پیلینگ صورت

پیلینگ صورت چیست چه عوارضی دارد؟ + تخفیف هزینه پیلینگ صورت

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی یکی از روش های پاکسازی پوست یعنی روش پیلینگ صورت صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • همین حالا به سایت جراح باما زنگ بزنید تا تخفیف بسیار ویژه ای برای مراقبت های پوست در مشهد دریافت کنید.
پیلینگ صورت چیست

پیلینگ صورت چیست؟

برای داشتن صورت زیبا و جوان باید به پوست صورت خود نیز اهمیت بدهید و از آن مراقبت کنید. امروزه افراد برای این که صورت زیبایی داشته باشند، به پوست صورت خود اهمیت زیادی می دهند و روش های زیادی را برای مراقبت از آن و هم چنین جوانسازی آن استفاده می کنند. یکی از روش هایی که بسیار مورد استقبال خانم ها قرار گرفته و بین آن ها محبوب شده است پیلینگ یا همان لایه بردار صورت می باشد. بهتر است که بیشتر در مورد این لایه بردار صحبت کنیم، یک نوع فرآیندی است که محلول شیمیایی مختلفی برای لایه برداری پوست افراد استفاده می شود. به این صورت و با لایه برداری سطح پوست تمیز و صاف می شود و از مزیت های دیگر آن می توانیم به محو شدن خطوط و زخم ها اشاره کنیم.

پیلینگ صورت در خانه

افرادی که تمایل دارند از این روش برای پوستشان استفاده کنند ولی وقت رفتن به مراکزی که این کار را انجام می دهند ندارند، می توانند در خانه آن را انجام بدهند. برای این کار و پاکسازی و هم چنین لایه بردای پوست می توانند از روش های کاملا خانگی و غیر شیمیایی مانند: بخور دادن صورت، برداشتن جوش های سر سیاه، استفاده از ماسک هایی که با میوه درست می شوند، استفاده از ماسک هایی که با انواع گیاهان درست می شوند، استفاده از ماسک های آماده و خیلی از موارد دیگر که می توانند استفاده کنند. لازم به ذکر است که این لایه برداری های خانگی علاوه بر این که کاملا طبیعی هستند، بسیار مقرون به صرفه نیز می باشند.

استفاده از آلوئه ورا

هم چنین افراد می توانند از آلوئه ورا که یک نوع گیاه است و برای پوست بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، نیز استفاده کنند. استفاده از این گیاه خواص بسیار زیادی مانند: ضـد حسـاسـیت، ضد باکتری، لایه برداری پوست، ضد قارچی، ترمیم زخم، ترمیم نواحی سرما زده و خیلی موارد دیگر دارد. افراد بهتر است که بدانند از برگ این گیاه که مانند ژل است می توانند، استفاده کنند.

آموزش درست کردن ماسک

آموزش درست کردن ماسک

افرادی که درست کردن این گونه ماسک ها را یاد ندارند و تمایل به آموزش آن دارند، می توانند در اینترنت جستجو کنند. چرا که در اینترنت سایت های زیادی در این باره هستند که روش انواع ماسک ها را بری افراد و کاربرانی که تمایل به یادگیری دارند، در صفحه ی خود قرار داده اند. به این صورت می توانید توسط ماسکی که متناسب با صورتتان است در خانه و با کمترین هزینه پوست خود را لایه برداری و پاکسازی کنید.

پیلینگ صورت با اسید میوه

پیلینگ صورت با اسید میوه

افراد بهتر است که بدانند، لایه برداری با اسید میوه را پیلینگ می گویند، این روش امروزه در سالن های زیبایی و هم چنین برخی از کلینیک ها برای مراجعه کنندگان انجام می شود. البته ناگفته نماند که انجام این روش مزیت های زیادی دارد، که شامل: برداشته شدن یک لایه از سطح پوست فرد، این ماده حالت اسیدی دارد و به دلیل غلظت بالا و اسیدی بودن می تواند تا لایه های میانی پوست نیز نفوذ کند، به همین دلیل نتیجه ی این کار تحریک کلاژن سازی می باشد، استفاده از این روش می تواند در درمان اسکار ها، کک و مک، منافذ باز پوست و لکه های صورت و لکه های ناشی از بارداری و پلاسما تاثیر بسیار خوبی داشته باشد، تاثیر بر غدد سباسه در کنترل و درمان جوش و خیلی از موار دیگر می باشد.

روش های لایه برداری

روش های لایه برداری

بهتر است که بدانید که لایه برداری روش های مختلفی مانند: لایه برداری شیمایی که در این روش از مواد شیمیایی که عمدتاً از اسید با درصد های متفاوت است، برای افراد استفاده می شود. لایه بردار مکانیکی که در این روش از ابزار های تراشنده، لایه سطحی پوست فرد را می تراشند که روشی بسیار محبوب و رایج در بین افراد است. لایه برداری با روش لیزر که در این روش برای لایه برداری از لیزر برای افراد استفاده می شود، این روش نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و طرفداران زیادی نیز دارد.

پیلینگ صورت برای جوش

پیلینگ صورت برای جوش

در این روش افراد می تواند پوست خود را شاداب و جوان کنند، خیلی از متخصصان در این زمینه این روش را تایید کرده اند و در این باره گفته اند که این روش می تواند در پاکسازی پوست افراد بسیار موثر باشد ولی باید توجه داشته باشند که روش استفاده ی درست از آن را بدانند و در استفاده ی آن زیاده روی نکنند. یکی دیگر از مزیت های این روش بهبود و کم رنگ کردن جای جوش است، در این روش به علت لایه برداری که برای پوست می شود، تاثیر بسزایی در جای جوش و خود جوش نیز دارد.

بیشتر بخوانید
ترمیم اسکار صورت برای زیبایی بیشتر در مشهد با هزینه کم

پیلینگ صورت چیه

برخی از افراد شاید برایشان سوال به وجود بیاید که پیلینگ صورت یعنی چه در این باره باید بگوییم که به یک نوع فرآیندی که محلول شیمیایی مختلفی برای لایه برداری پوست افراد استفاده می شود، پیلینگ گفته می شود و در اکثر مواقع از اسید میوه برای این لایه برداری استفاده می شود. پیلینگ صورت در مشهد در کلینیک های پزشکی و هم چنین برخی از سالن های زیبایی انجام می شود.

هزینه پیلینگ صورت

هزینه پیلینگ صورت

خیلی از افراد تمایل دارندکه این روش را در کلینیک پیلینگ صورت انجام دهند، اما می خواهند که از قیمت پیلینگ صورت مطلع شوند. در این باره باید بگوییم که هزینه ی این کار در کلینیک های مختلف، متفاوت می باشد و هم چنین نوع استفاده از لایه بردار و موادی که در آن استفاده می شود نیز در تعیین هزینه ی آن تاثیر دارد و در نهایت افراد باید هزینه ای که شخصی که برای آن ها این کار را انجام می دهد، نیز در نظر داشته باشند.

پیشنهاد ما این است که برای این که با نوع کار آشنا شوید و هم چنین هزینه ی دقیق آن را بدانید به این مراکز بروید. هم چنین می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

مرکز پیلینگ صورت در مشهد

پیلینگ صورت در تهران نیز در مراکز زیبایی و هم چنین کلینیک ها برای افراد انجام می شود. کسانی که می خواهند این روش را برای صورت خود انجام دهند، باید بدانند که پوست صورت بسیار حساس و هم چنین مهم است. به همین دلیل گول مراکزی که از بقیه جا ها ارزان تر دستمزد می گیرند را نخورید، چرا که این افراد از مواد درجه ی یک برای شما استفاده نمی کنند. گفته شده است افرادی که در این مراکز به دلیل قیمت ارزان تری که نسبت به سایر مراکز دیگر داشته اند، رفته اند و از نتیجه ی کار راضی نبوده اند و هم چنین به پوست آن ها صدمه وارد شده است. به همین دلیل برای این که در مرکز معتبر این کار را انجام دهید، حتما به تحقیق و جستجو بپردازید.

سوالات متداول درباره ی پیلینگ صورت

سوالات متداول درباره ی پیلینگ صورت

پیلینگ صورت به چند روش انجام می شود؟
بیشتر بخوانید
جراحی پلاستیک دست سوخته و سوختگی با هزینه مناسب

در این باره باید بگوییم که این نوع لایه برداری از صورت، 3 نوع دارد که شامل: لایه بردار مکانیکی که در این روش از ابزار های تراشنده ی مخصوص، لایه سطحی پوست فرد را می تراشند که روشی بسیار محبوب و رایج در بین خانم ها است. لایه برداری شیمایی که در این روش از مواد شیمیایی که معمولا از اسید با درصد های مختلف است، برای افراد استفاده می شود. لایه برداری با روش لیزر که در این روش برای لایه برداری از لیزر برای متقاضیان استفاده می شود، این روش نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و طرفداران زیادی نیز بدست آورده است.

هزینه ی انجام این روش چقدر می باشد؟

در این باره می توان گفت که قیمت این روش در کلینیک های مختلف، متفاوت می باشد و هم چنین نوع استفاده از لایه بردار و موادی که در آن استفاده می شود نیز در تعیین هزینه ی آن تاثیر بسزایی دارد و در نهایت افراد باید هزینه ای که شخصی که برای آن ها این کار را انجام می دهد، را نیز در نظر داشته باشند. توصیه می کنیم برای این که با نوع کار آشنا شوید و هم چنین قیمت دقیق آن را بدانید به این مراکز مراجعه کنید. علاوه بر آن می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد و شما را راهنمایی می کنند.

مزیت استفاده از این لایه بردار چیست؟

باید بگوییم که استفاده از این روش مزایای زیادی برای پوست فرد دارد که شامل: این ماده حالت اسیدی دارد و به دلیل غلظت بالا و اسیدی بودن می تواند تا لایه های میانی پوست نیز نفوذ کند، به همین دلیل نتیجه ی این کار تحریک کلاژن سازی می باشد، کک و مک، برداشته شدن یک لایه از سطح پوست فرد، منافذ باز پوست و لکه های صورت و لکه های ناشی از بارداری و پلاسما تاثیر بسیار خوبی داشته باشد، تاثیر بر غدد سباسه در کنترل و درمان جوش، استفاده از این روش می تواند در درمان اسکار ها و خیلی از موار دیگر می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *