جراحی پوست صورت

جراحی پوست صورت با روش نوین و هزینه کم زیر نظر بهترین متخصص ها کشور

جراحی پوست صورت از جمله پر کاربرد ترین عمل های جراحی می باشد که توسط بشر انجام شده است. این عمل جراحی دارای شاخه های بسیار مختلفی بوده که هر کدام کارایی ها و فواید خاص خود را داشته و در شرایط خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. تقریبا می توان گفت این عمل جراحی را جزو عمل های زیبایی دسته بندی می کنند. پزشکان و جراحان برای انجام عمل های زیبایی و درمانی نواحی سر و صورت از جراحی پوست صورت بهره می برند.

  • جهت انجام جراحی صورت در مشهد با قیمت و هزینه مناسب با تیم جراح باما تماس بگیرید.

جراحی پوست صورت

عمل جراحی پوست صورت به دلایل و علل مختلفی به کار می آید و مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به این که مشکل فرد بیمار چیست و پزشک چه تصمیمی برای درمان و جراحی او دارد، یکی از انواع جراحی پوست صورت را انتخاب می کند. ممکن است فردی با داشتن عارضه های پوستی، نا برابری و نا متقارن بودن اجزای صورت، داشتن غدد و یا خال های گوشتی و غیر گوشتی کوچک و بزرگ متولد شود. عارضه های نام برده که به صورت مادر زادی در برخی افراد وجود دارند، عوارضی مانند شکاف لب، کجی لبها و دهان، عدم تقارن در اعضای صورت، بالا و پایین بودن گوش ها، درشت و ریز بودن چشم ها، پلک های افتاده و یا کوتاه، شکاف هایی در پیشانی و غیره هستند.

تمام این عوامل ذکر شده را می توان با جراحی زیبایی صورت بر طرف کرده و زیبایی را به شخص بیمار هدیه کرد. هر کدام از عوارض ذکر شده دارای عمل های جراحی متفاوتی هستند و با تشخیص پزشک مشخص خواهد شد که چه جراحی هایی برای زیبایی فرد نیاز است.

جراحی پوست صورت برای جای جوش

برخی افراد دارای چین و چروک هایی بر روی پوست خود هستند که یا به صورت مادر زادی وجود داشته که بیشتر در کودکان دیده می شوند و یا این که در اثر زندگی نا سالم مانند قرار داشتن در محیط های مستعد آسیب های پوستی و یا به علت کهولت و افزایش سن ایجاد می شوند. علاوه بر چین و چروک های پوستی، ممکن است فرورفتگی هایی نیز در پوست صورت فرد و یا در ماهیچه های صورت فرد که در اثر تحلیل ماهیچه ها اتفاق می افتد، مشاهده شود. با جراحی پوست صورت امکان بر طرف کردن این موارد نیز وجود خواهد داشت.

جراحی پوست صورت جای جوش، برای افرادی که صورت آن ها دارای جای جوش و رد آکنه و یا جای زخم و بخیه می باشد نیز مورد استفاده قرار می گیرد که ظاهری زیبا را برای این افراد به ارمغان می آورد. اگر دچار هر یک از عارضه های نام برده هستید، می توانید با انجام عمل  مشکل پوست آن ها را بر طرف کرده و چهره ای صاف، شاداب و جذاب داشته باشید.

افراد مختلفی نیز وجود دارند که لک هایی بر روی پوستشان مشاهدا می شود. این لکه ها می توانند علت های مختلفی داشته باشند. مثلا برخی افراد لکه هایی را بر روی پوست خود از زمان تولد دارند که به آن ها به اصطلاح ماه گرفتگی گفته می شود این ماه گرفتگی ها در اثر تغییر رنگ دانه های پوستی در نواحی عارضه به وجود می آند. عده ای دیگر نیز به علت سوختگی های کلی و جزئی دارای لکه های پوستی هستند که این لکه را می توان با چندین نوبت جراحی پوست صورت برای لک، بهبود بخشید.

جراحی پوست صورت برای لک

برخی از لکه های پوستی ناشی از ناراحتی های کبد در پوست صورت خود رنج می برند. هنگامی که کبد انسان دچار ناراحتی ها و بیماری هایی نظیر کبد چرب و یا در نوع خطرناک تر، دچار بیماری هپاتیت و مخصوصا هپاتیت، از نوع B  که خطرناک ترین نوع هپاتیت است، می شود، یکی از نشانه ها که در واقع همان عوارض بیماری های کبدی هستند، ایجاد لک های تیره رنگی در پوست می باشد. برای از بین بردن چنین لکه هایی باید توجه داشت باشید که ابتدا به درمان کبد خود پرداخته و سپس به فکر درمان و جراحی زیبایی پوست باشید. نا گفته نماند که اغلب ناراحتی های پوستی ناشی از کبد با بهبود آن و از بین رفتن و یا ضعیف شدن بیماری، نا پدید خواهند شد.

بیشتر بخوانید
جراحی پلاستیک شکم چقدر هزینه دارد و عوارض آن کدام است ؟

همان طور که حتما تا کنون مشاهده کرده اید، افراد پیر و کهن سال در پوست بدن خود به خصوص در نواحی دست و صورت که بیشتر هم در قسمت پیشانی دیده می شود، دارای لکه های پوستی قهوه ای رنگ ریز و درشتی هستند. پزشک جراح این لکه ها که در اثر پیری و کهولت سن از سنین شصت سالگی به بعد به وجود می آیند را با کمک جراحی زیبایی skin از بین برده و شفافیت را به پوست بر خواهد گرداند.

جراحی پوست صورت جای جوش

عمل پوست برای جای جوش بیشتر برای قسمت های آسیب دیده پوست مانند گونه و لپ ها انجام داده می شود. برای انجام این جراحی معمولا ابتدا پزشکان از لیزر برای جوان سازی پوست استفاده می کنند و در صورت این که پاسخ مطلوب ظاهر نشود، به عمل جراحی پلاستیک صورت می پردازند.

در این جراحی برای سفید شدن نیز لیزر بسیار می تواند کار آمد باشد. چرا که به کمک آن می توان پوست را تغییر رنگ داده و روشن تر و یا تیره تر کرد(جراحی پوست صورت با لیزر).

جراحی پوست صورت با لیزر

قیمت جراحی پلاستیک

جراحی صورت در کشور ما تقریبا تمام روش های جراحی پوست را شامل شده و از جدید ترین متد های روز دنیا بهره می برد که بسیار حائز اهمیت است.بنا بر این هزینه جراحی پوست صورت در ایران به علت کمبود ارزش پول نسبت به سایر کشور ها، برای توریست ها و افراد خارجی بسیار مناسب و برای مردم خود کشور گران می باشد.
قیمت جراحی پوست صورت با نظر و کاردانی پزشکان جراح مشخص می شود. اما برای هزینه عمل جراحی پوست صورت، می توان بازه قیمتی را بین پنج تا پانزده میلیون تومان به طور میانگین تخمین زد.
دکتر های این عمل در ایران دارای زمینه شغلی بسیار زیادی می باشند که می تواند به کمک آن درآمد مالی  فوق العاده ای داشته باشد. همچنین یک فوق تخصص جراحی پوست صورت می تواند با تدریس در دانشگاه های علوم پزشکی، به تربیت شاگردان و پزشکان زیادی بپردازد که باعث پیشرفت علم پزشکی در کشورمان خواهد شد.

جراحی پوست صورت برای جوش

جراحی پوست صورت برای جوش

همانطور که می دانید جوش های صورت تنها مختص نوجوانان نمی باشند. افراد بزرگسال زیادی هستند که در دوره های سی، چهل یا پنجاه سالگی هم از جوش صورت رنج می برند. در نتیجه لازم است تا اقداماتی را برای بر طرف کردن این عارضه روی دست گیریم. در مواردی که جوش ها عمق بیشتری داشته باشند، آسیب هایی به بافت بیرونی و عمقی پوست وارد می کنند. روش های زیادی وجود دارد تا جوش ها را از روی پوست بردارد که جراحی یکی از انها می باشد. با استفاده از جراحی می توان جوش های بزرگ و عمیق را از روی پوست برداشت. معمولا عمل های پوستی به صورت سرپایی انجام می شوند و در آن از بی حس کننده های موضعی استفاده می شود.

جراحی پوست صورت برای لک

جراحی پوست صورت برای لک

لک ها نیز یکی از بزرگترین دغدغه های افراد می باشد. افرادی که این لک های پوستی را دارند، معمولا به دنبال روشی برای درمان آنها می باشند. روش های نوینی برای از بین بردن آنها وجود دارد که یکی از این روش های جراحی با استفاده از لیزر می باشد. گفته می شود که این روش بهترین روش درمانی محسوب می شود زیرا ملانین های موجود در پوست با استفاده از اشعه لیزر هدف قرار می گیرند و در نتیجه لکه های ایجاد شده روی آنها ناپدید می شوند. در این روش از پالس های سریع نور به این منظور استفاده می شود. در این حالت رنگ دانه های موجود در پوست اشعه لیزر را جذب می کند و سپس تجزیه می شوند و در نهایت تبخیر می گردند. استفاده از این روش با درد همراه است و نیازمند صرف هزینه زیادی می باشد.

جراحی پوست صورت برای سفید شدن

سفید کردن پوست یکی از کارهای زیبایی به شمار می رود که در آن از مواد شیمیایی برای روشن تر کردن استفاده می شود. برخی از عارضه های پوستی مانند لکه های قهوه ای رنگ نیز در حین روشن سازی پوست از بین می روند. همچنین عارضه های پوستی دیگری مانند ویتیلیگو و ملاسما وجود دارد که با استفاده از سفید کردن پوست درمان می شوند. پیسی عارضه ای است که در آن روی پوست لکه های سفید رنگی نمایان می شود. یکی از راههای سفید کردن پوست لایه برداری شیمیایی می باشد.

بیشتر بخوانید
جراحی دندان در مشهد زیر قیمت همه جا و 70 درصد تخفیف بهترین مراکز تخصصی

در این روش یک محلول شیمیایی مخصوصی را روی پوست می مالند. این محلول موجب می شود تا لایه های خارجی پوست حل و کنده شوند. با این کار شما زخمی کنترل شده را روی پوست ایجاد می کنید و آن را وادار می کنید تا به ترمیم آن بپردازد. پس از 3 تا 7 روز از گذشت آن، باید انتظار پوست پوسته شدن و قمرزی پوست خود را داشته باشید. معمولا پس از گذشت 7 تا 14 روز لایه های قهره ای و تیره تر کنار می روند و پوست سفید تر  نرم تر جایگزین می شوند.

کشیدن پوست صورت با جراحی

کشیدن که به آن لیفت نیز می گویند یکی از روش های جوان سازی پوست محسوب می شود. معمولا پوست ها به دلیل افزایش سن خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند و دچار چین و چروک می شوند. در این صورت چربی پوست به تدریج کم می شود و شلی و افتادگی روی آن به وجود می آید. با استفاده از لیفتینگ که به نوعی عمل جراحی محسوب می شود، می توانید پوست خود را جوان کنید. کشیدن پوست که به آن در علم پزشکی ریتیدکتومی گفته می شود، یکی از جدیدترین روش های جوان سازی می باشد.

برای این کار چندین برش کوچک در نواحی خط رویش مو و گوش ایجاد می کنند. سپس قسمت هایی که پوست اضافی وجود دارد را به عقب می کشند و برش می دهند. پس از اتمام کار پزشک صورت شما را بانداژ می کند تا یک یا دو روزی روی آن بماند. سپس پس از آن دوباره باید مراجعه کنید تا مورد معاینه قرار گیرید. این عمل معمولا در بیمارستان و یا کلینیک های کوچک انجام می شود. در آن پزشک از بی حس کننده های موضعی یا بیهوشی عمومی استفاده می کند تا دردی را احساس نکنید.

هزینه عمل پوست صورت

برای برآورد هزینه این جراحی باید ابتدا نوع آن را مشخص کرد. به عنوان مثال در جراحی لیفت صورت عوامل زیادی وجود دارد که روی قیمت تاثیر مستقیمی می گذارد. مهارت، تجربه، میزان تخصص جراح، تجهیزات مورد نیاز، هزینه کلینیک یا بیمارستان، هزینه بیهوشی و موارد دیگری از این قبیل که هر کدام به نوعی تاثیرگذار است. به همین دلیل نمی توان به طور دقیق هزینه آن را گفت و توصیه می کنیم که برای برآورد هزینه به صورت تقریبی با پزشک مشورت کنید.  همچنین مشاوران ما در جراح با ما نیز حضور دارند تا به شما آخرین اطلاعات موجود در مورد معرفی پزشک متخصص، هزینه، آدرس مطب و …را به شما ارائه کنند.

جراحی افتادگی پوست صورت

جراحی افتادگی پوست صورت

همانطور که گفته شد هر چه سن بالا می رود معمولا پوست چربی های خود را از دست می دهد و این امر سبب می شود تا توانایی تولید کلاژن مناسب را نداشته باشد در نتیجه چین و چروک هایی روی آن به وجود می آید. برای رفع این عارضه راه های زیادی وجود دارد که ساده ترین و معمول ترین راه کشیدن پوست صورت می باشد. در این روش برش های کوچکی در ناحیه گیجگاه تا خط رویش مو و در اطراف گوش ها ایجاد می شود. سپس پزشک آن قسمت هایی که پوست اضافی دارند را می کشد و برش می دهد. در آخر نواحی مورد نظر را بخیه زده و پانسمان می کند. بعد از گذشت چند روز دوباره باید به مطب مراجعه کنید تا مورد معاینه قرار بگیرید.

سوالات متداول

آیا جراحی پوست صورت در مشهد انجام می شود؟

بله در این شهر نیز پزشکان قابلی حضور دارند که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند.

جراحی پوست صورت چقدر هزینه دارد؟

بستگی دارد که از چه روشی انجام دهید و پس از انتخاب روش نیز به عوامل زیادی مانند دستمزد پزشک، محل انجام عمل و غیره بستگی دارد.

جراحی پوست صورت برای جوش انجام می شود؟

بله معمولا افرادی که روی صورت خود آکنه دارند نیز می توانند از این روش برای از بین بردن آنها استفاده کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *