دکتر جراحی چشم در مشهد

دکتر جراحی چشم در مشهد با قیمت مناسب و به صرفه در بهترین کلینیک ها

ما بر آنیم که دکتر جراحی چشم در مشهد را به شما معرفی کنیم. دکتر جراحی چشم در مشهد هر آنچه که شما برای مطلع شدن از جراحی نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد.

  • اگر می خواهید بدانید بهترین دکترها در مشهد چه کسانی هستید و بهترین هزینه ها جراحی چشم در مشهد را چه کسی دارد، باما تماس بگیرید.
دکتر جراحی چشم در مشهد

دکتر جراحی چشم در مشهد

در دهه ۱۹۵۰ هنوز لنزها چندان رواج نداشتند در هفت قرن متوالی تنها روش علمی برای تصحیح بیماری های انکساری چشم تنها استفاده از عینک بود. امروزه با پیشرفت علم در زمینه علوم پزشکی روش‌های مدرن جدیدی برای جراحی اصلاح بینایی چشم وجود دارد که عبارتند از: تغییر لیزر سطح چشم در روش هایی مانند لیزیک، لازک، اپی لیزیک و prk جراحی لنز های مصنوعی برای اصلاح بینایی در لیزیک، لازک prk، و روش‌های مشابه انرژی لیزر منحنی مقابل قرنیه چشم را تغییر داده تا شیوه اشباعی نور را به چشم تغییر یابد لنزهای مصنوعی که به صورت جراحی وارد چشم می شود نیز می‌توانند برای اصلاح بینایی تغییر دهد.

همچنین می خواهیم راحع به انواع و اقسام روش های جراحی چشم و چگونگی انجام جراحی و همچنین عوارض و هزینه های آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم با ما همراه باشید.

جراحی چشم به روش لیزیک:

جراحی چشم به روش لیزیک:

یکی از انواع این جراحی روش لیزیک است که به منظور اصلاح عیب های انکساری برای مثال دوربینی (هیپروپی)، نزدیک بینی (میوپی) و یا آستیگماتیسم کاربرد دارد و در واقع این نوع جراحی به روش های مختلفی از قبیل لیزیک میکروسکوپی و لیزیک اکسایمر یا به طور عامیانه اگزایمر است که لاتین آن (excimer) است. ما قصد داریم به شما بهترین دکتر جراحی پف چشم در مشهد را معرفی کنیم .

در این روش لیزیک به وسیله میکروکراتوم لایه بسیار نازک و ظریفی از روی قرینه چشم بیمار را که نام آن فلپ است برش داده می شود، لازم به ذکر است که در دنیای امروز به جای استفاده از میکروکراتوم از لیزر فمتوسکند به منظور برش دادن ضخامت قرنیه چشم بیمار مورد نظر استفاده می شود و پس از تاباندن لیزر مربوطه به اسم اگزایمر، لایه جمع شده بر روی محل قبلی بازگردانده می شود و این فلپ در محل قبلی خود می چسبد، همچنین این روش جراحی نیازی به بخیه نخواهد داشت و یکی از دلایل پر طرفدار بودن این گونه جراحی این است. امیدواریم این مقاله به منظور معرفی بهترین دکتر جراح چشم در مشهد به شما کمک کند.

در عمل لیزیک از آن جا که نیازی به بخیه و بانداژ ندارد دوران نقاهت کوتاه و بهبودی سریع اتفاق می‌افتد. لذا بیمار با مصرف دارو در مدت کوتاهی بهبود می یابد از مزیت های این روش این است که اگر چشم در حادثه آسیب ببیند و یا بینایی آن کم شود می‌توان مجدد عمل را تکرار کرد اما متاسفانه مدتی بعد از عمل فرد با خشکی چشم مواجه می شود و بیمار بعد از عمل لیزیک متوجه خشکی چشم خود و خستگی زود هنگام آن می شود.

جراحی چشم به روش فمتولیزیک:

جراحی چشم به روش فمتولیزیک:

جراحی چشم به روش فمتولیزیک به منظور درمان معایب انکساری چشم به مراتب بهتر از روش های نظیر لیزیک است و همچنین این روش میکس و تلفیقی از لیزر فمتوسکند و لیزر اگزایمر می باشد.

فمتولیزیک روشی است که در آن تیغ جراحی وجود ندارد در این روش که لیزیک بدون تیغه یا لیزیک تمام لیزر هم نامیده می شود چرا از دو نوع لیزر برای تصحیح بینایی استفاده می نماید. در واقع در این نوع جراحی از تیغ برای برش قرینه  استفاده نمی شود. حتی برش قرنیه نیز با نور لیزر انجام می‌شود در ابتدا یک لیزر فمتوسکند فوق سریع برای ایجاد یک فلپ نازک در قرینه استفاده می شود سپس لیزر اگزایمر مورد استفاده قرار می گیرد تا بافت زیرین قرینه را برای اصلاح بینایی مورد تابش قرار دهد سپس یک برش بسیار ظریف در حدودی ۹۰ تا ۱۱۰ میکرون در قرنیه ایجاد می‌شود از این روی این عمل برای قرنیه های نازک بسیار مناسب است سپس تابش لیزر اگزایمر به سطح قرنیه  تمام عیوب انکساری  را اصلاح می نماید انکساری از جمله نزدیک بینی، دوربینی و آستیگماتیسم توسط فمتولیزیک اصلاح می‌شود بعد از انجام  کار لایه برش خورده به محل اولیه خود برگردانده می شود تا خود به عنوان یک پانسمان طبیعی از بافت لیزر شده محافظت نماید لایه ظریف و بسیار نازک خیلی زود جوش می خورد و نیاز به بخیه نیز ندارد.

شایان به ذکر است که روش جراحی چشم به روش فمتولیزیک از بروز ترین جراحی های چشمی در ارتباط با عیب های انکساری است و تفاوت ان با روش لیزیک این است طریقه برش ضخامت قرنیه چشم یا همان فلپ می باشد یا به طور عامیانه جراحی چشم به روش فمتولیزیک حالت بروز تر و پیشرفته تر لیزیک و لیزر کردن می باشد که عواقب و شرایط خاص خودش را دارا می باشد. قصد ما این است که بهترین دکتر جراح زیبایی چشم در مشهد را به شما معرفی کنیم.

یکی دیگر از اسامی این نوع از جراحی چشمی، جراحی لیزیک یا تمام لیزری بدن تیغ است که به دلیل سرعت ترمیم و بهبودی بسیار بالا از روش های جراحی چشم پرطرفدار در گروه خودش به حساب می آید که در دنیا زبان زد است. دکتر جراحی چشم مشهد بر آن است که بهترین  خدمات را به شما عرضه کند.

جراحی چشم به روش پی ار کی (prk):

جراحی چشم به روش پی ار کی (prk):

در روش جراحی چشم به روش پی ار کی ، هنگامی که لایه نازکی از قرنیه چشم بیمار مورد نظر را بر می دارند و لیزر اگزایمر می تابانند از یک لنز تماسی به منظور پوشش سطح رویی قرنیه تا هنگامی که ترمیم و بهبودی تکامل پیدا می کند مورد استفاده قرار می گیرد. ما می خواهیم بهترین دکتر جراح زیبایی چشم در مشهد را به همگان به منظور خدمات بهتر معرفی کنیم.

عمل پی آر کی نوعی از جراحی انکساری برای درمان مشکلات بینایی از قبیل نزدیک بینی و دوربینی و آستیگماتیسم می‌باشد این نوع از عمل جراحی اولین نوع عمل جراحی چشم برای درمان ضعف بینایی بوده و قبل از روش لیزیک استفاده می شده است با وجود این که دوره نقاهت پی آر کی طولانی تر از جراحی چشم لیزیک می باشد اما هنوز هم یک روش متداول برای درمان مشکلات بینایی است البته مزایای بیش از لیزیک برای بیماران به همراه دارد در روش پی آرکی نیز همانند لیزیک و انواع دیگر جراحی های لیزر چشم با تغییر شکل قرنیه با استفاده از لیزر اگزایمر عمل می کنند و اجازه می دهند تا نور به داخل چشم رسیده تا با دقت بر روی شبکیه متمرکز شود.

بیشتر بخوانید
علت ریزش مو چیست؟ معرفی بهترین روش برای جلوگیری از ریختن مو

دکتر جراحی چشم در مشهد به روش لازک:

جراحی چشم به روش لازک را می توان شکل تغییر یافته یا گونه پیشرفت کرده جراحی چشم به روش پی ار کی (prk) تلقی کرد. در این روش جراحی به وسیله یک محلول الکلی لایه ای به اسم اپی تلیوم که شاید اسم آن را شنیده باشید، برداشته می شود و پس از تاباندن لیزر اگزایمر بر روی لایه ذکر شده در بالا در سر جای خودش قرار می گیرد. دکتر جراحی چشم در مشهد اطلاعاتی را در این زمینه برای شما آماده کرده است.

ولی لازم به یادآوری است که روش پی ار کی (prk) خیلی مورد توجه و پرطرفدار تر از این روش یعنی لازک می باشد.

تفاوت روش جراحی چشم لازک با جراحی چشم اپی لیزیک این است در جراحی چشم به روش لازک محلول الکلی برای برداشتن لایه اپی تلیوم استفاده می کنند ولی در جراحی چشم به روش اپی لیزیک از تیغی به نام اپی کراتوم استفاده می کنند که دیگر این روش جراحی چشم رو به پایان است و دیگر قدیمی شده است، کمتر دیده می شود کسی ا این روش برای جراحی چشم استفاده نماید، به طور کل این روش جراحی چشم در حال منسوخ شدن می باشد. دكتر جراح چشم مشهد می تواند به شما در این زمینه کمک کند.

اما ممکن سوالی برای شما پیش بیاید که کدام یک از روش های جراحی چشم (لیزیک،لازک،پی آر کی) برای بیماران بهتر است؟

همیشه این سوال برای مراجعه کنندگان و بیماران وجود داشته که کدام روش بهتر است، در این باره باید گفت که هر کدام از این روش ها (لیزیک،لازک، پی ار کی) در عملکرد و نتیجه یکسان و همانند هستند و راندمان آنها برابر است، وجه تمایز این روش ها به چگونگی نحوه عمل و شرایط عمل و مسایلی از قبیل سختی عمل و عوارض بستگی دارد یا به طور مثال برای کسانی که قرنیه نازکی نازکی دارند جراحی چشم به روش لیزیک و فمتولیزیک مناسب نیست و بهتر است تحت جراحی چشمی به روش لازک یا پی ار کی (prk) قرار گیرند یا مثلا افرادی که ورزش می کنند بهتر است به منظور این که شغل این ها ممکن است ضرب خوردگی داشته باشد بهتر است لیزیک نکنند و از روش های دیگر جراحی های چشم استفاده کنند. دکتر جراحی پف چشم در مشهد می تواند در زمینه پف چشم به شما کمک شایانی کند.

از مزایای لیزیک و فمتولیزیک چیست؟

احساس درد کم پس از عمل جراحی چشم

دوره درمان و بهبود بسیار کوتاه می باشد

اکثرا در این روش ها پس از جراحی نیازی به استفاده از عینک نمی باشد و بیمار راحت تر است

بهبود بینایی پس از این نوع جراحی یعنی جراحی لیزیک سریع اتفاق می افتد. دکتر جراحی پلاستیک چشم در مشهد می تواند این خدمات را به بهترین شکل در اختیار شما قرار دهد.

عوارض جراحی چشم

عوارض جراحی چشم

جراحی چشم به روش های لیزیک و فمتو لیزیک از نمونه جراحی های پیچیده چشمی هستند که به منظور لایه برداری نادرست از قرنیه و یا کم دقتی در آن می تواند باعث اختلالات شدید شود که تقریبا هیچ راه برگشتی ندارد ولی ایجاد خشکی چشم خیلی بیشتر ممکن است رخ دهد.

معایب و عوارض روش جراحی چشم به روش لازک و پی ار کی به مراتب بیشتر از روش لیزیک می باشد زیرا دوره درمان و بهبودی بیمار مورد نظر در این روش ها بیشتر می باشد.

ناراحتی در طول اولین روزهای پس از انجام عمل جراحی مانند سوزش خفیف و حساسیت به نور عادی و مورد انتظار است در هفته ها و ماه های اول پس از انجام عمل های جراحی ممکن است که فرد برخی عوارض مانند دید هاله ای، خیرگی در محیط‌های کم نور به خصوص در هنگام شب  و کاهش تیزی چشم را تجربه کند که در بسیاری از موارد مشکلات موقتی بوده و پس از ۶ ماه به طور کامل از بین می رود برخی از عوارضی که بعد از جراحی لیزیک ممکن است اتفاق بیفتد شامل:

خشکی چشم: تولید اشک در چشم برخی از افرادی که عمل لیزر چشم انجام می دهند کاهش می یابد که این امر می تواند باعث ناراحتی و سوزش چشم فرد شود تقریبا نیمی از بیماران برخی درجات سندروم خشکی چشم را بطور موقتی تجربه می کند که البته با قطره های چشمی و یا اقدامات دیگر قابل درمان می باشد.

 عفونت های چشمی: عفونت ممکن است پس از عمل های لیزر قرنیه ایجاد شود البته با تکنیک های جدید مثل ترانس لازک این عارضه بسیار کم  اتفاق می‌افتد و با استفاده از قطره های چشم که بلافاصله بعد از عمل در چشم ریخته می شود می توان پیشگیری کرد.

عوارض پرده چشم :در عمل جراحی لازک یک پرده نازک در جلوی سطح قرنیه ایجاد می‌شود این پرده در هنگام تغییر شکل چشم در حین انجام عمل بالا می رود سپس پرده دوباره جایگزین شده و مانند یک پانسمان طبیعی عمل می‌کند پرده با فلپ لیزیک به درستی شکل نگیرد ممکن است درست به چشم نچسبد یا چین هایی به نام استری در فرد ایجاد کند این پدیده می‌تواند باعث انحراف سنج باصره شده و در بینایی اختلال ایجاد کند.

هزینه دکتر جراحی چشم در مشهد

هزینه جراحی چشم به عواملی مرتبط هست و بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی را برای ان در نظر گرفت و ممکن است هر دکتر یا افراد مختلف هزینه های متفاوتی داشته باشند و با هزینه های گوناگونی رو به رو شوید که این رخداد خیلی جای تعجب و شگفتی ندارد زیرا هر مطب یا بیمارستان تجهیزات متفاوت، مواد اولیه متفاوت و به طور کل امکانات و قیمت های متفاوتی دارند.

بدیهی است که هزینه جراحی برای یک چشم به مراتب ارزان تر از دو چشم است.

دکتر جراحی پف چشم در مشهد

همانطور که می دانید در هفت قرن گذشته استفاده از عینک بهترین روش برای تصحیح بیماری های انکساری چشم محسوب می شد. اما امروزه چند روش مدرن و بروز در دسترس قرار دارد که می توان به لیزیک، لازک، اپی لیزیک و prk اشاره کرد. همچنین جراحی های دیگری نیز وجود دارد که در آن از لنزهای مصنوعی برای اصلاح بینایی مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی از بیماران شاهد ورم هایی در قسمت تحتانی چشم هستیم که به آنها پف می گویند. روشی نیز وجود دارد تا این ورم ها را با استفاده از آن بر می دارند و به آن بلفاروپلاستی می گویند. این روش بهترین راه جهت بر طرف کردن پف های پلک بالا می باشد. در این روش پوست های اضافه این نواحی از چشم برداشته می شود و چربی های داخل آن را تنظیم می کنند.

در این عمل جراحی بنا بر تشخیص پزشک می توان دو پلک فوقانی را با هم عمل کردن و سپس به پلک های پایینی رجوع کرد. اما در اکثر موارد پزشکان ترجیح می دهند که نخست پف های تحتانی و فوقانی یک چشم را برطرف کنند و سپس سراغ آن یکی چشم دیگر بروند. این پف ها سبب سنگینی چشم می شوند و در برخی از موارد ممکن است روی بینایی تاثیر بگذارد. ما مهمترین نکته ای که باید به آن توجه کنید، جراحی توسط یک جراح متخصص در این حوزه می باشد. به خاطر این که این موضوع با چشم  سروکار داردف از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. شما می توانید با انتخاب پزشکی متخصص خیالتان از نتیجه بعد از عمل تا حدودی راحت تر باشد. تیم جراح با ما در همه ساعت شبانه روز آماده ارائه پیشنهادات خود به شما عزیزان می باشد.

دکتر جراحی پلاستیک چشم در مشهد

دکتر جراحی پلاستیک چشم در مشهد

همانطور که می دانید جراحی پلاستیک چشم برای موارد بسیاری به کار می رود. یکی از مواردی که در بالا گفته شد، برداشتن و برطرف کردن پف چشم می باشد. همچنین افتادگی پلک یکی دیگر از موارد است که می توان برای رفع آن به یک جراح متخصص مراجعه کرد. این افتادگی به دلیل کارکرد نامناسب عضله پلک های بالا و پایین می باشد. علاوه بر این در یکی دیگر از جراحی های زیبایی چشم می توان به ابرو اشاره کرد. در برخی از افراد ما شاهد افتادگی در قسمت ابرو هستیم که تاثیر زیادی به زیبایی ظاهری فرد می گذارد. البته باید بدانید که این مورد در زنان و مردان متفاوت می باشد و در ابتدا باید با دکتر جراحی پلاستیک چشم مشورت کنید.

بیشتر بخوانید
نکات برداشتن گچ بینی بعد از عمل به همراه مشکلات خیس شدن و خارش

یک دکتر جراح چشم در ابتدا باید تجربه کافی در مورد تمام این جراحی ها داشته باشد تا بتواند در معاینات خود بیمار را کمک کند. بیمار از یک دکتر خوب انتظار دارد تا با راه حل های مناسب خود او را تا برطرف کردن آن مشکل همراهی کند. اما آیا داشتن دانش کفایت می کند؟ مطمئنا بیمار انتظارهای دیگری نیز از یک پزشک دارد که می توان به خوش قولی، مسئولیت پذیری، صادق بودن و غیره اشاره کرد. جراح با ما همیشه یکی از مراکزی است که در این زمینه به بیماران مشورت های رایگان ارائه می کند تا شما را در انتخاب دکتر جراح ماهر کمک کند.

بهترین دکتر جراحی چشم در مشهد

بهترین دکتر جراحی چشم در مشهد

زمانی که متوجه یک عارضه یا مشکل در یکی از اعضای خود مخصوصا چشم می شویم، نگرانی های رفع و برطرف کردن آن یک طرف و انتخاب بهترین دکتر جراحی چشم نیز در طرف دیگر مسئله قرار می گیرد. بیماران به خودی خود در وضعیت استرس زایی قرار دارند و احتیاج دارند تا کسی به آنها روحیه بدهد. افرادی هستند که مدت هاست می دانند که مشکلی دارند اما با گذشت زمان نیز از استرس آنها کم نشده است. افراد دیگری نیز هستند که به دنبال پزشک متخصص خوب می گردند تا بتوانند به آنها اعتماد کنند و سلامت چشم خود را به دست آنها بسپارند.

ناراحتی در طول اولین روزهای پس از انجام عمل جراحی مانند سوزش خفیف و حساسیت به نور عادی و مورد انتظار است در هفته ها و ماه های اول پس از انجام عمل های جراحی ممکن است که فرد برخی عوارض مانند دید هاله ای، خیرگی در محیط‌های کم نور به خصوص در هنگام شب  و کاهش تیزی چشم را تجربه کند که در بسیاری از موارد مشکلات موقتی بوده و پس از ۶ ماه به طور کامل از بین می رود برخی از عوارضی که بعد از جراحی لیزیک ممکن است اتفاق بیفتد شامل:

خشکی چشم: تولید اشک در چشم برخی از افرادی که عمل لیزر چشم انجام می دهند کاهش می یابد که این امر می تواند باعث ناراحتی و سوزش چشم فرد شود تقریبا نیمی از بیماران برخی درجات سندروم خشکی چشم را بطور موقتی تجربه می کند که البته با قطره های چشمی و یا اقدامات دیگر قابل درمان می باشد.

 عفونت های چشمی: عفونت ممکن است پس از عمل های لیزر قرنیه ایجاد شود البته با تکنیک های جدید مثل ترانس لازک این عارضه بسیار کم  اتفاق می‌افتد و با استفاده از قطره های چشم که بلافاصله بعد از عمل در چشم ریخته می شود می توان پیشگیری کرد.

عوارض پرده چشم: در عمل جراحی لازک یک پرده نازک در جلوی سطح قرنیه ایجاد می‌شود این پرده در هنگام تغییر شکل چشم در حین انجام عمل بالا می رود سپس پرده دوباره جایگزین شده و مانند یک پانسمان طبیعی عمل می‌کند پرده با فلپ لیزیک به درستی شکل نگیرد ممکن است درست به چشم نچسبد یا چین هایی به نام استری در فرد ایجاد کند این پدیده می‌تواند باعث انحراف سنج باصره شده و در بینایی اختلال ایجاد کند.

در شهر مشهد همیشه پزشکان قابل و ماهری وجود داشته و دارد. همه می دانیم در این شهر به دلیل توریستی بودنش همواره متقاضیان زیادی وجود دارد و از آنجایی که بیماری های چشمی یکی از رایج ترین بیماری های حال حاضر به شمار می رود، همه در دست هم می دهند تا بهترین پزشک ها را در این شهر پیدا کنیم. اما انتخاب یک پزشک به تنهایی امکان ندارد و باید مشورت هایی با افرادی که که تجربه این کار را دارند، انجام دهید. مرکز جراح با ما همواره آماده کمک رسانی در این زمینه به شما عزیزان می باشد.

دکتر جراح زیبایی چشم در مشهد

دکتر جراح زیبایی چشم در مشهد

عمل های زیبایی به خاطر اینکه تاثیر مستقیمی در زیبایی ظاهری هر فردی می گذارد، از حساسیت های بسیاری برخوردار می باشد. به همین خاطر نمی توان سلامت زیبایی خود را به دست جراحان کم سابقه و بی تجربه داد. افراد متقاضی همیشه دغدغه هایی در این خصوص دارند و نمی توانند به راحتی به هر پزشکی اعتماد کنند. ما در مرکز جراح با ما تلاش داریم تا بهترین دکتر جراح زیبایی چشم در مشهد را به شما معرفی کنیم تا یک عمل خوب و راحت با بهترین کیفیت داشته باشید. همواره شعار ما در طول سال های متمادی این بوده است که خدمت به شما وظیفه همیشگی ماست و هیچ چیزی نمی تواند ما را از این راه بازدارد. خدمتگذاران شما در این مرکز همیشه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستند تا در راستای اهداف و نظرات شما گام های بلند و صحیحی را برداریم. در نهایت سایت جراح باما به شما پیشنهاد می کند از مقاله دکتر و متخصص جراحی زیبایی در مشهد بازدید به عمل آورید.

سوالات متداول

دکتر جراحی چشم در مشهد را از چگونه می توان پیدا کرد؟

مرکز جراح با ما یکی از مراکزی است که در این خصوص مشورت های لازم را می دهد و شما را در انجام چنین عمل هایی همراهی می کند تا بهترین نتیجه ممکن آید.

بهترین دکتر جراحی چشم در مشهد چه کسی است؟

همواره در این شهر برترین پزشکان در این زمینه وجود داشته و می باشد.

دکتر جراحی چشم در مشهد چه کارهایی انجام می دهد؟

انواع عمل های زیبایی مانند برداشتن پف چشم، ورم پلک های فوقانی و تحتانی و غیره توسط این پزشکان صورت می گیرد.

دکتر جراحی چشم در مشهد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *