جراحی پلاستیک صورت

جراحی پلاستیک صورت زیر نظر متخصص با هزینه مناسب

جراحی پلاستیک صورت نمونه ای از جراحی های پلاستیک می باشد که در بسیاری از عمل های جراحی اعم از جراحی های درمانی و عمل های جراحی زیبایی استفاده میشود. عمل های جراحی زیبایی در مشهد خود به دو دسته عمل های باز سازی و عمل های جراحی آرایشی تقسیم میشوند. در هر کدام از این دسته عمل ها به جنبه های خاصی از جراحی پلاستیک با توجه به نوع مشکل و درخواست بیمار پرداخته میشود.

افرادی که دچار سوختگی های جزئی و کلی میشوند در صورت تشخیص پزشک جراح پلاستیک، ممکن است نیاز به plastic surgery پیدا کند. این افراد به علت وخامت زخم های ناشی از سوختگی نیازمند مراقبت های ویژه و بعضا جراحی های سنگین می باشند.

از آنجایی که پوست مهم ترین و ابتدایی ترین راه حفاظت از بدن و مقابله با میکروب ها است، باید در نظر داشته باشیم که برای اقدام به عمل جراحی پوست خود به خصوص plastic surgery ، از بهترین کلینیک ها و بیمارستان ها با جدید ترین تجهیزات پزشکی تحت نظر بهترین جراحان پلاستیک استفاده کنیم.

جراحی پلاستیک صورت سوختگی

این عمل یکی از مهم ترین عمل های جراحی پلاستیک است که جزو عمل های درمانی-زیبایی دسته بندی میشود، زیرا صورت انسان در زیبایی فردی مهم ترین نقش را ایفا می کند و خود سوختگی پوست یکی از بد ترین و خطرناک ترین عارضه های پوستی است که باید سریعا و به بهترین شکل ممکن مورد جراحی قرار گیرد تا از خطر های بعدی نظیر سرطان پوست جلو گیری شود. جهت انجام جراحی پلاستیک سوختگی با ما تماس بگیرید.

جراحی پلاستیک صورت سوخته

جراحی پلاستیک انواع زیادی دارد و در اغلب جراحی های مربوط به پوست و صورت مورد استفاده قرار می گیرد.از انواع جراحی هایی که در آن ها نیاز به جراحی پلاستیک وجود دارد میتوان به جراحی های زیبایی و درمانی بینی، جراحی پلک ها، جراحی های ریتیدکتومی که در واقع همان جراحی های پلاستیک مربوط به ناحیه پوست گردن و صورت است، برو لیفت ها که در واقع نوعی جراحی پلاستیک برای از بین بردن چین و چروک ها در نواحی پیشانی و گونه هاست، اشاره کرد.

همچنین جراحی پلاستیک در لیپوساکشن که در واقع همان تخلیه و یا برداشتن چربی های زیر پوست ناحیه گردن و غب غب است، ویا در ایمپلنت های کاشتنی در چهره مانند گونه و چانه و یا زاویه دار کردن چانه و جراحی های اتوپلاستی که مربوط به شکل دادن غضروف های گوش و ایجاد تقارن میان گوش هاست، مورد استفاده قرار میگیرد.

عکس جراحی پلاستیک صورت

جراحی پلاستیک صورت جای جوش، از دیگر کار برد های جراحی پلاستیک است که در دسته جراحی های پلاستیک ریتیدکتومی قرار می گیرد و برای از بین بردن جای جوش ها که معمولا در صورت دستکاری شدن و کنده شدن جوش ها با دست ایجاد میشوند، مورد استفاده قرار می گیرد.

جراحی پلاستیک صورت جای جوش

جراحی پلاستیک صورت برای جای بخیه نیز از همان دسته جراحی های زیبایی پلاستیک است که ریتیدکتومی نامیده میشوند. این نوع عمل جراحی امروزه با استفاده از لیزر انجام میشود که کاملا سریع و سر پایی صورت می گیرد و بدون کوچک ترین درد و عارضه ای می باشد و فرد میتواند بعد از عمل تمام کار های روزانه خود را به راحتی انجام دهد و نیازی به استراحت برای کسب بهبودی کامل ندارد(جراحی پلاستیک صورت جای بخیه).

تصورات عامه مردم تا کنون بر این بوده که عمل های زیبایی پوست صورت فقط برای بانوان است و مردان نیازی به این گونه عمل های جراحی ندارند، ولی لازم به ذکر است که جراحی پلاستیک صورت مردان نیز امروزه از درصد تقاضای قابل ملاحظه ای برخوردار است.
هزینه جراحی پلاستیک صورت با توجه به نوع عمل و این که چه مقدار از صورت باید مورد جراحی قرار گیرد میتواند متفاوت باشد. بنابراین برای اطلاع از میزان هزینه ها و قیمت جراحی پلاستیک صورت، ابتدا با پزشکان و جراحان مورد اطمینان و معرفی شده توسط ما تماس بگیرید و در چند جلسه توجیهی هر آنچه برای انجام عمل زیبایی پوست نیاز دارید را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید
هزینه برداشتن خال با لیزر چقدر است؟ برسی عوارض و مراقبت های بعد از آن

فیلم جراحی پلاستیک صورت در سایت های مختلفی یافت میشود که شما را از چند و چون انجام عملیات عمل پلاستیک به طور اجمالی، مطلع می کند.اما توجه داشته باشید که بسیاری از این عمل ها ممکن است با عمل جراحی مد نطر شما متفاوت باشد و نیاز به اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید.

برنامه جراحی پلاستیک در مشهد صورت به طور مدون توسط جراح متخصص پوست نوشته میشود و به بیمار تحویل داده میشود و این به این علت است که جراحی پلاستیک،به علت اهمیت بالا در سلامتی و ظاهر فرد، نیاز به شرایط نگهداری و مراقبت های بعد از عمل خاصی دارد و حتما باید برنامه های دارویی، تمرینی و تغذیه ای مناسب برای پوست از سوی پزشک معالج در اختیار بیمار قرار گیرد.

عمل plastic surgery در میان جراحی های پلاستیک از میزان تقاضای بالا تری برخوردار است، چرا که هم به علت افزایش زیبایی و بهبود وضعیت صورت از نظر درمانی، افراد زیادی اقدام به انجام چنین عمل جراحی می کنند.

مراقب های بعد از جراحی پلاستیک صورت

از مراقبت های بعد از عمل های جراحی پلاستیک که باید راجع به آن ها بدانید میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

یک: از انجام ورزش های هوازی مانند دویدن و دوچرخه سواری و.. باید اجتناب کنید (حداقل دو هفته).

دو:از ورزش های سنگین مانن کار با وزنه و بدن سازی نیز باید تا یک ماه دوری کرد.

سه:باید از مصرف دارو های رقیق کننده خون مانند آسپرین نیز دوری کرد، چرا که ممکن است در نواحی دچار کبودی، دوباره خون ریزی رخ دهد و میزان کبودی را افزایش دهد.

چهار:باید با هماهنگی با پزشک معالج خود از مسکن ها و دارو های تسکین درد و مدیریت آماس استفاده کنید.

پنج: باید از ماسک های طبیعی پیشنهادی پزشک نیز حتما استفاده کنید تا زخم هی ناشی از عمل زود تر بهبود یابند.

عوارض جراحی پلاستیک صورت نیز از بد ترین عارضه هاست چرا که اغلب جبران ناپذیرند و فرد به صورت دائمی تا پایان عمر از آن ها رنج خواهد برد. شماری ازین عوارض میتواند افتادگی بینی یا گوش، حرکت کردن مواد و ایمپلنت های کاشته شده زیر پوست در صورت استفاده از مواد نامرغوب و انجام عمل نزد یک پزشک ناشی و قلابی باشد.

عمل پلاستیک صورت قبل و بعد

عمل پلاستیک صورت قبل و بعد

همانطور که گفته شد جراحی پلاستیک یک نوع جراحی زیبایی محسوب می شود که با استفاده از آن مشکلات پوستی و ظاهری را می توان رفع کرد. اما قبل و بعد از اینکه بخواهید جراحی را انجام دهید، اقداماتی را باید انجام دهید. که به طو خلاصه به آنها می پردازیم. در ابتدا باید بدانید که حتما برای مشورت و معاینه ابتدایی به پزشک مراجعه کنید. در این جلسه شما باید در مورد روند و روش کار سوالات خود را بپرسید زیرا دانستن آنها به شما آرامش می دهد و در نتیجه روند کار موثر است. همچنین شما باید بدانید که چه اقدامات آماده سازی را باید روی دست بگیرید. جراح باید به شما در مورد اثر هر گونه استفاده از دارو شما را روشن کند. همچنین در صورتی که از دخانیات استفاده می کنید باید آن را برای مدتی کنار بگذارید. مراقبت های بعد از عمل را در بالا ذکر کردیم.

جراحی پلاستیک خال صورت

جراحی پلاستیک خال صورت

حتما شما نیز متوجه شده اید که برخی ها با خال های مادرزادی به دنیا می آیند. این عارضه می تواند موجب تکثیر ملانوسیت شود. ملانوسیت ها سلول هایی هستند که رنگدانه های پوستی یا پیگمنت را تولید می کنند. نوع مادرزادی آن از لحاظ اندازه و فرم متفاوت می باشند. این خال ها می توانند خیلی کوچک باشند و یا بسیار بزرگ باشند.  اما امروزه با جراحی پلاستیک می توانیم این خال ها را به راحتی برداریم. مطمئنا عوارضی هم در پی دارد که بسیار پیش پا افتاده و معمول است. عواقبی مانند خونریزی، عفونت، تازه شدن بخیه ها، خطرات ناشی از بیهوشی، سروما، کنده شدن پوست، به جا ماندن اثر بی حسی، تغییر رنگ پوست، اسکار و جای بخیه نامطلوب، عدم تقارن و غیره می تواند بروز کند.

جراحی پلاستیک چین و چروک صورت

جراحی پلاستیک چین و چروک صورت

همانطور که می دانید معمولا با افزایش سن و کهن سالی، چین و چروک هایی در قسمت های مختلف بدن مخصوصا صورت نمایان می شود. البته این تنها دلیل بروز این مشکل نیست، مولفه های دیگری مانند در اثر نور خورشید بودن، ناکافی بودن آب بدن و چند مورد دیگر نیز وجود دارد که موجب ایجاد این عارضه می شود. پزشکان امروزه با استفاده از جراحی پلاستیک می توانند به راحتی تا حدودی قابل توجه این مشکل را رفع کنند. در این روش جراحان با ابزارهای خاص برشی را در ناحیه های مختلف سر ایجاد می کنند و پوست قسمت های مورد نظر را می کشند. پس از اینکه عمل تمام شد، جاهای مورد نظر را بخیه می زنند. آنها در این ناحیه ها از بی حس کننده استفاده می کنند تا درد کمتری احساس شود.

جراحی پلاستیک کل صورت

جراحی پلاستیک کل صورت

جراحی پلاستیک کامل صورت نیز امکان پذیر است. افرادی هستند که تمایل دارند تا تمام اجزای صورت خود را به دست تیغ جراحان بسپارند تا انقلابی در ظاهر و چهره خود ایجاد کنند. انقلابی که ثمره آن زیبایی، خوش تیپی و نامبر وان بودن است. البته این طور افراد به ندرت پیدا می شود که دست به چنین اقدامی بزند. اما برخی از مواقع هست که چاره ای جز این کار نیست. فردی را در نظر بگیرید که تمام صورتش بر اثر آتش سوزی سوخته است. برای این فرد تنها راه ممکن جراحی پلاستیک کل صورت می باشد. به طور کلی جراحی های سپتوپلاستی، پلک، دیتیدکتومی، برولیفت، لیپوساکشن، اینپلنت های چهره، اتوپلاستی، روند های سطح پوستی و بازسازی صورت را می توان انجام داد.

جراحی پلاستیک صورت با نخ

جراحی پلاستیک صورت با نخ

شاید شما هم در سنی باشید که هر موقع جلوی آینه می روید از چهره خود ناراضی هستید. پوستی افتاده و آویزان، چین و چروک های فراوان در دور چشم ها، ابرو پیشانی، دور لب ها و دهان، وجود لکه های قهوه ای پوستی، ایجاد غبغب و موارد دیگری که همه روی روحیه شما تاثیر منفی می گذارد. جالب است بدانید که روشی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن و با نخ پوست صورت خود را لیفت کنید و جوانی آن را بازسازی کنید. با استفاده از این روش می توان چروک های پیشانی، افتادگی دم ابروها، شل شدن بافت ابروها، گونه، تنظیم خط خنده، خط ماریونت، افتادگی ناحیه زیر فک پایین، غبغب، چروک های روی گردن، خطوط عمیق روی پوست گونه را درمان کنید.

جراحی پلاستیک صورت مردان

جراحی پلاستیک صورت مردان

امروزه حس انجام جراحی پلاستیک در آقایان هم بروز کرده است. شاید تا به حال اینطور بوده است خانم ها مشتریان پر و پا قرص این عمل زیبایی می باشند اما طبق تحقیقات انجام شده درصد آقایانی که به این جراحی تن داده اند روز به روز در حال فزایش می باشد. این جراحی ها اهداف متفاوتی دارد که می توان به تغییر یا اصلاح فرم بینی، لیفت پوست صورت، تناسب اندام و چند مورد دیگر اشاره کرد. اما تفاوتی که نسبت به جراحی خانم ها دارد این است که جراح می بایست مواردی مانند ضخامت پوست، رشد ریش و نوع بدن را نیز در نظر بگیرد.

عمل پلاستیک صورت ماه گرفتگی

عمل پلاستیک صورت ماه گرفتگی

این خال ها از زمان تولد به طور مادرزادی وجود دارد. یا اینکه مدت کوتاهی از تولد نوزاد می گذرد و سپس روی قسمتی از صورت ایجاد می شود. این گونه از خال ها به دو گونه عروقی و رنگدانه ای می باشند. اما زمانی که می خواهید در درمان آن از جراحی پلاستیک استفاده کنید باید در ابتدا نوع و شدت آن را مشخص کنید. مواردی هستند که این لکه ها موجب کشیده شدن پوست می گردند که گزینه مطلوبی برای جراحی به شمار می روند. هدف نهایی این جراحی برداشتن خال مورد نظر و برگرداندن زیبایی به چهره بیمار می باشد.

بیشتر بخوانید
جراحی پلاستیک شکم چقدر هزینه دارد و عوارض آن کدام است ؟

سوالات متداول در مورد عمل پلاستیک صورت

جراحی پلاستیک صورت چگونه انجام می شود؟

به عنوان مثال در قسمت صورت برش هایی ایجاد می کنند و پوست را می کشند و سپس در انتها آن محل را بخیه می زنند.

جراحی پلاستیک صورت چقدر هزینه دارد؟

بسته به نوع عمل قیمت آن متفاوت می باشد. همچنین به موارد دیگری مانند دستمزد پزشک، محل انجام عمل و چند مورد دیگر نیز بستگی دارد.

در مورد جراحی پلاستیک صورت از کجا اطلاعات بگیرم؟

می توانید با مرکز جراح با ما تماس بگیرید و راهنمایی های لازم در این خصوص را دریافت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *