بیمه دندانپزشکی

بهترین بیمه دندانپزشکی تامین اجتماعی ایران با تخفیف ویژه و هزینه کم

امروزه انجام خدمات دندانپزشکی بسیار پر هزینه و سرسام آور است. اما افراد می توانند با انجام بیمه دندانپزشکی ، کمی از هزینه های خود را کاهش دهند. در کشور ما، با این که خدمات دندان بسیار پر هزینه می باشد، اما همه افراد جامعه در سال حداقل دوبار با بیماری دندان مواجه می شوند و خیلی از آن ها به دلیل هزینه های زیاد مجبور به تحمل درد خود می باشند.

  • تیم جراح باما در تلاش است تا بهترین راهنمایی ها را در زمینه پزشکی به کاربران بکند. این تیم همراه در کنار مردم بوده و تصمیم آن کاهش هزینه ها و بهبود خدمات در زمینه پزشکی می باشد.

این مسئله باعث می شود که افراد برای انجام بیمه دندانپزشکی خود اقدام کنند. در این صورت به این مسئله پی میبریم که قبل از درمان آن را پیشگیری کنیم. شما می توانید با مراقبت و بودن تحت نظر پزشک، از انجام کاهایی مثل: عصب کشی، کشیدن دندان و غیره به خاطر داشتن هزینه های گزاف جلوگیری کنید.

بیمه دندانپزشکی

انجام خدمات دنداپزشکی زیبایی تحت پوشش بیمه نبوده و هزینه های آن را خود فرد باید بپردازد. بخاطر هزینه های هنگفت دندانپزشکی، افراد به بیمه ها و کارت های تخفیف دندانپزشکی رجوع می کنند. که با استفاده از آن ها می توان مقدار کمی از هزینه های دندانپزشکی را کاهش داد.

انواع بیمه دندانپزشکی

بیمه های دندانپزشکی با توجه به شرایط بیمه، که با طرف قراردادها تنظیم می کنند، قابل استفاده است. درمانگاه های مختلفی می توانند طرف قرارداد با این بیمه ها باشند، که برای انجام خدمات دندانپزشکی به کار می روند. افراد با توجه به نوع بیمه می توانند از تعرفه بیمه دندانپزشکی استفاده کنند که در حال حاضر، فقط بیمه تامین اجتماعی خدمات دندان پزشکی را ارائه می دهد.

بیمه تکمیلی تامین اجتماعی

یکی از بهترین بیمه دندانپزشکی، بیمه تامین اجتماعی بوده که بسیاری از افراد را تحت پوشش خود قرار داده است.

در بعضی از مراکز درمانی تامین اجتماعی، انجام کارهای ابتدایی دندانپزشکی مانند:کشیدن دندان و یا پرکردن معمولی رایگان می باشد.

بیمه سلامت و نیروهای مسلح هم، وضعیت متشابهی با بیمه تامین اجتماعی دارند.

بیمه دندانپزشکی سلامت

در بیمه سلامت 30% از هزینه را از فرد بیمار دریافت می کند. این گونه بیمه ها، در مطب ها و بیمارستان های خصوصی پشتیبانی نمی شود و افراد مجبور هستند مقدار بیشتری از هزینه ها را خودشان بپردازند. برای همین بیشتر آن ها برای بیمه تکمیلی اقدام به خرید می کنند.

بیمه دندانپزشکی پاسارگاد

یکی دیگر از بیمه های معتبر، بیمه پاسارگاد است. اما این بیمه به صورت انفرادی نبوده و حتی جهت یک خانواده هم ارائه داده نمی شود. این بیمه شامل سازمان هایی با حداقل 70 نفر پرسنل می باشد.

بیمه پارسیان

در جامعه ما مراکز و دفتر های بیمه زیادی وجود دارد، اما هر کدام شرایط و مزایای خودشان را دارند. برای انجام خدمات دندانپزشکی، به بیمه دندانپزشکی پارسیان نیز می شود اشاره کرد.

بیمه ملت

بیمه ملت جزء بیمه هایی است که به صورت خانوادگی به شما ارائه می شود. زمانی بیمه دندانپزشکی ملت، خدمات دندانپزشکی شما را تحت پوشش قرار می دهد که شما با پرداخت مبلغی اضافه بیمه خود را کامل کنید.

بیمه پویا

هیچ بیمه ای به نام بیمه دندانپزشکی پویا وجود ندارد. توجه داشته باشید این ها مراکز بیمه نیستند و تحت پوشش بیمه مرکزی نیز نمی باشند. این نوع شرکت ها هیچ گونه مجوزی از شرکت های بیمه ندارند.

تمامی بیمه های معتبر، از جمله بیمه دندانپزشکی ایران، البرز، پارسیان و … تحت نظارت بیمه مرکزی می باشند.

انواع بیمه های دندانپزشکی

همه افراد با داشتن بیمه قادر به این هستند که هزینه های پزشکی خود را تا حدودی کاهش دهند. بهتر است آشنایی لازم با تمام بیمه ها را داشته و برای گرفتن آن اقداماتی که لازم است را انجام دهید.

بیشتر بخوانید
قیمت کاشت مو به روش bht در مشهد چقدر است؟ | معرفی دکتر

بیمه دارای سه بخش کلی است که هر کدام از این بخش ها شمامل بخش هایی مجزا نیز می باشند.

  • مسئولیت
  • اشخاص
  • اموال

بیمه مسئولیت

هر فرد نسبت به کسب و کاری که انجام می دهد در مقابل بقیه افراد مسئول است. امکان دارد برای این افراد خساراتی جبران ناپذیر رخ بدهد و اما برای خسارت های قابل جبران می شود از خرید بیمه استفاده کرد. بیمه هایی همچون: مستاجر در برابر مالک، بیمه آتش سوزی( برای افرادی که با آتش سر و کار دارند)، باشگاه های ورزشی، عملیات های ساختمانی و …

بیمه اشخاص

این بیمه شامل عمر، درمان و حوادث می باشد.

بیمه اموال

بیمه اموال برای اتومبیل، آتش سوزی خانه یا محل کار، مهندسی و حمل و نقل می باشد.

شرایط بیمه دندانپزشکی

برای بهره بری از خدمات دندانپزشکی باید به نکات زیر توجه کنید:

  • باید در زمان تعیین شده چکاپ انجام شود
  • فرم مربوط به بهره گیری از خدمات باید تکمیل باشد
  • انجام بیمه پس از یک ماه

بهترین بیمه دندانپزشکی ، بیمه ای است که خدمات زیادی در زمینه دندانپزشکی به بیمار ارائه بدهد و بیمار بتواند با کمترین هزینه از بهترین تجهیزات بهره ببرد. گفتنی است که، تعرفه بیمه دندانپزشکی هر ساله تغغیر کرده و مبالغ جدیدی برای انجام خدمات دندانپزشکی معرفی می شود.

برای رفع مشکلات مربوط به دهان و دندان خود می توانید به مراکز درمانی دندانپزشکی در مشهد مراجعه کنید. این مراکز تحت پوشش بیمه دندانپزشکی مشهد می باشند و شما می توانید از امکانات آن بهره مند شوید. در مراکز مختلف قیمت های دندانپزشکی متغیر می باشد که بستگی به انجام خدمات، تخصص پزشک، نوع مواد مصرفی و … دارد. ممکن است مراکزی تخفیف های زیادی در رابطه با دندانپزشکی ارائه دهند. اما به سادگی نمی شود به آن ها اعتماد کرد. ممکن است بعد از انجام هر گونه خدمات دندانپزشکی، دچار مشکل شوید. هر چند قیمت بالای دندانپزشکی دلیل بر کیفیت آن نمی باشد اما بهتر است قبل از مراجعه برای درمان تحقیق کرده و به مراکز مورد اعتماد و متخصصین با تجربه رجوع کنید.

با ما در ادامه همراه باشید تا بهترین قیمت ها و خدمات را به شما بگوییم. کافیست با جراح باما تماس بگیرید تا بهترین اطلاعات را در اختیار شما بگذاریم.

بیمه دندانپزشکی sos

بیمه دندانپزشکی sos

بر اساس اطلاعات موجود، گفته می شود که هزینه خدمات این بیمه بین 15 تا 20 درصد از کل هزینه های خدمات درمانی دارویی کشور را تشکیل می دهد و پس از هزینه های بستری در مکان دوم هزینه های درمانی قرار گرفته است. نبود بیمه های مناسب در زمینه دندانپزشکی موجب شده است تا حدود 90 درصد از هزینه های دنداپزشکی sos بدون هر گونه پوشش بیمه ای از جیب مردم پرداخت شود. طبق برآوردی که انجام شده است متوسط هزینه های دندانپزشکی بیش از 3 برابر متوسط هزینه های رادیولوژی و بیش از 5 برابر هزینه خدمات آزمایشگاهی می باشد. این شرکت با توجه به نیاز مردم به خدمات این حوزه شبکه خدمات بیمه ای را فراهم ساخته است که از دهها کلینیک تخصصی و با استفاده از پوشش های مناسب صادره از سوی بیمه گر تشکیل شده است.

بیمه دندانپزشکی آتیه سازان حافظ

بیمه دندانپزشکی آتیه سازان حافظ

یکی از سوالات افراد تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ است این می باشد که آیا این شرکت بیمه ای در مورد هزینه های دندانپزشکی ارائه می کند یا خیر. طبق آخرین جدول ارائه شده توسط این شرکت که مخصوص سال 98-99 می باشد آمده است که هزینه های دندانپزشکی، جراحی لثه، هزینه ارتودنسی، ایمپلنت دندان، دست دندان از جمله اهداف این شرکت برای ارائه خدمات می باشد. همچنین این جدول شامل سه سقف می باشد که به طرح طلایی، نقره ای و برنزی به ترتیب با فرانشیز 10، 20 و 30 درصد تقسیم شده است. در طرح طلایی آن 10 میلیون ریال و نقره 5 میلیون خدمات ارائه می شود.

بیمه دندانپزشکی ایران

بیمه دندانپزشکی ایران

این شرکت نیز مانند سایر شرکت ها هر چند وقت یک بار تعرفه های جدیدی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. در تعرفه جدید این شرکت ویزیت و طرح درمان عمولی 270 هزار ریال و تخصصی 410 هزار ریال می باشد. همچنین این ستون شامل معاینات کامل دهان، دندان، تکمیل پرونده، ارائه و ثبت طرح درمان اولیه و غیره می باشد. این جدول به طور کامل تمام تعرفه های بیمه ایران را ارائه کرده است که می توان به عنوان مثال به دست دندان اشاره کرد. در این نوع از خدمات تعرفه عمومی آن 24 میلیون و 300 هزار ریال و تعرفه تخصصی آن 36 میلیون و 500 هزار ریال ذکر شده است.

بیمه دندانپزشکی سامان

بیمه دندانپزشکی سامان

همانطور که می دانید معمولا شرکت ها عملکرد ضعیفی در زمینه پوشش هزینه های دندانپزشکی دارند که زیبایی و ارتودنسی شامل این هزینه ها نمی شوند. برخی از این شرکت ها نیز سعی می کنند تا سقف پوششی خود را حداقل مبلغ مورد نظر تعیین کنند و از طرفی هم تنها به شرکت هایی این خدمات را ارائه می کنند که تعداد پرسنل و بیمه شده آن بالا باشد. شرکت سامان طرح های مختلفی را در قالب پوشش خدمات دندانپزشکی ارائه نموده است که برخی از آنها سقف های معنی دارند. طرح مهر 100 هزار تومان، طرح سروش 200 هزار تومان، طرح شمیم 500 هزار تومان و دو طرح وصال و عقیق هر کدام یک میلیون تومان سقف را برای ارائه خدمات تعیین کرده است. البته ناگفته نماند که این طرح ها قدیمی می باشند و باید برای طرح های جدید منتظر بمانید و به سایت شرکت مراجعه کنید.

بیمه دندانپزشکی سینا

بیمه دندانپزشکی سینا

در سال های اخیر هزینه درمان بیماری به طور فزاینده ای رشد داشته است به طوری که می توان گفت که حمایت های دولتی از بخش درمان کافی نبوده است. صنعت بیمه برخی از مواقع برای حمایت از عموم جامعه به خصوص خانواده های آسیب پذیر طرح های درمانی خوب و مناسبی را ارائه می دهند. بیمه سینا یکی از شرکت هایی است که در زمینه های مختلف از جمله دندانپزشکی خدماتی را به بیمه شدگان ارائه می کند.

بیمه دندانپزشکی سربازان

بیمه دندانپزشکی سربازان

متاسفانه یکی از مشکلات سربازان بیمه نبودن آن ها می باشد که بتوانند از خدمات ارائه شده استفاده نمایند. در سال های اخیر حرف و حدیث های بسیاری در این مورد وجود داشته که هیچ کدام از آنها به صورت جدی پیگیری نشده اند. در برخی از مواقع قول هایی نیز در این خصوص داده شده که پس از مدتی به طور کامل فراموش می شوند.

بیمه دندانپزشکی دانا

بیمه دندانپزشکی دانا

یکی دیگر از بیمه هایی است که در زمینه دندانپزشکی خدماتی ارائه می کند. سقف هزینه های این بیمه نیز تعیین شده می باشند و برای مسائلی مانند زیبایی  خدماتی برای فرد مورد نظر اختصاص داده نشده است. برای دسترسی به جدول تعرفه های این شرکت می توانید به سایت آن مراجعه و قیمت های به روز را در دسترس داشته باشید.

بیمه دندانپزشکی دی

بیمه دندانپزشکی دی

این بیمه نیز یکی دیگر از شرکت های ارائه دهنده خدمات به مشتریان می باشد که خدمات مختلفی به بیماری های گوناگون معین کرده است. همچنین در زمینه دندانپزشکی در سایت آن آمده است که این بیمه هزینه های آن را تا حداکثر 10 درصد جبران می کند که به صورت سالیانه پرداخت می شود.

بیمه دندانپزشکی در مشهد

بیمه دندانپزشکی در مشهد

در شهر مشهد نیز شرکت های مختلفی هزینه های حوزه دندانپزشکی را پوشش می دهند که می توان به دی، میهن، ایران، پانا و چند مورد دیگر اشاره کرد.  هر کدام از بیمارستان و کلینیک ها یک یا چند نوع بیمه را تحت پوشش قرار می دهند. همچنین هر کدام از این شرکت ها دارای سقف جبران هزینه هستند که می توانید تعرفه های آن را روی سایت آنها مشاهده کنید. علاوه بر آن، در سایت آنها می توانید اطلاعات دیگری نظیر نحوه پرداخت هزینه های جبرانی و غیره بدست بیاورید. به خاطر داشته باشید که بیشتر شرکت ها زیبایی را تحت پوشش خود قرار نمی دهند و اینکه حتما قبل از انتخاب شرکت در مورد خدمات آنها اطلاعاتی کسب و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.

بیشتر بخوانید
تیپ پلاستی نوک بینی چیست و چه تفاوتی با عمل بینی دارد؟ هزینه عمل تیپ پلاستی چقدر است؟

سوالات متداول در مورد بیمه های دندانپزشکی

آیا بیمه دندانپزشکی زیبایی را تحت پوشش قرار می دهد؟

خیر. احتمالا به دلیل هزینه های بالای این مقوله بیشتر شرکت ها معمولا هزینه این دسته از افراد را جبران نمی کنند.

برخی از شرکت هایی که بیمه دندانپزشکی دارند را نام ببرید؟

می توان به بیمه آسیا، سامان، میهن، پاسارگاد، ایران، مهر، پانا، دی و چند مورد دیگر اشاره کرد.

تعرف های شرکت بیمه دندانپزشکی را از کجا بدست بیاوردم؟

می توان به سایت آن شرکت مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.