت دارد تا با استفاده از آنها تزریق انجام شود.  در کل باید یادآوری کنیم که برای نتیجه بهتر امکانات و تجهیزات از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که روی هزینه آن اثر مستقیمی دارد.

هزینه پروتز لب در مشهد

هزینه پروتز لب در مشهد

در شهر مشهد مقدس نیز مانند شهرهایی مانند تهران، اصفهان، شیراز، قم و … چنین جراحی طرفداران بسیاری دارد. معمولا بانوان به این عمل روی می آورند و می خواهند تا زیبایی از دست رفته خود را بدست بیاورند. اما نکته ای که روی هزینه این عمل در مشهد تاثیر می گذارد این است که مشهد شهر توریستی به شمار می رود و هزینه های درمان توریست ها بیشتر است و این مسئله تا حدودی روی هزینه ان برای افراد معمولی  تاثیر گذاشته است. اما برخی از مراکز نیز هستند که بر اساس نرخ روز خدمات ارائه می کنند و می توانید با مراجعه به آنها به اهداف مورد نظر خود دست یابید. برای مشورت و معرفی مراکزی که پروتز لب را با قیمت پایین تری انجام می دهند با مشاوران جراح با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول در مورد قیمت پروتز لب

هزینه پروتز لب در مشهد چقدر است؟

درا بتدا باید بگوییم که هزینه پروتز به موارد بسیاری بستگی دارد که می توان به پزشک، موقعیت مطلب، تجهیزات، تجربه و مهارت اشاره کرد.

هزینه پروتز لب بالا چقدر است؟

در این نوع از جراحی زیبایی انتخاب نوع مواد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که تاثیر مستقیمی روی قیمت آن دارد.

هزینه پروتز لب طبیعی چقدر است؟

در راهکارهای طبیعی معمولا از مواد ارزانی استفاده می شود که ارزان می باشند و قیمت چندانی ندارند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *