لیفت مژه چیست

هزینه لیفت مژه چقدر است؟ معرفی بهترین مرکز لیفت مژه در مشهد و تهران

خانم های بسیاری هستند که از مژه های بی حالت و رو به پایین خود احساس خوشایندی ندارند بنابراین هر ماه مبالغ بسیاری را صرف خرید لوازم آرایشی همچون ریمل یا فرمژه می کنند تا با استفاده از آن ها مژه های خود را حالت ببخشند اما امروزه داشتن مژه های خوش حالت و زیبا آرزو محسوب نمی شود و با استفاده از لیفت نمودن می توان مژه ها را خوش حالت ساخت در این مقاله به این موضوع این که لیفت مژه چیه و چگونگی انجام آن خواهیم پرداخت.

لیفت مژه چیست

لیفت مژه چیست؟

توجه به زیبایی به خصوص در خانم ها نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است، لیفت نمودن مژه از جمله روش هایی است که زیبایی خاصی را به چشم ها می بخشد. برای بالا بردن مژه ها و حالت دادن به آن روشی وجود دارد که به آن لیفت مژه یا به عبارتی لمینت مژه می گویند، بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند بدون آن که آسیبی به مژه های طبیعی آن ها وارد شود. با استفاده از این روش می توان مژه ها را تقویت نمود و آن ها را پر رنگ و حجیم ساخت و فرایند فر کردن را بر روی آن ها انجام داد و به مژه ها حالتی طبیعی بسیار زیبا و جذاب بخشید. در تصویر زیر شما نمونه ای از عکس لیفت مژه را مشاهده می کنید.

مراحل جایگزین این روش

استفاده از فرمژه، ریمل فر کننده و یا رسیدگی پیرایشی می تواند روشی جایگزین برای انجام این عمل به شمار رود.

آموزش لیفت مژه

امروزه در بیشتر سالن های آرایشی فرایند لیفت از خدمات زیبایی و ترمیم به شمار می رود و بسیاری از افراد آن را به عنوان یک حرفه ی پر درآمد برای خود می دادند به گونه ای که بعضی از آن ها به آموزش لیفت و لمینت مژه در خانه نیز پرداخته اند. شما می توانید با شرکت در کلاس های لیفت و لمینت مژه و ابرو آموزش آن را به طور کامل فرا بگیرید.

چگونگی انجام لیفت

مراحل انجام لیفت کردن مزه ها به ترتیب به این صورت خواهد بود: ابتدا با استفاده از محلول پروتئین مژه ها را از هر گونه آلودگی و چربی پاکسازی نموده، توسط سرم لیفت طول مژه ها را افزایش داده و مژه ها را خمیده می کنند، با کراتین ساقه مژه را پر کرده و با استفاده از رنگ دانه های مخصوص مژه ها را رنگ آمیزی می کنند. برای فیکس و تقویت مژه ها از سرم مخصوص ویتامینه استفاده می شود. برای آشنایی با چگونگی انجام این عمل می توانید فیلم لیفت مژه را در سایت های مختلف و یوتیوب مشاهده نمایید.

لیفت مژه در خانه

برای این که مژه خود را لیفت نمایید به دلیل در دسترس بودن مواد اولیه آن و نیاز نداشتن به دستگاه های مخصوص در خانه و به آسانی قابل انجام است. شما در خانه با استفاده از انواع ماسک ها و مواد طبیعی این عمل را با کیفیت خوب می توانید انجام دهید. مواد لیفت مژه از موارد مختلفی می باشد که بخش عمده ی آن کراتین می باشد، برای حالت دادن بهتر در کنار آن از مواد شیمیایی و گیاهی دیگری نیز استفاده می شود این مواد باعث می شود تا مژه ها ضخیم تر دیده شوند.

لیفت مژه و ابرو

برای برخی از افراد ممکن است این سوال به وجود آید که لیفت ابرو و مژه چیست، امروزه یکی از جدیدترین خدمات زیبایی در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی لیفت ابرو و مژه می باشد. لیفت کردن سبب تقویت مژه و ابروها، پرپشتی و پهن شدن ابروهای شما خواهد شد و لیفت و لمینت مژه باعث حالت گرفتن و ضخیم شدن مژه ها می شود با استفاده از این روش می توان تغییراتی را در چهره ایجاد نمود و زیبایی صورت خود را چندین برابر کرد بدون آن که تا مدت ها نیازی به لوازم آرایش داشته باشید.

ریمو لیفت مژه

ریمو لیفت مژه

فرآیند ریمو لیفت مژه یا به عبارتی از بین بردن لیفت در مژه ها را به راحتی در کلینیک های زیبایی با استفاده از ریلکسی مژه و هم در خانه با استفاده از روغن های گیاهی به راحتی می توان انجام داد. در خانه با استفاده از روغن های گیاهی همچون روغن نارگیل می توان این عمل ریمو را انجام داد به این صورت که روغن نارگیل را به پنبه آغشته کرده و آن را در محل موردنظر می مالند تا این که اثر لیفت از بین برود. توصیه می شود قبل از ریمو لیفت با متخصصی که مژه شما را لیفت کرده است حتما مشورت نموده و دستورات پزشکی و معتبر آن را دریافت نمایید

بیشتر بخوانید
دستگاه اولترا زد لاغری چیست؟ + برسی هزینه و مراکز دارای تخفیف

لیفت مژه در بارداری

اکثر پزشکان متخصص انجام هر گونه عمل زیبایی به خانم های باردار را تا قبل از زایمان توصیه نمی کنند. زیرا در انجام این گونه عمل ها از مواد شیمیایی استفاده می شود که ممکن است سلامت جنین و مادر را به خطر بیاندازد و نمی توان در زمان باردای خطر هر گونه ریسکی را پذیرفت. توجه به زیبایی و کم پشت بودن مژه ها در خانم ها نباید دلیلی برای انجام لمینت مژه ها یا هرگونه عمل زیبایی باشد زیرا عوارض آن به مراتب بیشتر خواهد بود و با خودخواهی نمی توان سلامت جنین را به خطر انداخت.

عوارض لیفت مژه

لیفت کردن نیز همانند دیگر روش های زیبایی در کنار مزایا عوارض و معایبی را هم به دنبال خود دارد از عوارض احتمالی آن می توان به مواردی چون تحریک پوست، جمع شدن آب در چشم، تاول، قرمزی، خارش، التهاب و شکنندگی مژه ها اشاره کرد. این عمل را باید با رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی انجام داد و از محیط های معتبر و مواد مورد نیاز سالم بهره گرفت. انجام این عمل به آن دسته از افرادی که دارای حساسیت چشمی، حساسیت پوستی، عفونت چشمی و یا سابقه گل مژه دارند بدون مشورت پزشک هرگز توصیه نمی شود.

لیفت و لمینت مژه و ابرو

داشتن مژه هایی ضخیم و حالت دار و همچنین ابروهایی پر پشت نقش بسیار زیادی را در زیبایی افراد ایفا خواهد کرد. اکثر خانم ها به دنبال این هستند که چشم و ابرویی زیبا داشته باشند و مدت زمان کمتری را برای آرایش کردن و خرید این گونه لوازم صرف کنند. برای پر پشت شدن ابروها و مژه ها، تقویت، مرتب نمودن و حالت دادن به آن ها تکنیکی وجود دارد که نه تنها آسیبی را به شخص وارد نمی کند بلکه سبب تقویت آن ها خواهد شد. به فرآیند بالا بردن و تقویت ابرو و مژه را لیفت و تقویت و کراتینه کردن آن نیز لمینت می گویند.

لیفت و لمینت مژه عوارض

لیفت و لمینت مژه عوارض

انجام لیفت و لمینت علاوه بر مزایا، معایب و عوارضی را هم در پی خواهد داشت که نباید آن ها را دست کم گرفت و باید تا حد امکان از خطرات احتمالی ناشی از آن جلوگیری نمود. این عوارض احتمالی عبارت اند از: ممکن است بدن شخص نسبت به موادی که استفاده می شود حساسیت نشان دهد، ناحیه غشاء چشم به خارش و سوزش دچار شود، ممکن است موی مژه وارونه بشود و یا این که آن گونه که فرد از ساختار ظاهری مژه انتظار دارد از آب در نیاید.

لیفت کردن چقدر ماندگاری دارد

با توجه به نوع مژه ها در هر فردی ماندگاری آن نیز می تواند متفاوت باشد. ماندگاری این عمل معمولا بین 6 تا 8 هفته می باشد و پس از آن باید مجددا لیفت کردن را انجام دهید.

مراقبت های بعد از لیفت

بعد از انجام لیفت 24 ساعت اول بسیار مهم و حیاتی به شمار می رود زیرا نیاز به مراقبت های خاصی می باشد. در طول این مدت از رسیدن هر گونه خیسی، رطوبت و بخار به مژه ها باید خودداری نمود، استفاده از ریمل در طول این مدت ممنوع می باشد، بهتر است به مژه های خود دست نزنید و با آن ها بازی نکنید اما بعد از گذشت 24 ساعت نیازی به مراقبت خاصی نمی باشد فقط می توانید با استفاده از روغن های مختلف آن ها را تقویت کنید.

لیفت مژه قیمت

لیفت مژه قیمت

قیمت لیفت مژه در مراکز مختلف زیبایی متفاوت می باشد و به عوامل و فاکتورهای مدنظر آن مرکز بستگی دارد بنابر این در هر شهری لیفت و لمینت مژه قیمت آن با شهر دیگر متفاوت است. توجه به این نکته مهم است که تخفیف همیشه دلیلی بر خوب و به صرفه بودن نیست در رابطه با عمل لیفت بهتر است دقت کرده و در هر مرکزی پا نگذارید. هزینه این روش با توجه به دستمزد متخصصین و مواد به کار رفته در آن نیز تفاوت دارد شما با مراجعه به مراکز و سالن های زیبایی و مشاوره با تکنسین موردنظر می توانید از چگونگی انجام این عمل و قیمت آن آگاهی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی لب بالا و پایین و لبخند با معرفی هزینه و عوارض و تخفیف در مشهد

حال اگر شما بخواهید با کمترین میزان زیبا ترین مژه را داشته باشید ما یک راه حل آسا نتر را به شما پیشنهاد می کنیم. شما می توانید با دنبال کردن پیج اینستاگرامی مراکز مختلف و هم چنین دیدن نمونه کار های آن ها، گاهی اوقات در صورت نیاز آن ها به عنوان مدل حضور پیدا کنید و فقط هزینه مواد مصرفی را پرداخت کنید و نگران هیچ چیز دیگری نباشید.

سوالات متداول

سوالات متداول

عمل لیفت کردن به چه منظور در مژه ها انجام می شود؟

توجه به زیبایی به خصوص در خانم ها نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است، لیفت کردن مژه ها از جمله روش هایی است که زیبایی خاصی را به چشم ها می بخشد. برای بالا بردن مژه ها و حالت دادن به آن این روش را به کار می گیرند. بسیاری از افراد از این روش استفاده می کنند بدون آن که آسیبی به مژه های طبیعی آن ها وارد شود. با استفاده از این عمل می توان مژه ها را تقویت نمود و آن ها را پر رنگ و حجیم ساخت و فرایند فر کردن را بر روی آن ها انجام داد و به مژه ها حالتی طبیعی بسیار زیبا و جذاب بخشید.

عوارض لیفت کردن چیست؟

انجام این عمل همانند دیگر روش های زیبایی در کنار مزایا عوارض و معایبی را هم به دنبال خود دارد از عوارض احتمالی آن می توان به مواردی چون تحریک پوست، جمع شدن آب در چشم، تاول، قرمزی، خارش، التهاب و شکنندگی مژه ها اشاره کرد. این عمل را باید با رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی انجام داد و از محیط های معتبر و مواد مورد نیاز سالم بهره گرفت. انجام این عمل به آن دسته از افرادی که دارای حساسیت چشمی، حساسیت پوستی، عفونت چشمی و یا سابقه گل مژه دارند بدون مشورت پزشک هرگز توصیه نمی شود.

آیا انجام لیفت در دوران بارداری ضرر دارد؟

اکثر پزشکان متخصص انجام هر گونه عمل زیبایی به خانم های باردار را تا قبل از زایمان توصیه نمی کنند. زیرا در انجام این گونه عمل ها از مواد شیمیایی استفاده می شود که ممکن است سلامت جنین و مادر را به خطر بیاندازد و نمی توان در زمان باردای خطر هر گونه ریسکی را پذیرفت. توجه به زیبایی و کم پشت بودن مژه ها در خانم ها نباید دلیلی برای انجام لمینت مژه ها یا هرگونه عمل زیبایی باشد زیرا عوارض آن به مراتب بیشتر خواهد بود و با خودخواهی نمی توان سلامت جنین را به خطر انداخت.

حذف اثر لیفت چگونه می باشد؟

در خانه با استفاده از روغن های گیاهی همچون روغن نارگیل می توان این عمل ریمو را انجام داد به این صورت که روغن نارگیل را به پنبه آغشته کرده و آن را در محل موردنظر می مالند تا این که اثر لیفت از بین برود، در کلینیک های زیبایی با استفاده از ریلکسی مژه می توان این عمل را انجام داد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *