کاشت مو fue

هزینه کاشت مو fue چقدر است؟ مزایا و عکس های قبل و بعد کاشت به روش fue

در این قسمت از مقاله می خواهیم درباره ی کاشت مو fue برای علاقه مندان صحبت کنیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب همراه ما باشید.

  • اگر دنبال تخفیف ویژه برای کاشت مو در مشهد و سایر شهرهای ایران هستید، به سایت جراح باما زنگ بزنید.
کاشت مو fue چیست

کاشت مو fue چیست؟

یکی از معضل افراد در سرتاسر دنیا ریزش مو و هم چنین کچلی می باشد، به همین دلیل افراد روش های زیادی را برای پرپشت شدن تار های سر خود امتحان می کنند، که یکی از این روش ها کاشت می باشد. مدتی است که کاشت در بین مردم بسیار محبوب شده است و افراد زیادی این روش را انجام می دهد، البته باید گفت که کاشت روش های مختلفی دارد که در این قسمت می خواهیم در مورد روش fue که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است، صحبت کنیم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، کاشت مو fue به چه صورت است در این باره باید بگوییم که روش جدید آن به این صورت است که متقاضی هیچ دردی در هنگام انجام کار احساس نمی کند و هم چنین جای اسکار بر روی سر او باقی نخواهد ماند. در این روش باید گفت که متخصص از بانک موی فرد تار هایی را بر می دارد و در قست های مورد نیاز آن ها را پیوند می زند، اگر فرد دارای بانک قوی نبود نیز هنوز می تواند از این روش استفاده کند.

کاشت مو super fue

کاشت مو super fue

كاشت مو super fue یکی از محبوب ترین روش ها است که افراد به این صورت می توانند از کچلی و هم چنین مو های کم پشت خود خلاص شوند. البته باید گفت که در روش قدیم آن، فرد درد و خونریزی داشته است ولی در روش جدید در حین کار فرد هیچ دردی نخواهد داشت که این یک مزیت بسیار خوب برای این روش می باشد. تائیدیه های بین المللی از FDA و متخصصین پوست و موی آمریکا باعث شده تا این روش به عنوان یکی از بهترین ترین روش های کاشت در سرتاسر دنیا شناخته شود.

استخراج فولیکول

هم چنین این روش برای افرادی که دارای بانک ضعیف و یا هم چنین تار های ضعیفی هستند گزینه ی بسیار مفیدی می باشد. در گذشته افرادی که بانک مناسبی نداشته اند، روش های خوب و کاربردی برای آن ها وجود نداشته است، اما امروزه روش های زیادی به وجود آمده است که یکی از این روش ها fue است. هم چنین بهتر است که بدانید این روش به استخراج فولیکول واحد یا استخراج فولیکول به صورت تکی نیز شناخته می شود. این روش به دلیل این که افرادی که بانک مناسب ندارند، نیز می توانند از آن استفاده کنند و هم چنین نیازی به ابزار و تجهیزات خاصی در این روش نیست، به این دلیل در اکثر کلینیک ها این روش برای افراد انجام می شود و هم چنین این روش در بین متخصصان نیز بسیار محبوب شده است.

تفاوت کاشت مو fue و sut

کاشت مو بروش fue با کاشت sut تفاوت هایی دارد که در این قسمت آن را بیان خواهیم کرد. در ابتدا باید بگوییم که sut نیز یکی از روش های کاشت است که در بین مردم توانسته محبوبیت زیادی بدست آورد. در این روش دقت بسیار بالایی وجود دارد و هم چنین در هر جلسه متخصص می تواند حدود 14000 تار را برای بیمار پیوند بزند، که این خود یک رکورد در بین روش های دیگر می باشد. هم چنین در این روش به روز و جدید می توانید شاهد تراکم بسیار بالا و خط رویش بسیار طبیعی باشید، به طوری که هیچ شخصی نمی تواند از پیوند مو های شما با خبر شود. حال تفاوت های این دو روش شامل: انجام آن با تکنیک sut در یک جلسه انجام می شود اما در روش fue تعداد جلسات 2 الی 3 جلسه خواهد بود، از مهم ترین این تفاوت ها به روش sut و این روش سنتی نداشتن دوران نقاهت است یعنی متقاضی بعد از انجام آن می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

روش كاشت مو fue

روش كاشت مو fue

این روش یکی از روش های قدیمی و هم چنین سنتی می باشد که از زمان های قدیم تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته است، اما بهتر است که بدانید در مدل جدید آن فرد دیگر در حین کار درد و خونریزی ندارد. معمولا افرادی که تراکم تار های سرشان بسیار کم است، می توانند از این روش استفاده کند، چرا که این روش به طور معمول با سرعت و کیفیت بسیار بالایی انجام می شود و کمک می کند که نتیجه ی آن کاملا طبیعی به نظر برسد. جالب است که بدانید از این روش فقط برای تار های سر افراد استفاده نمی شود، بلکه از این روش برای ریش و سبیل نیز استفاده می شود.

بیشتر بخوانید
جراحی زیبایی در مشهد توسط بهترین متخصص ها با هزینه مناسب

کاشت ریش و سبیل

برخی از افراد تار های بسیار ضعیف و هم چنین کمی در ناحیه ی ریش و سبیل خود دارند و از آن جایی که در ایران یکی از نماد های زیبایی برای مردان ریش و سبیل پر پشت است، برخی از افراد اقدام به کاشت آن می کنند، که روش fue یکی از روش هایی است که در این باره بسیار کاربردی و مفید واقع شده است.

هزینه کاشت مو fue

هزینه کاشت مو fue

خیلی از افراد هستند که تمایل دارند این روش را انجام دهند و سوالی که برای آن ها به وجود می آید این است که هزینه کاشت مو به روش fue چقدر می باشد؟ در این باره باید بگوییم که هزینه ی آن بستگی به عواملی مانند این که شما در کدام شهر می خواهید این روش را انجام دهید، هزینه ی دستمزد پزشک، هزینه ی کلینیک و هم چنین سایر هزینه ها دارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای دانستن هزینه ی دقیق این روش بهتر است که به کلینیک و یا هر مرکزی که این کار را انجام می دهند، مراجعه کنید. به این صورت می توانید نحوه ی انجام کار را از نزدیک مشاهده کنید و هم چنین کلیه ی سوالات خود را بپرسید و مشکلات خود را در این باره بیان کنید و در نهایت از هزینه ی دقیق آن نیز مطلع شوید. هم چنین شما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرد، آن ها در این زمینه به شما کمک خواهند کرد.

جدیدترین روش کاشت مو super fue

جدیدترین روش کاشت مو super fue

جدید ترین روش super fue بسیار کاربردی تر از روش های سنتی و هم چنین قدیمی آن شده است، چرا که در روش جدید آن افراد دیگر درد و خونریزی نخواهند داشت و هم چنین این روش بسیار طبیعی تر از روش های سنتی است. در این روش علاوه بر کاشت تار های سر، کاشت ابرو نیز برای متقاضیان انجام می شود، چرا که در ایران یکی از نماد های زیبایی برای خانم داشتن ابرو های پر و کشیده است. به همین دلیل افرادی که ابرو های ضعیف، کم رنگ و هم چنین کمی دارند، می توانند از این روش استفاده کنند. این روش برای ابرو نیز بسیار کاربردی واقع شده است و بسیار طبیعی می باشد، به همین دلیل طرفداران زیادی را بدست آورده است.

بیشتر بخوانید
بهترین دکتر جراح شکم در مشهد کیست؟ تخفیف 30 درصدی 10 دکتر برتر کشور

مزیت های روش کاشت مو fue

از مزیت های این روش می توان به: کم ‌تهاجمی و بدون نیاز به بخیه، احتمال عوارض کم و بهبودی سریع، امکان برداشت مو های بسیار نازک، مناسب برای افرادی که پوست سر سفتی دارند، کاهش آسیب دیدن فولیکول‌ ها، سرعت بیشتر و رفع محدودیت برداشت گرافت اشاره کرد.

سوالات متداول درباره ی کاشت مو fue

سوالات متداول

تفاوت کاشت مو به روش fue با روش sut در چیست؟

در ابتدا باید بگوییم که روش sut یکی از روش های بسیار محبوب در کاشت است که افراد زیادی این روش را انجام داده اند. اما باید گفت که این دو روش تفاوت هایی دارند که شامل: در روش sut متخصص درمان را در یک جلسه انجام می دهد اما در روش fue درمان و انجام کار گاهی تا 3 جلسه نیز طول می کشد، در روش sut دوران نقاهت بسیار کمتر از روش fue می باشد، به طوری که افراد بعد از انجام آن می توانند به کار های روزمره ی خود برسند و آن ها را انجام دهند.

این روش علاوه بر کاشت مو های سر در چه موارد دیگری مورد استفاده قرار می گیرد؟

در این باره باید بگوییم که این روش علاوه بر این که برای مو های سر مورد استفاده قرار می گیرد در موارد دیگری نیز از این روش استفاده می شود، مانند این که در کاشت ابرو نیز از این روش استفاده می شود، افرادی که ابرو های کم پشتی دارند و یا از ابرو های خود راضی نیستند می توانند از این روش استفاده کنند، گفته شده است که این روش برای ابرو نیز بسیار طبیعی بوده است. علاوه بر آن از این روش در کاشت سبیل و ریش نیز استفاده می شود و افرادی که ریش و سبیل کم پشتی دارند، می توانند به راحتی از این روش استفاده کنند.

مزیت های استفاده از روش fue چیست؟

در این باره باید بگوییم که این روش مزیت های زیادی دارد که برخی از آن ها شامل: سرعت بیشتر در کاشت و رفع محدودیت در برداشت گرافت ها، کاهش بسیار کم در آسیب دیدن فولیکول ها، مناسب برای افرادی که پوست سر سفت و زمختی دارند، امکان برداشت تار های نازک و ضعیف، داشتن عوارض کم و بهبودی سریع، کم تهاجمی و نیاز نداشتن به بخیه برای افراد و غیره می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *