تزریق چربی چیست؟

انواع تزریق چربی برای زیبایی + برسی زمان ماندگاری و آچه باید بدانید

تزریق چربی موضوع بسیار جدید و مهمی است که در این مقاله به بحث درباره ی آن خواهیم پرداخت. در دهه های گذشته، مردم برای درمان بیماری های خطرناک و کشنده نیز راه کار درمانی و امکانات پزشکی نداشتند. اما در علم پزشکی امروز، آن قدر پیش رفت و نوآوری به کار آمده است که مردم عصر امروز چه برای مشکلات درمانی، بلکه نواقص بی درد و غیر واجب خود را هم نیز می توانند رفع کنند.

تزریق چربی چیست؟

یکی از این نواقص، نقص های زیبایی است که با روش های مختلف جراحی های زیبایی،  قابل حل می باشد.  روش های زیبایی، هر روز پیشرفته تر و آسان تر از قبل، به ‌کار های خود ادامه می دهند. یکی دیگر از روش های متعدد و رایج  در علم پزشکی زیبایی، تزریق  چربی می باشد. تزریق چربی یک روش موثر و آسان است که برای انواع نیازی های زیبایی در عرصه ی جراحی های پلاستیک، به کار می رود. برای انجام این عمل جراحی زیبایی، باید به پزشک متخصص زیبایی و متخصص جراحی پلاستیک، مراجعه کنید. پزشکی که شما به آن مراجعه می کنید باید دارای ۴ سال مدرک پزشکی و پس از آن ۳ سال مدرک جراحی عمومی و سپس طی کردن دوره های جراحی زیبایی و پلاستیک و کسب دانش نامه پزشکی و زیبایی از دانشکده ی پزشکی باشد. تزریق چربی کاربرد بسزایی برای افراد مختلفی دارد. افرادی که می خواهند خدمات زیبایی در رابطه با تزریق چربی انجام دهند، می توانند از انواع و روش های متفاوت آن بهره مند شوند.

پیکر تراشی یا هیکل تراشی

پیکر تراشی یا هیکل تراشی

یک نوع بسیار بارز تزریق چربی به بدن، در روش های گسترده ی پیکر تراشی یا هیکل تراشی قابل کار برد است. پیکر تراشی،  یک عمل جراحی زیبایی است که از نامش پیداست که به منظور رفع نقوص و عیب های فرد در اندام ( هیکل ) انجام می شود. در این عمل جراحی، چربی های زائد و اضافه، از قسمت های مختلف بدن گرفته خواهد شد و به قسمت هایی از بدن، که باید برجسته و تو پر باشند، تزریق می شود. این عمل، جراحی بسیار پر ریسکی می باشد به دلیل این که تمام دستگاه های سطحی بدن دچار دگرگونی می شوند و تغییر خواهند کرد و تا این دستگاه ها به روند جدید در اندام ها عادت کنند، باید دوران نقاحت بسیار سختی را پشت سر گذاشت و فعالیت های روزانه را کنار بگذارید. پس از انجام این عمل، باید بسیار مراقب خود باشید و به گونه ای باید استراحت مطلق داشته باشید

 اکثر کسانی که عمل پیکر تراشی را به منظور تناسب اندام انجام می دهند، پس از انجام این عمل جراحی زیبایی، ضعف شدیدی را در بدن و سیستم ایمنی بدن خود احساس می کنند. به طور کلی عمل پیکر تراشی عوارض پس از عمل ندارد اما قبل از انجام عمل، از متقاضی یک رضایت نامه بابت ریسک ۵۰ درصد هنگام عمل گرفته می شود که تمام پیش آمد های پس از عمل وبه عهده ی پزشک و مرکز درمانی نمی باشد. سن مناسب برای تزریق چربی، ۱۸ سال به بالا است اما این عمل با ریسک های بسیار بالایی است که توصیه می شود در صورتی که نیاز شدیدی در بدن خود برای این عمل احساس نمی کنید، از انجام آن خود داری فرمایید تا سلامت عمومی بدن خود را حفظ کرده و به بازی نگیرید.

به صورت کلی در مواقعی که می شود با ورزش وزن خود را کم کنید و یا با رژیم های صحیح برنامه غلط غذایی خود را اصلاح کنید، به سمت عمل های جراحی نروید و با روش های طبیعی به بدن خود کمک کنید.

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه یکی دیگر از موضوعاتی است که قصد داریم درباره ی آن بحث کنیم. خانم ها برای این که احساس تناسب اندام و خوش هیکلی داشته باشند و به حس اعتماد به نفس لازم برسند، می بایست یک سری اندام های شان روی فرم باشند یعنی تناسب لازم را داشته باشند. یکی از مهم ترین اندام ها در بانوان، سینه می باشد. خانم ها وقتی جلوی آینه می روند، برای این که به اعتماد به نفس لازمه برسند، دوست دارند که سینه های بزرگ و خوش فرمی را در اندام خودشان ببینند. البته این را بگوییم که از نظر تمام روان شناسان معتبر، تایید شده که سینه و یا باسن بزرگ ( جهت تزریق چربی به باسن با تخفیف ویژه به سایت ما زنگ بزنید)، هیچ تاثیری در جذابیت بیشتر خانم ها ندارد اما خانم ها برای دل خوشی خودشان هم که شده، دست به کار ها و راه کار های مختلف برای بزرگ کردن و فرم دادن به سینه های شان می زنند.

بیشتر بخوانید
دکتر جراحی چشم در مشهد با قیمت مناسب و به صرفه در بهترین کلینیک ها

راه حل های متعدد برای بازگشت زیبایی به سینه های بانوان

ممکن است خانم ها برای رسیدن به نتیجه، روش های بسیاری را مانند استفاده از کرم های موضعی یا خوردن دارو های گیاهی و شیمیایی امتحان کنند اما مطمعنا به نتیجه ی مطلوب و دلخواهی که تصورش را داشتند، نمی رسند. اما برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه شان روش های مختلفی در زمینه ی جراحی های زیبایی، وجود دارد که انواع مختلفی با توجه به میزان بودجه ی شما و با توجه به در خواست و نوع و اندازه ی درخواستی شما دارد. یکی از این روش ها، تزریق چربی به سینه است در این روش، که افزایش حجم سینه ی متقاضی، با استفاده از موارد و چربی طبیعی بدن خودش انجام می شود، فرم و شکل سینه بسیار طبیعی از عمل های جراحی با پروتز می شود و این که شما عمل انجام داده اید یا فرم سینه ی خودتان همین شکلی است، به سختی قابل تشخیص است و یا اصلا قابل تشخیص نیست. ویژگی مهم دیگر این روش این است که چربی های تزریق شده از بخش ها و اندام های دیگر تان  که چربی زائد دارند، گرفته می شود  به بخشی که می خواهید در آن حجم دهی و حجم سازی کنید، تزریق می شود. این روش، دوران نقاحت بسیار کمتری نسبت به پروتز ها دارد زیرا اندام بدن شکافته نخواهد شد و فقط به وسیله ی سرنگ ها به آن تزریقات انجام می گردد. برای این که از حجم تشکیل شده در سینه ی تان راضی باشید، گاهی اوقات انجام تزریق چربی به صورت مرحله ای انجام می شود و در مرحله دوم تزریق چربی، پزشک شما را هدف ایده آل تان می رساند.

تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به صورت

مهم ترین جزء در ظاهر انسان، چهره است و همه ی افراد و شخصی ها برای چهره شان یک استاندارد لازم را در نظر دارند، از این رو، به سمت روش های جراحی زیبایی پی می برند. روش های بسیار زیاد و متعددی برای برای انجام انواع عمل های زیبایی وجود دارد. اما یک روش آسان و کار آمد، به نام تزریق چربی به صورت وجود دارد که برای انواع اندام های جزئی صورت قابل استفاده است. تزریق چربی می تواند برای نیاز های مختلف در تغییرات زیبایی صورت قابل استفاده باشد که مانند برجسته سازی گونه و گونه گذاری، برجسته سازی لب و اصلاح فرم لب در لب هایی که نا متقارن و بد فرم هستند، تزریق به چانه و فک به منظور زاویه سازی فک و چانه، تزریق چربی به زیر چشم به منظور پر کردن گودی های چشم و … .

به طور کلی کسانی که صورت های کشیده و استخوانی و لاغری دارند، می توانند با بهره گرفتن از این نوع عمل چهره ای بسیار زیبا تر و بشاش تر را تجربه کنند و نواقص موجود در چهره خود را دیگر نداشته باشند و هم چنین می توانند در مواردی که دچار نا متقارنی یکی از اجزای صورت مانند لب و … باشند، این عیب را درمان کنند و اعتماد به نفس از دسته رفته خود را بازیابند.

عوارض تزریق چربی به صورت

شاید برخی افراد فیلم تزریق چربی صورت  را دیده باشند و برای شان سوالات زیادی پیش آمده باشد. انواع و اقسام روش ها برای تزریق چربی به صورت، معرفی شده و پزشکان جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک، در حال انجام خدمات هستند. اما تا به حال هیچ گونه عوارض جانبی و احتمالی پس از عمل برای انجام تزریق چربی ها به صورت نام برده نشده و معمولا اگر دوران نقاحت، از محل زخم ها به خوبی مراقبت شده و توصیه های داده شده توسط پزشک معالج و پزشک زیبایی، به خوبی رعایت گردد، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و هیچ عوارضی را در بر نخواهد داشت. اما اگر می خواهید اطلاعات و آگاهی کامل را در رابطه با این موضوع و شیوه ها و نوع عمل جراحی داشته باشید، می توانید فیلم تزریق چربی به صورت و عکس تزریق چربی به صورت را در سایت های معتبر پزشکی و جراحی پلاستیک ببینید. هزینه تزریق چربی به صورت نیز به طور دقیق، مشخص و معلوم و یا تعیین شده نمی باشد و بستگی دارد که شما  کدام پزشک و کدام مرکز را برای انجام خدمات تان انتخاب می کنید و می خواهید از چه خدماتی با چه روش ها و شیوه هایی بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید
میکرو جراحی چیست و چه کاربردی دارد؟ هرآنچه باید در این مورد بدانید

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن نیز یکی از روش های موجود در علم پزشکی و زیبایی است و در این روش به منظور جوان سازی و جلوگیری از پیری ها و چروک های افتاده در فضای اطراف واژن، از چربی های زائد در بدن گرفته شده و به قسمت مورد نظر تزریق خواهد شد تا فضای چروک افتاده، پر شود و پوست کشیده شده و جوان سازی ایجاد شود. البته این نوع عمل در دو نوع یعنی تزریق به لابیای بزرگ و لابیای کوچک انجام می شود که در هر کدام از آن ها زیبایی آن ناحیه پدید می آید که بسیار برای بانوان رضایت بخش خواهد بود.

تزریق چربی به لب

برای داشتن لب های درشت و قلوه ای و برجسته، راه کار های بسیاری توصیه شده و افراد بسیاری در حال انجام آن ها می باشند و اکثر شان به نتیجه ی مطلوب و دلخواه نرسیدند اما روش های موجود در علم پزشکی و زیبایی، یعنی همان جراحی های زیبایی، وجود دارد که می تواند بسیار کار آمد باشد و نتیجه ی صد در صد را به ارمغان می آورد. البته در صورتی که نا متقارنی و نقصی در لب ها وجود داشته باشد این روش بسیار موثر خواهد بود و حتی برای مدتی آن نقص رفع خواهد شد و با توجه به هزینه ای که شخص می پردازد بسیار قابل قبول است.

سوالات متداول

سوالات متداول

برای تزریق چربی به منظور بزرگ کردن سینه چه مقدار هزینه را باید صرف کرد؟

هزینه عمل جراحی و زیبایی و همچنین در زمینه ی تزریق ژل و بزرگ کردن سینه در شهر های مختلف و مراکز مختلف ، متفاوت است. قیمت بزرگ کردن سینه برای متقاضیانی که از کوچکی سینه رنج می برند، متفاوت است و بستگی به روش انتخابی، متخصص بزرگ کردن سینه، سایز و اندازه ی انتخابی شما در افزایش اندازه سینه دارد.

آیا می توان برای تزریق ژل به آرایشگاه هایی که دوره ی آموزشی دیده اند، برویم؟

خیر فقط باید پیش پزشک با مدارک مطمئن و تخصصی پزشکی و جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی زیبایی بروید.

تزریق ژل در صورت برای کدام اندام های صورت قابل انجام است؟

برای تمامی اجزاء صورت قابل استفاده است.

در تزریق چربی به واژن چه عملیاتی انجام می شود؟

تزریق چربی به واژن نیز یکی از روش های موجود در علم پزشکی و زیبایی است و در این روش به منظور جوان سازی و جلوگیری از پیری ها و چروک های افتاده در فضای اطراف واژن، از چربی های زائد در بدن گرفته شده و به قسمت مورد نظر تزریق خواهد شد تا فضای چروک افتاده، پر شود و پوست کشیده شده و جوان سازی ایجاد شود. البته این نوع عمل در دو نوع یعنی تزریق به لابیای بزرگ و لابیای کوچک انجام می شود که در هر کدام از آن ها زیبایی آن ناحیه پدید می آید که بسیار برای بانوان رضایت بخش خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *