جراحی زیبایی واژن در مشهد

جراحی زیبایی واژن در مشهد با معرفی جراح و متخصص و هزینه

در این مقاله میخواهیم در باره عمل جراحی زیبایی واژن و علل انجام این عمل و تمایل متقاضیان به این عمل اطلاعاتی را ارائه کنیم همچنین جراحی زیبایی واژن در مشهد که متخصصین معروفی نیز در این زمینه فعالیت می کنند را به شما معرفی خوهیم کرد.

جراحی زیبایی واژن در مشهد

عمل جراحی واژن یا لابیاپلاستی یک عمل زیبایی است که به وسیله آن، شکل ظاهری لبه خارجی یا لبه داخلی را بهبود می‌بخشند. در بیشتر متقاضیان عمل زیبایی واژن مشاهده می‌شود که تمایل به کاهش طول و انداره لبه داخلی واژن دارند با توجه به این که اندازه طبیعی و آناتومیک نرمالی برای لبه های داخلی و خارجی واژن اعلام نشده و وجود ندارد پس می‌توان گفت این عمل کاملا بسته به نظر خود شخص و نظرات پزشک معالج در غالب مشاوره های قبل از عمل می‌باشد.

مشاهدات و آمار ها نشان می‌دهد که بیشتر بانوان متقاضی برای عمل زیبایی واژن تمایل دارن تا لبه داخلی کاهش یابد و کوچکتر شود و از لبه خارجی آن بیرون نزند. لازم به ذکر است که در حالات مختلف عمل جراحی واژن در صورت نیاز از لیپوساکشن و تخلیه چربی و یا تزریق چربی برای خوش فرم کردن واژن و جراحی زیبایی واژن در مشهد استفاده می‌شود، همچنین در این جراحی قسمت های اضافی کلاهک کولیتوریس نیز برداشته می‌شود.

جراح زیبایی واژن مشهد

سوال اینجاست که چرا بعضی بانوان به دنبال عمل جراحی زیبایی واژن میروند؟

در سال های اخیر تقاضاها برای عمل زیبایی واژن افزایش چشمگیری یافته است.اکثر بانوان برای داشتن واژنی با ظاهر زیبا برای لذت بیشتر در آمیزش جنسی با همسر خود دست به عمل لابیاپلاستی(جراحی زیبایی واژن در مشهد)می زنند،ولی عده ای نیز به علت داشتن ناراحتی و مشکلات حاد در رابطه جنسی و یا به دلیل اذیت ها و ناراحتی ها در لبایس پوشیدن به خصوص به هنگام ورزش،جزو متقاضیان این نوع جراحی زیبایی قرار میگیرند.

بیرون زدگی لبه داخلی واژن در زنان را نمیتوان جزو بیماری ها یا زوائد غیر طبیعی بدن دسته بندی کرد ولی با این حال این بیرون زدگی که باعث میشود واژن لبه های بزرگی داشته باشد، ممکن است موجب درد و ناراحتی ویا احساس خجالت و سزخوردگی در فرد شود و باعث شود فرد از رابطه جنسی امتناع کند.پس میتوان گفت عمل جراحی لابیاپلاستی باعث بهبود احساس فردی هم به جهت جسمی و هم از لحاظ جنسی میشود.

در مجموع میتوان گفت که خانمها به دلایل زیر اقدام به عمل جراحی واژن خود میکنند:

-کوچک کردن لبه های واژن و داشتن واژنی با ظاهر زیبا

-ایجاد تقارن در شکل ظاهری واژن

-افزایش تحریک شدن کلیتوریس به هنگام آمیزش جنسی با کوچک شدن لبه های واژن(جراحی زیبایی واژن در مشهد)

-کاهش درد های ناشی از بزرگی لبه داخلی واژن به هنگام آمیزش جنسی

-جلوگیری از سایش و عرق سوز شدن ناشی از فعالیت به هنگام انجام تمرینات ورزشی و …

روش های جراحی زیبایی واژن

به طور کلی در جراحی زیبایی لابیاپلاستی از 2 روش عمده استفاده میشود:روش اول روش تریم است که در این روش لبه داخلی واژن بریده شده و سپس دو لبه داخلی و خارجی را به هم بخیه می زنند که این روش به علت نحوه جراحی سرعت بالایی دارد و باعث میشود عمل سریع انجام گیرد، اما چون احتمال دارد که دارد که لبه داخلی بیش از حد بریده شود، ممکن است اثر زخم ناشی از عمل بر روی جداره جلویی واژن باقی بماند و ظاهر واژن را بهبود نبخشد.

اما در روش دوم که روش wedge  نامیده میشود، از مرکز لبه داخلی برشی به شکل V انجام میشود که پس از آن لبه های باقی مانده را به هم بخیه می زنند.روش دوم یعنی روش wedge نسبت به روش تریم از ارجحیت بیشتری برخوردار است.

جراح زیبایی واژن در مشهد

هزینه جراحی زیبایی واژن در مشهد

هزینه جراحی زیبایی واژن در مشهد متفاوت است و بسته به استفاده از روش های ذکر شده در بالا تغییر میکند. بهترین جراح زیبایی واژن در مشهد که عمل های زیادی تحت نظر او انجام گرفته است میتواند از هر کدام از روش های ذکر شده که صلاح بداند استفاده کند اما چون دکتر جراح زیبایی واژن در مشهد برای جلب رضایت بیمار جراحی را انجام می دهد قطعا از نظر بیمار نیز استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید
مزایا، عوارض و قیمت کاشت مو به روش ترانسپلنت + بهترین کلینیک ترانسپلنت در مشهد

همچنین دکتر جراحی ریبایی واژن در مشهد میتواند برای جراحی بیمار هم از تیغ جراحی و هم از لیزری تحت عنوان لیزر مونالیزا استفاده کند. در صورت استفاده از لیزر به علت دقیق بودن برش ها احتمال خطا و اشتباه توسط تیم پزشکی کاهش یافته و در نتیجه عمل جراحی بهتر و با احتمال موفقیت بالا انجام گرفته و فیدبک مثبت جراحی زیبابی واژن توسط فرد بیمار کامل احساس شده و فرد احساس رضایت بیشتری می کند.

(جراحی زیبایی واژن در مشهد) همانطور که پیش تر به این موضوع اشاره کردیم در حین عمل جراحی لابیا پلاستی در بعضی موارد عمل دیگری برای کوچک کردن کلاهک کلیتوریس انجام میشود که نیاز به تصمیم پزشک قبل از جراحی ناحیه لابیا دارد، چرا که به هنگام تصمیم گیری برای عمل لابیا پلاستی، دکتر جراح زیبایی واژن باید در نظر داشته باشد که در صورت کوچک شدن لبه های واژن، کلاهک کلیتوریس در تناسب با دیگر قسمت های واژن باشد و اگر نیاز باشد حتما عمل کوچک سازی کلاهک کلیتوریس را انجام دهد. معمولا برای کوچک کردن کلاهک، از بریدن و یا کشیدن پوست اضافه روی آن استفاده می کنند.

برای عمل جراحی زیبایی لابیا پلاستی و یا جراحی زیبایی واژن در مشهد ، نیاز به حداقل یک جلسه مشاوره می باشد تا پزشک به بیمار خود بگوید که حین عمل و پس از آن باید منتظر چه اتفاقاتی باشد و چه کار هایی اجام دهد.اغلب عمل های جراحی زیبایی واژن بدون بیهوشی و از طریق بی حسی موضعی انجام میشود که آن هم به صورت وریدی نیست.

طبق نظر یک متخصص جراح زیبایی در مشهد، مدت زمان عمل با توجه به روش انتخاب شده برای عمل جراحی،(تریم و یا wedge) و یا ابزار مورد استفاده در جراحی،(تیغ جراحی و یا لیزر)، میتواند متغیر باشد. ولی معمولا عمل های جراحی لابیا پلاستی به طور میانگین،  بین نیم ساعت تا یک ساعت به طول می انجامد.

جراحی زیبایی واژن مشهد

بعد از عمل جراحی زیبایی واژن یا مهبل معمولا افراد نیاز به کمپرس آب سرد دارند و تا سه الی پنج روز ممکن است دچار درد های موضعی شود که با مصرف مسکن ها درد آرام میگیرد.فردی که عمل جراحی بر روی او انجام شده است میتواند بعد از گذشت یک هفته به محل کار خود برود و معمولا پس از یک ماه میتواند روابط جنسی خود را از سر گیرد.

جراحی زیبایی واژن با لیزر در مشهد

جراحی زیبایی واژن با لیزر در مشهد

برخی می گویند که لیزر واژینال یکی از کاملترین و بهترین تکنولوژی های برتر دنیا در زمینه پزشکی زنان محسوب می شود که تحول زیادی را در این زمینه به وجود آورده است. همانطور که می دانید با بالا رفتن سن، یائسگی و نیز پس از زایمان معمولا واژن بانوان گشاد و یا باز می شوند و در برخی از حالات سوزش و خشکی نیز سراغ آنها می آید. به طور کلی علاوه بر آن، این مشکلات موجب می شود که از رابطه جنسی نیز لذت نبرند. برخی از آنها شرایط لازم برای جراحی واژن را ندارند که بهتر است از لیزر واژینال استفاده کنند تا مشکلات دستگاه تناسلی آنها رفع شود. استفاده از این روش مزایایی دارد که بر اساس آن، درد و خونریزی ندارد. بیمار پس از انجام آن می تواند فعالیت روزانه خود را از سر گیرد. همچنین هزینه آن کمتر از جراحی می باشد.

جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی

جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی

یکی از راههایی که می توان چین و چروک، افتادگی پوست، شل شدگی، پیری و لاغری واژن را درمان کرد، تزریق چربی می باشد. این روش یکی از تکنیک های نوین پزشکی می باشد که ایمنی و کم عوارض بودن آن خصوصیت ویژه آن محسوب می شود. از دیگر مزایای استفاده از این روش هزینه مناسب آن نسبت به عمل جراحی می باشد. همچنین گفته می شود که دوام و ماندگاری آن بالا می باشد و پس از تزریق پوست قسمت های تیره واژن روشن می شود. دوره نقاهتی ندارد و فرد بلافاصله پس از تزریق می تواند به کار روزمره خود برسد. در این روش برش، جراحی و بخیه ای انجام نمی شود که موجب خونریزی شود. همچنین چربی تزریق شده با پوست سریعا جوش می خورد و زیر آن جا به جا نمی شود. در صورتی که دوباره هم تمایل به این کار داشتید، هیچ مانعی وجود ندارد. در انتها از رابطه های جنسی خود لذت خواهید برد.

دوره نقاهت جراحی زیبایی واژن

دوره نقاهت جراحی زیبایی واژن

همانطور که گفته شد در صورتی که عمل زیبایی توسط لیزر انجام شود اقدامات خاصی لازم نیست تا انجام شود. فقط پزشکان توصیه می کنند که بهتر است تا 3 روز از نزدیکی اجتناب کنید و فعالیت های ورزشی سنگین را نیز تا 3 روز بعد از آن انجام ندهید. اما سوال اینجاست که زمانی که با استفاده از جراحی واژن خود را به طور مثال تنگ کردیم، چه اقداماتی لازم است تا انجام دهیم؟  پس از عمل، شاید فکر شما را نیز بخیه های زده شده مشغول کرده باشد. باید اینجا بگوییم که بخیه هایی که زده می شود معمولا با نخ هایی است که قابل جذب شدن می باشد و لازم نیست که کشیده شوند.

بیشتر بخوانید
هیسترکتومی چیست؟ پاسخ به مهم ترین سوالات متداول در این مورد

فقط برای تمیز نگه داشتن آنها لازم است تا محل بخیه ها را با آب و صابون بشویید و سپس با دستمال تمیز خشک کنید. دستورالعمل های پزشکان در خصوص مصرف آنتی بیوتیک ها را با دقت انجام دهید تا دچار عفونت نشوید. در صورتی که در قسمت مورد نظر احساس درد می کنید، با مشورت پزشک از مسکن استفاده کنید. حداقل یک و نیم تا دو ماه از رابطه جنسی پرهیز کنید تا زخم های آن کاملا خوب شود. استفاده از تامپون ها را کنار بگذارید و تا زمان بهبودی کامل از لگن، وان و استخر استفاده نکنید.

جراحی زیبایی واژن با بخیه

جراحی زیبایی واژن با بخیه

این روش جدید می باشد و برای ترمیم و تنگ کردن واژن به کار می رود. گفته می شود که استفاده از این روش نسبت به سایر روش ها تهاجم کمتری دارد. تنگ کردن واژن با استفاده از بخیه معمولا بدون خونریزی می باشد و نیاز به بیهوشی نیست. جراحی زیبایی واژن با بخیه به دو روش مکانیکال و کلاژن سازی صورت می گیرد. در این روش ابتدا دهانه واژن را با نخی به سمت بالا به صورت کشیده نگه می دارند که با این کار دهانه به خودی خود تنگ و جمع تر می شود. سپس پس از فرم و اندازه گرفتن دهانه مورد نظر به همان ترتیب با استفاده از بخیه های کوچک و ظریف باقی می ماند. در هر دو روش به شکلی که گفتیم انجام می شود و تنها تفاوت آن در روش مکانیکال این است که سرعت ترمیم بالا می باشد. اما در روش کلاژن سازی نخ ها جذب می شوند و همین امر موجب طولانی تر بودن ترمیم آن می شود.

جراح زیبایی واژن در مشهد

جراح زیبایی واژن در مشهد

در شهر مشهد نیز جراحان زیادی هستند که در این زمینه فعالیت می کنند. برخی از آنها بسیار حرفه ای هستند و سالهاست که در زمینه زیباسازی واژن کار می کنند. از آنجایی که تعداد متقاضیان جراحی های زیباسازی روز به روز افزوده می شود و از آن طرف هم پزشکان زیادی به این رشته ها روی می آورند. شهر مشهد نیز که به عنوان یکی از قطب های پزشکی کشور همواره متقاضیان زیادی دارد، توانسته در چند سال اخیر انتظارات زیادی از بیماران را برآورده کند. برای معرفی و مشاوره در این زمینه می توانید با مرکز جراح با ما تماس بگیرید و اطلاعات به روز را در اختیار داشته باشید.

بهترین جراح زیبایی واژن در مشهد

بهترین جراح زیبایی واژن در مشهد

از آنجایی که حس زیباتر و جوان تر بودن در افراد جامعه نمود پیدا کرده است و نیز اینکه جراحی واژن به خاطر زیبایی بیشتر انجام می شود، لذا متقاضیان به دنبال بهترین ها می باشند. بهترین جراح زیبایی واژن کسی است که در ابتدا مهارت بالایی داشته باشد و بر اساس دانش هایی که در طول دوره دانشگاه خود فرا گرفته، بتواند توانایی های خود را نیز افزایش دهد و موارد زیادی را تجربه کند.  او باید بتواند حس مسئولیت پذیری را نیز در خود رشد دهد تا بهتر بتواند در خدمت همنوعان خود باشد. در مشهد نیز از این جراحان خبره و ماهر کم نیست. شما می توانید در هر  ساعت از شبانه روز با مرکز جراح با ما تماس بگیرید تا بهترین ها را به شما عزیزان معرفی کنیم.

سوالات متداول

آیا جراحی زیبایی واژن در مشهد انجام می شود؟

بله درا ین شهر نیز مانند سایر شهرهای ایران این جراحی متقاضیان زیادی دارد.

جراحی زیبایی واژن در مشهد چقدر هزینه دارد؟

بستگی به موارد زیادی دارد که با معاینه پزشک معمولا مشخص می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جراحی زیبایی واژن با کجا تماس بگیرم؟

می توانید با مرکز جراح با ما در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *