سوالات متداول

لمینت مژه چیست و چه عوارضی دارد؟ تخفیف ویژه قیمت لمینت مژه در مشهد

لمینت مژه یکی دیگر از اعمالی است که برای زیبایی مژه ها به کار می رود که در این مقاله قصد داریم شما را با آن آشنا کنیم. زیبایی برای افراد به ویژه برای خانم ها بسیار مهم است و به دنبال روش هایی برای رسیدن به آن می باشند که خوشبختانه روش های زیادی برای به دست آوردن زیبایی وجود دارد.

لمینت مژه چیست؟

لمینت مژه چیست؟

افراد برای این که تمام اجزاء چهره ی شان بی نقص و هماهنگ باشد، بسیار تلاش می کنند و روزانه دغدغه های زیبایی در چهره و اجزاء آن را دارند. بسیاری روش های زیبایی، مختص خانم ها در میان روش های مختلف وجود دارد و خانم ها با توجه به سلیقه و انتخاب شان، هر کدام سمت روشی با انتخاب خود می روند. امروزه در سالن های آرایشی، انواع تخصص های زیبایی در حال تعلیم و انجام فعالیت است.

 خدماتی مانند خدمات پوست و مو، خدمات آرایش های دائم مانند تتو و …، خدمات کاشت ها مانند ناخن و ابرو و مژه و انواع مختلف آن ها و هزاران خدمات زیبایی دیگر که متخصصان زیبایی آن ها را برای خانم های متقاضی، انجام می دهند. یکی از خدمات زیبایی و آرایشی که می خواهیم به آن بپردازیم، خدمات لیفت و لمینت مژه می باشد.

مژه های پر پشت و مشکی

یکی از عوامل موثر در زیبایی چهره در خانم ها، مژه های پر پشت و مشکی و فر دار است. بسیاری از خانم ها برای رسیدن به این هدف، دست به فعالیت های مختلفی می زنند برای مثال اکثر خانم ها مدام از ریمل و فر مژه و وسایل آرایشی استفاده می کنند که به دلیل شیمیایی بودن مواد آرایشی، هنگام استفاده از ریمل چشم ها دچار سوزش می شود و در طی زمان طولانی چشم ها ضعیف می شود و یا تمام مژه ها به دلیل استفاده مکرر از مواد شیمیایی از بین می رود و می ریزد و یا ریشه ی آن بسیار ضعیف شده و مژه ها نازک می شوند.

عده ی دیگر به دلایل مختلف مثل نداشتن زمان برای آرایش مکرر یا دلایل دیگر، روش های دیگری را انتخاب می کنند مثل کاشت مژه یا اکستینشن های مختلف به منظور پر شدن و فر دار شدن مژه ها. چنین روش هایی نیز دارای عوارض و هزینه های سنگین خواهد بود. هم چنین کاشت ها و اکستینشن ها، نیاز به ترمیم های متداول دارند و قوی بودن و سنگینی مواد شیمیایی لازم برای کاشت، باعث از بین رفتن و ضعیف شدن ریشه و بُن مژه خواهد شد و اگر کاشت را قطع کرده و ادامه ندهید، به دلیل این که مژه های خودتان هم از بین رفته، جلوه ی بسیار زشتی دارد.

اما در میان تمام روش های زیبایی برای این که به هدف مورد نظر تان برسید و دارای مژه های زیبا شوید و هم چنین ضرر و عوارضی را برای تان در پیش نداشته باشد، روشی مانند لمینت مژه، به کارتان می آید. لمینت مژه یک روش بی ضرر و کاملا کارآمد برای چنین افرادی می باشد. در این روش، هدف این است که برای خانم هایی که به مژه های شان اهمیت می دهند، مژه  هایی  پر پشت  تر از قبل، مشکی تر از قبل، حجیم تر و تاب خورده تر و فر دار تر از قبل به ارمغان بیاوریم. در این روش بدون این که نیازی به ریمل داشته باشید، مژه ها به رنگ مشکی تیره دارید. بدون این که از مژه مصنوعی و انواع کاشت ها خدمات بگیرید، مژه هایی پر پشت دارید و بدون استفاده از فرمژه، مژه هایی فر دار و رو به بالا خواهید داشت. در این روش، با استفاده از مواد معدنی و مفید، مژه ها تقویت شده و حالت می گیرند و تا مدتی به همین شکل باقی خواهند ماند.

بیشتر بخوانید
انواع عمل های زیبایی صورت و بدن برای جوانسازی با برسی قیمت هرکدام

حالت دادن و فر کردن مژه ها

در واقع  لمینت مژه یک نوع رسیدگی و تقویت برای مژه ها است و شیوه ی کار در این روش به این صورت است که ابتدا بُن مژه و اطراف چشم و مژه ها، به وسیله ی مواد بی ضرر برای چشم، پاک سازی می شود سپس با استفاده از شیوه های مخصوص به این روش، مژه را به سمت بالا به شکل فر دار حالت داده و با استفاده از مواد تقویتی آن را حجیم کرده و سپس برای ایجاد فرم بهتر در آن از مواد کراتینه استفاده می شود. این روش هیچ آسیبی برای چشم ها و مژه های خودتان ندارد و می توانید این روش به منظور درمان کم پشتی مژه ها انجام داد.  

یکی از ویژگی های بسیار خوب لمینت مژه این است که با شستن صورت و خوردن آب به مژه، باعث بهم ریختن حالت مژه ها و از بین رفتن لمینت نمی شود. اما این را هم بدانید که زیاد در آب ماندن پوست در چنین مواردی رفتن به استخر یا حمام رفتن های طولانی کار درستی نیست و ممکن است دوره ی حالت دار بودن مژه ها به وسیله ی لمینت را کاهش می دهد و مدت زمان کم تری می ماند.

زیبایی چشم

زیبایی چشم

 چشم ها مهم ترین عامل زیبایی در چهره هستند و  مژه ها نیز در زیبایی چهره تاثیر بسزایی دارند لیفت و لمینت مژه باعث می شود که چشم ها درشت تر و باز تر نشان داده شوند و زیبایی خاصی را به چهره بدهد. هم چنین مواد لیفت و لمینت مژه مانند مواد کاشت نیستند و به مژه ها آسیب نخوهند زد. در صورتی که چشم های شما دارای حساسیت و مشکل خاصی هستند، قبل از انجام دادن لمینت و یا لیفت، با یک چشم پزشک مشورت نموده  و سپس لمینت کاری که می خواهد برای شما خدمات انجام دهد، را در جریان بگذارید تا هنگام انجام کار بیشتر مراقبت انجام دهد. انجام این خدمات هیچ دردی ندارد و چشم ها و مژه های تان هرگز اذیت نمی شود.

لمینت مژه و ابرو

ابرو هم نیز یکی از عوامل موثر نیز در زیبایی چشم ها و سپس چهره می باشد. برای این که ابرو های زیبایی داشته باشید نیز می توانید از  روش لمینت ابرو ها در هنگام انجام لمینت مژه استفاده کنید. در این روش ابرو ها با استفاده از مواد معدنی و تقویتی، ابرو ها را تقویت کرده و حجم داده تا پر تر نشان داده شود و سپس به آن ها حالت داده به شکلی که گویا آن ها را به سمت بالا شانه زده اید. در این مرحله از مواد کراتینه استفاده شده تا حالت ابرو ها حفظ شده و همان طور باقی بمانند. ابرو های تان در این حالت، بسیار زیبا تر از قبل می باشد.

لمینت مژه و ابرو چیست؟

لمینت مژه و ابرو روش های زیبایی برای زیبا سازی بیش تر ابرو ها و مژه ها است. این روش ها باعث ایجاد جذابیت بیش تر در چهره و چشم و ابروی خانم ها می شوند . این روش در آرایشگاه های ویژه و تخصصی زیبایی انجام می شود و این خدمات باید توسط متخصص  دارای مدرک معتبر انجام شود و برای این که از خدماتی که می گیرید راضی باشید، حتما پیش یک متخصص بروید تا با توجه به نوع پوست شما و جنس مژه و ابروهایتان خدمات مورد نظر را به خوبی انجام دهد.

لمینت مژه در خانه

اگر می خواهید مژه های زیبایی داشته باشید، و نمی توانید به سالن های زیبایی مراجعه کنید و یا بودجه ی آن را ندارید و از پس هزینه ها بر نمی آیید، می توانید با استفاده روش هایی آموزش لیفت و لمینت مژه را ببینید و این کار را در خانه انجام دهید. البته که دقیقا مانند خدمات سالن ها نخواهد شد اما می توانید تا حدودی این کار را انجام دهید. از تقویت کننده های بی ضرر گیاهی برای تقویت مژه ها استفاده نمایید. پس از زدن تقویت کننده ها یک برس تمیز بردارید ( می توانید از برس های ریمل های تمام شده استفاده کنید اما از قبل آن را تمیز بشویید) با استفاده از برس ابرو ها را به سمت بالا حالت دهید حدود ۱۰ دقیقه این کار را مداوم تکرار کنید. این کار را روز در میان انجام دهید تا تاثیر خود را بر روی مژه ها بگذارد.

لمینت مژه قیمت

لمینت مژه قیمت

لمینت مژه قیمت مشخصی ندارد زیرا تجهیزات و مواد مورد استفاده اکثرا وارداتی هستند و با وجود نوسانات، قیمت ها مدام در حال تغییر هستند. برای انجام لمینت و لیفت مژه برای این که کم تر هزینه کنید، پیش هر آرایش گری نروید. همه ی متخصص ها قابل اعتماد نیستند و ممکن است مواد آن بر روی چشم شما حساسیت ایجاد کند پس برای انجام خدمات مژه یک فرد مطمئن را انتخاب کرده زیرا چشم بسیار حساس و مهم است.

بیشتر بخوانید
رسپینگ بینی چقدر هزینه دارد؟ همه چیز در مورد سوهان کشیدن بینی

قیمت لمینت و لیفت مژه

قیمت لمینت و لیفت مژه به مواد استفاده شده در آن بستگی دارد و همچنین دستمزد آرایشگر و یا متخصصی که این کار را انجام می دهد باید پرداخته شود که هر چه متخصص لمینت یا آرایشگر در این زمینه ماهر تر باشد دستمزد آن بیشتر می شود و برای اطلاع از قیمت های دقیق خدمات مژه، از یک سالن معتبر و مطمئن اطلاعات کسب نمایید.

فرق لیفت و لمینت مژه

در خدمات لیفت ابرو، هیچ کاری برای حجم سازی و تغییر رنگ‌ انجام نمی شود و فقط مژه ها به بالا حالت داده می شوند. اما لمینت مژه باعث مشکی تر و پر رنگ تر شدن ابروها، فر دار شدن و حالت گرفتن مژه، حجم دهی مژه مانند هنگامی که مژه ریمل دارد و تقویت مژه ها می شود. همچنین پیشنهاد می شود مقاله میکروبلیدینگ لب و ابرو را نیز مطالعه کنید.

عوارض لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت عوارض خاصی ندارد ولی ممکن است در صورت مرغوب نبودن موارد مصرفی، به هدف ایده آل نرسید و یا باعث ریزش مژه ها شود. برای این که دچار عوارض بعد از انجام لیفت و لمینت مژه ها نشوید بهتر است به سراغ شخصی که در این زمینه مهارت کافی داشته رفته و از نتیجه کار آن مطمئن باشید.

سوالات متداول

سوالات متداول

تفاوت لمینت مژه و اکستینشن مژه چیست؟

روش انجام کار در این دو نوع، متفاوت است. در روش لمینت، مژه ها با استفاده از مواد معدنی تقویت خواهد شد اما در روش اکستنشن، مژه های تار به تار به ساقه ی مژه ی اصلی، متصل می شود و هم چنین کاشت ها و اکستینشن ها، نیاز به ترمیم های متداول دارند و قوی بودن و سنگینی مواد شیمیایی لازم برای کاشت، باعث از بین رفتن و ضعیف شدن ریشه و بُن مژه خواهد شد و اگر کاشت را قطع کرده و ادامه ندهید، به دلیل این که مژه های خودتان هم از بین رفته، جلوه ی بسیار زشتی دارد.

در روش لمینت مژه چه محاسنی وجود دارد؟

لمینت مژه یک روش بی ضرر و کاملا کارآمد برای چنین افرادی می باشد. در این روش، هدف این است که برای خانم هایی که به مژه های شان اهمیت می دهند، مژه  هایی  پر پشت  تر از قبل، مشکی تر از قبل، حجیم تر و تاب خورده تر و فر دار تر از قبل به ارمغان بیاوریم. در این روش بدون این که نیازی به ریمل داشته باشید، مژه ها به رنگ مشکی تیره دارید. بدون این که از مژه مصنوعی و انواع کاشت ها خدمات بگیرید، مژه هایی پر پشت دارید و بدون استفاده از فرمژه، مژه هایی فر دار و رو به بالا خواهید داشت. در این روش، با استفاده از مواد معدنی و مفید، مژه ها تقویت شده و حالت می گیرند و تا مدتی به همین شکل باقی خواهند ماند.

آیا می توان لمینت را هر جایی انجام داد؟

خیر حتما به پیش متخصص ها مراجعه کنید و باید مدرک معتبر او را مشاهده کنید.

در لیفت ابرو چه کاری انجام می شود؟

در خدمات لیفت ابرو، هیچ کاری برای حجم سازی و تغییر رنگ‌ انجام نمی شود و فقط مژه ها به بالا حالت داده می شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *